• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 19. 18:30
  • Fiú egyetemi Kelet
    TFSE TFSE
    NKE NKE SE
    2018. 11. 19. 20:20
  • Fiú egyetemi Nyugat
    Közg Közgáz SC.
    PTE- PTE-PEAC
    2018. 11. 19. 18:20
  • Fiú egyetemi Nyugat
    SMAF SMAFC
    Vesz Veszprémi .
    2018. 11. 19. 19:30
  • Leány egyetemi Kelet
    Debr Debreceni E.
    EKE EKE EVSI
    2018. 11. 19. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    Szom Szombathely.
    NKE- NKE-Csata
    2018. 11. 19. 19:00
  • Leány egyetemi Nyugat
    BME- BME-MAFC
    PTE- PTE-EMES Pe.
    2018. 11. 19. 20:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 19. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Újpe Újpes-MT/C
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 19. 17:15
  • Fiú Junior, Regionális
    Mono Monok SE
    Kani Kanizsa KK
    2018. 11. 19. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Ajka Ajka
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 19. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Vásá Vásárhely.
    Gyul Gyulai Spor.
    2018. 11. 19. 00:
  • Fiú Kadett, Regionális
    Pápa Pápai KC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 19. 16:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    DIFE DIFE KK
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 19. 17:45
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kiss Kiss Lenke KS
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 19. 19:30
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    Mohá Mohács
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 19. 20:15
  • Pest Megye - Leány Kadett
    Mono Monor SE
    Part Parthus SE
    2018. 11. 19. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 19. 18:20
  • Zala Megye
    ZKK ZKK Old Sch.
    Lent Lenti KK
    2018. 11. 19. 19:00
  • Vas Megye
    Szom Szombathely.
    Büki Büki TK
    2018. 11. 19. 19:45
  • Zala Megye
    ZKK ZKK II
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 19. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Tigr Tigrisek
    All All Star Bo.
    2018. 11. 19. 20:40
  • Zala Megye
    Eger Egerszeg Ai.
    Laza Laza Csukló
    2018. 11. 19. 21:30
  • Budapest, Leány Kadett A
    Vasa Vasas AkadÃ.
    Csat Csata DSE
    2018. 11. 19. 15:00
Leány Kadett - 2017/2018 Leány Kadett - 2017/2018
Legutóbbi - Leány Kadett
0. forduló Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2018. május 27. vasárnap 54 - 62
0. forduló Széchenyi KA - MTK Budapest 2018. május 27. vasárnap 69 - 59
0. forduló DVTK Akadémia/A - KSC Szekszárd 2018. május 27. vasárnap 63 - 60
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. május 27. vasárnap 51 - 80
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia - BEAC -Újbuda KA/A 2018. május 27. vasárnap 59 - 57
0. forduló Dávid Kornél KA - Török Flóris - Törekvés SE/A 2018. május 27. vasárnap 23 - 64
0. forduló DVTK Akadémia/B - Szeged KE 2018. május 27. vasárnap 41 - 35
0. forduló Bajai NKK - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. május 27. vasárnap 09:00
0. forduló Csata DSE - KSC Szekszárd 2018. május 26. szombat 90 - 54
0. forduló PVSK Nemzeti Akadémia/A - MTK Budapest 2018. május 26. szombat 50 - 59
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
5 1.00 10 5 0 453 237 GY5 3-0 2-0 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
5 0.90 9 4 1 394 265 V1 3-1 1-0 4-1
3. Széchenyi KA
Széchenyi KA
5 0.90 9 4 1 322 297 GY4 4-0 0-1 4-1
4. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
9 0.89 16 7 2 669 448 GY1 3-2 4-0 3-2
5. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 209 133 GY2 0-0 2-1 2-1
6. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 185 196 V1 2-0 0-1 2-1
7. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 120 158 GY1 1-0 0-1 1-1
8. Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
5 0.80 8 3 2 249 272 GY3 2-1 1-1 3-2
9. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
5 0.80 8 3 2 291 326 GY1 3-0 0-2 3-2
10. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
7 0.79 11 4 3 413 337 GY1 2-1 2-2 2-3
11. Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
7 0.79 11 4 3 422 429 V1 2-2 2-1 2-3
12. Bajai NKK
Bajai NKK
11 0.77 17 6 5 619 571 V4 3-1 3-3 1-4
13. BEAC -Újbuda KA/A
BEAC -Újbuda KA/A
13 0.77 20 7 6 752 752 V1 3-2 3-4 1-4
14. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
4 0.75 6 2 2 212 260 V1 1-1 1-1 2-2
15. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
7 0.71 10 3 4 332 372 V1 2-2 1-2 3-2
16. MTK Budapest
MTK Budapest
5 0.70 7 2 3 277 278 V1 1-1 1-2 2-3
17. KSC Szekszárd
KSC Szekszárd
5 0.70 7 2 3 322 341 V3 2-0 0-3 2-3
18. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
9 0.67 12 3 6 463 499 V2 2-3 0-3 1-4
19. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 146 160 GY1 1-0 0-2 1-2
20. Szombathelyi SI
Szombathelyi SI
3 0.67 4 1 2 93 152 V2 0-1 0-1 0-2
21. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
4 0.63 5 1 3 49 91 GY1 0-0 1-0 1-0
22. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
4 0.63 5 1 3 223 309 GY1 0-2 1-1 1-3
23. Szeged KE
Szeged KE
7 0.57 8 1 6 269 390 V6 0-2 0-4 0-5
24. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 154 184 V3 0-1 0-2 0-3
25. Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
4 0.50 4 0 4 171 346 V4 0-2 0-2 0-4
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek