• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 19. 18:30
  • Fiú egyetemi Kelet
    TFSE TFSE
    NKE NKE SE
    2018. 11. 19. 20:20
  • Fiú egyetemi Nyugat
    Közg Közgáz SC.
    PTE- PTE-PEAC
    2018. 11. 19. 18:20
  • Fiú egyetemi Nyugat
    SMAF SMAFC
    Vesz Veszprémi .
    2018. 11. 19. 19:30
  • Leány egyetemi Kelet
    Debr Debreceni E.
    EKE EKE EVSI
    2018. 11. 19. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    Szom Szombathely.
    NKE- NKE-Csata
    2018. 11. 19. 19:00
  • Leány egyetemi Nyugat
    BME- BME-MAFC
    PTE- PTE-EMES Pe.
    2018. 11. 19. 20:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 19. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Újpe Újpes-MT/C
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 19. 17:15
  • Fiú Junior, Regionális
    Mono Monok SE
    Kani Kanizsa KK
    2018. 11. 19. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Ajka Ajka
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 19. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Vásá Vásárhely.
    Gyul Gyulai Spor.
    2018. 11. 19. 00:
  • Fiú Kadett, Regionális
    Pápa Pápai KC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 19. 16:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    DIFE DIFE KK
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 19. 17:45
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kiss Kiss Lenke KS
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 19. 19:30
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    Mohá Mohács
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 19. 20:15
  • Pest Megye - Leány Kadett
    Mono Monor SE
    Part Parthus SE
    2018. 11. 19. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 19. 18:20
  • Zala Megye
    ZKK ZKK Old Sch.
    Lent Lenti KK
    2018. 11. 19. 19:00
  • Vas Megye
    Szom Szombathely.
    Büki Büki TK
    2018. 11. 19. 19:45
  • Zala Megye
    ZKK ZKK II
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 19. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Tigr Tigrisek
    All All Star Bo.
    2018. 11. 19. 20:40
  • Zala Megye
    Eger Egerszeg Ai.
    Laza Laza Csukló
    2018. 11. 19. 21:30
  • Budapest, Leány Kadett A
    Vasa Vasas AkadÃ.
    Csat Csata DSE
    2018. 11. 19. 15:00
Magyar Kupa, Női - 2017/2018 Magyar Kupa, Női - 2017/2018
Legutóbbi - Magyar Kupa, Női
3. forduló Sopron Basket - Atomerőmű KSC Szekszárd 2018. március 25. vasárnap 64 - 66
3. forduló Aluinvent DVTK Miskolc - CMB CARGO UNI Győr 2018. március 25. vasárnap 58 - 73
2. forduló Sopron Basket - Aluinvent DVTK Miskolc 2018. március 24. szombat 82 - 50
2. forduló CMB CARGO UNI Győr - Atomerőmű KSC Szekszárd 2018. március 24. szombat 70 - 77
1. forduló PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK Miskolc 2018. március 23. péntek 59 - 62
1. forduló PEAC-Pécs - Sopron Basket 2018. március 23. péntek 49 - 83
1. forduló VBW CEKK Cegléd - Atomerőmű KSC Szekszárd 2018. március 23. péntek 71 - 75
1. forduló ZTE Női Kosárlabda Klub - CMB CARGO UNI Győr 2018. március 23. péntek 50 - 69
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek