Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
UNI-Győr SZESE | Dávid Kornél KA | 2021. október 12. | 18:50 | 74 - 70 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Káli Szabolcs | |||||
PINKK-PVSK U23 | Szegedi KE | 2021. október 13. | 18:00 | 51 - 49 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
Ajka | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. október 13. | 19:00 | 98 - 63 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos | |||||
Vasas Akadémia II. | MTK-TFSE | 2021. október 13. | 20:00 | 53 - 73 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti | |||||
DEAC | DVTK U23 | 2021. október 14. | 19:45 | 42 - 82 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik | |||||
TFSE-MTK U23 | Törekvés | 2021. október 15. | 18:30 | 64 - 50 | TF E-terem |
Játékvezetők: Káré Gergő, Zádeczki Donát László | |||||
Sportdarázs-SMAFC | Tatai SE | 2021. október 17. | 11:30 | 92 - 31 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence | |||||
BEAC Újbuda | ELTE Fortis | 2021. október 17. | 17:00 | 59 - 67 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | ZTE NKK | 2021. október 19. | 16:30 | 66 - 90 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szecsődi Richárd Attila | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | NKA Universitas PEAC II. | 2021. október 19. | 18:00 | 44 - 81 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. október 20. | 15:00 | 72 - 52 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | BKG Príma Akadémia II. | 2021. október 20. | 18:30 | 82 - 46 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs | |||||
SZPA-HSE | MAFC | 2021. október 21. | 18:30 | 51 - 45 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás | |||||
RADOBASKET | Kecskeméti KC | 2021. október 21. | 19:30 | 50 - 67 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Atomerőmű KSC Szekszárd II. | PINKK-PVSK U23 | 2021. november 17. | 15:45 | 83 - 47 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
MTK-TFSE | Kecskeméti KC | 2021. november 19. | 19:45 | 105 - 37 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György | |||||
NKA Universitas PEAC II. | ZTE NKK | 2021. november 24. | 14:00 | 68 - 63 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter | |||||
Sportdarázs-SMAFC | UNI-Győr SZESE | 2021. november 25. | 17:00 | 73 - 56 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence | |||||
ELTE Fortis | Ajka | 2021. november 25. | 18:30 | 40 - 79 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2021. november 26. | 19:00 | 89 - 27 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti | |||||
TFSE-MTK U23 | SZPA-HSE | 2021. november 28. | 16:00 | 51 - 58 | TF E-terem |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DVTK U23 | 2021. november 29. | 18:00 | 66 - 53 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik |
Ajka | Csata Diáksport Egyesület | 2021. december 16. | 19:00 | 51 - 60 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | SZPA-HSE | 2021. december 20. | 19:30 | 83 - 91 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter |
Atomerőmű KSC Szekszárd II. | NKA Universitas PEAC II. | 2022. január 6. | 15:00 | 76 - 55 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor | |||||
MTK-TFSE | Sportdarázs-SMAFC | 2022. január 12. | 18:30 | 50 - 51 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Csata Diáksport Egyesület | Atomerőmű KSC Szekszárd II. | 2022. február 5. | 15:00 | 47 - 60 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Bence (Nagy János) | |||||
Sportdarázs-SMAFC | SZPA-HSE | 2022. február 5. | 18:00 | 96 - 45 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Maár Gábor) | |||||
Csata Diáksport Egyesület | SZPA-HSE | 2022. február 6. | 15:00 | 78 - 33 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Németh Csaba János) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd II. | Sportdarázs-SMAFC | 2022. február 6. | 18:00 | 58 - 50 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Utasi Balázs (HOFFMANN Gergely) |