Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. szeptember 21. | 15:15 | 78 - 69 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert | |||||
Sopron KC U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. szeptember 22. | 14:00 | 94 - 46 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Egis Körmend U20 | 2021. szeptember 22. | 14:30 | 48 - 57 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. szeptember 22. | 15:00 | 81 - 50 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. szeptember 22. | 15:00 | 51 - 72 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán | |||||
Atomerőmű SE U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. szeptember 22. | 15:00 | 94 - 101 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. szeptember 22. | 15:15 | 77 - 42 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. szeptember 25. | 15:00 | 56 - 95 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Egis Körmend U20 | 2021. szeptember 25. | 15:00 | 62 - 91 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. szeptember 25. | 15:30 | 52 - 64 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János | |||||
Alba Fehérvár U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. szeptember 25. | 15:30 | 60 - 65 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. szeptember 26. | 15:15 | 87 - 65 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső | |||||
Atomerőmű SE U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. szeptember 26. | 16:00 | 54 - 69 | Garay János Gimnázium |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Keresztes Tamás | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Sopron KC U20 | 2021. szeptember 29. | 15:00 | 73 - 76 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold Antal |
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. október 1. | 15:00 | 104 - 68 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor | |||||
Sopron KC U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. október 2. | 14:00 | 85 - 68 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston | |||||
Kaposvári KK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. október 2. | 15:00 | 86 - 58 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. október 2. | 15:00 | 89 - 59 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. október 2. | 15:00 | 34 - 80 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. október 2. | 16:00 | 79 - 46 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Alba Fehérvár U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. október 6. | 14:30 | 105 - 61 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz | |||||
Atomerőmű SE U20 | Egis Körmend U20 | 2021. október 6. | 15:00 | 50 - 100 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. október 6. | 15:00 | 59 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. október 6. | 15:15 | 82 - 59 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Kovács Máté Zádor | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. október 6. | 15:15 | 87 - 47 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László | |||||
SZEDEÁK U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. október 6. | 15:15 | 74 - 81 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor | |||||
Egis Körmend U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. október 9. | 12:00 | 100 - 82 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. október 9. | 15:00 | 77 - 81 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Németh Sándor | |||||
Kaposvári KK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. október 9. | 15:00 | 91 - 64 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Sopron KC U20 | 2021. október 9. | 15:00 | 74 - 70 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. október 9. | 15:00 | 106 - 57 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács István | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. október 9. | 15:30 | 68 - 76 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. október 10. | 15:15 | 80 - 82 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. október 13. | 15:00 | 107 - 73 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás | |||||
Alba Fehérvár U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. október 15. | 14:30 | 78 - 64 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz | |||||
Sopron KC U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. október 16. | 14:15 | 92 - 63 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Egis Körmend U20 | 2021. október 16. | 15:00 | 63 - 72 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. október 16. | 15:00 | 91 - 67 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Atomerőmű SE U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. október 16. | 16:30 | 81 - 89 | Garay János Általános Iskola |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs | |||||
SZEDEÁK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. október 17. | 13:15 | 73 - 49 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. október 17. | 15:15 | 61 - 40 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
Kaposvári KK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. október 21. | 17:00 | 85 - 69 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. október 22. | 15:00 | 84 - 51 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. október 22. | 15:00 | 102 - 67 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Alba Fehérvár U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. október 24. | 13:30 | 82 - 77 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. október 24. | 15:00 | 65 - 106 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János | |||||
Sopron KC U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. október 24. | 15:15 | 76 - 84 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Egis Körmend U20 | 2021. október 24. | 15:30 | 64 - 93 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. október 30. | 12:30 | 56 - 91 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán | |||||
Sopron KC U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. október 30. | 14:00 | 79 - 72 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Atomerőmű SE U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. október 30. | 15:00 | 82 - 66 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. október 30. | 15:00 | 101 - 54 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. október 30. | 15:00 | 82 - 57 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik | |||||
Egis Körmend U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. október 30. | 15:00 | 81 - 59 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs |
Szolnoki Olajbányász U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. november 2. | 15:00 | 67 - 54 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs | |||||
SZEDEÁK U20 | Sopron KC U20 | 2021. november 3. | 15:00 | 71 - 59 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. november 5. | 15:00 | 20 - 0 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács István, Farkas Dominik | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. november 5. | 15:00 | 73 - 82 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. november 5. | 15:15 | 119 - 53 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás | |||||
Alba Fehérvár U20 | Egis Körmend U20 | 2021. november 6. | 14:30 | 82 - 85 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila | |||||
MVM-OSE Lions U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. november 6. | 15:00 | 69 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor | |||||
SZEDEÁK U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. november 6. | 15:15 | 59 - 97 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. november 10. | 15:30 | 81 - 76 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Zalai Ákos István | |||||
Kaposvári KK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. november 12. | 15:00 | 71 - 82 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ács Dezső | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. november 12. | 15:00 | 93 - 66 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. november 13. | 14:45 | 83 - 72 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba | |||||
Egis Körmend U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. november 13. | 15:00 | 92 - 84 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. november 13. | 15:00 | 78 - 72 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor | |||||
Sopron KC U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. november 14. | 16:45 | 64 - 72 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Sopron KC U20 | 2021. november 17. | 15:00 | 57 - 67 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde |
Szolnoki Olajbányász U20 | Sopron KC U20 | 2021. december 7. | 15:15 | 85 - 76 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. december 10. | 15:00 | 69 - 63 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc | |||||
SZEDEÁK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. december 10. | 15:15 | 70 - 64 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika | |||||
Alba Fehérvár U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. december 11. | 13:30 | 103 - 72 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Sopron KC U20 | Egis Körmend U20 | 2021. december 11. | 15:00 | 63 - 82 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. december 11. | 15:00 | 87 - 112 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Atomerőmű SE U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. december 11. | 15:00 | 76 - 73 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. december 11. | 15:15 | 89 - 68 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
Egis Körmend U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. december 15. | 15:00 | 108 - 65 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Kaposvári KK U20 | Sopron KC U20 | 2021. december 18. | 15:00 | 81 - 78 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs | |||||
Egis Körmend U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. december 18. | 15:00 | 99 - 64 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. december 18. | 15:00 | 61 - 70 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kocsis Tamás | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. december 18. | 15:15 | 66 - 93 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. december 18. | 15:30 | 73 - 111 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. december 18. | 15:30 | 50 - 114 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2021. december 19. | 15:00 | 50 - 76 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Sándor | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. december 22. | 15:00 | 73 - 59 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István | |||||
Atomerőmű SE U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. december 23. | 15:00 | 79 - 71 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső | |||||
Egis Körmend U20 | Kaposvári KK U20 | 2021. december 23. | 15:00 | 92 - 86 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
SZEDEÁK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. december 23. | 15:15 | 71 - 89 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. december 23. | 15:45 | 91 - 65 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Sopron KC U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. december 23. | 16:00 | 81 - 65 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Alba Fehérvár U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. december 27. | 14:30 | 69 - 54 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz | |||||
Kaposvári KK U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2021. december 27. | 15:00 | 63 - 51 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes | |||||
Egis Körmend U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. december 27. | 15:00 | 98 - 66 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston | |||||
SZEDEÁK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2021. december 27. | 15:15 | 68 - 84 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2021. december 27. | 15:30 | 59 - 81 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2021. december 30. | 14:00 | 100 - 56 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Alba Fehérvár U20 | 2021. december 30. | 15:00 | 85 - 73 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
Sopron KC U20 | SZEDEÁK U20 | 2021. december 30. | 15:00 | 73 - 75 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Egis Körmend U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2021. december 30. | 15:00 | 102 - 42 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2021. december 30. | 15:00 | 83 - 54 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc | |||||
Kaposvári KK U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2021. december 30. | 15:00 | 87 - 63 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szántó Dénes | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Atomerőmű SE U20 | 2021. december 30. | 15:15 | 90 - 63 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
Alba Fehérvár U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. január 5. | 14:30 | 98 - 80 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. január 5. | 15:00 | 62 - 99 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Kaposvári KK U20 | 2022. január 5. | 15:00 | 59 - 79 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Atomerőmű SE U20 | Sopron KC U20 | 2022. január 5. | 15:00 | 64 - 96 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső | |||||
SZEDEÁK U20 | Egis Körmend U20 | 2022. január 5. | 15:15 | 69 - 85 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. január 5. | 15:15 | 64 - 55 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. január 5. | 16:15 | 78 - 72 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. január 8. | 12:30 | 64 - 70 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. január 8. | 15:00 | 102 - 66 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal | |||||
Kaposvári KK U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. január 8. | 15:00 | 89 - 59 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám | |||||
Sopron KC U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. január 8. | 15:00 | 58 - 81 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor | |||||
Egis Körmend U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. január 8. | 15:00 | 103 - 65 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2022. január 8. | 15:00 | 93 - 56 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. január 8. | 15:30 | 44 - 84 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik | |||||
Alba Fehérvár U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2022. január 14. | 14:30 | 95 - 50 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Egis Körmend U20 | 2022. január 15. | 12:00 | 63 - 66 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté | |||||
Sopron KC U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. január 15. | 14:00 | 91 - 54 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Hernicz Balazs | |||||
SZEDEÁK U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. január 15. | 14:30 | 75 - 71 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás | |||||
MVM-OSE Lions U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. január 15. | 15:00 | 40 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Atomerőmű SE U20 | Kaposvári KK U20 | 2022. január 15. | 15:00 | 68 - 65 | Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. január 19. | 15:15 | 50 - 65 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Keresztes Tamás | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. január 21. | 15:00 | 77 - 71 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. január 22. | 15:00 | 93 - 62 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Fanni | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Sopron KC U20 | 2022. január 22. | 15:30 | 69 - 96 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
MVM-OSE Lions U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. január 22. | 17:00 | 86 - 82 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. január 29. | 14:15 | 88 - 53 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor | |||||
Atomerőmű SE U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. január 29. | 15:00 | 84 - 64 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kovács Kincső | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. január 29. | 15:00 | 91 - 50 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston | |||||
Egis Körmend U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. január 29. | 15:00 | 85 - 40 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Sopron KC U20 | 2022. január 30. | 15:15 | 76 - 82 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián |
KTE-Duna Aszfalt U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. február 4. | 15:00 | 84 - 71 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc | |||||
SZEDEÁK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. február 4. | 15:15 | 77 - 76 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Alba Fehérvár U20 | Sopron KC U20 | 2022. február 5. | 13:30 | 99 - 74 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. február 5. | 15:00 | 66 - 91 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence | |||||
Kaposvári KK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. február 5. | 15:00 | 120 - 41 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. február 5. | 15:00 | 92 - 88 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kiss Márton Balázs | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Egis Körmend U20 | 2022. február 5. | 15:15 | 56 - 88 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Domokos Bence | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. február 8. | 15:15 | 81 - 55 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla | |||||
Egis Körmend U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. február 12. | 15:00 | 72 - 67 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. február 12. | 15:00 | 89 - 60 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté | |||||
Atomerőmű SE U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. február 12. | 15:00 | 64 - 60 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs | |||||
Kaposvári KK U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2022. február 12. | 15:00 | 90 - 62 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. február 12. | 15:30 | 62 - 83 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Horányi András, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
Sopron KC U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. február 12. | 16:00 | 58 - 69 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. február 13. | 15:00 | 103 - 63 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Alba Fehérvár U20 | Kaposvári KK U20 | 2022. február 16. | 14:30 | 72 - 87 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Atomerőmű SE U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. február 16. | 15:00 | 60 - 88 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Sopron KC U20 | 2022. február 16. | 15:00 | 59 - 49 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. február 16. | 15:15 | 62 - 80 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
SZEDEÁK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. február 16. | 15:15 | 73 - 69 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Egis Körmend U20 | 2022. február 16. | 15:30 | 67 - 74 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. február 18. | 15:00 | 86 - 66 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Egis Körmend U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. február 25. | 14:30 | 95 - 59 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Kaposvári KK U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. február 27. | 16:00 | 72 - 70 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Kaposvári KK U20 | 2022. március 6. | 16:00 | 84 - 89 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence | |||||
SZEDEÁK U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. március 10. | 15:15 | 74 - 48 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. március 11. | 15:00 | 110 - 84 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. március 11. | 15:15 | 75 - 70 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor | |||||
Egis Körmend U20 | Sopron KC U20 | 2022. március 12. | 14:00 | 109 - 73 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. március 12. | 15:00 | 85 - 94 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. március 12. | 15:00 | 73 - 41 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Schneider Bertold Antal | |||||
Kaposvári KK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. március 12. | 15:00 | 96 - 67 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. március 12. | 15:30 | 84 - 73 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Horányi András, Szulics Zsolt János | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. március 16. | 15:15 | 97 - 100 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső | |||||
KTE-Duna Aszfalt U20 | Egis Körmend U20 | 2022. március 18. | 15:00 | 69 - 76 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István | |||||
Alba Fehérvár U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. március 19. | 13:30 | 120 - 71 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz | |||||
Sopron KC U20 | Kaposvári KK U20 | 2022. március 19. | 14:00 | 79 - 86 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. március 19. | 15:00 | 84 - 67 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal | |||||
Atomerőmű SE U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. március 19. | 15:00 | 91 - 62 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás | |||||
SZEDEÁK U20 | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | 2022. március 19. | 15:15 | 86 - 60 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. március 20. | 15:15 | 93 - 71 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Fenyvesi Zénó | |||||
Alba Fehérvár U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. március 26. | 14:30 | 94 - 71 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. március 26. | 15:00 | 63 - 95 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | KTE-Duna Aszfalt U20 | 2022. március 26. | 15:00 | 76 - 54 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor | |||||
Kaposvári KK U20 | Egis Körmend U20 | 2022. március 26. | 15:00 | 83 - 88 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 | 2022. március 26. | 15:00 | 52 - 71 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Sopron KC U20 | 2022. március 26. | 15:00 | 76 - 84 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. március 26. | 15:15 | 75 - 84 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás |