Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd SE/B | DMTK/A | 2021. szeptember 11. | 09:00 | 86 - 60 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila) | |||||
PVSK NKA/A | NKA Pécs/RCS | 2021. szeptember 11. | 09:00 | 89 - 58 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente (Märcz Péter) | |||||
DEAC KA U16/A | Alba Fehérvár/A | 2021. szeptember 11. | 10:00 | 110 - 26 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | DEAC KA U16/B | 2021. szeptember 11. | 10:45 | 54 - 60 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Major Ádám, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC/A | Budapest Basket/A | 2021. szeptember 11. | 11:00 | 142 - 31 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Budai Csaba) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | MAFC/B | 2021. szeptember 11. | 11:00 | 91 - 64 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter (Béndek Gábor Miklós) | |||||
KASI Delfinek/A | BUDAFOK-PSE | 2021. szeptember 11. | 11:00 | 80 - 60 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Szolnoki KA/A | Egri VSI KOK/A | 2021. szeptember 11. | 11:00 | 85 - 55 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Óbudai Kaszások/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. szeptember 11. | 11:15 | 48 - 130 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Beszterce KK | 2021. szeptember 11. | 11:15 | 64 - 75 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente (Märcz Péter) | |||||
Újpest-MT/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. szeptember 11. | 12:00 | 73 - 47 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Monor SE | 2021. szeptember 11. | 12:45 | 88 - 34 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
SZEDEÁK/A | Félegyházi TSI | 2021. szeptember 11. | 12:45 | 111 - 53 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Budai Csaba) | |||||
Kiss Lenke KA/A | Soproni Tigrisek | 2021. szeptember 11. | 12:45 | 61 - 101 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MEAFC/A | Kozármisleny SE | 2021. szeptember 11. | 12:45 | 134 - 40 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Vasas Akadémia/B | NKA Pécs/B | 2021. szeptember 11. | 13:00 | 61 - 50 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Major Ádám, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | DMTK/A | 2021. szeptember 11. | 14:00 | 102 - 40 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) | |||||
SZEDEÁK/A | Budapest Basket/A | 2021. szeptember 11. | 15:30 | 147 - 23 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | DEAC KA U16/A | 2021. szeptember 11. | 16:00 | 18 - 81 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Schwarz Mária) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Óbudai Kaszások/A | 2021. szeptember 11. | 16:15 | 89 - 28 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) | |||||
Soproni Tigrisek | KASI Delfinek/A | 2021. szeptember 11. | 17:00 | 57 - 62 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Kozármisleny SE | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. szeptember 11. | 17:00 | 58 - 122 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Monor SE | Szolnoki KA/A | 2021. szeptember 11. | 17:00 | 74 - 81 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Félegyházi TSI | MAFC/A | 2021. szeptember 11. | 17:15 | 16 - 96 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | Alba Fehérvár/A | 2021. szeptember 11. | 18:00 | 98 - 39 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Schwarz Mária) | |||||
MEAFC/A | MAFC/B | 2021. szeptember 11. | 18:45 | 70 - 91 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Egri VSI KOK/A | 2021. szeptember 11. | 18:45 | 101 - 34 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Kiss Lenke KA/A | BUDAFOK-PSE | 2021. szeptember 11. | 18:45 | 57 - 74 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Óbudai Kaszások/A | DMTK/A | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 47 - 57 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/B | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 56 - 52 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Vághy Tamás János) | |||||
Beszterce KK | PVSK NKA/A | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 66 - 89 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Lovász Balázs (Märcz Péter) | |||||
MAFC/B | Kozármisleny SE | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 113 - 52 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde (Béndek Gábor Miklós) | |||||
BUDAFOK-PSE | Soproni Tigrisek | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 44 - 86 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Bujtor Péter (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Egri VSI KOK/A | Monor SE | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 69 - 101 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Alba Fehérvár/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. szeptember 12. | 09:00 | 57 - 59 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Tahin András (Schwarz Mária) | |||||
Budapest Basket/A | Félegyházi TSI | 2021. szeptember 12. | 10:00 | 50 - 110 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Szolnoki KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. szeptember 12. | 11:00 | 52 - 85 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
KASI Delfinek/A | Kiss Lenke KA/A | 2021. szeptember 12. | 11:00 | 97 - 39 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Bujtor Péter (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | MEAFC/A | 2021. szeptember 12. | 11:00 | 80 - 52 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde (Béndek Gábor Miklós) | |||||
DEAC KA U16/A | Újpest-MT/A | 2021. szeptember 12. | 11:00 | 110 - 68 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Tahin András (Schwarz Mária) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NKA Pécs/RCS | 2021. szeptember 12. | 11:15 | 61 - 50 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Lovász Balázs (Märcz Péter) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC KA U16/B | 2021. szeptember 12. | 11:15 | 114 - 40 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Vághy Tamás János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. szeptember 12. | 11:15 | 72 - 100 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
MAFC/A | SZEDEÁK/A | 2021. szeptember 12. | 12:00 | 50 - 88 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
DEAC KA U16/B | NKA Pécs/B | 2021. szeptember 12. | 15:30 | 73 - 63 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Fanni (Vághy Tamás János) | |||||
NKA Pécs/RCS | Beszterce KK | 2021. szeptember 12. | 15:30 | 57 - 70 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Märcz Péter) | |||||
PVSK NKA/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. szeptember 12. | 17:45 | 75 - 72 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Märcz Péter) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Vasas Akadémia/B | 2021. szeptember 12. | 17:45 | 44 - 88 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Fanni (Vághy Tamás János) | |||||
Újpest-MT/A | BUDAFOK-PSE | 2021. szeptember 25. | 09:00 | 58 - 78 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán (Dernei Gábor) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Monor SE | 2021. szeptember 25. | 09:00 | 113 - 40 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | MAFC/A | 2021. szeptember 25. | 10:00 | 61 - 57 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) | |||||
Vasas Akadémia/A | Beszterce KK | 2021. szeptember 25. | 10:45 | 98 - 48 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Soproni Tigrisek | 2021. szeptember 25. | 11:00 | 74 - 63 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Marcell (Szabadvári János László) | |||||
Kecskeméti KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. szeptember 25. | 11:00 | 107 - 61 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Magyar Zoltán (Dernei Gábor) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Szolnoki KA/A | 2021. szeptember 25. | 11:00 | 119 - 55 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Arató Balázs, Pettner Hanna (Bogárdi János) | |||||
Dávid Kornél KA/A | MAFC/B | 2021. szeptember 25. | 11:00 | 74 - 45 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | DEAC KA U16/A | 2021. szeptember 25. | 11:15 | 74 - 67 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert) | |||||
NKA Pécs/A | DEAC KA U16/B | 2021. szeptember 25. | 11:45 | 125 - 42 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
KASI Delfinek/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. szeptember 25. | 12:00 | 83 - 70 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) | |||||
PVSK NKA/A | MEAFC/A | 2021. szeptember 25. | 12:45 | 71 - 47 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Földesi Marcell (Szabadvári János László) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | DMTK/A | 2021. szeptember 25. | 12:45 | 92 - 42 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Béndek Gábor Miklós) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Félegyházi TSI | 2021. szeptember 25. | 12:45 | 78 - 49 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Arató Balázs, Horváth Alexandra (Bogárdi János) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | NKA Pécs/B | 2021. szeptember 25. | 13:00 | 94 - 58 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
SZEDEÁK/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. szeptember 25. | 13:30 | 93 - 33 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Monor SE | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. szeptember 25. | 14:30 | 36 - 79 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. szeptember 25. | 16:00 | 31 - 77 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Kincs Károly) | |||||
DEAC KA U16/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. szeptember 25. | 16:45 | 73 - 97 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Félegyházi TSI | Soproni SI KA SKC/A | 2021. szeptember 25. | 17:00 | 49 - 133 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) | |||||
DMTK/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. szeptember 25. | 17:00 | 61 - 91 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
MEAFC/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. szeptember 25. | 17:00 | 58 - 81 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Földesi Marcell (Szabadvári János László) | |||||
KASI Delfinek/A | MAFC/A | 2021. szeptember 25. | 18:00 | 71 - 50 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Kincs Károly) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Szolnoki KA/A | 2021. szeptember 25. | 18:45 | 70 - 48 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | MAFC/B | 2021. szeptember 25. | 18:45 | 96 - 70 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
PVSK NKA/A | Soproni Tigrisek | 2021. szeptember 25. | 18:45 | 58 - 87 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs (Szabadvári János László) | |||||
Kecskeméti KA/A | Újpest-MT/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 88 - 40 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) | |||||
NKA Pécs/B | Vasas Akadémia/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 40 - 85 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
MAFC/B | DMTK/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 60 - 63 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Soproni Tigrisek | MEAFC/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 85 - 57 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László) | |||||
MAFC/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 78 - 50 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Ntasis Lazaros (Kincs Károly) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | NKA Pécs/A | 2021. szeptember 26. | 09:00 | 18 - 100 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Szolnoki KA/A | Félegyházi TSI | 2021. szeptember 26. | 09:30 | 66 - 32 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Bogárdi János) | |||||
DEAC KA U16/A | Monor SE | 2021. szeptember 26. | 09:30 | 97 - 23 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | PVSK NKA/A | 2021. szeptember 26. | 11:00 | 84 - 50 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn (Szabadvári János László) | |||||
Vasas Akadémia/B | BUDAFOK-PSE | 2021. szeptember 26. | 11:00 | 60 - 69 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | KASI Delfinek/A | 2021. szeptember 26. | 11:00 | 46 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Ntasis Lazaros (Kincs Károly) | |||||
SZEDEÁK/A | DEAC KA U16/B | 2021. szeptember 26. | 11:00 | 117 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. szeptember 26. | 11:00 | 98 - 58 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Beszterce KK | 2021. szeptember 26. | 11:15 | 107 - 32 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. szeptember 26. | 11:15 | 118 - 49 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Bogárdi János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. szeptember 26. | 11:15 | 91 - 63 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BUDAFOK-PSE | Kecskeméti KA/A | 2021. szeptember 26. | 15:00 | 63 - 94 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
DEAC KA U16/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. szeptember 26. | 15:00 | 62 - 63 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. szeptember 26. | 15:45 | 63 - 80 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
NKA Pécs/A | SZEDEÁK/A | 2021. szeptember 26. | 17:00 | 91 - 50 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
Vasas Akadémia/B | Újpest-MT/A | 2021. szeptember 26. | 17:00 | 63 - 85 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
Beszterce KK | NKA Pécs/B | 2021. szeptember 26. | 18:00 | 60 - 70 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
KASI Delfinek/A | Vasas Akadémia/A | 2021. október 1. | 17:30 | 65 - 54 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János) | |||||
SZEDEÁK/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. október 1. | 18:00 | 66 - 91 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek | Kecskeméti KA/A | 2021. október 1. | 19:00 | 63 - 73 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. október 2. | 11:00 | 63 - 65 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás (Schwarz Mária) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Szolnoki KA/A | 2021. október 2. | 11:30 | 65 - 34 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Erős Florentina (Szabadvári János László) | |||||
Monor SE | DEAC KA U16/A | 2021. október 2. | 15:00 | 42 - 127 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Novák Bence, Szatmári Roland (Dr. Kovács András) | |||||
DEAC KA U16/B | PVSK NKA/A | 2021. október 2. | 16:00 | 60 - 88 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. október 2. | 17:30 | 53 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) | |||||
DMTK/A | MEAFC/A | 2021. október 3. | 11:00 | 83 - 67 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Fajszi Zsombor Levente (Solymosi Tamás) | |||||
MAFC/B | Vasas Akadémia/B | 2021. október 3. | 14:00 | 57 - 84 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. október 3. | 14:00 | 75 - 82 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szücs Szabolcs (Parádi Péter) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Soproni SI KA SKC/A | 2021. október 3. | 15:30 | 54 - 94 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Esztergályos Róbert) | |||||
Beszterce KK | Újpest-MT/A | 2021. október 3. | 17:15 | 86 - 73 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
NKA Pécs/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. október 4. | 14:30 | 81 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Félegyházi TSI | MAFC/A | 2021. október 4. | 18:00 | 43 - 126 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. október 6. | 18:20 | 93 - 83 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | SZEDEÁK/A | 2021. október 8. | 17:30 | 81 - 64 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
KASI Delfinek/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. október 8. | 17:30 | 67 - 71 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Lakos Koppány Ádám (Koncsek Balázs) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | BUDAFOK-PSE | 2021. október 9. | 11:00 | 116 - 61 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Bozóki Bettina (Szűcs József) | |||||
MAFC/A | DMTK/A | 2021. október 9. | 11:00 | 50 - 65 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Kecskeméti KA/A | 2021. október 9. | 11:00 | 93 - 69 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Villányi János) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | SZEDEÁK/A | 2021. október 9. | 15:00 | 122 - 93 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
NKA Pécs/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. október 9. | 16:00 | 93 - 38 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Marossy Gergely) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Soproni Tigrisek | 2021. október 9. | 18:00 | 51 - 64 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tahin András (Gyuris Péter) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | DEAC KA U16/A | 2021. október 10. | 11:30 | 57 - 103 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Szolnoki KA/A | MAFC/B | 2021. október 10. | 12:00 | 61 - 88 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Mile Gábor (Balogh László György) | |||||
DEAC KA U16/B | Újpest-MT/A | 2021. október 10. | 13:30 | 55 - 101 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Hegedűs Imre) | |||||
PVSK NKA/A | Félegyházi TSI | 2021. október 10. | 15:30 | 81 - 63 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Nagy Kevin, Krisztián (Téczely Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. október 10. | 15:30 | 99 - 29 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/B | NKA Pécs/B | 2021. október 10. | 17:45 | 54 - 39 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila) | |||||
KASI Delfinek/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. október 13. | 17:30 | 76 - 80 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Kecskeméti KA/A | 2021. október 14. | 18:15 | 57 - 73 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni Tigrisek | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. október 15. | 17:30 | 73 - 89 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Monor SE | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. október 15. | 18:00 | 62 - 75 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás) | |||||
Beszterce KK | MAFC/A | 2021. október 16. | 09:30 | 76 - 73 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Gombos Márk Bálint (Orbay Csaba) | |||||
BUDAFOK-PSE | Soproni SI KA SKC/A | 2021. október 16. | 14:00 | 81 - 123 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/A | SZEDEÁK/A | 2021. október 16. | 14:45 | 69 - 41 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Káré Gergő (Dr. Kovács András) | |||||
NKA Pécs/B | Szolnoki KA/A | 2021. október 16. | 15:15 | 90 - 60 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Marossy Gergely (Märcz Péter) | |||||
MAFC/B | DEAC KA U16/A | 2021. október 16. | 16:00 | 56 - 109 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. október 16. | 18:00 | 72 - 75 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. október 17. | 10:30 | 95 - 50 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Villányi János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | NKA Pécs/A | 2021. október 17. | 13:15 | 59 - 82 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
DMTK/A | PVSK NKA/A | 2021. október 17. | 15:00 | 59 - 51 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Fajszi Zsombor Levente (Konta Gyula) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. október 17. | 15:00 | 47 - 54 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Kozák Tamás) | |||||
Félegyházi TSI | Újpest-MT/A | 2021. október 17. | 17:00 | 51 - 109 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács Máté László (Budai Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek | NKA Pécs/A | 2021. október 18. | 17:45 | 62 - 83 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Szabadvári János László) | |||||
Monor SE | Vasas Akadémia/B | 2021. október 18. | 18:00 | 54 - 96 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Márk Bálint (Dr. Kovács András) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. október 21. | 18:00 | 88 - 59 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. október 21. | 18:15 | 63 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Boros Krisztina (Gyuris Péter) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | KASI Delfinek/A | 2021. október 22. | 17:00 | 103 - 66 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) | |||||
SZEDEÁK/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. október 22. | 18:00 | 76 - 73 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Szolnoki KA/A | Monor SE | 2021. október 22. | 18:00 | 102 - 74 | Szolnoki Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MAFC/A | DEAC KA U16/B | 2021. október 22. | 18:30 | 69 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. október 24. | 11:00 | 90 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
DEAC KA U16/A | NKA Pécs/B | 2021. október 24. | 11:00 | 85 - 54 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Hegedűs Imre) | |||||
Vasas Akadémia/A | BUDAFOK-PSE | 2021. október 24. | 15:30 | 95 - 52 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
PVSK NKA/A | Beszterce KK | 2021. október 28. | 14:00 | 109 - 57 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Farkas Péter Gábor (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Soproni Tigrisek | 2021. október 29. | 14:00 | 104 - 85 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
BUDAFOK-PSE | Dávid Kornél KA/A | 2021. október 29. | 17:30 | 74 - 67 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Monor SE | NKA Pécs/B | 2021. október 30. | 13:00 | 68 - 89 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szűcs Tamás (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | MAFC/B | 2021. október 31. | 14:00 | 76 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kozák Tamás) |
Soproni SI KA SKC/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. november 4. | 17:00 | 95 - 63 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán) | |||||
KASI Delfinek/A | BUDAFOK-PSE | 2021. november 5. | 17:30 | 100 - 52 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Koncsek Balázs) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. november 6. | 10:00 | 85 - 41 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Schwarz Mária) | |||||
Szolnoki KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. november 6. | 12:30 | 67 - 77 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szabó László (Bernáth András) | |||||
MAFC/A | MEAFC/A | 2021. november 6. | 13:30 | 100 - 39 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
DEAC KA U16/B | Beszterce KK | 2021. november 6. | 14:00 | 48 - 70 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Félegyházi TSI | DMTK/A | 2021. november 7. | 14:30 | 52 - 79 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács István (Pasek Mónika) | |||||
Újpest-MT/A | PVSK NKA/A | 2021. november 7. | 15:00 | 80 - 79 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. november 7. | 15:30 | 101 - 52 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. november 7. | 17:00 | 92 - 75 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. november 10. | 16:50 | 98 - 93 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Újpest-MT/A | DMTK/A | 2021. november 10. | 17:00 | 73 - 74 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Győri Ferenc (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | NKA Pécs/A | 2021. november 10. | 18:30 | 40 - 102 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint (Gyuris Péter) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Szolnoki KA/A | 2021. november 12. | 15:00 | 82 - 72 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Sallai István József, Tóth Tamás Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
BUDAFOK-PSE | Szombathelyi SI KA/A | 2021. november 12. | 18:00 | 45 - 67 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (László Zsolt Károly) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC KA U16/A | 2021. november 13. | 12:30 | 45 - 100 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Balogh Kristóf (Schwarz Mária) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Vasas Akadémia/A | 2021. november 13. | 12:30 | 73 - 82 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor (Silló Zsolt) | |||||
Kecskeméti KA/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. november 13. | 14:00 | 62 - 59 | Bányai Júlia Gimn. és Ált. Isk. |
Játékvezetők: Arató Balázs, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
MEAFC/A | PVSK NKA/A | 2021. november 13. | 15:00 | 70 - 77 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. november 14. | 11:00 | 78 - 105 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Tigrisek | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. november 14. | 11:00 | 81 - 60 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Beszterce KK | Félegyházi TSI | 2021. november 14. | 12:00 | 82 - 45 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente (Orbay Csaba) | |||||
DMTK/A | DEAC KA U16/B | 2021. november 14. | 13:00 | 78 - 74 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila (Gyurkovics István János) | |||||
NKA Pécs/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. november 14. | 14:00 | 108 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Heiling Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | MAFC/A | 2021. november 16. | 17:00 | 58 - 90 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC KA U16/B | MEAFC/A | 2021. november 17. | 17:00 | 81 - 68 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. november 19. | 15:00 | 81 - 80 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László) | |||||
KASI Delfinek/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. november 19. | 17:30 | 71 - 60 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Kele János) | |||||
SZEDEÁK/A | BUDAFOK-PSE | 2021. november 19. | 18:00 | 67 - 62 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. november 19. | 18:30 | 97 - 63 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) | |||||
MAFC/B | NKA Pécs/B | 2021. november 20. | 14:00 | 68 - 78 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kecskeméti KA/A | 2021. november 20. | 15:00 | 50 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) | |||||
DEAC KA U16/A | Szolnoki KA/A | 2021. november 20. | 17:00 | 84 - 50 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DMTK/A | Beszterce KK | 2021. november 21. | 13:30 | 63 - 71 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András) | |||||
DEAC KA U16/B | Félegyházi TSI | 2021. november 21. | 14:00 | 57 - 52 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. november 21. | 14:00 | 95 - 57 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila) | |||||
MEAFC/A | Újpest-MT/A | 2021. november 21. | 15:00 | 64 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
PVSK NKA/A | MAFC/A | 2021. november 21. | 15:00 | 51 - 87 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Téczely Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. november 21. | 15:30 | 79 - 65 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Soproni Tigrisek | 2021. november 21. | 18:15 | 75 - 90 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2021. november 24. | 17:15 | 80 - 66 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. november 26. | 13:15 | 98 - 36 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
MEAFC/A | DMTK/A | 2021. november 26. | 15:30 | 86 - 51 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NKA Pécs/B | 2021. november 26. | 16:00 | 69 - 80 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Sallai István József, Szilágyi Sámuel (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | SZEDEÁK/A | 2021. november 26. | 18:30 | 89 - 73 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szűcs József) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. november 27. | 11:00 | 69 - 47 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Szolnoki KA/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2021. november 27. | 12:00 | 57 - 55 | Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel (Bernáth András) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Szombathelyi SI KA/A | 2021. november 27. | 17:00 | 90 - 51 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán) | |||||
DEAC KA U16/A | Monor SE | 2021. november 27. | 17:00 | 137 - 30 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
PVSK NKA/A | DEAC KA U16/B | 2021. november 27. | 17:00 | 96 - 71 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Vasas Akadémia/B | MAFC/B | 2021. november 27. | 19:20 | 65 - 43 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor) | |||||
MAFC/A | Félegyházi TSI | 2021. november 28. | 11:00 | 78 - 48 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DEAC KA U16/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. november 28. | 11:00 | 100 - 39 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Újpest-MT/A | Beszterce KK | 2021. november 28. | 15:00 | 69 - 72 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | KASI Delfinek/A | 2021. november 28. | 15:30 | 66 - 52 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Csoma Viktor (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kecskeméti KA/A | Soproni Tigrisek | 2021. november 28. | 16:00 | 102 - 73 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Budai Csaba) | |||||
Dávid Kornél KA/A | BUDAFOK-PSE | 2021. november 28. | 18:00 | 95 - 73 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Birkás Károly) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. november 30. | 18:20 | 86 - 56 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) |
Beszterce KK | MEAFC/A | 2021. december 1. | 16:00 | 75 - 68 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter (Orbay Csaba) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Vasas Akadémia/A | 2021. december 1. | 17:00 | 86 - 75 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Monor SE | 2021. december 3. | 15:00 | 97 - 48 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik (Molnár Péter Zoltán) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | NKA Pécs/A | 2021. december 3. | 17:45 | 56 - 85 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
BUDAFOK-PSE | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. december 3. | 18:00 | 64 - 63 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
NKA Pécs/B | Vasas Akadémia/B | 2021. december 4. | 14:00 | 52 - 48 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Vasas Akadémia/A | 2021. december 4. | 15:00 | 49 - 84 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás (Szoó László Márton) | |||||
DMTK/A | MAFC/A | 2021. december 5. | 11:00 | 59 - 71 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila (Konta Gyula) | |||||
Újpest-MT/A | DEAC KA U16/B | 2021. december 5. | 15:00 | 82 - 79 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Dávid Kornél KA/A | KASI Delfinek/A | 2021. december 5. | 15:00 | 96 - 71 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
SZEDEÁK/A | Soproni SI KA SKC/A | 2021. december 5. | 16:00 | 77 - 93 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Szabó Attila) | |||||
Félegyházi TSI | PVSK NKA/A | 2021. december 5. | 16:00 | 44 - 91 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Papp Attila) | |||||
MAFC/B | Szolnoki KA/A | 2021. december 5. | 17:00 | 59 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tóth Kitti (Schwarz Mária) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. december 9. | 18:20 | 56 - 77 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti (Schwarz Mária) | |||||
SZEDEÁK/A | Vasas Akadémia/A | 2021. december 10. | 12:45 | 71 - 84 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | KASI Delfinek/A | 2021. december 10. | 18:30 | 80 - 63 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Antoni Márk Ágoston (Szűcs József) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2021. december 11. | 11:00 | 67 - 100 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) | |||||
Kecskeméti KA/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2021. december 11. | 11:00 | 85 - 63 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Vasas Akadémia/B | 2021. december 11. | 12:00 | 56 - 45 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Dávid Kornél KA/A | 2021. december 11. | 15:00 | 71 - 83 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | BUDAFOK-PSE | 2021. december 11. | 15:00 | 110 - 83 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) | |||||
PVSK NKA/A | DMTK/A | 2021. december 11. | 15:00 | 80 - 64 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | Félegyházi TSI | 2021. december 12. | 17:00 | 83 - 39 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Steiner Máté (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MAFC/A | Beszterce KK | 2021. december 12. | 17:00 | 68 - 42 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gyuris Péter) | |||||
Vasas Akadémia/B | Monor SE | 2021. december 13. | 18:20 | 123 - 40 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2021. december 15. | 16:30 | 87 - 79 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Villányi János) | |||||
Soproni Tigrisek | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. december 16. | 17:30 | 85 - 57 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán) | |||||
KASI Delfinek/A | Soproni SI KA SKC/A | 2021. december 17. | 17:30 | 59 - 78 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Lakos Koppány Ádám (Koncsek Balázs) | |||||
BUDAFOK-PSE | Vasas Akadémia/A | 2021. december 18. | 11:30 | 54 - 85 | Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/B | DEAC KA U16/A | 2021. december 18. | 14:00 | 61 - 50 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Märcz Péter) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2021. december 18. | 14:30 | 67 - 94 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
DEAC KA U16/B | MAFC/A | 2021. december 18. | 16:00 | 44 - 132 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Szabó László) | |||||
Dávid Kornél KA/A | SZEDEÁK/A | 2021. december 18. | 18:00 | 80 - 91 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István (Bónitz István) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Kecskeméti KA/A | 2021. december 19. | 10:00 | 56 - 75 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Schwarz Mária) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | NKA Pécs/A | 2021. december 19. | 11:00 | 63 - 67 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Soproni Tigrisek | 2021. december 19. | 12:15 | 91 - 61 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Schwarz Mária) | |||||
MAFC/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2021. december 19. | 14:00 | 73 - 69 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila) | |||||
Beszterce KK | PVSK NKA/A | 2021. december 19. | 14:00 | 81 - 68 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor (Orbay Csaba) | |||||
Félegyházi TSI | MEAFC/A | 2021. december 19. | 15:00 | 64 - 61 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács Máté László (Papp Attila) | |||||
DMTK/A | Újpest-MT/A | 2021. december 19. | 15:00 | 64 - 94 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Gyurka Tamás (Konta Gyula) | |||||
Monor SE | Szolnoki KA/A | 2021. december 20. | 18:00 | 79 - 92 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István (Krékity Kornél) | |||||
MEAFC/A | DEAC KA U16/B | 2021. december 22. | 11:00 | 80 - 81 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) | |||||
Szolnoki KA/A | NKA Pécs/B | 2021. december 22. | 18:00 | 64 - 65 | Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor (Hegedűs Mária Viktória) |
BUDAFOK-PSE | KASI Delfinek/A | 2022. január 7. | 18:00 | 56 - 64 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. január 7. | 18:15 | 62 - 85 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | DEAC KA U16/A | 2022. január 7. | 19:30 | 63 - 74 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Horányi András, Szulics Zsolt János (KONCZ JÁNOS) | |||||
Beszterce KK | DEAC KA U16/B | 2022. január 8. | 11:00 | 72 - 67 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente (Orbay Csaba) | |||||
SZEDEÁK/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. január 8. | 15:00 | 62 - 87 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Mustos Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA/A | NKA Pécs/A | 2022. január 8. | 15:00 | 64 - 59 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Bogárdi János) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Vasas Akadémia/A | 2022. január 8. | 15:30 | 60 - 75 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Egri Tibor) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. január 9. | 10:30 | 72 - 74 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Soproni Tigrisek | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. január 9. | 14:00 | 82 - 128 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán) | |||||
NKA Pécs/B | Monor SE | 2022. január 9. | 15:00 | 84 - 48 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) | |||||
DMTK/A | Félegyházi TSI | 2022. január 9. | 15:00 | 54 - 40 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata (Konta Gyula) | |||||
Vasas Akadémia/B | Szolnoki KA/A | 2022. január 9. | 15:30 | 66 - 55 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) | |||||
PVSK NKA/A | Újpest-MT/A | 2022. január 9. | 15:30 | 71 - 80 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
NKA Pécs/A | Kecskeméti KA/A | 2022. január 12. | 16:00 | 70 - 75 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Marossy Gergely) | |||||
KASI Delfinek/A | SZEDEÁK/A | 2022. január 14. | 17:30 | 85 - 71 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Koncsek Balázs) | |||||
MAFC/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. január 14. | 17:30 | 61 - 51 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szolnoki KA/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. január 15. | 12:00 | 73 - 61 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Monor SE | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. január 15. | 12:00 | 52 - 70 | Albertirsa Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István (Gyurkovics István János) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. január 15. | 12:30 | 61 - 70 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MAFC/A | Újpest-MT/A | 2022. január 15. | 13:00 | 53 - 56 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC KA U16/A | Vasas Akadémia/B | 2022. január 15. | 17:00 | 108 - 50 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. január 15. | 18:00 | 79 - 112 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Birkás Károly) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | BUDAFOK-PSE | 2022. január 16. | 12:00 | 69 - 54 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Soproni Tigrisek | 2022. január 16. | 12:30 | 71 - 65 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc) | |||||
PVSK NKA/A | MEAFC/A | 2022. január 16. | 15:00 | 67 - 59 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Ács Dezső, Kiss Zoltán (Téczely Tamás) | |||||
Félegyházi TSI | Beszterce KK | 2022. január 16. | 15:00 | 37 - 80 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Monor SE | MAFC/B | 2022. január 17. | 18:00 | 56 - 66 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István (Dr. Kovács András) | |||||
NKA Pécs/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. január 21. | 15:00 | 97 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Parádi Péter) | |||||
MAFC/B | Monor SE | 2022. január 21. | 17:30 | 82 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/A | Soproni Tigrisek | 2022. január 23. | 14:00 | 81 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
MEAFC/A | Félegyházi TSI | 2022. január 23. | 14:00 | 65 - 45 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | NKA Pécs/B | 2022. január 26. | 14:30 | 57 - 80 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MAFC/B | 2022. január 26. | 15:00 | 70 - 72 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS) | |||||
MEAFC/A | Beszterce KK | 2022. január 26. | 16:00 | 89 - 59 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Sztrakovics István László) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. január 26. | 18:00 | 69 - 56 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Monor SE | 2022. január 29. | 11:30 | 78 - 54 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) | |||||
DEAC KA U16/B | DMTK/A | 2022. január 29. | 14:00 | 58 - 71 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Szekeres Ferenc) | |||||
MEAFC/A | MAFC/A | 2022. január 30. | 14:00 | 46 - 95 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) |
Zalakerámia ZTE KK/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. február 2. | 16:30 | 72 - 69 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Silló Zsolt) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. február 2. | 17:15 | 62 - 114 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Vasas Akadémia/B | 2022. február 4. | 15:00 | 69 - 67 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett (KONCZ JÁNOS) | |||||
BUDAFOK-PSE | SZEDEÁK/A | 2022. február 4. | 17:30 | 53 - 81 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János) | |||||
NKA Pécs/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. február 4. | 18:30 | 82 - 36 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Korompai Zsolt László (Szabari János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | NKA Pécs/A | 2022. február 5. | 11:45 | 65 - 50 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tóth Kitti (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC/A | PVSK NKA/A | 2022. február 5. | 14:00 | 65 - 43 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter) | |||||
Szolnoki KA/A | DEAC KA U16/A | 2022. február 5. | 15:00 | 58 - 71 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Bernáth András) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. február 5. | 15:30 | 69 - 67 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Bónitz István) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. február 6. | 11:00 | 79 - 51 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János (KONCZ JÁNOS) | |||||
Félegyházi TSI | DEAC KA U16/B | 2022. február 6. | 14:30 | 74 - 108 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Burján Bianka (Bogárdi János) | |||||
Kecskeméti KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. február 6. | 14:30 | 68 - 74 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | KASI Delfinek/A | 2022. február 6. | 15:00 | 99 - 104 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) | |||||
Újpest-MT/A | MEAFC/A | 2022. február 6. | 15:00 | 87 - 53 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. február 6. | 15:30 | 73 - 54 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
Beszterce KK | DMTK/A | 2022. február 6. | 16:00 | 54 - 47 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba) | |||||
NKA Pécs/B | MAFC/B | 2022. február 6. | 16:00 | 63 - 53 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
DEAC KA U16/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. február 6. | 18:30 | 108 - 40 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. február 7. | 17:30 | 74 - 78 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Pasek Mónika) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. február 8. | 16:30 | 93 - 71 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Villányi János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Kecskeméti KA/A | 2022. február 9. | 11:00 | 81 - 78 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
DEAC KA U16/A | MAFC/B | 2022. február 9. | 16:30 | 92 - 58 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
SZEDEÁK/A | KASI Delfinek/A | 2022. február 9. | 17:00 | 68 - 64 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Nyilas István, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. február 16. | 17:00 | 87 - 88 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) | |||||
KASI Delfinek/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. február 18. | 18:00 | 75 - 95 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kele János) | |||||
DEAC KA U16/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. február 19. | 16:00 | 113 - 51 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MAFC/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. február 19. | 16:00 | 66 - 67 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hőgerl Bence (Szabari János) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | NKA Pécs/A | 2022. február 19. | 16:00 | 84 - 88 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán) | |||||
MAFC/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. február 20. | 11:00 | 44 - 55 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. február 20. | 13:30 | 76 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
Újpest-MT/A | Dávid Kornél KA/A | 2022. február 20. | 15:00 | 67 - 69 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni (Schäffer Béla Róbert) | |||||
PVSK NKA/A | BUDAFOK-PSE | 2022. február 20. | 15:00 | 80 - 67 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kiss Zoltán (Parádi Péter) | |||||
NKA Pécs/B | Soproni Tigrisek | 2022. február 20. | 16:30 | 92 - 52 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Téczely Tamás) | |||||
Beszterce KK | SZEDEÁK/A | 2022. február 20. | 17:00 | 71 - 97 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Kecskeméti KA/A | 2022. február 20. | 18:00 | 61 - 92 | Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) | |||||
Vasas Akadémia/B | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. február 21. | 18:20 | 67 - 59 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
MAFC/A | NKA Pécs/B | 2022. február 23. | 17:30 | 63 - 53 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Beszterce KK | 2022. február 25. | 15:15 | 87 - 81 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Bónitz István) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | PVSK NKA/A | 2022. február 26. | 12:00 | 92 - 48 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | NKA Pécs/B | 2022. február 26. | 15:00 | 68 - 65 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
MAFC/A | BUDAFOK-PSE | 2022. február 26. | 18:00 | 72 - 50 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence (László Zsolt Károly) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | MEAFC/A | 2022. február 27. | 13:30 | 67 - 55 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston | |||||
Félegyházi TSI | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. február 27. | 14:00 | 56 - 78 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra (Budai Csaba) | |||||
Dávid Kornél KA/A | MAFC/B | 2022. február 27. | 15:30 | 78 - 41 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) | |||||
Újpest-MT/A | SZEDEÁK/A | 2022. február 27. | 17:00 | 62 - 73 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Schäffer Béla Róbert) | |||||
DMTK/A | Monor SE | 2022. február 28. | 20:00 | 69 - 48 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Liktor Viktor |
Vasas Akadémia/B | Szombathelyi SI KA/A | 2022. március 2. | 13:00 | 60 - 50 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
PVSK NKA/A | Soproni Tigrisek | 2022. március 2. | 14:00 | 61 - 68 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. március 2. | 15:15 | 93 - 70 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Beszterce KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. március 2. | 16:00 | 56 - 88 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter (Orbay Csaba) | |||||
DEAC KA U16/A | Dávid Kornél KA/A | 2022. március 2. | 16:30 | 92 - 81 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MAFC/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. március 2. | 17:30 | 61 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc (Cseh Sándor Attila) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. március 3. | 16:15 | 100 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Villányi János) | |||||
NKA Pécs/B | BUDAFOK-PSE | 2022. március 3. | 16:30 | 89 - 63 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Várhalmi Zsolt László) | |||||
MAFC/B | SZEDEÁK/A | 2022. március 3. | 19:00 | 56 - 76 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Újpest-MT/A | 2022. március 5. | 11:00 | 55 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) | |||||
Szolnoki KA/A | DMTK/A | 2022. március 5. | 11:30 | 80 - 60 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Félegyházi TSI | 2022. március 5. | 13:30 | 76 - 47 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs | |||||
Monor SE | DEAC KA U16/B | 2022. március 6. | 14:00 | 86 - 62 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szűcs Tamás | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Kecskeméti KA/A | 2022. március 6. | 15:00 | 85 - 83 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | PVSK NKA/A | 2022. március 6. | 15:00 | 70 - 64 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. március 6. | 15:30 | 71 - 70 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás (Csordás Gábor) | |||||
SZEDEÁK/A | DEAC KA U16/A | 2022. március 6. | 18:00 | 61 - 94 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
BUDAFOK-PSE | Vasas Akadémia/B | 2022. március 7. | 15:30 | 56 - 92 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | NKA Pécs/B | 2022. március 7. | 16:30 | 74 - 61 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila) | |||||
Soproni Tigrisek | MAFC/A | 2022. március 7. | 17:15 | 84 - 57 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MEAFC/A | 2022. március 7. | 18:30 | 92 - 67 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | MAFC/B | 2022. március 9. | 17:30 | 98 - 64 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Beszterce KK | 2022. március 9. | 18:15 | 64 - 54 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter (Bónitz István) | |||||
Vasas Akadémia/B | MAFC/A | 2022. március 10. | 13:15 | 68 - 57 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. március 10. | 16:15 | 99 - 62 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Újpest-MT/A | DEAC KA U16/A | 2022. március 10. | 18:30 | 54 - 82 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kutrik Andrea (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Kecskeméti KA/A | Vasas Akadémia/A | 2022. március 11. | 17:30 | 82 - 76 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Farkas Dominik (Pasek Mónika) | |||||
PVSK NKA/A | NKA Pécs/B | 2022. március 11. | 18:30 | 58 - 61 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Szombathelyi SI KA/A | 2022. március 12. | 11:00 | 74 - 78 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | SZEDEÁK/A | 2022. március 12. | 13:00 | 68 - 106 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dávid Kornél KA/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. március 12. | 15:30 | 73 - 62 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Bónitz István) | |||||
MAFC/B | Beszterce KK | 2022. március 13. | 14:00 | 74 - 79 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Borsos Balázs (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. március 13. | 15:00 | 90 - 95 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) | |||||
Félegyházi TSI | Szolnoki KA/A | 2022. március 13. | 15:00 | 88 - 93 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
NKA Pécs/A | KASI Delfinek/A | 2022. március 13. | 18:00 | 71 - 32 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
DEAC KA U16/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. március 13. | 18:30 | 58 - 91 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DEAC KA U16/A | Beszterce KK | 2022. március 16. | 16:30 | 81 - 53 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA/A | KASI Delfinek/A | 2022. március 16. | 17:00 | 97 - 70 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Tóthné Király Enikő) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. március 16. | 18:15 | 68 - 48 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Bónitz István) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Soproni Tigrisek | 2022. március 16. | 19:30 | 86 - 83 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szoó László Márton) | |||||
Vasas Akadémia/B | PVSK NKA/A | 2022. március 17. | 13:15 | 72 - 38 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | BUDAFOK-PSE | 2022. március 17. | 16:15 | 109 - 39 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Novák Bence (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
DMTK/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. március 17. | 19:00 | 66 - 75 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Soproni Tigrisek | NKA Pécs/B | 2022. március 18. | 17:45 | 132 - 42 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Monor SE | Félegyházi TSI | 2022. március 18. | 18:00 | 60 - 65 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Liktor Viktor | |||||
Szolnoki KA/A | MEAFC/A | 2022. március 19. | 12:30 | 78 - 43 | Szolnok Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Máté Zádor (Szabó László) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Újpest-MT/A | 2022. március 19. | 18:30 | 87 - 80 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Vasas Akadémia/A | 2022. március 20. | 10:30 | 53 - 65 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | DEAC KA U16/A | 2022. március 20. | 12:30 | 64 - 87 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Birkás Károly) | |||||
SZEDEÁK/A | Beszterce KK | 2022. március 20. | 14:00 | 84 - 58 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás (Mustos Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. március 20. | 15:00 | 89 - 65 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | DMTK/A | 2022. március 21. | 15:30 | 60 - 54 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
BUDAFOK-PSE | PVSK NKA/A | 2022. március 22. | 18:00 | 47 - 67 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | MAFC/A | 2022. március 22. | 18:00 | 84 - 62 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Esztergályos Róbert) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | Vasas Akadémia/B | 2022. március 23. | 15:15 | 56 - 61 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) | |||||
Újpest-MT/A | MAFC/B | 2022. március 23. | 17:30 | 73 - 63 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László (Kincs Károly) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | SZEDEÁK/A | 2022. március 23. | 17:45 | 92 - 103 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
NKA Pécs/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. március 23. | 18:00 | 107 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Téczely Tamás) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Félegyházi TSI | 2022. március 25. | 15:00 | 74 - 66 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. március 25. | 17:30 | 84 - 113 | Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor (Szalai Zsolt) | |||||
Soproni Tigrisek | Vasas Akadémia/B | 2022. március 25. | 17:30 | 73 - 65 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
BUDAFOK-PSE | MAFC/A | 2022. március 25. | 18:00 | 49 - 69 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | DEAC KA U16/A | 2022. március 26. | 13:00 | 81 - 99 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Schwarz Mária) | |||||
Szolnoki KA/A | DEAC KA U16/B | 2022. március 26. | 13:00 | 104 - 59 | Szolnok Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MEAFC/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. március 26. | 13:30 | 45 - 56 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
NKA Pécs/B | Szombathelyi SI KA/A | 2022. március 26. | 15:00 | 60 - 64 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) | |||||
Beszterce KK | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. március 27. | 13:00 | 81 - 74 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/A | NKA Pécs/A | 2022. március 27. | 13:30 | 51 - 79 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila) | |||||
SZEDEÁK/A | Újpest-MT/A | 2022. március 27. | 13:45 | 92 - 81 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter (Farkas Zoltán) | |||||
KASI Delfinek/A | Kecskeméti KA/A | 2022. március 27. | 15:30 | 56 - 66 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Lakos Koppány Ádám (Koncsek Balázs) | |||||
Vasas Akadémia/B | Soproni Tigrisek | 2022. március 27. | 15:45 | 74 - 63 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
MAFC/B | Dávid Kornél KA/A | 2022. március 27. | 16:00 | 61 - 67 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Fanni, Borsos Balázs (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
PVSK NKA/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. március 27. | 16:30 | 47 - 78 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
Monor SE | DMTK/A | 2022. március 28. | 18:00 | 83 - 52 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magda János József | |||||
BUDAFOK-PSE | NKA Pécs/B | 2022. március 29. | 18:00 | 53 - 60 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budapesti Honvéd SE/B | MAFC/A | 2022. március 30. | 15:15 | 71 - 57 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | NKA Pécs/A | 2022. március 30. | 16:30 | 68 - 104 | Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Beszterce KK | 2022. március 30. | 17:00 | 86 - 62 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hartai Tamás (Vághy Tamás János) | |||||
Soproni Tigrisek | PVSK NKA/A | 2022. március 30. | 17:30 | 86 - 51 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Vasas Akadémia/B | 2022. március 30. | 17:30 | 50 - 69 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Újpest-MT/A | 2022. március 30. | 17:45 | 97 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA/A | DEAC KA U16/A | 2022. március 30. | 18:15 | 67 - 73 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Novák Bence, Koller István (Fekete László) | |||||
DEAC KA U16/B | Monor SE | 2022. március 31. | 12:00 | 80 - 60 | Oláh Gábor utcai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) | |||||
SZEDEÁK/A | MAFC/B | 2022. március 31. | 17:30 | 86 - 49 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter (Farkas Zoltán) |
KASI Delfinek/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. április 1. | 18:00 | 73 - 66 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | DEAC KA U16/B | 2022. április 2. | 15:00 | 73 - 57 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
NKA Pécs/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. április 2. | 18:00 | 92 - 30 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Újpest-MT/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. április 3. | 11:00 | 69 - 88 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC KA U16/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. április 3. | 11:00 | 81 - 86 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Czinder Adrienn | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Vasas Akadémia/A | 2022. április 3. | 11:30 | 70 - 56 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kovács Gyula Attila) | |||||
PVSK NKA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. április 3. | 13:30 | 49 - 67 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Beszterce KK | Dávid Kornél KA/A | 2022. április 3. | 14:00 | 88 - 62 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
MAFC/A | Soproni Tigrisek | 2022. április 3. | 15:00 | 57 - 76 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs/B | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. április 3. | 15:00 | 57 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Téczely Tamás) | |||||
DMTK/A | Szolnoki KA/A | 2022. április 3. | 15:00 | 80 - 71 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata | |||||
Kecskeméti KA/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. április 3. | 15:00 | 94 - 63 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Budai Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/B | BUDAFOK-PSE | 2022. április 3. | 16:45 | 59 - 53 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC KA U16/A | SZEDEÁK/A | 2022. április 3. | 17:00 | 77 - 53 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MAFC/B | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. április 4. | 18:00 | 53 - 78 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Szabari János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | KASI Delfinek/A | 2022. április 5. | 14:15 | 82 - 49 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | MAFC/B | 2022. április 5. | 18:00 | 72 - 69 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2022. április 6. | 13:00 | 92 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás) | |||||
MEAFC/A | Monor SE | 2022. április 6. | 16:00 | 89 - 62 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | KASI Delfinek/A | 2022. április 6. | 16:15 | 69 - 56 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
SZEDEÁK/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. április 6. | 17:00 | 102 - 64 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János) | |||||
Soproni Tigrisek | BUDAFOK-PSE | 2022. április 6. | 17:30 | 100 - 62 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. április 6. | 17:30 | 71 - 66 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
MAFC/A | Vasas Akadémia/B | 2022. április 6. | 17:30 | 70 - 49 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (László Zsolt Károly) | |||||
DEAC KA U16/A | Újpest-MT/A | 2022. április 6. | 18:00 | 99 - 62 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs/B | PVSK NKA/A | 2022. április 7. | 14:30 | 71 - 50 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Dávid Kornél KA/A | 2022. április 7. | 18:00 | 75 - 73 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
BUDAFOK-PSE | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. április 8. | 17:30 | 77 - 78 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. április 8. | 17:30 | 81 - 95 | Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos (Szalai Zsolt) | |||||
Soproni Tigrisek | Szombathelyi SI KA/A | 2022. április 8. | 17:45 | 79 - 56 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | DEAC KA U16/B | 2022. április 8. | 19:30 | 100 - 73 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája |
Játékvezetők: Horányi András, Szulics Zsolt János | |||||
SZEDEÁK/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. április 9. | 10:30 | 117 - 62 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Mustos Tamás János) | |||||
Szolnoki KA/A | Félegyházi TSI | 2022. április 9. | 11:00 | 86 - 40 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | DMTK/A | 2022. április 9. | 11:30 | 76 - 70 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
NKA Pécs/B | MAFC/A | 2022. április 9. | 14:00 | 72 - 89 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
Beszterce KK | DEAC KA U16/A | 2022. április 9. | 19:00 | 56 - 93 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
MAFC/B | Újpest-MT/A | 2022. április 10. | 14:00 | 90 - 87 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. április 10. | 15:00 | 87 - 75 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Domokos Lőrinc) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KA/A | 2022. április 10. | 16:00 | 73 - 50 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Dávid Kornél KA/A | 2022. április 10. | 17:00 | 91 - 51 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
PVSK NKA/A | Vasas Akadémia/B | 2022. április 11. | 15:00 | 48 - 72 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
KASI Delfinek/A | NKA Pécs/A | 2022. április 11. | 18:00 | 82 - 87 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Koncsek Balázs) | |||||
Újpest-MT/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. április 12. | 16:30 | 104 - 82 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Vigh Balázs (Dernei Gábor) | |||||
BUDAFOK-PSE | Soproni Tigrisek | 2022. április 12. | 18:00 | 61 - 83 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc (László Zsolt Károly) | |||||
Beszterce KK | MAFC/B | 2022. április 13. | 16:00 | 78 - 58 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Deák Csaba (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
DEAC KA U16/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. április 13. | 16:30 | 87 - 54 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. április 19. | 16:30 | 104 - 74 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | DEAC KA U16/A | 2022. április 20. | 17:00 | 41 - 70 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) | |||||
Félegyházi TSI | Monor SE | 2022. április 21. | 16:00 | 103 - 67 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Király László József) | |||||
SZEDEÁK/A | Vasas Akadémia/B | 2022. április 21. | 17:00 | 76 - 70 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia/B | SZEDEÁK/A | 2022. április 23. | 12:30 | 84 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Novák Bence, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) | |||||
DEAC KA U16/B | Szolnoki KA/A | 2022. április 23. | 14:00 | 68 - 77 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett | |||||
DEAC KA U16/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. április 24. | 12:00 | 76 - 49 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Zalai Ákos István (Csizmadia Levente) | |||||
DMTK/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. április 24. | 15:00 | 81 - 86 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Hamzi Virág | |||||
MEAFC/A | Szolnoki KA/A | 2022. április 26. | 15:30 | 79 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
DEAC KA U16/A | KASI Delfinek/A | 2022. április 28. | 18:00 | 101 - 51 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Fülöp Ádám László (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Vasas Akadémia/B | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. április 29. | 13:15 | 64 - 111 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Félegyházi TSI | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. május 2. | 16:00 | 55 - 66 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő) | |||||
KASI Delfinek/A | DEAC KA U16/A | 2022. május 2. | 18:00 | 71 - 72 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Koncsek Balázs) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Vasas Akadémia/B | 2022. május 4. | 16:30 | 93 - 48 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Szalai Zsolt) | |||||
Monor SE | MEAFC/A | 2022. május 8. | 11:00 | 68 - 93 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Magda János József | |||||
MEAFC/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. május 11. | 16:00 | 69 - 83 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett | |||||
Kecskeméti KA/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. május 12. | 09:00 | 69 - 77 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fülöp Ádám László, Korompai Zsolt László (Bogárdi János) | |||||
NKA Pécs/A | DEAC KA U16/A | 2022. május 12. | 11:00 | 77 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szentpáli-Gavallér Csaba, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. május 12. | 13:00 | 93 - 76 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Földi László, Téczely Roland Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (Bogárdi János) | |||||
Vasas Akadémia/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. május 12. | 15:00 | 58 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr. Szalóki Bence, Káré Gergő (Bogárdi János) | |||||
Kecskeméti KA/A | DEAC KA U16/A | 2022. május 12. | 17:30 | 69 - 61 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs, Korompai Zsolt László (Bogárdi János) | |||||
Soproni SI KA SKC/A | NKA Pécs/A | 2022. május 12. | 19:30 | 79 - 100 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Káré Gergő, Nyíri Péter Patrik, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bogárdi János) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. május 13. | 09:00 | 90 - 79 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Téczely Roland Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János) | |||||
KASI Delfinek/A | MVM-OSE Lions U16/A | 2022. május 13. | 10:00 | 54 - 66 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Molnár Tamás (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. május 13. | 11:00 | 87 - 47 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács István, Dr. Szalóki Bence (Bogárdi János) | |||||
SZEDEÁK/A | Soproni Tigrisek | 2022. május 13. | 12:00 | 80 - 83 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kiss Bálint (Buday Zsolt Tamás) | |||||
DEAC KA U16/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. május 13. | 13:00 | 67 - 71 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Földi László, Szentpáli-Gavallér Csaba, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János) | |||||
Vasas Akadémia/B | Dávid Kornél KA/A | 2022. május 13. | 14:00 | 58 - 82 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Pál Roland (Buday Zsolt Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | Kecskeméti KA/A | 2022. május 13. | 15:00 | 74 - 68 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Káré Gergő, Korompai Zsolt László (Bogárdi János) | |||||
Szombathelyi SI KA/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. május 13. | 16:00 | 74 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Takács István, Novák Bence (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. május 13. | 17:00 | 60 - 79 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács István, Fülöp Ádám László (Bogárdi János) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Vasas Akadémia/A | 2022. május 13. | 19:00 | 78 - 57 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Földi László, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János) | |||||
Kecskeméti KA/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. május 14. | 09:00 | 85 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Korompai Zsolt László, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János) | |||||
KASI Delfinek/A | SZEDEÁK/A | 2022. május 14. | 10:00 | 84 - 86 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Pál Roland, Szőts Dávid István (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | DEAC KA U16/A | 2022. május 14. | 11:00 | 63 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Kovács István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bogárdi János) | |||||
Vasas Akadémia/B | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. május 14. | 12:00 | 77 - 69 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE U16/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. május 14. | 13:00 | 91 - 73 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Földi László, Dr. Popgyákunik Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Soproni Tigrisek | 2022. május 14. | 14:00 | 53 - 76 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Takács István (Buday Zsolt Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | Budapesti Honvéd SE/A | 2022. május 14. | 15:00 | 98 - 78 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Bence, Káré Gergő (Bogárdi János) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. május 14. | 16:00 | 56 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Vasas Akadémia/A | 2022. május 15. | 09:00 | 75 - 78 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nyíri Péter Patrik, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
KASI Delfinek/A | Budapesti Honvéd SE/B | 2022. május 15. | 10:00 | 75 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Molnár Tamás (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Kecskeméti KA/A | DEAC KA U16/A | 2022. május 15. | 11:00 | 73 - 76 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt László (Bogárdi János) | |||||
SZEDEÁK/A | Vasas Akadémia/B | 2022. május 15. | 12:00 | 92 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Soproni SI KA SKC/A | 2022. május 15. | 13:00 | 82 - 68 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Fülöp Ádám László, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János) | |||||
MVM-OSE Lions U16/A | Szombathelyi SI KA/A | 2022. május 15. | 14:00 | 57 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Takács István, Pál Roland (Buday Zsolt Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | Atom City-Atomerőmű SE U16/A | 2022. május 15. | 15:00 | 77 - 57 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Földi László, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Bogárdi János) | |||||
Soproni Tigrisek | Dávid Kornél KA/A | 2022. május 15. | 16:00 | 64 - 74 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kiss Bálint (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Újpest-MT/A | BUDAFOK-PSE | 2022. május 21. | 10:00 | 80 - 59 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd (Schwarz Mária) | |||||
PVSK NKA/A | MAFC/B | 2022. május 21. | 12:00 | 46 - 43 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd (Schwarz Mária) | |||||
BUDAFOK-PSE | MAFC/B | 2022. május 21. | 14:00 | 70 - 50 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária) | |||||
Újpest-MT/A | PVSK NKA/A | 2022. május 21. | 16:00 | 77 - 63 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | MAFC/A | 2022. május 22. | 11:00 | 40 - 79 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária) | |||||
MAFC/A | Beszterce KK | 2022. május 22. | 13:00 | 72 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence (Schwarz Mária) | |||||
Beszterce KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2022. május 22. | 15:00 | 40 - 65 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária) |