Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | BRAVOS | 2021. szeptember 21. | 20:45 | 76 - 74 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Matics Sándor | |||||
Kozármisleny SE | Kanizsa KK | 2021. szeptember 22. | 20:15 | 73 - 71 | Kozármislenyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László | |||||
Cívis KK U23 | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2021. szeptember 23. | 19:45 | 91 - 45 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor | |||||
KKS | Malév SC | 2021. szeptember 23. | 20:00 | 75 - 56 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor | |||||
Dunaharaszti MTK II. | SZPA-HSE | 2021. szeptember 23. | 20:30 | 65 - 72 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kiss Márton Balázs | |||||
Békéscsabai KK/B | Mezőberényi KK | 2021. szeptember 24. | 17:15 | 85 - 62 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor | |||||
MOGAAC | CVSE Vulkán Fürdő | 2021. szeptember 24. | 19:00 | 47 - 59 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. szeptember 24. | 19:00 | 72 - 57 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
BLF KK | Józsefvárosi KC | 2021. szeptember 24. | 19:30 | 0 - 20 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint | |||||
BKG PRIMA Akadémia II. | Szentendrei KSE | 2021. szeptember 24. | 20:45 | 76 - 65 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán | |||||
Tiszakécske VSE | Gyulai Color KE | 2021. szeptember 25. | 18:00 | 84 - 77 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Dávid Kornél KA | 2021. szeptember 25. | 18:00 | 79 - 78 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence | |||||
Pénzügyőr SE II. | Újpest-MT II. | 2021. szeptember 26. | 13:00 | 49 - 88 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
VMG DSE | Kandó FSC | 2021. szeptember 26. | 16:00 | 67 - 68 | Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István | |||||
QPAC | Közgáz SC és DSK/B | 2021. szeptember 27. | 19:10 | 69 - 73 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás | |||||
HSE | BUDAFOK II. | 2021. szeptember 27. | 19:30 | 32 - 95 | Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kozma Balázs | |||||
ELTE Fortis | BDSEbasket | 2021. szeptember 27. | 20:00 | 66 - 75 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt | |||||
Kiss Lenke KA | Közgáz SC és DSK/A | 2021. szeptember 28. | 18:30 | 47 - 67 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs | |||||
MAFC BME | PILIS BASKET | 2021. szeptember 29. | 20:30 | 60 - 61 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos |
KTE-Duna Aszfalt U23 | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2021. október 12. | 19:00 | 86 - 58 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra | |||||
Eszterházy SC | Ceglédi KE | 2021. október 12. | 19:15 | 43 - 94 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán | |||||
SZPA-HSE | ELITE Basket | 2021. október 12. | 20:30 | 72 - 98 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs | |||||
MVM-OSE Lions II. | Veszprémi Kosárlabda KFT. | 2021. október 13. | 19:10 | 86 - 99 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
Soproni Tigrisek | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győr | 2021. október 13. | 19:30 | 75 - 121 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston | |||||
Józsefvárosi KC | Honvéd Ludovika | 2021. október 13. | 20:30 | 38 - 93 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Káré Gergő | |||||
Százhalombattai KSE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2021. október 14. | 19:00 | 77 - 97 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Hartai Tamás | |||||
Békéscsabai KK | Békési SzSK | 2021. október 14. | 19:30 | 103 - 93 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely | |||||
BKG PRIMA Akadémia II. | Közgáz SC és DSK/A | 2021. október 15. | 20:45 | 57 - 82 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
BDSEbasket | Monori SE | 2021. október 17. | 16:00 | 48 - 82 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás | |||||
Sunshine-NYIKSE | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | 2021. október 17. | 16:30 | 72 - 55 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László | |||||
DEAC II. | MEAFC-Miskolc | 2021. október 17. | 17:00 | 72 - 88 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
TF-BP SE | Vasas Akadémia | 2021. október 17. | 17:15 | 51 - 64 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Belák Zoltán | |||||
PILIS BASKET | BUDAFOK | 2021. október 17. | 18:00 | 51 - 95 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán | |||||
Békéscsabai KK/B | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. október 18. | 18:30 | 45 - 97 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
Tiszakécske VSE | Salgótarjáni KSE | 2021. október 18. | 19:00 | 41 - 113 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Zahorán Kitti Mária | |||||
BUDAFOK II. | Pénzügyőr Sportegyesület | 2021. október 18. | 19:45 | 72 - 92 | Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis | |||||
Cívis KK U23 | DEAC U23 | 2021. október 18. | 19:45 | 40 - 75 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik | |||||
MAFC Martos | BKG Príma Akadémia | 2021. október 18. | 20:40 | 57 - 99 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor | |||||
KKS | Óbudai Kaszások | 2021. október 19. | 19:00 | 0 - 20 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Magyar Zoltán | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Bajai Bácska FKE | 2021. október 19. | 19:00 | 87 - 67 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám | |||||
CVSE Vulkán Fürdő | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | 2021. október 19. | 19:30 | 80 - 86 | CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Budapesti Honvéd SE | 2021. október 19. | 20:00 | 35 - 133 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Jászberényi KSE | 2021. október 19. | 20:00 | 66 - 117 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor | |||||
PTE-PEAC | Pécsi VSK-CARGATE | 2021. október 19. | 20:10 | 88 - 111 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
BKG-Veresegyház | Dunaharaszti MTK | 2021. október 19. | 20:45 | 48 - 102 | Veresegyházi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs | |||||
RKA Pécs | Kozármisleny SE | 2021. október 20. | 18:00 | 166 - 60 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor | |||||
Kandó FSC | Újpest-MT | 2021. október 20. | 19:30 | 60 - 102 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Csoma Viktor | |||||
Zuglói Sasok | MAFC | 2021. október 20. | 20:30 | 71 - 101 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton | |||||
ELTE BEAC | Újpest-MT II. | 2021. október 21. | 19:30 | 60 - 68 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Szombathelyi Egyetemi SE | Conoil Pápa KC | 2021. október 24. | 11:00 | 53 - 57 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor | |||||
TFSE | TF-BP | 2021. október 27. | 20:15 | 0 - 20 | TF E-terem |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Simon Kristóf Kolos |
Újpest-MT II. | BKG Príma Akadémia | 2021. november 8. | 19:00 | 66 - 116 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Pécsi VSK-CARGATE | 2021. november 8. | 20:00 | 61 - 104 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | RKA Pécs | 2021. november 9. | 18:00 | 72 - 82 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Jászberényi KSE | MAFC | 2021. november 9. | 19:00 | 91 - 98 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Domán István | |||||
BUDAFOK | ELITE Basket | 2021. november 9. | 19:30 | 80 - 53 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos | |||||
Újpest-MT | Vasas Akadémia | 2021. november 10. | 19:00 | 68 - 70 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Gaál István Tamás, Kruk Melinda | |||||
Közgáz SC és DSK/A | TF-BP | 2021. november 11. | 18:45 | 60 - 102 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra | |||||
Veszprémi Kosárlabda KFT. | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győr | 2021. november 15. | 18:30 | 122 - 63 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Kéri István, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Monori SE | Budapesti Honvéd SE | 2021. november 15. | 19:00 | 54 - 97 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Gál János, Fehérvári Gergely | |||||
Dunaharaszti MTK | Óbudai Kaszások | 2021. november 16. | 20:30 | 73 - 72 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Nepp László Oszkár, dr. Németh Patrik | |||||
Salgótarjáni KSE | DEAC U23 | 2021. november 17. | 18:00 | 109 - 50 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Ntasis Lazaros, Káré Gergő | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Ceglédi KE | 2021. november 17. | 19:00 | 78 - 56 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Farkas Péter Gábor | |||||
Conoil Pápa KC | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | 2021. november 18. | 17:45 | 100 - 90 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bagi Bálint, Magyari Viktor | |||||
Honvéd Ludovika | Pénzügyőr Sportegyesület | 2021. november 19. | 18:45 | 77 - 69 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Sunshine-NYIKSE | MEAFC-Miskolc | 2021. november 21. | 17:00 | 61 - 72 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter | |||||
Békéscsabai KK | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. november 21. | 18:00 | 81 - 73 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel |
Békéscsabai KK | Nagykőrösi Sólymok KE | 2021. december 9. | 18:15 | 83 - 81 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs |
MEAFC-Miskolc | Salgótarjáni KSE | 2022. január 18. | 18:00 | 65 - 57 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István | |||||
TF-BP | Dunaharaszti MTK | 2022. január 18. | 18:45 | 74 - 69 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
BUDAFOK | MAFC | 2022. január 18. | 19:30 | 20 - 0 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk | |||||
Veszprémi Kosárlabda KFT. | Conoil Pápa KC | 2022. január 19. | 18:00 | 103 - 99 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Esztergályos Róbert, Földesi Ádám | |||||
RKA Pécs | Pécsi VSK-CARGATE | 2022. január 20. | 17:30 | 89 - 90 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Radnóti Miklós, Földi László | |||||
BKG Príma Akadémia | Budapesti Honvéd SE | 2022. január 20. | 20:00 | 70 - 76 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár |
Honvéd Ludovika | Vasas Akadémia | 2022. február 1. | 20:30 | 54 - 83 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Sentényi Barna | |||||
Budapesti Honvéd SE | Pécsi VSK-CARGATE | 2022. február 2. | 16:45 | 74 - 59 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
MEAFC-Miskolc | TF-BP | 2022. február 15. | 19:00 | 70 - 65 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Drenyovszki Dániel | |||||
BUDAFOK | Békéscsabai KK | 2022. február 15. | 19:30 | 80 - 58 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Jankovics Viktor Zsolt |
Vasas Akadémia | Veszprémi Kosárlabda KFT. | 2022. március 16. | 18:30 | 89 - 76 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, dr. Németh Patrik |
MEAFC-Miskolc | Vasas Akadémia | 2022. április 1. | 10:00 | 51 - 61 | Főnix Aréna |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk, Földesi Ádám (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BUDAFOK | Budapesti Honvéd SE | 2022. április 1. | 12:30 | 67 - 90 | Főnix Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra, Utasi Balázs (Vághy Tamás János) | |||||
MEAFC-Miskolc | BUDAFOK | 2022. április 2. | 11:30 | 73 - 93 | Főnix Aréna |
Játékvezetők: Nyilas István, Major Ádám, Téczely Roland Balázs (Zalai Ákos István) | |||||
Vasas Akadémia | Budapesti Honvéd SE | 2022. április 2. | 14:00 | 77 - 73 | Főnix Aréna |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Györfy Rúben, dr. Németh Patrik (Bogárdi János) |