Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mezőberényi KK | Sunshine-NYIKSE | 2021. október 1. | 19:00 | 55 - 103 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | DEAC II. | 2021. október 1. | 19:30 | 59 - 101 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor | |||||
Cívis KK U23 | Gyulai Color KE | 2021. október 2. | 18:00 | 99 - 68 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Békéscsabai KK/B | 2021. október 3. | 12:00 | 81 - 74 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békéscsabai KK | 2021. október 3. | 17:00 | 64 - 105 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Eszterházy SC | Cívis KK U23 | 2021. október 7. | 19:15 | 65 - 72 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
DEAC II. | Mezőberényi KK | 2021. október 8. | 19:30 | 124 - 70 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Gyulai Color KE | Tiszakécske VSE | 2021. október 8. | 19:50 | 69 - 67 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Békéscsabai KK/B | Kiskunfélegyházi KC | 2021. október 9. | 11:00 | 64 - 80 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Békéscsabai KK | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. október 10. | 17:00 | 88 - 74 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Sunshine-NYIKSE | 2021. október 10. | 19:00 | 61 - 91 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Tiszakécske VSE | Eszterházy SC | 2021. október 14. | 19:30 | 76 - 53 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
DEAC II. | Cívis KK U23 | 2021. október 15. | 19:30 | 89 - 72 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Eszterházy SC | 2021. október 20. | 17:00 | 77 - 56 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
Mezőberényi KK | Békéscsabai KK | 2021. október 20. | 18:30 | 53 - 71 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor | |||||
Tiszakécske VSE | DEAC II. | 2021. október 24. | 17:00 | 62 - 107 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Gyulai Color KE | 2021. október 24. | 17:00 | 86 - 46 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Fekete Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Békéscsabai KK/B | 2021. október 24. | 19:00 | 94 - 76 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Békéscsabai KK/B | Mezőberényi KK | 2021. október 29. | 18:00 | 69 - 86 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Tiszakécske VSE | 2021. október 29. | 19:00 | 98 - 38 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor | |||||
Eszterházy SC | Kiskunfélegyházi KC | 2021. október 29. | 19:30 | 75 - 71 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor | |||||
Gyulai Color KE | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. október 29. | 19:50 | 72 - 83 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
Békéscsabai KK | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2021. október 30. | 17:00 | 109 - 49 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Eszterházy SC | Sunshine-NYIKSE | 2021. november 4. | 19:15 | 59 - 85 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Mezőberényi KK | 2021. november 6. | 10:00 | 94 - 55 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Gyulai Color KE | DEAC II. | 2021. november 6. | 13:00 | 83 - 115 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Cívis KK U23 | Békéscsabai KK | 2021. november 6. | 18:00 | 50 - 75 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kiskunfélegyházi KC | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2021. november 7. | 17:00 | 86 - 62 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fekete Csaba | |||||
Tiszakécske VSE | Békéscsabai KK/B | 2021. november 7. | 17:00 | 89 - 72 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Békéscsabai KK/B | Cívis KK U23 | 2021. november 12. | 17:30 | 76 - 118 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
DEAC II. | Eszterházy SC | 2021. november 12. | 19:30 | 92 - 79 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Gyulai Color KE | 2021. november 13. | 17:00 | 106 - 60 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László | |||||
Békéscsabai KK | Tiszakécske VSE | 2021. november 13. | 17:00 | 114 - 77 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
Mezőberényi KK | Kiskunfélegyházi KC | 2021. november 14. | 17:00 | 79 - 68 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. november 14. | 18:00 | 64 - 78 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Cívis KK U23 | Sunshine-NYIKSE | 2021. november 17. | 19:45 | 71 - 88 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Cívis KK U23 | Kiskunfélegyházi KC | 2021. november 20. | 18:00 | 93 - 69 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
Cívis KK U23 | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2021. november 25. | 19:45 | 101 - 62 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Sunshine-NYIKSE | 2021. november 27. | 15:00 | 64 - 72 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Gyulai Color KE | Békéscsabai KK/B | 2021. november 27. | 16:00 | 95 - 92 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Kiskunfélegyházi KC | DEAC II. | 2021. november 28. | 18:30 | 91 - 76 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor | |||||
Eszterházy SC | Békéscsabai KK | 2021. november 28. | 19:00 | 56 - 72 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Békéscsabai KK/B | Eszterházy SC | 2021. december 3. | 19:00 | 75 - 87 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
DEAC II. | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. december 3. | 19:30 | 85 - 72 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
Békéscsabai KK | Gyulai Color KE | 2021. december 4. | 18:00 | 124 - 53 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik | |||||
Mezőberényi KK | Cívis KK U23 | 2021. december 4. | 18:00 | 59 - 88 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Czékmán Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Tiszakécske VSE | 2021. december 4. | 19:00 | 72 - 88 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | Kiskunfélegyházi KC | 2021. december 5. | 19:00 | 81 - 67 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor | |||||
Mezőberényi KK | Eszterházy SC | 2021. december 10. | 19:00 | 61 - 90 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Békéscsabai KK/B | 2021. december 10. | 19:00 | 116 - 49 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Gyulai Color KE | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2021. december 11. | 19:00 | 71 - 74 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Máté Zádor | |||||
DEAC II. | Békéscsabai KK | 2021. december 12. | 16:00 | 83 - 82 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Tiszakécske VSE | 2021. december 12. | 17:00 | 107 - 83 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Cívis KK U23 | 2021. december 12. | 19:00 | 78 - 71 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Fekete Csaba | |||||
Tiszakécske VSE | Szolnoki Olajbányász II. | 2021. december 16. | 19:30 | 53 - 63 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Békéscsabai KK/B | DEAC II. | 2021. december 17. | 18:30 | 69 - 83 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Békéscsabai KK | Sunshine-NYIKSE | 2021. december 18. | 17:00 | 89 - 82 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Mezőberényi KK | Gyulai Color KE | 2021. december 18. | 18:00 | 77 - 60 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Eszterházy SC | 2021. december 19. | 19:00 | 79 - 72 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett |
Békéscsabai KK/B | Békéscsabai KK | 2022. január 7. | 18:00 | 65 - 104 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Eszterházy SC | Gyulai Color KE | 2022. január 7. | 19:15 | 103 - 49 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Mezőberényi KK | 2022. január 8. | 19:00 | 78 - 70 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Kiskunfélegyházi KC | 2022. január 9. | 17:00 | 79 - 74 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | Mezőberényi KK | 2022. január 14. | 19:00 | 76 - 50 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor | |||||
Eszterházy SC | Tiszakécske VSE | 2022. január 14. | 19:15 | 74 - 59 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Békéscsabai KK/B | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. január 16. | 16:00 | 54 - 93 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. január 21. | 19:00 | 86 - 50 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Tiszakécske VSE | Gyulai Color KE | 2022. január 22. | 18:00 | 79 - 71 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
Mezőberényi KK | DEAC II. | 2022. január 22. | 18:00 | 75 - 54 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Békéscsabai KK | 2022. január 23. | 14:00 | 87 - 79 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békéscsabai KK/B | 2022. január 23. | 17:00 | 126 - 70 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt | |||||
Békéscsabai KK/B | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. január 28. | 18:00 | 88 - 71 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Cívis KK U23 | 2022. január 28. | 19:00 | 88 - 59 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Eszterházy SC | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. január 28. | 19:15 | 79 - 45 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
DEAC II. | Tiszakécske VSE | 2022. január 28. | 19:30 | 88 - 51 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Gyulai Color KE | Kiskunfélegyházi KC | 2022. január 29. | 13:00 | 70 - 80 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Czékmán Csaba | |||||
Békéscsabai KK | Mezőberényi KK | 2022. január 29. | 17:00 | 112 - 74 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Tiszakécske VSE | Sunshine-NYIKSE | 2022. január 31. | 19:30 | 41 - 85 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Tiszakécske VSE | Cívis KK U23 | 2022. február 3. | 19:30 | 59 - 102 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
DEAC II. | Sunshine-NYIKSE | 2022. február 3. | 19:30 | 67 - 94 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Mezőberényi KK | Békéscsabai KK/B | 2022. február 5. | 18:00 | 69 - 59 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Eszterházy SC | 2022. február 6. | 17:00 | 62 - 81 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Békéscsabai KK | 2022. február 6. | 19:00 | 63 - 103 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Cívis KK U23 | DEAC II. | 2022. február 7. | 19:45 | 82 - 93 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor | |||||
Mezőberényi KK | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. február 11. | 18:30 | 62 - 83 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba | |||||
Békéscsabai KK/B | Tiszakécske VSE | 2022. február 11. | 19:00 | 93 - 76 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária | |||||
Sunshine-NYIKSE | Eszterházy SC | 2022. február 11. | 19:00 | 75 - 64 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
DEAC II. | Gyulai Color KE | 2022. február 11. | 19:30 | 123 - 63 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Békéscsabai KK | Cívis KK U23 | 2022. február 12. | 17:00 | 93 - 71 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Kiskunfélegyházi KC | 2022. február 12. | 19:00 | 78 - 90 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett | |||||
Cívis KK U23 | Eszterházy SC | 2022. február 16. | 19:45 | 68 - 88 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba | |||||
Tiszakécske VSE | Békéscsabai KK | 2022. február 17. | 19:30 | 57 - 91 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. február 19. | 12:00 | 75 - 57 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Arató Balázs | |||||
Gyulai Color KE | Sunshine-NYIKSE | 2022. február 19. | 13:00 | 61 - 104 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Gyulai Color KE | 2022. február 20. | 10:00 | 85 - 66 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Mezőberényi KK | 2022. február 20. | 17:00 | 105 - 63 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Eszterházy SC | DEAC II. | 2022. február 20. | 18:00 | 82 - 77 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Cívis KK U23 | Békéscsabai KK/B | 2022. február 21. | 19:45 | 109 - 70 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Békéscsabai KK/B | Gyulai Color KE | 2022. február 25. | 18:00 | 90 - 85 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
DEAC II. | Kiskunfélegyházi KC | 2022. február 26. | 17:00 | 111 - 67 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Békéscsabai KK | Eszterházy SC | 2022. február 26. | 17:00 | 95 - 91 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt | |||||
Mezőberényi KK | Tiszakécske VSE | 2022. február 26. | 18:00 | 57 - 65 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Cívis KK U23 | 2022. február 26. | 19:00 | 59 - 75 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
Sunshine-NYIKSE | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. március 3. | 19:30 | 92 - 42 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Cívis KK U23 | Mezőberényi KK | 2022. március 3. | 19:45 | 96 - 57 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor | |||||
Gyulai Color KE | Békéscsabai KK | 2022. március 4. | 20:00 | 54 - 110 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | DEAC II. | 2022. március 5. | 12:00 | 66 - 61 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Fekete Csaba | |||||
Tiszakécske VSE | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. március 5. | 17:00 | 60 - 58 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Eszterházy SC | Békéscsabai KK/B | 2022. március 5. | 17:00 | 102 - 66 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Gyulai Color KE | Cívis KK U23 | 2022. március 6. | 13:00 | 78 - 109 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Sunshine-NYIKSE | 2022. március 6. | 17:00 | 58 - 104 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Tiszakécske VSE | Kiskunfélegyházi KC | 2022. március 10. | 19:30 | 94 - 85 | Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor | |||||
Cívis KK U23 | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. március 10. | 19:45 | 73 - 76 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Eszterházy SC | Mezőberényi KK | 2022. március 11. | 18:00 | 72 - 55 | Balassi Bálint Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor | |||||
Békéscsabai KK/B | Sunshine-NYIKSE | 2022. március 11. | 18:30 | 66 - 98 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor | |||||
Békéscsabai KK | DEAC II. | 2022. március 11. | 19:30 | 92 - 61 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Gyulai Color KE | 2022. március 12. | 19:00 | 97 - 66 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Eszterházy SC | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. március 17. | 19:15 | 71 - 56 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Sunshine-NYIKSE | Békéscsabai KK | 2022. március 18. | 19:00 | 86 - 46 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter, dr. Nagy Zsombor | |||||
Gyulai Color KE | Mezőberényi KK | 2022. március 18. | 20:00 | 62 - 90 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
Szolnoki Olajbányász II. | Tiszakécske VSE | 2022. március 19. | 10:00 | 90 - 66 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Cívis KK U23 | 2022. március 20. | 17:00 | 96 - 93 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
DEAC II. | Békéscsabai KK/B | 2022. március 20. | 18:00 | 110 - 75 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Békéscsabai KK | Békéscsabai KK/B | 2022. március 23. | 19:30 | 96 - 59 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor | |||||
Cívis KK U23 | Tiszakécske VSE | 2022. március 24. | 19:45 | 120 - 63 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor | |||||
Sunshine-NYIKSE | DEAC II. | 2022. március 25. | 19:00 | 78 - 51 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Mezőberényi KK | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. március 26. | 18:00 | 76 - 91 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor | |||||
Gyulai Color KE | Eszterházy SC | 2022. március 26. | 18:00 | 83 - 105 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Szolnoki Olajbányász II. | 2022. március 27. | 17:00 | 73 - 77 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
DEAC II. | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2022. március 30. | 19:30 | 96 - 63 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor | |||||
Békéscsabai KK | Kiskunfélegyházi KC | 2022. március 30. | 19:30 | 116 - 68 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Kisházi Béla Kálmán | |||||
Tiszakécske VSE | Mezőberényi KK | 2022. március 31. | 19:30 | 88 - 70 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |