Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Conoil Pápa KC U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. szeptember 24. | 16:00 | 51 - 114 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István | |||||
Jászberényi KSE U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. szeptember 24. | 19:30 | 107 - 53 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba | |||||
NKA Pécs U20 | TF-BP U20 | 2021. szeptember 25. | 15:30 | 132 - 66 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Beszterce KK U20 | 2021. szeptember 25. | 19:00 | 62 - 61 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sancilio Alexis | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. szeptember 26. | 19:15 | 106 - 55 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. szeptember 28. | 16:00 | 107 - 50 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László |
Óbudai Kaszások U20 | TF-BP U20 | 2021. október 2. | 14:15 | 88 - 78 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor | |||||
Beszterce KK U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2021. október 2. | 15:30 | 63 - 35 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Belák Dorka | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. október 2. | 19:00 | 65 - 80 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Jászberényi KSE U20 | NKA Pécs U20 | 2021. október 2. | 19:30 | 52 - 84 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2021. október 3. | 19:00 | 74 - 95 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter | |||||
MAFC U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. október 6. | 20:00 | 71 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő | |||||
Conoil Pápa KC U20 | TF-BP U20 | 2021. október 8. | 16:00 | 61 - 124 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Beszterce KK U20 | 2021. október 8. | 19:00 | 104 - 90 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. október 9. | 13:00 | 71 - 62 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. október 9. | 19:00 | 88 - 85 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor | |||||
MAFC U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. október 9. | 19:30 | 86 - 39 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | NKA Pécs U20 | 2021. október 10. | 19:15 | 50 - 90 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Takács István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. október 15. | 16:00 | 59 - 80 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. október 16. | 13:00 | 38 - 109 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata | |||||
TF-BP U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. október 16. | 16:00 | 103 - 87 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | MAFC U20 | 2021. október 16. | 19:00 | 47 - 117 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2021. október 17. | 16:30 | 53 - 79 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Takács István | |||||
Vasas Akadémia U20 | TF-BP U20 | 2021. október 21. | 15:45 | 89 - 60 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2021. október 22. | 16:00 | 58 - 66 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. október 22. | 19:00 | 69 - 95 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kiss István | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Beszterce KK U20 | 2021. október 24. | 13:00 | 98 - 38 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pál Roland | |||||
MAFC U20 | NKA Pécs U20 | 2021. október 24. | 19:20 | 88 - 76 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. október 24. | 20:00 | 94 - 82 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Beszterce KK U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. október 27. | 15:30 | 32 - 76 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila | |||||
TF-BP U20 | Beszterce KK U20 | 2021. október 30. | 16:00 | 123 - 47 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis | |||||
Óbudai Kaszások U20 | MAFC U20 | 2021. október 30. | 19:00 | 81 - 80 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. október 30. | 19:15 | 107 - 81 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István | |||||
NKA Pécs U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. október 30. | 19:25 | 131 - 29 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. október 31. | 19:00 | 9 - 112 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Burján Bianka | |||||
Jászberényi KSE U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. október 31. | 19:30 | 83 - 79 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szőcs Béla |
Vasas Akadémia U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2021. november 5. | 15:45 | 107 - 48 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc | |||||
Beszterce KK U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. november 6. | 15:30 | 57 - 84 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | NKA Pécs U20 | 2021. november 6. | 19:00 | 23 - 130 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Burján Bianka | |||||
Óbudai Kaszások U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. november 6. | 19:00 | 79 - 57 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis | |||||
MAFC U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2021. november 6. | 19:30 | 103 - 36 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | TF-BP U20 | 2021. november 8. | 18:00 | 137 - 57 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | MAFC U20 | 2021. november 12. | 19:00 | 57 - 113 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz | |||||
Conoil Pápa KC U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. november 13. | 16:00 | 69 - 70 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. november 13. | 19:00 | 121 - 67 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Beszterce KK U20 | 2021. november 13. | 19:15 | 97 - 69 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szűcs Tamás | |||||
NKA Pécs U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. november 13. | 19:25 | 65 - 84 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László | |||||
Jászberényi KSE U20 | TF-BP U20 | 2021. november 14. | 15:00 | 84 - 86 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba | |||||
Vasas Akadémia U20 | MAFC U20 | 2021. november 18. | 15:45 | 72 - 88 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | TF-BP U20 | 2021. november 20. | 16:30 | 78 - 96 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2021. november 20. | 19:00 | 61 - 66 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály | |||||
NKA Pécs U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2021. november 20. | 19:25 | 102 - 83 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. november 21. | 13:00 | 128 - 30 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Matics Sándor | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. november 21. | 19:00 | 65 - 68 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta | |||||
Vasas Akadémia U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. november 25. | 15:45 | 115 - 51 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | NKA Pécs U20 | 2021. november 26. | 16:00 | 58 - 130 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. november 26. | 19:00 | 109 - 66 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. november 27. | 19:00 | 36 - 93 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf | |||||
MAFC U20 | Beszterce KK U20 | 2021. november 27. | 19:30 | 76 - 65 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Magyar Zoltán | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. november 28. | 16:30 | 78 - 67 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Takács István |
Beszterce KK U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. december 3. | 15:30 | 78 - 69 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. december 4. | 14:00 | 47 - 95 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály | |||||
TF-BP U20 | MAFC U20 | 2021. december 4. | 16:00 | 78 - 89 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor | |||||
NKA Pécs U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. december 4. | 19:25 | 133 - 77 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2021. december 5. | 13:00 | 88 - 58 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni | |||||
Beszterce KK U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. december 8. | 15:30 | 82 - 81 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2021. december 10. | 14:30 | 62 - 96 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián | |||||
Vasas Akadémia U20 | NKA Pécs U20 | 2021. december 10. | 15:45 | 68 - 98 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2021. december 10. | 16:00 | 42 - 122 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
MAFC U20 | Jászberényi KSE U20 | 2021. december 11. | 19:30 | 89 - 52 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | TF-BP U20 | 2021. december 12. | 13:00 | 91 - 64 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Varga Dániel Géza | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2021. december 17. | 16:00 | 94 - 85 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
TF-BP U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2021. december 18. | 16:00 | 122 - 68 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Vasas Akadémia U20 | 2021. december 18. | 19:00 | 54 - 87 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | |||||
NKA Pécs U20 | Beszterce KK U20 | 2021. december 18. | 19:25 | 123 - 38 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
Jászberényi KSE U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2021. december 18. | 19:30 | 78 - 67 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | MAFC U20 | 2021. december 19. | 16:30 | 71 - 85 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Takács István |
Vasas Akadémia U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. január 5. | 15:45 | 130 - 39 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. január 5. | 19:00 | 57 - 122 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Jászberényi KSE U20 | 2022. január 5. | 19:30 | 63 - 84 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc | |||||
TF-BP U20 | NKA Pécs U20 | 2022. január 6. | 16:00 | 58 - 104 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szőts Dávid István | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. január 6. | 20:00 | 23 - 71 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Vasas Akadémia U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. január 8. | 15:45 | 94 - 54 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | MAFC U20 | 2022. január 9. | 13:00 | 99 - 51 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Beszterce KK U20 | 2022. január 9. | 16:00 | 74 - 59 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
TF-BP U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. január 9. | 16:00 | 84 - 78 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. január 9. | 16:30 | 106 - 48 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István | |||||
NKA Pécs U20 | Jászberényi KSE U20 | 2022. január 10. | 19:00 | 97 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
Beszterce KK U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. január 12. | 15:30 | 59 - 108 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Vasas Akadémia U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. január 14. | 15:45 | 53 - 82 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István | |||||
Beszterce KK U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. január 15. | 15:30 | 68 - 105 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente | |||||
TF-BP U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. január 15. | 16:00 | 102 - 70 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő | |||||
NKA Pécs U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. január 15. | 19:25 | 106 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László | |||||
Jászberényi KSE U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. január 15. | 19:30 | 95 - 86 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | MAFC U20 | 2022. január 16. | 13:00 | 61 - 101 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Vasas Akadémia U20 | Beszterce KK U20 | 2022. január 22. | 15:45 | 154 - 41 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Matics Sándor, Korompai Zsolt László | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. január 22. | 19:00 | 80 - 74 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté | |||||
MAFC U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. január 22. | 19:30 | 113 - 71 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Pál Roland | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2022. január 23. | 13:00 | 111 - 36 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tahin András | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | TF-BP U20 | 2022. január 23. | 16:30 | 77 - 97 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó | |||||
Beszterce KK U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. január 29. | 15:30 | 39 - 126 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata | |||||
TF-BP U20 | Vasas Akadémia U20 | 2022. január 29. | 16:00 | 71 - 84 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2022. január 29. | 19:00 | 66 - 70 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Permenter Zalan | |||||
NKA Pécs U20 | MAFC U20 | 2022. január 29. | 19:25 | 108 - 75 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kovács Kincső | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. január 30. | 16:30 | 80 - 44 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Fajszi Zsombor Levente |
Óbudai Kaszások U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. február 2. | 19:00 | 80 - 34 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. február 4. | 19:00 | 50 - 104 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián | |||||
Beszterce KK U20 | TF-BP U20 | 2022. február 5. | 15:30 | 73 - 136 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dudoma Tamás | |||||
Vasas Akadémia U20 | Jászberényi KSE U20 | 2022. február 5. | 15:45 | 106 - 69 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. február 6. | 13:00 | 110 - 25 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | NKA Pécs U20 | 2022. február 6. | 19:00 | 42 - 134 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Vasas Akadémia U20 | 2022. február 9. | 16:30 | 37 - 57 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | MAFC U20 | 2022. február 11. | 16:00 | 67 - 99 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
Jászberényi KSE U20 | Beszterce KK U20 | 2022. február 11. | 19:30 | 90 - 67 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János | |||||
TF-BP U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. február 12. | 16:00 | 66 - 98 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence | |||||
NKA Pécs U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. február 12. | 19:25 | 143 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. február 13. | 19:00 | 70 - 75 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta | |||||
Jászberényi KSE U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. február 16. | 16:45 | 109 - 63 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó | |||||
MAFC U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. február 16. | 19:15 | 93 - 53 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | NKA Pécs U20 | 2022. február 17. | 15:30 | 68 - 69 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Beszterce KK U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. február 18. | 15:30 | 78 - 93 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dudoma Tamás | |||||
TF-BP U20 | Jászberényi KSE U20 | 2022. február 19. | 16:00 | 83 - 69 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. február 19. | 19:00 | 69 - 74 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka | |||||
MAFC U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. február 19. | 19:30 | 110 - 71 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. február 20. | 19:00 | 79 - 62 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Belák Zoltán | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. február 25. | 16:00 | 64 - 76 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2022. február 25. | 19:00 | 68 - 64 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián | |||||
MAFC U20 | Vasas Akadémia U20 | 2022. február 26. | 15:00 | 77 - 70 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
TF-BP U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. február 26. | 16:00 | 113 - 84 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Sancilio Alexis | |||||
Óbudai Kaszások U20 | NKA Pécs U20 | 2022. február 26. | 19:00 | 52 - 89 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint | |||||
Jászberényi KSE U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. február 26. | 19:30 | 64 - 104 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba |
Jászberényi KSE U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. március 1. | 19:30 | 85 - 68 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. március 2. | 18:00 | 110 - 47 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, Paulus Bence Máté | |||||
Jászberényi KSE U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. március 4. | 19:30 | 61 - 75 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Fenyvesi Zénó | |||||
NKA Pécs U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. március 5. | 15:30 | 94 - 42 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián | |||||
Beszterce KK U20 | MAFC U20 | 2022. március 5. | 15:30 | 78 - 111 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Deák Csaba | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. március 5. | 19:00 | 64 - 69 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács István | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Vasas Akadémia U20 | 2022. március 6. | 19:00 | 43 - 97 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács István, Szűcs Tamás | |||||
Nagykőrösi Sólymok U20 | Budapesti Honvéd SE U20 | 2022. március 9. | 16:30 | 52 - 100 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István | |||||
Conoil Pápa KC U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. március 11. | 16:00 | 53 - 78 | Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | NKA Pécs U20 | 2022. március 11. | 19:00 | 70 - 114 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
MAFC U20 | TF-BP U20 | 2022. március 12. | 14:30 | 83 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Vasas Akadémia U20 | Bajai Bácska FKE U20 | 2022. március 12. | 15:45 | 122 - 45 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Beszterce KK U20 | 2022. március 13. | 19:00 | 62 - 93 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Magda János József | |||||
TF-BP U20 | PRIMA-BDSEbasket U20 | 2022. március 19. | 16:00 | 108 - 76 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | Beszterce KK U20 | 2022. március 19. | 19:00 | 47 - 65 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba | |||||
Óbudai Kaszások U20 | Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | 2022. március 19. | 19:00 | 53 - 76 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László | |||||
NKA Pécs U20 | Vasas Akadémia U20 | 2022. március 19. | 19:25 | 70 - 64 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László | |||||
Jászberényi KSE U20 | MAFC U20 | 2022. március 19. | 19:30 | 85 - 78 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó | |||||
Budapesti Honvéd SE U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. március 20. | 13:00 | 109 - 29 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kiss Bálint | |||||
Vasas Akadémia U20 | Óbudai Kaszások U20 | 2022. március 27. | 15:15 | 120 - 38 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Korompai Zsolt László | |||||
Beszterce KK U20 | NKA Pécs U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 59 - 98 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Kutrik Andrea | |||||
Bajai Bácska FKE U20 | TF-BP U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 76 - 113 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Viktor | |||||
Veszprém Kosárlabda KFT. U20 | Conoil Pápa KC U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 76 - 63 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István | |||||
PRIMA-BDSEbasket U20 | Jászberényi KSE U20 | 2022. március 27. | 20:00 | 55 - 91 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Takács István | |||||
MAFC U20 | Nagykőrösi Sólymok U20 | 2022. március 27. | 20:00 | 84 - 48 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László |