Mérkőzések - Tippmix Férfi NB I. A
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 21. 18:00 99 - 77 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
2021. szeptember 22. 17:30 80 - 84 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel)
2021. szeptember 22. 18:00 77 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bogárdi János)
2021. szeptember 22. 18:00 104 - 106 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
2021. szeptember 22. 18:00 79 - 65 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2021. szeptember 22. 18:00 62 - 74 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán)
2021. szeptember 22. 19:00 86 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Makrai Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. szeptember 25. 18:00 80 - 77 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
2021. szeptember 25. 18:00 72 - 78 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2021. szeptember 25. 19:00 66 - 98 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Dernei Gábor)
2021. szeptember 25. 19:00 75 - 77 Continental Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
2021. szeptember 26. 18:00 63 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2021. szeptember 26. 19:30 67 - 90 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Téczely Tamás)
2021. szeptember 29. 18:00 95 - 64 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
2021. október
2021. október 1. 18:00 88 - 73 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Hartyáni Zsolt)
2021. október 2. 18:00 104 - 110 Continental Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
2021. október 2. 18:00 63 - 68 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Pozsonyi László (Farkas János)
2021. október 2. 18:00 68 - 65 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2021. október 2. 19:00 82 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Fekete László)
2021. október 2. 19:00 109 - 107 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Bognár Tibor)
2021. október 6. 18:00 86 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Fekete László)
2021. október 6. 18:00 106 - 87 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Frányó Péter (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. október 6. 18:00 79 - 78 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2021. október 6. 18:00 95 - 74 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
2021. október 6. 18:00 75 - 76 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Dernei Gábor)
2021. október 6. 18:00 93 - 78 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, JAKAB László Imre (Hartyáni Zsolt)
2021. október 9. 15:45 78 - 86 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
2021. október 9. 18:00 74 - 72 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Fodor Attila, Györfy Rúben (Téczely Tamás)
2021. október 9. 18:00 79 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Rácz Zsolt Róbert, Nyilas István (Balogh László György)
2021. október 9. 18:00 73 - 85 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2021. október 9. 18:00 74 - 90 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2021. október 9. 19:00 84 - 92 Continental Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2021. október 10. 18:00 103 - 99 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Sörlei Attila (Bognár Tibor)
2021. október 13. 18:00 109 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Dernei Gábor)
2021. október 15. 18:00 91 - 93 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. október 16. 17:15 82 - 90 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
2021. október 16. 18:00 85 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2021. október 16. 18:00 76 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Hartyáni Zsolt)
2021. október 16. 19:30 72 - 80 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Fodor Attila (Farkas Zoltán)
2021. október 17. 16:00 64 - 73 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
2021. október 17. 18:00 80 - 78 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter)
2021. október 21. 20:00 96 - 91 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2021. október 22. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, JAKAB László Imre (Téczely Tamás)
2021. október 22. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
2021. október 24. 17:00 - Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán)
2021. október 24. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2021. október 24. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. október 24. 19:00 - Continental Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2021. október 30. 16:00 - Continental Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (Dernei Gábor)
2021. október 30. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2021. október 30. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László)
2021. október 30. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt)
2021. október 30. 18:00 - Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Makrai Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. október 30. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Rácz Zsolt Róbert (dr. Gincsai János Péter)
2021. október 30. 19:00 - NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Fodor Attila (Bognár Tibor)
2021. november
2021. november 3. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2021. november 5. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2021. november 5. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. november 6. 17:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. november 6. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. november 6. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. november 6. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2021. november 10. 19:00 - Continental Aréna
2021. november 12. 18:00 - Kaposvár Aréna
2021. november 12. 18:00 - Arena Savaria
2021. november 13. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. november 13. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2021. november 13. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. november 14. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. november 17. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. december
2021. december 7. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2021. december 10. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2021. december 11. 17:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. december 11. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2021. december 11. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2021. december 11. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. december 11. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. december 11. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. december 15. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. december 18. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. december 18. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. december 18. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. december 18. 18:00 - Kaposvár Aréna
2021. december 18. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. december 18. 19:00 - Continental Aréna
2021. december 19. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2021. december 22. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2021. december 23. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2021. december 23. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. december 23. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. december 23. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2021. december 23. 19:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. december 27. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2021. december 27. 18:00 - Kaposvár Aréna
2021. december 27. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. december 27. 18:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. december 27. 19:00 - Continental Aréna
2021. december 30. 18:00 - Arena Savaria
2021. december 30. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. december 30. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2021. december 30. 18:00 - Kaposvár Aréna
2021. december 30. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2021. december 30. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2021. december 30. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. január
2022. január 5. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. január 5. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2022. január 8. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. január 8. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2022. január 8. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2022. január 8. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2022. január 8. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. január 8. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. január 8. 19:00 - Continental Aréna
2022. január 14. 18:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. január 15. 18:00 - Arena Savaria
2022. január 15. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. január 15. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2022. január 15. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. január 15. 19:00 - NOVOMATIC Aréna
2022. január 15. 19:30 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. január 21. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2022. január 22. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. január 22. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. január 22. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. január 22. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. január 22. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. január 22. 19:00 - Continental Aréna
2022. január 26. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. január 29. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. január 29. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. január 29. 18:00 - Arena Savaria
2022. január 29. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. január 29. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2022. január 29. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2022. január 29. 19:30 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. február
2022. február 4. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2022. február 5. 17:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. február 5. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. február 5. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. február 5. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. február 5. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. február 5. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. február 12. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2022. február 12. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. február 12. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2022. február 12. 18:00 - Arena Savaria
2022. február 12. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. február 12. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. február 12. 19:00 - Continental Aréna
2022. február 16. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. február 16. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. március
2022. március 11. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. március 12. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. március 12. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2022. március 12. 18:00 - Arena Savaria
2022. március 12. 18:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2022. március 12. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. március 12. 19:00 - Continental Aréna
2022. március 18. 18:00 - Messzi István Sportcsarnok
2022. március 19. 17:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. március 19. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2022. március 19. 18:00 - Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2022. március 19. 18:00 - Városi Sportcsarnok
2022. március 19. 18:00 - Arena Savaria
2022. március 19. 18:00 - NOVOMATIC Aréna
2022. március 26. 18:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2022. március 26. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. március 26. 18:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2022. március 26. 18:00 - Continental Aréna
2022. március 26. 18:00 - Kaposvár Aréna
2022. március 26. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2022. március 26. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Megyei szövetségek