Mérkőzések - Leány Kadett
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 26. 10:00 71 - 85 PVSK csarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter)
2020. szeptember 26. 11:00 78 - 63 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Molnár Gábor)
2020. szeptember 26. 11:00 72 - 70 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 26. 11:00 41 - 57 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 26. 12:30 61 - 46 PVSK csarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter)
2020. szeptember 26. 12:45 71 - 50 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 26. 12:45 60 - 93 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Molnár Gábor)
2020. szeptember 26. 12:45 71 - 72 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 26. 16:00 96 - 67 PVSK csarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. szeptember 26. 17:00 61 - 85 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Szobonya Erik (Molnár Gábor)
2020. szeptember 26. 17:00 56 - 89 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 26. 17:00 57 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 26. 18:45 26 - 86 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Szobonya Erik (Molnár Gábor)
2020. szeptember 26. 18:45 64 - 55 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 26. 18:45 47 - 85 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 26. 19:00 72 - 52 PVSK csarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. szeptember 27. 09:30 91 - 43 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 27. 09:30 54 - 91 PVSK csarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. szeptember 27. 09:30 60 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2020. szeptember 27. 09:30 76 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 27. 11:15 108 - 34 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2020. szeptember 27. 11:15 76 - 75 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. szeptember 27. 11:15 54 - 81 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Benedek Zoltán)
2020. szeptember 27. 11:45 74 - 73 PVSK csarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. október
2020. október 10. 10:00 97 - 30 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Marossy Gergely (Kollár Tamás)
2020. október 10. 10:45 67 - 53 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2020. október 10. 11:00 104 - 56 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. október 10. 11:00 57 - 64 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2020. október 10. 11:00 52 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
2020. október 10. 12:30 112 - 19 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Kollár Tamás)
2020. október 10. 13:15 84 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2020. október 10. 13:30 53 - 95 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2020. október 10. 13:30 56 - 92 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. október 10. 14:00 89 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
2020. október 10. 15:00 63 - 49 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás)
2020. október 10. 15:45 42 - 89 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2020. október 10. 16:00 63 - 95 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. október 10. 16:00 62 - 65 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2020. október 10. 17:30 88 - 43 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás)
2020. október 11. 10:30 95 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 11. 11:00 64 - 87 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Kollár Tamás)
2020. október 11. 13:00 51 - 89 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 11. 18:00 105 - 87 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 16. 17:30 79 - 68 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
2020. október 18. 13:00 79 - 44 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen)
2020. október 18. 14:00 124 - 41 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Heiling Csaba)
2020. október 18. 15:00 72 - 88
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila)
2020. október 18. 15:00 41 - 88 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 15:00 45 - 99
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2020. október 18. 16:30 98 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba)
2020. október 25. 13:00 79 - 58 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (KONCZ JÁNOS)
2020. október 28. 14:00 98 - 53 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
2020. október 28. 17:30 77 - 58 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2020. október 29. 15:00 78 - 54 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre)
2020. október 31. 11:00 84 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Schwarz Mária)
2020. november
2020. november 6. 17:00 61 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter)
2020. november 7. 11:00 53 - 77
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2020. november 8. 11:00 54 - 39 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. november 8. 12:00 29 - 121
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2020. november 8. 15:00 81 - 79
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Villányi János)
2020. november 8. 15:00 90 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba)
2020. november 12. 16:30 37 - 81 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Molnár Krisztián (Szécsi Balázs)
2020. november 14. 11:00 91 - 43 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fehér Ádám, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2020. november 14. 14:00 74 - 69 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston)
2020. november 14. 14:00 71 - 45 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás (Dernei Gábor)
2020. november 15. 11:00 73 - 43 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2020. november 15. 11:00 76 - 95 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gyuris Péter)
2020. november 15. 13:00 112 - 38 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila)
2020. november 15. 14:00 84 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Farkas Dávid)
2020. november 15. 15:15 83 - 49 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. november 18. 13:15 102 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2020. november 21. 12:00 81 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2020. november 21. 15:00 88 - 53 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2020. november 22. 11:00 123 - 29 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2020. november 22. 14:00 62 - 78 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2020. november 22. 14:00 49 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2020. november 22. 16:00 43 - 94 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2020. november 22. 16:30 66 - 76 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2020. november 25. 14:00 71 - 83 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Molnár Gábor)
2020. november 27. 18:00 97 - 40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti (Kincs Károly)
2020. november 29. 11:00 56 - 63 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2020. november 29. 12:30 102 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2020. november 29. 14:00 83 - 47 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 29. 15:00 78 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2020. december
2020. december 1. 15:00 61 - 102 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István)
2020. december 2. 12:00 40 - 99 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly)
2020. december 4. 19:00 73 - 72
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Parádi Péter)
2020. december 5. 0 - 2 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. december 5. 14:00 61 - 42 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter)
2020. december 6. 11:00 84 - 18 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen)
2020. december 6. 13:00 41 - 80
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2020. december 9. 13:00 72 - 77
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
2020. december 9. 16:00 54 - 63 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2020. december 11. 15:00 51 - 114 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Zalai Ákos István)
2020. december 12. 15:00 88 - 54
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás)
2020. december 12. 19:00 65 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor (László Zsolt Károly)
2020. december 13. 10:00 111 - 26
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália)
2020. december 13. 11:00 55 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba)
2020. december 13. 11:00 69 - 75 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Szabari János)
2020. december 15. 15:00 52 - 84 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2020. december 15. 18:15 74 - 66
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba)
2020. december 16. 16:00 66 - 85 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2020. december 16. 18:00 60 - 96 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Kincs Károly)
2020. december 18. 17:15 78 - 59 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Budai Csaba)
2020. december 19. 14:00 76 - 70 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
2020. december 19. 15:00 36 - 93 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László)
2020. december 20. 14:00 73 - 76 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár Tamás)
2020. december 20. 15:00 51 - 78 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Bartucz Csaba (Faltinné Széll Ágnes)
2020. december 20. 15:00 54 - 78
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2020. december 20. 17:30 45 - 59 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (László Zsolt Károly)
2020. december 22. 13:00 61 - 52 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
2020. december 22. 15:00 77 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Simon Kristóf Kolos (Kincs Károly)
2020. december 29. 12:30 68 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2021. január
2021. január 5. 14:00 57 - 77 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
2021. január 6. 14:00 32 - 129 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
2021. január 6. 14:00 69 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. január 6. 16:30 125 - 25 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2021. január 9. 13:00 54 - 52 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Bogárdi János)
2021. január 9. 13:30 67 - 49 Generali Aréna
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor)
2021. január 9. 14:00 113 - 25 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Makay Dániel József, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen)
2021. január 10. 10:30 82 - 68 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Németh Fanni (Vághy Tamás János)
2021. január 10. 11:00 31 - 94 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen)
2021. január 10. 13:30 75 - 70 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár József)
2021. január 10. 15:00 53 - 81 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Dernei Gábor)
2021. január 10. 16:15 62 - 28 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly)
2021. január 13. 14:00 47 - 67 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2021. január 13. 15:30 90 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil)
2021. január 16. 14:00 86 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Kincs Károly)
2021. január 17. 11:00 67 - 69 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szalai Zsolt)
2021. január 17. 11:00 51 - 92 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2021. január 17. 12:00 57 - 49 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2021. január 17. 12:00 60 - 95 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lövei László, Tahin András (Bagi Károly Imre)
2021. január 17. 14:00 58 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid)
2021. január 30. 16:00 43 - 92 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. január 31. 14:00 120 - 29 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter)
2021. január 31. 14:00 47 - 77 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
2021. január 31. 15:00 30 - 55 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre)
2021. február
2021. február 3. 15:00 69 - 80 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
2021. február 5. 15:00 70 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kozák Tamás)
2021. február 6. 14:00 63 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. február 7. 11:00 79 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. február 7. 14:00 69 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Paulus Bence Máté (Kincs Károly)
2021. február 7. 15:00 65 - 81
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2021. február 7. 18:00 27 - 99 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Nagy Joel, Fehér Ádám (Bogárdi János)
2021. február 13. 14:00 107 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
2021. február 13. 15:00 76 - 57 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Tolnai János)
2021. február 13. 15:00 53 - 73 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes)
2021. február 14. 13:00 44 - 85 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Káré Gergő (Kincs Károly)
2021. február 15. 19:00 88 - 37 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
2021. február 16. 14:00 53 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. február 17. 14:00 57 - 87 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2021. február 27. 16:30 72 - 48 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2021. február 28. 11:00 78 - 28 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2021. február 28. 12:00 50 - 86 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János)
2021. február 28. 15:00 71 - 65
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila)
2021. március
2021. március 3. 17:00 79 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Parádi Péter)
2021. március 3. 17:30 95 - 32 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István)
2021. március 6. 15:00 58 - 66 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre)
2021. március 7. 11:30 53 - 57 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. március 7. 13:00 71 - 39 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Fanni (Dr. Gencsev Plámen)
2021. március 7. 15:00 35 - 47 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Bozóki Bettina (Papp Attila)
2021. március 10. 16:00 59 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek (Bagi Károly Imre)
2021. március 13. 14:30 61 - 41 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. március 14. 11:00 63 - 50
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Zalai Ákos István)
2021. március 14. 13:00 67 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő (Dr. Gencsev Plámen)
2021. március 16. 13:00 71 - 58 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László)
2021. március 20. 13:00 85 - 76 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Faltinné Széll Ágnes)
2021. március 21. 13:30 80 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. március 21. 15:30 82 - 61 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba)
2021. március 21. 16:30 87 - 31 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Makay Dániel József, Németh Fanni (Gyuris Péter)
2021. március 21. 17:00 50 - 74
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2021. március 21. 18:00 49 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti (Dr. Gencsev Plámen)
2021. március 24. 13:15 55 - 32 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. március 24. 14:00 87 - 82 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes)
2021. március 27. 13:30 69 - 64 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. március 27. 14:00 34 - 37
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik (Hegedűs Imre)
2021. március 27. 15:00 43 - 87 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső (Villányi János)
2021. március 27. 15:00 54 - 77 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János)
2021. április
2021. április 1. 15:00 97 - 68 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2021. április 7. 15:00 76 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
2021. április 8. 15:00 77 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2021. április 8. 17:30 30 - 95 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly)
2021. április 10. 15:00 89 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2021. április 14. 14:00 56 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2021. április 14. 14:00 59 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2021. április 14. 16:00 80 - 70 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Szabari János)
2021. április 15. 16:30 54 - 61 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. április 17. 12:30 73 - 59 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
2021. április 17. 15:00 59 - 47 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Máté Zádor (Szabó László)
2021. április 17. 16:00 69 - 44 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
2021. április 18. 14:30 62 - 53 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes
2021. április 18. 15:00 79 - 60 Generali Aréna
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba)
2021. április 18. 17:00 87 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba)
2021. április 21. 11:30 70 - 69 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Molnár Péter Zoltán)
2021. április 21. 12:30 39 - 77 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila)
2021. április 21. 14:30 47 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila)
2021. április 23. 15:30 72 - 73 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter)
2021. április 24. 14:30 57 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
2021. április 24. 17:30 67 - 37 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
2021. április 25. 12:00 74 - 69 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila)
2021. április 25. 14:00 46 - 49 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2021. április 26. 16:30 80 - 76 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba)
2021. április 27. 13:00 78 - 93 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2021. április 28. 14:00 56 - 48 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Bodnárné Pasek Mónika)
2021. április 29. 13:00 85 - 60 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás (Villányi János)
2021. május
2021. május 4. 11:00 52 - 74 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kovács Máté Zádor (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 4. 13:30 57 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 4. 16:00 58 - 42 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 4. 18:30 65 - 36 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 5. 11:00 96 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos, Fülöp Ádám László (Halmos Péter)
2021. május 5. 13:30 102 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőcs Béla, Szűcs Sándor (Halmos Péter)
2021. május 5. 15:00 58 - 54 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
2021. május 5. 16:00 125 - 39 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Koller István (Halmos Péter)
2021. május 5. 17:00 62 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert (Réger Zsolt Péter)
2021. május 5. 18:30 72 - 48 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Zahorán Kitti Mária, Magyari Viktor (Halmos Péter)
2021. május 6. 11:00 56 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 6. 13:30 86 - 55 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 6. 16:00 64 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 6. 18:30 71 - 52 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Máté (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 7. 11:00 84 - 61 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Koller István, Fülöp Ádám László (Halmos Péter)
2021. május 7. 13:30 56 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zahorán Kitti Mária, Szűcs Sándor (Halmos Péter)
2021. május 7. 16:00 49 - 88 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti (Halmos Péter)
2021. május 7. 18:30 95 - 43 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Szőcs Béla (Halmos Péter)
2021. május 8. 11:00 63 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 8. 13:30 91 - 62 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 8. 16:00 83 - 57 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 8. 16:00 66 - 50 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Kincs Károly)
2021. május 8. 18:30 64 - 70 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor (Szlota Tibor Csaba)
2021. május 9. 11:00 62 - 81 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Koller István, Szűcs Sándor, Fülöp Ádám László (Halmos Péter)
2021. május 9. 13:30 64 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Halmos Péter)
2021. május 9. 14:00 47 - 55 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Marton Péter, Kisházi Béla Kálmán (Szekeres Ferenc)
2021. május 9. 16:00 51 - 68 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Utasi Balázs, Magyari Viktor (Halmos Péter)
2021. május 9. 18:30 59 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos (Halmos Péter)

Megyei szövetségek