Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Zöld
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 26. 15:00 79 - 55 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
2020. szeptember 27. 14:30 55 - 54 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2020. szeptember 27. 15:00 65 - 37 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra
2020. szeptember 27. 16:00 64 - 69 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október
2020. október 4. 15:00 62 - 65 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2020. október 4. 15:00 96 - 38 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán
2020. október 4. 17:00 78 - 71 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2020. október 7. 15:30 70 - 66 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2020. október 8. 17:15 63 - 46 TF E-terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hartai Tamás
2020. október 10. 15:00 70 - 43 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. október 11. 13:00 54 - 52 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Utasi Balázs
2020. október 11. 14:30 66 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda
2020. október 11. 15:00 61 - 66 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton
2020. október 11. 15:00 60 - 62 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs
2020. október 11. 16:00 77 - 51 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László
2020. október 17. 16:00 82 - 91 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2020. október 18. 13:00 60 - 47 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
2020. október 25. 13:00 61 - 42 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. október 25. 15:00 59 - 51 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2020. október 25. 15:00 75 - 63 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. október 25. 16:00 46 - 59 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 25. 17:00 102 - 51 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hartai Tamás
2020. október 31. 12:00 93 - 85 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám
2020. október 31. 15:30 74 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2020. október 31. 19:00 58 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő
2020. november
2020. november 8. 13:00 68 - 75 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina
2020. november 8. 15:00 68 - 56 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. november 8. 16:00 81 - 58 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. november 8. 16:00 60 - 58 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás
2020. november 11. 16:30 86 - 70 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám
2020. november 14. 17:00 80 - 54 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. november 15. 13:30 64 - 55 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Káré Gergő
2020. november 15. 15:00 60 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos
2020. november 15. 17:00 61 - 68 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2020. november 22. 14:00 73 - 65 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán
2020. november 22. 14:30 63 - 38 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gruber Nikolett Lilla
2020. november 22. 15:00 81 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Sértő Róbert, Mezei Tibor
2020. november 22. 15:00 65 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gyurka Tamás
2020. november 22. 16:00 77 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Czupi Márton
2020. november 27. 18:30 97 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
2020. november 28. 14:00 55 - 72 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. december
2020. december 5. 11:00 48 - 83 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. december 5. 14:00 52 - 65 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2020. december 5. 16:00 83 - 61 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2020. december 5. 18:00 48 - 59 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. december 6. 13:00 107 - 56 Generali Aréna
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2020. december 6. 18:00 62 - 60 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2020. december 11. 15:00 51 - 102 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2020. december 13. 14:30 55 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
2020. december 13. 15:00 53 - 79 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő
2020. december 13. 15:00 58 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton
2020. december 13. 16:00 71 - 36 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2021. január
2021. január 3. 11:00 54 - 75 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2021. január 3. 13:00 40 - 79 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. január 3. 15:00 64 - 73 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 3. 16:00 77 - 60 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. január 9. 11:00 73 - 86 Generali Aréna
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2021. január 9. 16:00 86 - 29 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2021. január 9. 16:00 63 - 93 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 10. 14:00 78 - 75 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Fekete Csaba
2021. január 10. 14:30 82 - 36 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gyurka Tamás
2021. január 10. 16:00 75 - 52 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. január 10. 16:00 62 - 53 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2021. január 10. 18:30 89 - 50 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2021. január 16. 16:00 94 - 62 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina
2021. január 17. 14:00 88 - 57 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József
2021. január 17. 15:00 74 - 75 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. január 17. 16:00 84 - 39 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2021. január 17. 16:00 59 - 48 TF E-terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás
2021. január 17. 17:00 86 - 50 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 23. 16:00 100 - 63 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Káli Szabolcs
2021. január 24. 14:00 60 - 72 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2021. január 24. 15:00 58 - 62 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2021. január 24. 15:30 84 - 61 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2021. január 24. 17:00 61 - 71 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
2021. január 30. 14:00 65 - 50 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Simon Kristóf Kolos
2021. január 30. 15:00 70 - 51 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Sebesi Gábor
2021. január 31. 14:30 74 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2021. január 31. 17:00 56 - 52 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2021. február
2021. február 3. 18:00 59 - 69 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2021. február 6. 11:00 72 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, Mezei Tibor
2021. február 6. 16:00 48 - 72 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2021. február 7. 14:30 65 - 70 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2021. február 7. 15:00 79 - 71 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2021. február 7. 15:00 48 - 89 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. február 7. 15:00 51 - 54 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. február 12. 18:30 61 - 74 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2021. február 14. 13:00 72 - 80 Generali Aréna
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. február 14. 14:30 56 - 92 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs
2021. február 14. 15:00 66 - 51 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. február 14. 17:00 71 - 46 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2021. február 18. 19:30 70 - 67 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs
2021. február 19. 14:00 46 - 59 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2021. február 21. 15:00 79 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos
2021. február 21. 15:00 61 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő
2021. február 21. 16:00 60 - 74 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2021. február 21. 17:00 82 - 52 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Földesi Marcell, Sebesi Gábor
2021. február 26. 18:30 91 - 65 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. február 28. 13:00 71 - 42 Generali Aréna
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2021. február 28. 14:30 52 - 61 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter
2021. február 28. 15:00 84 - 42 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2021. február 28. 16:00 53 - 65 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2021. február 28. 16:00 79 - 75 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt
2021. március
2021. március 7. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Sebesi Gábor
2021. március 7. 14:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás
2021. március 7. 14:30 - Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2021. március 7. 15:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. március 7. 16:00 - MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2021. március 7. 17:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. március 13. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 14. 14:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. március 14. 15:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. március 14. 16:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. március 14. 16:00 - TF E-terem
2021. március 14. 16:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. március 17. 16:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. március 20. 18:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 21. 13:00 - Generali Aréna
2021. március 21. 14:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 21. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 21. 15:30 - Etelka sori csarnok
2021. március 21. 17:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. március 27. 15:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. március 28. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 15:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. március 28. 16:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. március 28. 16:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. március 28. 16:00 - Etelka sori csarnok
2021. április
2021. április 3. 14:00 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2021. április 3. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 4. 13:00 - Generali Aréna
2021. április 4. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. április 4. 16:00 - Etelka sori csarnok
2021. április 4. 17:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. április 11. 15:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. április 11. 16:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. április 11. 16:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. április 11. 16:00 - TF E-terem
2021. április 11. 16:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. április 11. 16:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 14. 18:30 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 16. 18:30 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2021. április 17. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 18. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. április 18. 13:00 - Generali Aréna
2021. április 18. 15:00 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2021. április 18. 15:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. április 18. 16:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. április 18. 16:00 - Etelka sori csarnok
2021. április 22. 18:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. április 24. 15:00 - Etelka sori csarnok
2021. április 25. 14:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 25. 16:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. április 25. 16:00 - TF E-terem
2021. április 25. 16:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 25. 17:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. április 28. 18:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május
2021. május 1. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 2. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. május 2. 15:00 - Szent Imre Katolikus Gimnázium
2021. május 2. 16:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. május 2. 16:00 - TF E-terem
2021. május 8. 15:00 - Generali Aréna
2021. május 9. 14:00 - Etelka sori csarnok
2021. május 9. 14:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. május 9. 15:00 - B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
2021. május 9. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 9. 15:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. május 22. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 23. 13:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 23. 13:00 - Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. május 23. 14:00 - MKOSZ Sportcentrum
2021. május 23. 16:00 - TF E-terem
2021. május 23. 16:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. május 30. 18:00 - Mercedes-Benz Sportakadémia
2021. május 30. 18:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. május 30. 18:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május 30. 18:00 - Kocsis Sándor Sportközpont
2021. május 30. 18:00 - Etelka sori csarnok
2021. május 30. 18:00 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt - Etelka sori csarnok
Egyeztetés alatt - Földi Imre Sportcsarnok

Megyei szövetségek