Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Piros
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 27. 14:00 77 - 57 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2020. szeptember 27. 16:00 58 - 62 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik
2020. szeptember 27. 16:00 72 - 40 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gruber Nikolett Lilla
2020. szeptember 27. 17:00 55 - 63 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2020. szeptember 27. 17:30 75 - 44 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR
2020. szeptember 27. 18:00 78 - 61 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. szeptember 27. 18:45 69 - 47 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2020. október
2020. október 2. 18:30 70 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2020. október 4. 14:00 44 - 45 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2020. október 4. 14:00 55 - 74 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2020. október 4. 15:00 76 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint
2020. október 4. 17:00 53 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László
2020. október 4. 17:00 74 - 63 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2020. október 11. 14:00 73 - 56 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2020. október 11. 14:00 60 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Farkas Péter Gábor
2020. október 11. 15:00 57 - 61 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Földesi Marcell
2020. október 11. 16:00 81 - 60 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2020. október 11. 16:00 55 - 73 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. október 11. 17:30 100 - 47 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Lázár Zsigmond György
2020. október 11. 17:30 88 - 53 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. október 14. 20:15 60 - 66 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fodor Sándor Balázs
2020. október 24. 19:15 47 - 77 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor
2020. október 25. 11:00 44 - 84 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston
2020. október 25. 13:00 55 - 50 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 25. 15:00 76 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2020. október 25. 16:00 48 - 76 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Simon Kristóf Kolos
2020. október 25. 17:00 60 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2020. október 25. 17:00 69 - 82 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda
2020. október 31. 16:00 76 - 69 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november
2020. november 1. 16:00 82 - 52 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. november 7. 18:00 87 - 43 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla
2020. november 8. 15:00 94 - 70 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2020. november 8. 15:00 75 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2020. november 8. 15:00 72 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gruber Nikolett Lilla
2020. november 13. 16:00 66 - 52 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Marcell
2020. november 15. 16:00 75 - 49 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2020. november 15. 16:00 51 - 59 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. november 15. 16:30 50 - 49 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kozma Balázs
2020. november 15. 17:00 50 - 87 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor
2020. november 22. 13:00 74 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2020. november 22. 14:00 95 - 25 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november 22. 15:00 104 - 52 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2020. november 22. 19:00 102 - 74 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina
2020. november 25. 18:00 57 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2020. november 26. 13:30 68 - 75 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. december
2020. december 3. 18:20 74 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
2020. december 6. 13:00 62 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2020. december 6. 14:00 48 - 53 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. december 6. 16:00 70 - 65 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2020. december 6. 17:00 71 - 80 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. december 6. 17:00 43 - 90 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2020. december 6. 17:00 48 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2020. december 6. 19:00 72 - 56 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla
2020. december 10. 19:00 53 - 76 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. december 11. 16:45 64 - 70 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2020. december 12. 15:00 73 - 53 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. december 13. 13:00 64 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2020. december 13. 14:00 61 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. december 13. 14:00 82 - 53 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2020. december 13. 16:30 51 - 74 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston
2020. december 13. 18:00 84 - 57 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2020. december 15. 20:00 70 - 82 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. december 16. 19:30 61 - 63 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2020. december 18. 18:30 71 - 64 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor
2020. december 20. 16:00 51 - 58 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2021. január
2021. január 2. 13:30 89 - 31 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 2. 16:30 75 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
2021. január 3. 17:00 53 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik
2021. január 5. 19:30 85 - 50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2021. január 6. 18:30 82 - 71 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2021. január 8. 17:30 56 - 43 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté
2021. január 10. 13:00 55 - 72 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 10. 14:00 61 - 28 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt
2021. január 10. 14:00 99 - 54 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Káré Gergő
2021. január 10. 14:00 70 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs
2021. január 10. 16:00 98 - 90 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Csallóközi Gábor
2021. január 10. 17:00 72 - 48 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Válé Flórián
2021. január 10. 18:30 83 - 82 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. január 14. 18:20 59 - 37 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. január 15. 16:45 62 - 57 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. január 16. 13:30 84 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2021. január 17. 13:00 60 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György
2021. január 17. 15:00 56 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő
2021. január 17. 16:00 51 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2021. január 17. 16:00 57 - 55 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton
2021. január 17. 17:00 76 - 84 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter
2021. január 20. 17:00 69 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2021. január 21. 18:20 65 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 24. 13:00 42 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nyíri Péter Patrik
2021. január 24. 13:30 58 - 74 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Bence
2021. január 24. 14:00 75 - 74 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. január 24. 15:00 78 - 68 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január 24. 16:00 51 - 78 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kaposi Renátó
2021. január 24. 17:00 43 - 65 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2021. január 24. 17:00 117 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bátovszky Zsolt
2021. január 24. 17:30 65 - 43 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kozma Balázs
2021. január 27. 16:00 71 - 62 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor
2021. január 31. 15:00 83 - 65 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. január 31. 15:00 100 - 96 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 31. 16:00 68 - 56 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor
2021. január 31. 17:00 102 - 39 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gruber Nikolett Lilla
2021. február
2021. február 3. 15:30 49 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
2021. február 5. 16:45 59 - 32 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. február 6. 18:00 48 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
2021. február 7. 13:00 55 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt
2021. február 7. 14:00 75 - 52 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2021. február 7. 16:00 55 - 34 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. február 7. 16:00 58 - 53 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. február 7. 17:00 79 - 85 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor
2021. február 7. 17:30 66 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2021. február 10. 18:30 68 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. február 13. 18:00 67 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra
2021. február 14. 13:00 39 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2021. február 14. 14:00 69 - 55 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2021. február 14. 15:00 104 - 81 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs
2021. február 14. 15:00 74 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Vida József, Sértő Róbert
2021. február 14. 17:00 77 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Czupi Márton
2021. február 14. 17:30 87 - 64 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2021. február 21. 13:00 65 - 83 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. február 21. 14:00 75 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. február 21. 15:00 43 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2021. február 21. 16:00 75 - 97 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. február 21. 18:00 78 - 45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2021. február 21. 19:00 74 - 56 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2021. február 24. 18:30 68 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pohánka Balázs
2021. február 27. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2021. február 27. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Czupi Márton
2021. február 28. 13:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt
2021. február 28. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2021. február 28. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. február 28. 15:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. február 28. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
2021. február 28. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2021. március
2021. március 3. 17:00 - NOVOMATIC Aréna 
2021. március 7. 14:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 7. 14:00 - NOVOMATIC Aréna 
2021. március 7. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. március 7. 16:00 - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2021. március 7. 17:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. március 7. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 7. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 12. 17:00 - Egyetemi edzőcsarnok
2021. március 13. 13:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 13. 15:00 - Egyetemi csarnok
2021. március 14. 14:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 14. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. március 14. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 14. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 14. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 14. 17:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2021. március 19. 19:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. március 20. 19:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. március 21. 14:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 21. 14:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 21. 15:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. március 21. 15:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. március 21. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 21. 16:00 - NOVOMATIC Aréna 
2021. március 21. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 21. 18:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. március 24. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 26. 16:45 - Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 28. 13:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. március 28. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. március 28. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 28. 16:00 - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2021. március 28. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. április
2021. április 4. 14:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április 4. 15:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. április 4. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. április 4. 17:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. április 4. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. április 4. 17:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2021. április 4. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 4. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. április 9. 16:45 - Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2021. április 10. 18:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 11. 13:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. április 11. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. április 11. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. április 11. 16:00 - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2021. április 11. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. április 11. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. április 16. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. április 17. 13:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április 18. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 18. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. április 18. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 18. 17:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. április 18. 17:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2021. április 18. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 21. 17:50 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 23. 16:45 - Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2021. április 25. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. április 25. 15:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. április 25. 15:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. április 25. 16:00 - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2021. április 25. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 25. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. április 25. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. április 28. 18:30 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. április 30. 17:00 - Egyetemi edzőcsarnok
2021. május
2021. május 2. 15:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 2. 16:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 2. 16:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2021. május 2. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 2. 17:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. május 2. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 5. 18:30 - Csata utcai Általános Iskola
2021. május 7. 17:30 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. május 8. 13:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 8. 15:00 - NOVOMATIC Aréna 
2021. május 9. 15:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. május 9. 16:00 - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2021. május 9. 17:00 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2021. május 9. 17:30 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. május 9. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 13. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 21. 16:45 - Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2021. május 22. 13:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 22. 18:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 23. 14:00 - Csata utcai Általános Iskola
2021. május 23. 16:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 23. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 23. 17:00 - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2021. május 26. 16:00 - NOVOMATIC Aréna 
2021. május 26. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 30. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 30. 18:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. május 30. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. május 30. 18:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. május 30. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. május 30. 18:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. május 30. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 30. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Egyeztetés alatt - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Egyeztetés alatt - MTK Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Egyetemi edzőcsarnok

Megyei szövetségek