Mérkőzések - Tippmix Női NB I. A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 2. 19:15 61 - 76 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród János, Nyilas István (Faidt Mihály)
2020. október 3. 16:00 68 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2020. október 3. 18:00 62 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Sörlei Attila (Farkas Zoltán)
2020. október 3. 18:00 102 - 70 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Farkas János)
2020. október 3. 18:00 87 - 76 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Goda László, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 4. 17:00 91 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 7. 17:30 83 - 50 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2020. október 7. 18:00 69 - 60 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. október 7. 18:30 71 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2020. október 7. 19:00 74 - 108 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Boros Tamás, Dr. Oláh Márk (Forrai Sámuel)
2020. október 7. 19:00 69 - 72 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Balogh László György)
2020. október 7. 19:30 63 - 90 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Fekete László)
2020. október 10. 18:00 65 - 59 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Györfy Rúben (Farkas Zoltán)
2020. október 10. 18:00 76 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Bognár Tibor)
2020. október 10. 18:30 73 - 79 Generali Aréna
Játékvezetők: Goda László, Balogh Gyula, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)
2020. október 11. 18:00 69 - 73 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
2020. október 14. 16:00 99 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor)
2020. október 14. 18:00 81 - 75 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Kovács Nimród János, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2020. október 14. 18:00 105 - 52 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2020. október 14. 18:30 56 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. október 14. 18:30 58 - 53 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Lengyel Ádám József, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2020. október 17. 14:30 76 - 56 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Fekete László)
2020. október 17. 18:00 61 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Téczely Tamás)
2020. október 18. 18:00 67 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
2020. október 21. 16:00 106 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán)
2020. október 21. 18:30 90 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. október 21. 19:00 42 - 129 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
2020. október 24. 16:00 63 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert)
2020. október 24. 17:00 78 - 84 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Bognár Tibor)
2020. október 24. 18:00 47 - 85 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2020. október 28. 17:00 92 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor Béla, Major Ádám (Hartyáni Zsolt)
2020. október 31. 17:00 88 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
2020. november
2020. november 4. 18:00 63 - 113 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám, Németh Patrik (Vághy Tamás János)
2020. november 16. 18:00 47 - 104 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. november 18. 18:00 86 - 55 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Makrai Márton, Németh Patrik (Dernei Gábor)
2020. november 21. 18:00 82 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Goda László (Faidt Mihály)
2020. november 25. 16:00 77 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2020. november 25. 18:00 98 - 67 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
2020. november 25. 18:30 69 - 86 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 25. 18:30 90 - 57 Generali Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Fodor Attila, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
2020. november 28. 16:00 65 - 82 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. november 28. 17:00 114 - 66 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2020. november 28. 18:30 75 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Drenyovszki Dániel (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december
2020. december 1. 18:30 68 - 59 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Farkas János)
2020. december 2. 16:00 78 - 99 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor (Balogh László György)
2020. december 2. 17:00 73 - 70 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 2. 19:00 90 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János)
2020. december 5. 17:00 94 - 83 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László)
2020. december 5. 18:00 76 - 59 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Balogh Gyula, Varga-Záray Katalin (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 5. 18:00 42 - 92 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Németh Patrik (Téczely Tamás)
2020. december 9. 18:30 87 - 79 Generali Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Minár László Balázs, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2020. december 9. 19:15 93 - 95 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 9. 19:30 71 - 100 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, Varga-Záray Katalin (Téczely Tamás)
2020. december 10. 18:00 68 - 58 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Fekete László)
2020. december 11. 17:00 53 - 104 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Goda László, Major Ádám (Németh Csaba János)
2020. december 11. 18:00 59 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Páli dr. Kálmán)
2020. december 12. 18:00 54 - 75 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Boros Tamás, Györfy Rúben (HOFFMANN Gergely)
2020. december 12. 18:00 63 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor)
2020. december 12. 18:30 57 - 77 Generali Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december 15. 18:00 76 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2020. december 16. 17:00 93 - 60 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Varga-Záray Katalin (Bognár Tibor)
2020. december 16. 18:30 87 - 68 Generali Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 16. 18:30 79 - 92 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balogh Gyula (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 19. 16:30 89 - 69 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Farkas Gábor, Hervay Tibor, Németh Patrik (Bognár Tibor)
2020. december 19. 17:00 95 - 89 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kovács Nimród János, Major Ádám (Téczely Tamás)
2020. december 19. 18:00 83 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Sallai István József (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 19. 18:30 79 - 93 Generali Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin (Bodrogváry Iván József)
2020. december 19. 19:00 54 - 72 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Dr. Oláh Márk, Horváth Csongor Béla (Forrai Sámuel)
2020. december 20. 17:00 80 - 56 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december 22. 16:00 96 - 62 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Gál János (Farkas János)
2020. december 22. 17:00 63 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Németh Patrik (Farkas Zoltán)
2020. december 22. 17:30 82 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Varga-Záray Katalin (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 23. 18:00 66 - 71 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
2020. december 23. 18:30 80 - 88 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2020. december 27. 16:00 71 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor)
2020. december 29. 18:00 55 - 78 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János, Horváth Alajos (Németh Csaba János)
2020. december 29. 18:00 75 - 64 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
2020. december 30. 16:00 86 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin, Gál János (Farkas János)
2020. december 30. 16:30 74 - 51 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Fodor Attila, Dr. Oláh Márk, Szalai Zsolt (HOFFMANN Gergely)
2020. december 30. 17:00 82 - 64 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Makrai Márton (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 30. 18:00 56 - 82 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Tóth Kálmán, Németh Patrik (Herczeg Ágoston)
2020. december 30. 18:00 64 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nyilas István, Hervay Tibor, Drenyovszki Dániel (Hartyáni Zsolt)
2021. január
2021. január 2. 18:00 87 - 83 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
2021. január 3. 16:00 52 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József, Varga-Záray Katalin (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 3. 17:00 63 - 97 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Faidt Mihály)
2021. január 3. 18:00 86 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Mocsai László)
2021. január 3. 18:00 93 - 89 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Vághy Tamás János)
2021. január 3. 18:00 66 - 71 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Tóth Cecília, Goda László (Bogárdi János)
2021. január 6. 19:30 79 - 56 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Papp Péter, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
2021. január 9. 16:00 87 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 9. 18:00 88 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2021. január 9. 18:00 57 - 65 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint, Vida József (Balogh László György)
2021. január 9. 18:00 54 - 69 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János, Sörlei Attila (Faidt Mihály)
2021. január 9. 18:00 104 - 48 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Balogh Gyula, Makrai Márton, Nepp László Oszkár (Nagy János)
2021. január 10. 15:45 92 - 84 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Varga-Záray Katalin, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2021. január 12. 18:00 53 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Major Ádám (Fekete László)
2021. január 13. 19:30 71 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Dernei Gábor)
2021. január 14. 18:00 88 - 53 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Németh Patrik (Forrai Sámuel)
2021. január 17. 16:15 54 - 42 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben, Drenyovszki Dániel (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 17. 17:00 110 - 47 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 20. 18:00 74 - 82 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Tóth Kálmán, Németh Patrik (Forrai Sámuel)
2021. január 24. 16:30 - Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin (Fekete László)
2021. február
2021. február 10. 19:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. február 13. 16:30 - NOVOMATIC Aréna 
2021. február 13. 18:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. február 13. 18:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. február 13. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. február 13. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. február 14. 18:30 - Generali Aréna
2021. február 17. 18:00 - Kozármislenyi Sportcsarnok
2021. február 17. 18:00 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. február 17. 18:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. február 17. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. február 17. 18:00 - Ludovika Aréna
2021. február 17. 18:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 20. 16:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 20. 17:00 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. február 20. 18:00 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. február 20. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. február 20. 18:00 - Ludovika Aréna
2021. február 20. 20:30 - Kozármislenyi Sportcsarnok
2021. március
2021. március 6. 17:00 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. március 6. 18:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. március 6. 18:00 - Generali Aréna
2021. március 6. 18:00 - Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. március 6. 18:00 - Ludovika Aréna
2021. március 7. 15:00 - Kozármislenyi Sportcsarnok
2021. március 10. 18:00 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. március 10. 18:00 - Kozármislenyi Sportcsarnok
2021. március 10. 18:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 10. 18:00 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. március 10. 18:00 - Vasas Pasaréti Sportcentrum

Megyei szövetségek