Mérkőzések - Tippmix Női NB I. A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 2. 19:15 61 - 76 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród János, Nyilas István (Faidt Mihály)
2020. október 3. 16:00 68 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2020. október 3. 18:00 87 - 76 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Goda László, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 3. 18:00 62 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Sörlei Attila (Farkas Zoltán)
2020. október 3. 18:00 102 - 70 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Farkas János)
2020. október 4. 17:00 91 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 7. 17:30 83 - 50 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2020. október 7. 18:00 69 - 60 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. október 7. 18:30 71 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2020. október 7. 19:00 69 - 72 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Balogh László György)
2020. október 7. 19:00 74 - 108 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Boros Tamás, Dr. Oláh Márk (Forrai Sámuel)
2020. október 7. 19:30 63 - 90 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Fekete László)
2020. október 10. 18:00 65 - 59 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Györfy Rúben (Farkas Zoltán)
2020. október 10. 18:00 76 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Bognár Tibor)
2020. október 10. 18:30 73 - 79 Generali Aréna
Játékvezetők: Goda László, Balogh Gyula, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)
2020. október 11. 18:00 69 - 73 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
2020. október 14. 16:00 99 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor)
2020. október 14. 18:00 105 - 52 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2020. október 14. 18:00 81 - 75 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Kovács Nimród János, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2020. október 14. 18:30 56 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. október 14. 18:30 58 - 53 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Lengyel Ádám József, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2020. október 17. 14:30 76 - 56 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Fekete László)
2020. október 17. 18:00 61 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Téczely Tamás)
2020. október 18. 18:00 67 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
2020. október 21. 16:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán)
2020. október 21. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bognár Tibor)
2020. október 21. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. október 21. 18:30 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. október 21. 19:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. október 21. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
2020. október 24. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Drenyovszki Dániel (Téczely Tamás)
2020. október 24. 17:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Várhalmi Zsolt László)
2020. október 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2020. október 24. 18:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 24. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. október 24. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József)
2020. október 28. 16:00 Ludovika Aréna
2020. október 28. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. október 28. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. október 28. 18:30 Generali Aréna
2020. október 28. 19:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. október 28. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. október 31. 17:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. október 31. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. október 31. 18:00 Ludovika Aréna
2020. október 31. 18:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. október 31. 19:00 Generali Aréna
2020. október 31. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. november
2020. november 4. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. november 4. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
2020. november 4. 18:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. november 4. 19:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. november 4. 19:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. november 5. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 24. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. november 25. 16:00 Ludovika Aréna
2020. november 25. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. november 25. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 25. 18:30 Generali Aréna
2020. november 25. 18:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. december
2020. december 10. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. december 12. 17:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. december 12. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. december 12. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. december 12. 18:30 Generali Aréna
2020. december 12. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. december 19. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. december 19. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. december 19. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. december 19. 18:30 Generali Aréna
2020. december 19. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. december 20. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
2020. december 22. 17:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. december 22. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. december 23. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. december 23. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
2020. december 23. 18:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. december 23. 19:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. december 30. 16:00 Ludovika Aréna
2020. december 30. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. december 30. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. december 30. 18:30 Generali Aréna
2020. december 30. 19:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. december 30. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. január
2021. január 2. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2021. január 3. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2021. január 3. 17:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2021. január 3. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
2021. január 3. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. január 3. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2021. január 9. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2021. január 9. 18:00 Városi Sportcsarnok - Monor
2021. január 9. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. január 9. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2021. január 9. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2021. január 9. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Széchenyi István Egyetemi csarnok
Egyeztetés alatt Gabányi László Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Széchenyi István Egyetemi csarnok
Egyeztetés alatt Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Vasas Pasaréti Sportcentrum
Egyeztetés alatt Vasas Pasaréti Sportcentrum
Egyeztetés alatt Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
Egyeztetés alatt Városi Sportcsarnok - Monor
Egyeztetés alatt Kozármislenyi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Generali Aréna
Egyeztetés alatt Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Egyeztetés alatt Szekszárd Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt MTK Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt Szekszárd Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Szekszárd Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Generali Aréna
Egyeztetés alatt Gabányi László Sportcsarnok
Egyeztetés alatt NOVOMATIC Aréna 
Egyeztetés alatt Széchenyi István Egyetemi csarnok
Egyeztetés alatt Gabányi László Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Ludovika Aréna
Egyeztetés alatt Lauber Dezső Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Ludovika Aréna
Egyeztetés alatt Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Vasas Pasaréti Sportcentrum
Egyeztetés alatt Ludovika Aréna
Egyeztetés alatt Kozármislenyi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt NOVOMATIC Aréna 
Egyeztetés alatt Kozármislenyi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Széchenyi István Egyetemi csarnok
Egyeztetés alatt Városi Sportcsarnok - Monor
Egyeztetés alatt Kozármislenyi Sportcsarnok
Egyeztetés alatt Széchenyi István Egyetemi csarnok
Egyeztetés alatt MTK Kosárlabda Csarnok

Megyei szövetségek