Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 2. 15:00 78 - 64 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2020. október 21. 15:00 87 - 78 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2020. október 24. 15:45 60 - 50 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám
2020. december
2020. december 3. 17:15 76 - 66 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Máté Zádor
2020. december 8. 15:00 75 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik
2020. december 12. 15:00 98 - 70 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2020. december 16. 15:00 55 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
2020. december 30. 15:00 62 - 68 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor
2021. január
2021. január 3. 14:00 65 - 87 Arena Savaria
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2021. január 5. 15:00 90 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. január 9. 15:00 72 - 106 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
2021. január 15. 15:15 62 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor
2021. január 23. 15:00 90 - 91 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
2021. január 27. 15:00 97 - 70 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. január 30. 15:00 65 - 77 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Bence
2021. február
2021. február 3. 15:00 58 - 76 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. február 6. 13:30 112 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina
2021. február 16. 20:00 78 - 64 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal
2021. február 18. 17:00 89 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter
2021. február 27. 15:00 74 - 84 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
2021. március
2021. március 3. 18:00 61 - 100 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. március 6. 15:00 74 - 107 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János
2021. március 12. 14:00 101 - 102 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. március 20. 15:00 84 - 73 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
2021. március 21. 14:00 74 - 58 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Gyevi Ádám
2021. március 27. 15:00 70 - 125 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Keresztes Tamás

Megyei szövetségek