Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 2. 15:00 78 - 64 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2020. október 3. 16:30 90 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Kokas Sándor Zsolt
2020. október 7. 14:00 100 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik
2020. október 7. 15:00 46 - 84 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2020. október 7. 15:00 115 - 59 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence
2020. október 10. 15:00 102 - 52 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs
2020. október 10. 15:00 93 - 81 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
2020. október 10. 15:00 92 - 64 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
2020. október 11. 15:00 61 - 64 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Máté László
2020. október 14. 15:00 76 - 55 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
2020. október 14. 15:15 108 - 78 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2020. október 17. 15:00 91 - 78 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
2020. október 21. 15:00 87 - 78 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2020. október 24. 15:45 60 - 50 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám
2020. október 24. 16:00 96 - 65 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső
2020. október 27. 15:15 97 - 59 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás
2020. október 31. 14:15 77 - 64 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
2020. október 31. 15:00 82 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián
2020. október 31. 15:00 72 - 93 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt
2020. október 31. 16:15 80 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2020. november
2020. november 4. 16:50 50 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. november 7. 13:30 54 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2020. november 8. 14:45 61 - 70 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2020. november 10. 14:30 112 - 74 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Kokas Sándor Zsolt
2020. november 12. 16:30 76 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2020. november 14. 15:00 89 - 44 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
2020. november 14. 15:00 73 - 82 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2020. november 14. 17:30 85 - 90 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. november 18. 16:30 94 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kiss Márton Balázs
2020. november 25. 15:30 91 - 54 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Dr. Popgyákunik Balázs
2020. november 29. 19:15 74 - 50 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Hegedűs Imre
2020. november 30. 14:15 70 - 107 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Szabó Tibor
2020. november 30. 15:00 85 - 89 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás
2020. november 30. 15:15 78 - 73 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2020. december
2020. december 1. 15:15 88 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. december 2. 15:00 92 - 86 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső
2020. december 2. 15:00 42 - 82 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. december 2. 19:15 64 - 51 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. december 3. 14:15 64 - 71 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2020. december 3. 17:15 76 - 66 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Máté Zádor
2020. december 5. 15:00 63 - 69 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. december 5. 15:00 67 - 83 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence
2020. december 5. 15:15 93 - 61 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Utasi Balázs
2020. december 5. 18:30 41 - 47 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté
2020. december 5. 19:15 48 - 56 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Kokas Sándor Zsolt
2020. december 8. 15:00 61 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2020. december 8. 15:00 75 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik
2020. december 8. 15:15 65 - 61 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Marossy Gergely
2020. december 9. 15:00 104 - 71 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kiss Mihály Barna
2020. december 9. 19:00 63 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Antoni Márk Ágoston
2020. december 11. 15:15 72 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
2020. december 12. 13:45 115 - 42 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF
2020. december 12. 15:00 49 - 82 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde
2020. december 12. 15:00 88 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
2020. december 12. 15:00 98 - 70 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2020. december 12. 16:30 79 - 69 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
2020. december 13. 15:00 82 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2020. december 15. 15:00 79 - 65 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2020. december 16. 13:30 59 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Horváth Andreasz
2020. december 16. 15:00 55 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
2020. december 16. 15:15 76 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
2020. december 18. 19:00 58 - 67 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté
2020. december 19. 12:00 66 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2020. december 19. 14:00 73 - 77 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó
2020. december 19. 14:30 69 - 79 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Dr. Popgyákunik Balázs
2020. december 19. 15:00 57 - 86 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2020. december 19. 15:15 76 - 65 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2020. december 22. 16:00 62 - 71 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Gelányi Dániel
2020. december 23. 13:30 99 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2020. december 23. 15:00 80 - 106 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
2020. december 23. 15:30 72 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. december 27. 14:00 41 - 76 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2020. december 27. 15:00 85 - 108 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
2020. december 27. 15:00 70 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
2020. december 27. 15:15 88 - 73 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor
2020. december 27. 15:15 66 - 57 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. december 27. 15:15 95 - 80 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba
2020. december 30. 14:00 87 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter
2020. december 30. 14:00 72 - 81 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kónya Levente
2020. december 30. 15:00 53 - 83 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2020. december 30. 15:00 59 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2020. december 30. 15:00 62 - 68 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor
2020. december 30. 15:00 84 - 101 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. december 30. 15:30 69 - 65 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh András
2021. január
2021. január 2. 13:30 76 - 56 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. január 3. 14:00 65 - 87 Arena Savaria
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2021. január 4. 15:00 97 - 68 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2021. január 5. 15:00 62 - 72 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2021. január 5. 15:00 90 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. január 6. 14:00 94 - 31 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2021. január 6. 15:15 71 - 85 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2021. január 6. 19:00 79 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Antoni Márk Ágoston
2021. január 9. 13:30 65 - 35 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF
2021. január 9. 14:00 83 - 99 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc
2021. január 9. 14:45 103 - 80 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2021. január 9. 15:00 72 - 106 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
2021. január 9. 15:00 89 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté
2021. január 9. 15:15 63 - 79 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
2021. január 11. 14:00 64 - 61 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina
2021. január 13. 13:30 73 - 41 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2021. január 13. 14:00 65 - 73 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán
2021. január 13. 15:15 55 - 62 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január 13. 16:00 74 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. január 15. 15:00 92 - 99 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2021. január 15. 15:15 62 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor
2021. január 15. 15:15 83 - 74 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. január 16. 15:00 61 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2021. január 16. 15:00 48 - 78 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Szőcs Béla
2021. január 16. 15:45 95 - 58 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston
2021. január 17. 15:00 86 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás
2021. január 19. 14:45 67 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté
2021. január 19. 15:00 105 - 87 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
2021. január 19. 16:00 69 - 95 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor
2021. január 20. 15:00 72 - 47 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2021. január 22. 14:00 85 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Filep Áron Kálmán
2021. január 23. 13:30 63 - 66 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István
2021. január 23. 15:00 90 - 91 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
2021. január 23. 15:00 86 - 58 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor
2021. január 23. 15:00 86 - 67 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2021. január 23. 15:15 91 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence
2021. január 25. 15:00 95 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám
2021. január 26. 15:00 53 - 97 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2021. január 27. 15:00 110 - 56 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston
2021. január 27. 15:00 97 - 70 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. január 28. 15:00 82 - 54 Arena Savaria
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
2021. január 29. 15:15 79 - 77 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Czékmán Csaba
2021. január 30. 15:00 83 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
2021. január 30. 15:00 64 - 69 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2021. január 30. 15:00 75 - 47 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás
2021. január 30. 15:00 65 - 77 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Bence
2021. február
2021. február 3. 14:00 48 - 114 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kónya Levente, Gelányi Dániel
2021. február 3. 15:00 72 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
2021. február 3. 15:00 58 - 76 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. február 3. 15:00 86 - 119 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh Sándor
2021. február 3. 15:15 92 - 78 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence
2021. február 5. 15:15 89 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence
2021. február 6. 13:30 112 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina
2021. február 6. 15:00 71 - 88 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs
2021. február 6. 15:00 59 - 70 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szappanos Máté
2021. február 6. 15:00 100 - 55 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal
2021. február 6. 15:00 80 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2021. február 6. 16:00 73 - 64 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2021. február 16. 20:00 78 - 64 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal
2021. február 18. 17:00 89 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter
2021. február 21. 13:30 55 - 97 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kónya Levente
2021. február 27. 14:00 - Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Filep Áron Kálmán
2021. február 27. 15:00 - Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
2021. február 27. 15:00 - Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2021. február 27. 15:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás
2021. február 27. 15:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2021. február 27. 15:15 - Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2021. február 27. 16:30 - Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás
2021. március
2021. március 2. 15:00 - Bercsényi tornacsarnok
2021. március 3. 15:00 - Arena Savaria
2021. március 3. 15:00 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. március 3. 17:00 - Szent István Egyetem
2021. március 6. 15:00 - Tiszavirág Aréna
2021. március 6. 15:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. március 6. 15:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2021. március 6. 15:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. március 6. 15:00 - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2021. március 6. 15:00 - Bercsényi tornacsarnok
2021. március 6. 15:15 - Városi Sportcsarnok
2021. március 9. 20:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. március 12. 17:00 - Kaposvár Aréna
2021. március 13. 14:00 - Messzi István Sportcsarnok
2021. március 13. 15:00 - Tiszavirág Aréna
2021. március 13. 15:00 - Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2021. március 13. 15:15 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 13. 15:15 - Városi Sportcsarnok
2021. március 14. 11:30 - Kaposvár Aréna
2021. március 17. 15:00 - Körmend Városi Sportcsarnok
2021. március 20. 15:00 - Kaposvár Aréna
2021. március 20. 15:15 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 23. 15:00 - Arena Savaria
2021. március 27. 13:30 - Alba Regia Sportcsarnok
2021. március 27. 15:00 - Tiszavirág Aréna
2021. március 27. 15:00 - Bercsényi tornacsarnok
2021. március 27. 15:00 - NOVOMATIC Aréna
2021. március 27. 15:00 - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2021. március 27. 15:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2021. március 27. 15:00 - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Megyei szövetségek