Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Kosársuli | Kiss Lenke KS/A | 2020. október 2. | 18:00 | 67 - 70 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
NKA Pécs/B | OSE Lions | 2020. október 4. | 16:00 | 59 - 65 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Bajai Bácska FKE | 2020. október 10. | 18:00 | 58 - 41 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | NKA Pécs/B | 2020. október 17. | 14:00 | 72 - 75 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Bernáth András) | |||||
OSE Lions | Bajai Bácska FKE | 2020. október 19. | 18:30 | 79 - 58 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Bajai Bácska FKE | Egri VSI KOK | 2020. október 21. | 17:30 | 86 - 50 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály (Faidt Mihály) | |||||
NKA Pécs/B | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. október 22. | 17:00 | 63 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Kollár József) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Egri VSI KOK | 2020. október 24. | 14:00 | 100 - 50 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Lehel Kosársuli | Egri VSI KOK | 2020. október 30. | 20:00 | 105 - 65 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Kiss Lenke KS/A | Bajai Bácska FKE | 2020. november 4. | 18:30 | 87 - 71 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) | |||||
OSE Lions | Kiss Lenke KS/A | 2020. november 7. | 10:30 | 53 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
OSE Lions | Egri VSI KOK | 2020. november 8. | 12:00 | 99 - 44 | Krajnyik Akác András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Kaszások Akadémia | NKA Pécs/B | 2020. november 8. | 16:00 | 91 - 71 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pál Roland, Ntasis Lazaros (Budayné Tóth Rozália) | |||||
Egri VSI KOK | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. november 14. | 12:00 | 42 - 99 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Bukta Bertalan) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Kaszások Akadémia | 2020. november 18. | 18:00 | 75 - 66 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | Kiss Lenke KS/A | 2020. november 22. | 15:00 | 69 - 74 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | OSE Lions | 2020. november 22. | 17:00 | 65 - 52 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Szabó Attila) | |||||
Bajai Bácska FKE | Lehel Kosársuli | 2020. november 25. | 17:00 | 56 - 53 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
Kaszások Akadémia | Bajai Bácska FKE | 2020. november 26. | 18:00 | 71 - 49 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti (Szabari János) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. november 28. | 14:00 | 63 - 46 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Schäffer Béla Róbert) | |||||
OSE Lions | NKA Pécs/B | 2020. november 29. | 12:00 | 66 - 60 | |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Lehel Kosársuli | 2020. november 29. | 15:00 | 81 - 43 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Bajai Bácska FKE | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. december 2. | 17:00 | 39 - 81 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
Kaszások Akadémia | Lehel Kosársuli | 2020. december 6. | 16:00 | 74 - 64 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Lehel Kosársuli | 2020. december 9. | 17:00 | 83 - 51 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila) | |||||
Bajai Bácska FKE | OSE Lions | 2020. december 11. | 18:30 | 41 - 85 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Kiss Lenke KS/A | NKA Pécs/B | 2020. december 12. | 18:00 | 73 - 63 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs (Kincs Károly) | |||||
Kaszások Akadémia | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. december 13. | 16:00 | 75 - 77 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
Bajai Bácska FKE | NKA Pécs/B | 2020. december 16. | 17:00 | 42 - 75 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Lehel Kosársuli | Kaszások Akadémia | 2020. december 17. | 20:00 | 51 - 82 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | NKA Pécs/B | 2020. december 19. | 17:00 | 76 - 63 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Egri VSI KOK | Kiss Lenke KS/A | 2020. december 20. | 12:00 | 52 - 107 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Tòth Tamás (Drahos László) | |||||
OSE Lions | Kaszások Akadémia | 2020. december 20. | 15:00 | 79 - 82 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Egri VSI KOK | OSE Lions | 2021. január 10. | 14:00 | 38 - 97 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Molnár Gábor) | |||||
Kaszások Akadémia | Egri VSI KOK | 2021. január 14. | 18:00 | 87 - 42 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/B | Kaszások Akadémia | 2021. január 16. | 17:00 | 69 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba) | |||||
Kaszások Akadémia | OSE Lions | 2021. január 17. | 14:00 | 55 - 61 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) | |||||
Lehel Kosársuli | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. január 17. | 15:00 | 64 - 104 | Jászberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 20. | 17:00 | 50 - 76 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
OSE Lions | Lehel Kosársuli | 2021. január 21. | 17:15 | 108 - 52 | Krajnyik Akác András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (CSEH Gergely) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Egri VSI KOK | 2021. január 22. | 18:00 | 100 - 48 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Kaszások Akadémia | 2021. január 23. | 14:00 | 65 - 52 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sancilio Alexis (Kincs Károly) | |||||
Kiss Lenke KS/A | OSE Lions | 2021. január 24. | 14:00 | 68 - 44 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté (Kincs Károly) | |||||
NKA Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2021. január 24. | 18:00 | 98 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán (Heiling Csaba) | |||||
NKA Pécs/B | Lehel Kosársuli | 2021. január 26. | 15:00 | 98 - 45 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kaszások Akadémia | 2021. január 27. | 17:00 | 65 - 87 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Faidt Mihály) | |||||
NKA Pécs/B | Egri VSI KOK | 2021. január 28. | 14:00 | 105 - 68 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) | |||||
NKA Pécs/B | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 30. | 14:45 | 76 - 70 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
OSE Lions | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. január 31. | 15:00 | 58 - 63 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Egri VSI KOK | NKA Pécs/B | 2021. január 31. | 15:00 | 58 - 87 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
Lehel Kosársuli | Bajai Bácska FKE | 2021. január 31. | 15:00 | 79 - 62 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Balogh László György) | |||||
Kaszások Akadémia | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 31. | 16:00 | 73 - 66 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Schäffer Béla Róbert) |
Egri VSI KOK | Lehel Kosársuli | 2021. február 2. | 20:00 | 56 - 92 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Egri VSI KOK | Bajai Bácska FKE | 2021. február 3. | 17:00 | 57 - 65 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Kunvári József László) | |||||
Lehel Kosársuli | OSE Lions | 2021. február 7. | 15:00 | 55 - 71 | Lehel Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Bernáth András) | |||||
Egri VSI KOK | Kaszások Akadémia | 2021. február 7. | 15:00 | 53 - 71 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János) |