Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA | VUKE - Veszprém | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 124 - 17 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Újpest-MT/A | Dávid Kornél KA | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 73 - 83 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Kiss Lenke KS/A | BDSEbasket/A | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 49 - 70 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Villányi János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | OSE Lions | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 80 - 53 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Bajai Bácska FKE | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 98 - 45 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs (Villányi János) | |||||
MEAFC/A | Beszterce KK | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 73 - 51 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gelányi Dániel (Bogárdi János) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | NKA Pécs/B | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 101 - 51 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Kaszások Akadémia | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 64 - 58 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Erős Florentina (Fekete László) | |||||
NKA Pécs/B | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 42 - 90 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Beszterce KK | Kecskeméti KA | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 32 - 126 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kiss Lenke KS/A | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 42 - 103 | |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János) | |||||
Kaszások Akadémia | Újpest-MT/A | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 101 - 105 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás (Fekete László) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | OSE Lions | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 86 - 61 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | BDSEbasket/A | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 62 - 43 | |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János) | |||||
MEAFC/A | VUKE - Veszprém | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 76 - 42 | |
Játékvezetők: Földi László, Baukó Ferenc (Bogárdi János) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 56 - 63 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) | |||||
Dávid Kornél KA | Kaszások Akadémia | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 84 - 53 | |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Fekete László) | |||||
VUKE - Veszprém | Beszterce KK | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 32 - 70 | |
Játékvezetők: Földi László, Bozóki Bettina (Bogárdi János) | |||||
OSE Lions | NKA Pécs/B | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 63 - 49 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
BDSEbasket/A | Bajai Bácska FKE | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 95 - 59 | |
Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás (Villányi János) | |||||
Újpest-MT/A | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 62 - 83 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 94 - 57 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Kecskeméti KA | MEAFC/A | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 113 - 46 | |
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Kovács István (Bogárdi János) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Atomerőmű-GYKSE | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 63 - 75 | |
Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás (Villányi János) |
Dombóvári Kosársuli KE | Szolnoki KA | 2020. október 1. | 18:00 | 92 - 60 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | NKA Pécs/A | 2020. október 2. | 15:30 | 71 - 79 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Silló Zsolt) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Kiss Lenke KS/A | 2020. október 2. | 18:00 | 67 - 70 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 2. | 18:30 | 89 - 56 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pohánka Balázs (Dernei Gábor) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Vasas Akadémia/A | 2020. október 3. | 15:00 | 87 - 59 | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Mihály Barna (Schneider Bertold Antal) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 3. | 17:00 | 105 - 80 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
Kecskeméti KA | MAFC | 2020. október 3. | 17:00 | 76 - 54 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba (Budai Csaba) | |||||
VUKE - Veszprém | Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 4. | 14:00 | 48 - 82 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
Alba Fehérvár | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2020. október 4. | 15:30 | 62 - 102 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Fekete László) | |||||
NKA Pécs/B | OSE Lions | 2020. október 4. | 16:00 | 59 - 65 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Dávid Kornél KA | Kaposvári SI | 2020. október 5. | 17:45 | 101 - 71 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. október 9. | 17:30 | 74 - 57 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő (Halmos Péter) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Bajai Bácska FKE | 2020. október 10. | 18:00 | 58 - 41 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Szolnoki KA | Dávid Kornél KA | 2020. október 11. | 11:00 | 81 - 55 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mezei Tibor (Bernáth András) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Kaposvári SI | 2020. október 11. | 15:00 | 84 - 71 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Szoó László Márton) | |||||
BDSEbasket/A | VUKE - Veszprém | 2020. október 11. | 15:30 | 83 - 51 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Kecskeméti KA | 2020. október 11. | 16:00 | 74 - 66 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MAFC | Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 11. | 17:00 | 89 - 64 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Ntasis Lazaros (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Újpest-MT/A | 2020. október 11. | 18:00 | 95 - 43 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Esztergályos Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | Budapesti Honvéd /A | 2020. október 12. | 19:45 | 65 - 38 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MEAFC/A | Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 16. | 15:00 | 68 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Molnár Gábor) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | MAFC | 2020. október 16. | 15:30 | 64 - 87 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Szűcs József) | |||||
Lehel Kosársuli | NKA Pécs/B | 2020. október 17. | 14:00 | 72 - 75 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Bernáth András) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Vasas Akadémia/A | 2020. október 17. | 17:00 | 66 - 72 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Kollár József) | |||||
Dávid Kornél KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 17. | 18:00 | 57 - 89 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly) | |||||
BDSEbasket/A | Beszterce KK | 2020. október 18. | 13:00 | 96 - 31 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás (Krékity Kornél) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Szolnoki KA | 2020. október 18. | 15:00 | 95 - 63 | Arena Savaria |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Alba Fehérvár | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. október 18. | 15:30 | 64 - 72 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
OSE Lions | Bajai Bácska FKE | 2020. október 19. | 18:30 | 79 - 58 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Beszterce KK | Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 21. | 16:00 | 55 - 85 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
Bajai Bácska FKE | Egri VSI KOK | 2020. október 21. | 17:30 | 86 - 50 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály (Faidt Mihály) | |||||
Kecskeméti KA | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. október 22. | 15:30 | 99 - 63 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Baukó Ferenc (Budai Csaba) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Zalakerámia ZTE KK | 2020. október 22. | 16:00 | 110 - 68 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs/B | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. október 22. | 17:00 | 63 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Kollár József) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Egri VSI KOK | 2020. október 24. | 14:00 | 100 - 50 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BDSEbasket/A | MEAFC/A | 2020. október 24. | 16:00 | 82 - 52 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György (Farkas László) | |||||
Szolnoki KA | Budapesti Honvéd /A | 2020. október 25. | 11:00 | 55 - 71 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László (Bernáth András) | |||||
Vasas Akadémia/A | Dávid Kornél KA | 2020. október 25. | 15:30 | 80 - 56 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Major Ádám, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
Újpest-MT/A | BDSEbasket/A | 2020. október 27. | 11:30 | 46 - 78 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | BDSEbasket/A | 2020. október 28. | 17:30 | 68 - 77 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Budai Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | VUKE - Veszprém | 2020. október 29. | 11:30 | 106 - 68 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Dernei Gábor) | |||||
Kecskeméti KA | Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 29. | 17:00 | 86 - 53 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) | |||||
Lehel Kosársuli | Egri VSI KOK | 2020. október 30. | 20:00 | 105 - 65 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Atomerőmű-GYKSE | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2020. november 1. | 14:00 | 55 - 74 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | VUKE - Veszprém | 2020. november 2. | 16:15 | 120 - 42 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (Esztergályos Róbert) | |||||
NKA Pécs/A | Atomerőmű-GYKSE | 2020. november 3. | 17:00 | 83 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Heiling Csaba) | |||||
Alba Fehérvár | Kecskeméti KA | 2020. november 4. | 15:30 | 45 - 80 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Bajai Bácska FKE | 2020. november 4. | 18:30 | 87 - 71 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Atomerőmű-GYKSE | 2020. november 6. | 15:30 | 74 - 73 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Szűcs József) | |||||
NKA Pécs/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 6. | 17:00 | 79 - 76 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
OSE Lions | Kiss Lenke KS/A | 2020. november 7. | 10:30 | 53 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
MEAFC/A | BDSEbasket/A | 2020. november 7. | 12:00 | 63 - 66 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Szolnoki KA | 2020. november 7. | 15:00 | 66 - 58 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bátovszky Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
OSE Lions | Egri VSI KOK | 2020. november 8. | 12:00 | 99 - 44 | Krajnyik Akác András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Alba Fehérvár | 2020. november 8. | 14:00 | 75 - 52 | Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kaszások Akadémia | NKA Pécs/B | 2020. november 8. | 16:00 | 91 - 71 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pál Roland, Ntasis Lazaros (Budayné Tóth Rozália) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Dávid Kornél KA | 2020. november 8. | 16:00 | 98 - 56 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kaposvári SI | 2020. november 8. | 17:45 | 79 - 64 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 10. | 12:00 | 66 - 69 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Alba Fehérvár | 2020. november 10. | 17:00 | 99 - 44 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 14. | 11:00 | 67 - 71 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szalai Zsolt) | |||||
Szolnoki KA | Vasas Akadémia/A | 2020. november 14. | 11:00 | 64 - 93 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Bernáth András) | |||||
Egri VSI KOK | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. november 14. | 12:00 | 42 - 99 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Bukta Bertalan) | |||||
Dávid Kornél KA | Budapesti Honvéd /A | 2020. november 14. | 18:00 | 66 - 68 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) | |||||
MAFC | NKA Pécs/A | 2020. november 14. | 19:15 | 92 - 61 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Simon Kristóf Kolos (Gyuris Péter) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2020. november 15. | 13:00 | 80 - 84 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. november 15. | 14:00 | 57 - 97 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba) | |||||
Kaposvári SI | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. november 16. | 18:30 | 79 - 82 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Boros Gyevi Ádám (Kele János) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Kaszások Akadémia | 2020. november 18. | 18:00 | 75 - 66 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. november 19. | 19:50 | 59 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2020. november 20. | 17:00 | 63 - 82 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
Újpest-MT/A | MEAFC/A | 2020. november 21. | 12:00 | 60 - 86 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Alba Fehérvár | 2020. november 21. | 17:00 | 73 - 71 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Kiss Mihály Barna (Halász Ernő István) | |||||
MAFC | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 21. | 18:00 | 88 - 79 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Komlódi Benedek (Gyuris Péter) | |||||
Lehel Kosársuli | Kiss Lenke KS/A | 2020. november 22. | 15:00 | 69 - 74 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) | |||||
Szolnoki KA | Kaposvári SI | 2020. november 22. | 15:00 | 61 - 66 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Dávid Kornél KA | 2020. november 22. | 16:00 | 83 - 64 | |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | OSE Lions | 2020. november 22. | 17:00 | 65 - 52 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Szabó Attila) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. november 25. | 15:00 | 81 - 78 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) | |||||
Bajai Bácska FKE | Lehel Kosársuli | 2020. november 25. | 17:00 | 56 - 53 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
Kaszások Akadémia | Bajai Bácska FKE | 2020. november 26. | 18:00 | 71 - 49 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti (Szabari János) | |||||
MEAFC/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. november 27. | 14:30 | 80 - 67 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Alba Fehérvár | 2020. november 27. | 16:00 | 83 - 51 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kaposvári SI | Dávid Kornél KA | 2020. november 27. | 16:45 | 84 - 56 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János) | |||||
NKA Pécs/A | Zalakerámia ZTE KK | 2020. november 27. | 17:00 | 101 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Beszterce KK | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. november 28. | 10:00 | 45 - 112 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Beszterce KK | 2020. november 28. | 12:00 | 106 - 30 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. november 28. | 14:00 | 63 - 46 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2020. november 28. | 14:45 | 104 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Kis Balázs Ferenc) | |||||
OSE Lions | NKA Pécs/B | 2020. november 29. | 12:00 | 66 - 60 | |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Soproni Sportiskola KA/A | 2020. november 29. | 14:00 | 64 - 76 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Kollár József) | |||||
Szolnoki KA | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. november 29. | 14:00 | 84 - 72 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Szabó László) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Lehel Kosársuli | 2020. november 29. | 15:00 | 81 - 43 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Budapesti Honvéd /A | Kaposvári SI | 2020. december 2. | 13:00 | 63 - 75 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Bajai Bácska FKE | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. december 2. | 17:00 | 39 - 81 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
Alba Fehérvár | NKA Pécs/A | 2020. december 3. | 15:30 | 63 - 113 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Erős Florentina (Birkás Károly) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. december 3. | 16:00 | 78 - 67 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) | |||||
Dávid Kornél KA | Szolnoki KA | 2020. december 4. | 16:00 | 63 - 65 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) | |||||
VUKE - Veszprém | BDSEbasket/A | 2020. december 6. | 11:00 | 54 - 121 | |
Játékvezetők: Mosonyi József, Majkó Ádám (Németh László) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 6. | 11:00 | 88 - 83 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | MAFC | 2020. december 6. | 15:00 | 66 - 92 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Budapesti Honvéd /A | Vasas Akadémia/A | 2020. december 6. | 15:30 | 61 - 73 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Vághy Tamás János) | |||||
Kaszások Akadémia | Lehel Kosársuli | 2020. december 6. | 16:00 | 74 - 64 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kaposvári SI | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2020. december 7. | 18:30 | 58 - 77 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Beszterce KK | 2020. december 7. | 19:45 | 110 - 48 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Lehel Kosársuli | 2020. december 9. | 17:00 | 83 - 51 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Budapesti Honvéd /A | 2020. december 10. | 18:30 | 72 - 62 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Polonkai Balázs István (Bagi Károly Imre) | |||||
MEAFC/A | VUKE - Veszprém | 2020. december 11. | 15:30 | 110 - 46 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Tolnai János) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | MAFC | 2020. december 11. | 16:00 | 71 - 50 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Bajai Bácska FKE | OSE Lions | 2020. december 11. | 18:30 | 41 - 85 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Dávid Kornél KA | 2020. december 12. | 17:00 | 100 - 69 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (László Zsolt Károly) | |||||
Kiss Lenke KS/A | NKA Pécs/B | 2020. december 12. | 18:00 | 73 - 63 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs (Kincs Károly) | |||||
VUKE - Veszprém | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2020. december 13. | 13:00 | 48 - 83 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Mosonyi József, Majkó Ádám (Kiss István) | |||||
Szolnoki KA | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2020. december 13. | 15:00 | 65 - 55 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Vasas Akadémia/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2020. december 13. | 15:30 | 88 - 41 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Alba Fehérvár | 2020. december 13. | 16:00 | 82 - 75 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Kaszások Akadémia | Vásárhelyi Kosársuli | 2020. december 13. | 16:00 | 75 - 77 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Atomerőmű-GYKSE | 2020. december 14. | 16:00 | 87 - 73 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kaposvári SI | Budapesti Honvéd /A | 2020. december 14. | 18:30 | 75 - 70 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Kele János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | VUKE - Veszprém | 2020. december 14. | 19:45 | 98 - 52 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
Bajai Bácska FKE | NKA Pécs/B | 2020. december 16. | 17:00 | 42 - 75 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Kecskeméti KA | NKA Pécs/A | 2020. december 16. | 18:30 | 61 - 81 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Goldring Gergő (Budai Csaba) | |||||
MAFC | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 17. | 16:15 | 111 - 62 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Makay Dániel József (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | Kaszások Akadémia | 2020. december 17. | 20:00 | 51 - 82 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Szolnoki KA | 2020. december 18. | 13:00 | 53 - 70 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2020. december 18. | 15:30 | 70 - 86 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Halász Ernő István) | |||||
Dávid Kornél KA | Vasas Akadémia/A | 2020. december 18. | 17:45 | 47 - 99 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | NKA Pécs/B | 2020. december 19. | 17:00 | 76 - 63 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Egri VSI KOK | Kiss Lenke KS/A | 2020. december 20. | 12:00 | 52 - 107 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Tòth Tamás (Drahos László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Újpest-MT/A | 2020. december 20. | 14:00 | 83 - 80 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente (Czéh Csaba Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2020. december 20. | 14:00 | 76 - 70 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
OSE Lions | Kaszások Akadémia | 2020. december 20. | 15:00 | 79 - 82 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Beszterce KK | BDSEbasket/A | 2020. december 20. | 15:00 | 28 - 127 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
Alba Fehérvár | MAFC | 2020. december 20. | 15:30 | 69 - 85 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás (Birkás Károly) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kecskeméti KA | 2020. december 20. | 16:00 | 59 - 45 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán) | |||||
MEAFC/A | Beszterce KK | 2020. december 21. | 10:30 | 109 - 31 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
Beszterce KK | MEAFC/A | 2020. december 21. | 12:30 | 43 - 85 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
MAFC | Alba Fehérvár | 2020. december 22. | 16:00 | 80 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Szabari János) |
Kecskeméti KA | Alba Fehérvár | 2021. január 7. | 15:30 | 61 - 64 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel (Király László József) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Budapesti Honvéd /A | 2021. január 7. | 16:00 | 68 - 70 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) | |||||
Beszterce KK | VUKE - Veszprém | 2021. január 8. | 15:30 | 58 - 54 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY) | |||||
BDSEbasket/A | Újpest-MT/A | 2021. január 9. | 16:00 | 99 - 59 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Novák Bence, Fajszi Zsombor Levente (Nyilas Zoltán) | |||||
Dávid Kornél KA | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. január 9. | 16:00 | 78 - 81 | |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) | |||||
Szolnoki KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. január 10. | 11:00 | 50 - 74 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) | |||||
Egri VSI KOK | OSE Lions | 2021. január 10. | 14:00 | 38 - 97 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Molnár Gábor) | |||||
VUKE - Veszprém | Újpest-MT/A | 2021. január 10. | 14:00 | 59 - 76 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mosonyi József, Majkó Ádám (Németh László) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | MEAFC/A | 2021. január 10. | 14:00 | 65 - 58 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (Esztergályos Róbert) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | NKA Pécs/A | 2021. január 10. | 16:00 | 88 - 103 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos (Herczeg Ágoston) | |||||
Kaposvári SI | Vasas Akadémia/A | 2021. január 11. | 18:30 | 70 - 87 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. január 13. | 13:00 | 91 - 58 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | Kecskeméti KA | 2021. január 14. | 17:00 | 74 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Heiling Csaba) | |||||
Kaszások Akadémia | Egri VSI KOK | 2021. január 14. | 18:00 | 87 - 42 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 16. | 14:00 | 72 - 104 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs/B | Kaszások Akadémia | 2021. január 16. | 17:00 | 69 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | MEAFC/A | 2021. január 17. | 13:30 | 76 - 64 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt (Papp Attila) | |||||
Kaszások Akadémia | OSE Lions | 2021. január 17. | 14:00 | 55 - 61 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán (Cseh Sándor Attila) | |||||
Lehel Kosársuli | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. január 17. | 15:00 | 64 - 104 | Jászberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | BDSEbasket/A | 2021. január 18. | 15:30 | 82 - 64 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal) | |||||
Kaposvári SI | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. január 18. | 18:30 | 75 - 38 | Szent István Egyetem |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. január 19. | 18:00 | 90 - 85 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Budapesti Honvéd /A | 2021. január 20. | 15:00 | 76 - 67 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 20. | 17:00 | 50 - 76 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály) | |||||
Újpest-MT/A | Nagykőrösi Sólymok | 2021. január 21. | 15:00 | 73 - 84 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Alba Fehérvár | Atomerőmű-GYKSE | 2021. január 21. | 15:30 | 89 - 76 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
OSE Lions | Lehel Kosársuli | 2021. január 21. | 17:15 | 108 - 52 | Krajnyik Akác András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (CSEH Gergely) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kaposvári SI | 2021. január 21. | 18:30 | 104 - 57 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Gyuris Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Szolnoki KA | 2021. január 21. | 19:50 | 70 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 22. | 11:00 | 98 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kónya Levente (Király László József) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Dávid Kornél KA | 2021. január 22. | 15:15 | 81 - 46 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | MAFC | 2021. január 22. | 17:00 | 85 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Parádi Péter) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Egri VSI KOK | 2021. január 22. | 18:00 | 100 - 48 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
VUKE - Veszprém | MEAFC/A | 2021. január 23. | 12:30 | 63 - 84 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Bónitz István) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Kaszások Akadémia | 2021. január 23. | 14:00 | 65 - 52 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sancilio Alexis (Kincs Károly) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Kecskeméti KA | 2021. január 23. | 15:30 | 50 - 81 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Budai Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | Beszterce KK | 2021. január 24. | 11:00 | 89 - 55 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kiss Lenke KS/A | OSE Lions | 2021. január 24. | 14:00 | 68 - 44 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté (Kincs Károly) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Nagykőrösi Sólymok | 2021. január 24. | 14:00 | 82 - 48 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. január 24. | 15:00 | 81 - 52 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) | |||||
Beszterce KK | Újpest-MT/A | 2021. január 24. | 16:30 | 69 - 87 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
NKA Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2021. január 24. | 18:00 | 98 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán (Heiling Csaba) | |||||
Kecskeméti KA | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. január 25. | 17:00 | 55 - 49 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba) | |||||
Kaposvári SI | Szolnoki KA | 2021. január 25. | 18:30 | 79 - 85 | |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Koncsek Balázs) | |||||
NKA Pécs/B | Lehel Kosársuli | 2021. január 26. | 15:00 | 98 - 45 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | NKA Pécs/A | 2021. január 27. | 16:00 | 78 - 69 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Bajai Bácska FKE | Kaszások Akadémia | 2021. január 27. | 17:00 | 65 - 87 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Faidt Mihály) | |||||
Újpest-MT/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. január 27. | 18:30 | 74 - 84 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/B | Egri VSI KOK | 2021. január 28. | 14:00 | 105 - 68 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás) | |||||
Alba Fehérvár | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 28. | 15:30 | 78 - 62 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
MAFC | Kecskeméti KA | 2021. január 28. | 16:45 | 61 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás (Bagi Károly Imre) | |||||
MEAFC/A | Újpest-MT/A | 2021. január 29. | 14:30 | 82 - 80 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Szécsi Balázs) | |||||
NKA Pécs/B | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 30. | 14:45 | 76 - 70 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Kecskeméti KA | 2021. január 31. | 11:00 | 56 - 63 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd /A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. január 31. | 13:30 | 72 - 79 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Makay Dániel József (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | MAFC | 2021. január 31. | 14:00 | 79 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia/A | 2021. január 31. | 15:00 | 83 - 79 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Bagi Károly Imre) | |||||
Egri VSI KOK | NKA Pécs/B | 2021. január 31. | 15:00 | 58 - 87 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
Lehel Kosársuli | Bajai Bácska FKE | 2021. január 31. | 15:00 | 79 - 62 | Hűtő Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Balogh László György) | |||||
OSE Lions | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. január 31. | 15:00 | 58 - 63 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Kaszások Akadémia | Kiss Lenke KS/A | 2021. január 31. | 16:00 | 73 - 66 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Schäffer Béla Róbert) | |||||
VUKE - Veszprém | Beszterce KK | 2021. január 31. | 16:00 | 70 - 49 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) | |||||
BDSEbasket/A | Nagykőrösi Sólymok | 2021. január 31. | 16:00 | 91 - 50 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Márk Bálint (Krékity Kornél) |
Dombóvári Kosársuli KE | Kaposvári SI | 2021. február 1. | 18:00 | 67 - 81 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) | |||||
Egri VSI KOK | Lehel Kosársuli | 2021. február 2. | 20:00 | 56 - 92 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Egri VSI KOK | Bajai Bácska FKE | 2021. február 3. | 17:00 | 57 - 65 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc (Kunvári József László) | |||||
MAFC | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. február 4. | 16:45 | 89 - 91 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN (Szabari János) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | NKA Pécs/A | 2021. február 4. | 19:00 | 80 - 63 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Dávid Kornél KA | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. február 7. | 11:30 | 64 - 84 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Birkás Károly) | |||||
Lehel Kosársuli | OSE Lions | 2021. február 7. | 15:00 | 55 - 71 | Lehel Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Bernáth András) | |||||
Egri VSI KOK | Kaszások Akadémia | 2021. február 7. | 15:00 | 53 - 71 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János) | |||||
BDSEbasket/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 7. | 17:00 | 64 - 65 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila (Dr. Kovács András) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. február 11. | 16:00 | 71 - 76 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Kaposvári SI | 2021. február 11. | 17:00 | 94 - 65 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki KA | Kaszások Akadémia | 2021. február 15. | 12:30 | 66 - 39 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. február 16. | 15:00 | 80 - 53 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 17. | 18:30 | 84 - 86 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Halász Ernő István) | |||||
OSE Lions | Szolnoki KA | 2021. február 18. | 17:15 | 45 - 87 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Kaszások Akadémia | Budapesti Honvéd /A | 2021. február 19. | 12:00 | 55 - 66 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2021. február 19. | 17:00 | 59 - 66 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 20. | 13:00 | 72 - 85 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. február 20. | 15:00 | 89 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Ntasis Lazaros (Bagi Károly Imre) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Vasas Akadémia/A | 2021. február 21. | 16:00 | 82 - 71 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MAFC | Nagykőrösi Sólymok | 2021. február 21. | 17:00 | 75 - 61 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Szolnoki KA | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. február 23. | 14:30 | 73 - 29 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kaszások Akadémia | 2021. február 24. | 16:00 | 79 - 47 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Dávid Kornél KA | OSE Lions | 2021. február 24. | 18:15 | 83 - 55 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Kiss Lenke KS/A | 2021. február 25. | 13:00 | 98 - 36 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kaposvári SI | 2021. február 25. | 16:00 | 85 - 71 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László) | |||||
MAFC | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. február 25. | 16:45 | 78 - 72 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. február 26. | 17:00 | 91 - 75 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
Szolnoki KA | Kiss Lenke KS/A | 2021. február 27. | 16:00 | 98 - 47 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Atomerőmű-GYKSE | 2021. február 28. | 14:00 | 63 - 90 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Budai Csaba) | |||||
Kaszások Akadémia | Dávid Kornél KA | 2021. február 28. | 14:00 | 49 - 65 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
OSE Lions | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. február 28. | 15:00 | 53 - 102 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Szakáll András) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Budapesti Honvéd /A | 2021. február 28. | 16:00 | 52 - 89 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, PAPY ZSOLT (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA | Vasas Akadémia/A | 2021. február 28. | 17:30 | 52 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) |
Kaposvári SI | NKA Pécs/A | 2021. március 1. | 18:30 | 49 - 83 | |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Szántó Dénes (Koncsek Balázs) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Alba Fehérvár | 2021. március 2. | 15:30 | 81 - 70 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Szoó László Márton) | |||||
NKA Pécs/B | VUKE - Veszprém | 2021. március 2. | 16:30 | 70 - 53 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2021. március 2. | 16:45 | 81 - 43 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Budapesti Honvéd /A | OSE Lions | 2021. március 3. | 13:00 | 72 - 49 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. március 3. | 18:00 | 39 - 111 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | BDSEbasket/A | 2021. március 3. | 18:30 | 78 - 60 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Halász Ernő István) | |||||
Kaszások Akadémia | Szolnoki KA | 2021. március 5. | 12:00 | 60 - 74 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. március 5. | 13:00 | 71 - 66 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dávid Kornél KA | Kiss Lenke KS/A | 2021. március 6. | 17:30 | 81 - 59 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Birkás Károly) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Alba Fehérvár | 2021. március 7. | 14:15 | 89 - 81 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | NKA Pécs/A | 2021. március 7. | 15:00 | 46 - 70 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
OSE Lions | Budapesti Honvéd /A | 2021. március 7. | 15:00 | 52 - 83 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 7. | 17:00 | 83 - 66 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Kaposvári SI | Kecskeméti KA | 2021. március 8. | 17:00 | 72 - 84 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Budai Csaba) | |||||
Kecskeméti KA | Kaposvári SI | 2021. március 9. | 11:00 | 75 - 65 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Bozóki Bettina (Király László József) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. március 9. | 16:00 | 43 - 85 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Kaszások Akadémia | 2021. március 10. | 13:00 | 60 - 40 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Alba Fehérvár | BDSEbasket/A | 2021. március 10. | 15:30 | 84 - 53 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. március 12. | 15:00 | 87 - 71 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Bognár Tamás (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Alba Fehérvár | Nagykőrösi Sólymok | 2021. március 12. | 15:30 | 101 - 46 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Fekete László) | |||||
VUKE - Veszprém | Egri VSI KOK | 2021. március 13. | 14:00 | 79 - 47 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mosonyi József, Majkó Ádám | |||||
MAFC | BDSEbasket/A | 2021. március 13. | 17:00 | 20 - 0 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Bajai Bácska FKE | Beszterce KK | 2021. március 14. | 14:30 | 92 - 62 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2021. március 14. | 16:30 | 34 - 67 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Tòth Tamás | |||||
Alba Fehérvár | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. március 16. | 15:30 | 81 - 65 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás (Fekete László) | |||||
Lehel Kosársuli | VUKE - Veszprém | 2021. március 16. | 20:00 | 78 - 84 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Kecskeméti KA | 2021. március 17. | 15:00 | 88 - 73 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs/A | Kaposvári SI | 2021. március 17. | 16:00 | 87 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Nagykőrösi Sólymok | 2021. március 17. | 16:30 | 92 - 59 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szalai Zsolt) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Szolnoki KA | 2021. március 17. | 17:00 | 53 - 93 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Budapesti Honvéd /A | 2021. március 17. | 18:30 | 64 - 70 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Kincs Károly) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | MAFC | 2021. március 18. | 15:30 | 82 - 57 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal) | |||||
Vasas Akadémia/A | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. március 19. | 17:00 | 84 - 47 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Szabari János) | |||||
BDSEbasket/A | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 19. | 18:00 | 89 - 63 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila (Dr. Kovács András) | |||||
NKA Pécs/B | MEAFC/A | 2021. március 20. | 15:00 | 70 - 83 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Ács Dezső | |||||
Kecskeméti KA | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. március 20. | 16:00 | 65 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Bogárdi János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 21. | 14:00 | 66 - 97 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Budai Csaba) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. március 21. | 14:00 | 100 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kovács Zoltán) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | BDSEbasket/A | 2021. március 21. | 14:00 | 84 - 81 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor (Kovács Gyula Attila) | |||||
VUKE - Veszprém | Bajai Bácska FKE | 2021. március 21. | 15:00 | 99 - 68 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám | |||||
Kiss Lenke KS/A | Szolnoki KA | 2021. március 21. | 16:00 | 71 - 99 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Matics Sándor, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor) | |||||
Egri VSI KOK | Újpest-MT/A | 2021. március 21. | 16:30 | 63 - 83 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kiss Lenke KS/A | 2021. március 22. | 18:00 | 110 - 62 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) | |||||
BDSEbasket/A | Atomerőmű-GYKSE | 2021. március 23. | 10:00 | 82 - 76 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Németh Patrik, Sértő Róbert (Dr. Kovács András) | |||||
Vasas Akadémia/A | NKA Pécs/A | 2021. március 23. | 13:00 | 53 - 76 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. március 23. | 15:30 | 85 - 51 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | OSE Lions | 2021. március 23. | 16:00 | 81 - 54 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Kaposvári SI | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. március 24. | 16:00 | 88 - 91 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Dávid Kornél KA | 2021. március 24. | 16:30 | 78 - 67 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Szabari János) | |||||
Kecskeméti KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. március 24. | 17:00 | 84 - 56 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kónya Levente (Bogárdi János) | |||||
Bajai Bácska FKE | Újpest-MT/A | 2021. március 24. | 17:30 | 68 - 100 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Szolnoki KA | OSE Lions | 2021. március 25. | 14:30 | 63 - 47 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Bernáth András) | |||||
Atomerőmű-GYKSE | Nagykőrösi Sólymok | 2021. március 25. | 19:00 | 80 - 65 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Villányi János) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Atomerőmű-GYKSE | 2021. március 26. | 12:30 | 92 - 82 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2021. március 26. | 17:00 | 52 - 64 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Dávid Kornél KA | Vásárhelyi Kosársuli | 2021. március 26. | 18:15 | 88 - 64 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) | |||||
Beszterce KK | Egri VSI KOK | 2021. március 27. | 11:00 | 74 - 55 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián | |||||
BDSEbasket/A | MAFC | 2021. március 27. | 12:00 | 66 - 73 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint (Krékity Kornél) | |||||
BDSEbasket/A | Alba Fehérvár | 2021. március 28. | 18:00 | 77 - 56 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata (Nyilas Zoltán) | |||||
Dávid Kornél KA | Kaszások Akadémia | 2021. március 29. | 00:00 | 2 - 0 | MKOSZ Sportcentrum |
Kaszások Akadémia | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. március 30. | 00:00 | 0 - 2 | Kaszások Sportcsarnok |
OSE Lions | Dávid Kornél KA | 2021. március 31. | 16:50 | 56 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Nagykőrösi Sólymok | MAFC | 2021. április 1. | 20:00 | 49 - 74 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Bodnárné Pasek Mónika) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. április 7. | 18:15 | 86 - 82 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt (Gyuris Péter) | |||||
Kaposvári SI | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. április 8. | 18:00 | 71 - 77 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KA | 2021. április 10. | 11:00 | 58 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
Újpest-MT/A | Egri VSI KOK | 2021. április 10. | 11:00 | 87 - 56 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő (Kincs Károly) | |||||
Szolnoki KA | MAFC | 2021. április 10. | 11:00 | 65 - 73 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Bernáth András) | |||||
MEAFC/A | Bajai Bácska FKE | 2021. április 10. | 14:30 | 91 - 36 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Krisztián | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | NKA Pécs/A | 2021. április 10. | 15:00 | 101 - 87 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tóth Kitti (Gyuris Péter) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. április 10. | 16:00 | 85 - 62 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Budapesti Honvéd /A | 2021. április 10. | 17:00 | 68 - 75 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. április 13. | 16:00 | 95 - 57 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MEAFC/A | Lehel Kosársuli | 2021. április 13. | 17:00 | 115 - 49 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián | |||||
Újpest-MT/A | Bajai Bácska FKE | 2021. április 13. | 17:30 | 100 - 60 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Kincs Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kecskeméti KA | 2021. április 14. | 18:15 | 97 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis (Szabari János) | |||||
Budapesti Honvéd /A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2021. április 16. | 13:00 | 67 - 71 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Vasas Akadémia/A | 2021. április 16. | 15:00 | 60 - 73 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (Herczeg Ágoston) | |||||
Lehel Kosársuli | MEAFC/A | 2021. április 16. | 20:00 | 49 - 79 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. április 17. | 14:00 | 78 - 80 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs/B | Újpest-MT/A | 2021. április 17. | 14:30 | 63 - 82 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs | |||||
MAFC | Szolnoki KA | 2021. április 17. | 17:00 | 78 - 62 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Egri VSI KOK | Beszterce KK | 2021. április 18. | 14:00 | 62 - 72 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán | |||||
NKA Pécs/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. április 18. | 15:00 | 92 - 73 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Kaposvári SI | 2021. április 23. | 13:00 | 64 - 65 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Újpest-MT/A | Lehel Kosársuli | 2021. április 24. | 11:00 | 87 - 77 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Budayné Tóth Rozália) | |||||
MEAFC/A | NKA Pécs/B | 2021. április 24. | 15:00 | 94 - 54 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián | |||||
MAFC | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. április 24. | 16:00 | 79 - 80 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Magyar Zoltán (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | Beszterce KK | 2021. április 25. | 16:00 | 78 - 81 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Máté Zádor (Bernáth András) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | MAFC | 2021. április 30. | 15:00 | 85 - 63 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Szabadvári János László) | |||||
NKA Pécs/B | Beszterce KK | 2021. április 30. | 17:00 | 91 - 57 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos | |||||
Kaposvári SI | Budapesti Honvéd /A | 2021. április 30. | 18:00 | 77 - 57 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Lehel Kosársuli | Újpest-MT/A | 2021. május 2. | 15:00 | 61 - 84 | Lehel Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba (Bernáth András) | |||||
Újpest-MT/A | NKA Pécs/B | 2021. május 8. | 12:00 | 89 - 57 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Beszterce KK | Bajai Bácska FKE | 2021. május 8. | 15:00 | 65 - 75 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás | |||||
Egri VSI KOK | VUKE - Veszprém | 2021. május 9. | 16:00 | 45 - 74 | Kemény Ferenc Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
Bajai Bácska FKE | MEAFC/A | 2021. május 15. | 14:00 | 26 - 63 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szücs Szabolcs | |||||
VUKE - Veszprém | NKA Pécs/B | 2021. május 16. | 15:00 | 72 - 58 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz | |||||
Beszterce KK | Lehel Kosársuli | 2021. május 17. | 17:30 | 83 - 62 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Bajai Bácska FKE | VUKE - Veszprém | 2021. május 19. | 17:30 | 54 - 73 | Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc | |||||
VUKE - Veszprém | Lehel Kosársuli | 2021. május 22. | 15:00 | 93 - 54 | Március 15. Sportcsarnok |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence | |||||
Beszterce KK | NKA Pécs/B | 2021. május 22. | 15:30 | 46 - 69 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Dombóvári Kosársuli KE | 2021. május 25. | 11:00 | 73 - 79 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor (Vághy Tamás János) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Alba Fehérvár | 2021. május 25. | 13:30 | 81 - 58 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC | Dávid Kornél KA | 2021. május 25. | 16:00 | 90 - 67 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) | |||||
Szolnoki KA | Zalakerámia ZTE KK | 2021. május 25. | 18:30 | 65 - 88 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA | DEAC Kosárlabda Akadémia | 2021. május 26. | 11:00 | 71 - 78 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Utasi Balázs, Komlódi Benedek (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. május 26. | 13:30 | 67 - 65 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Kaposvári SI | 2021. május 26. | 16:00 | 81 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Ntasis Lazaros, Káli Szabolcs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Vasas Akadémia/A | 2021. május 26. | 18:30 | 44 - 75 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nyíri Péter Patrik, Kozma Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Alba Fehérvár | 2021. május 27. | 11:00 | 59 - 62 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) | |||||
Dávid Kornél KA | Szolnoki KA | 2021. május 27. | 13:30 | 63 - 73 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Budapesti Honvéd /A | 2021. május 27. | 16:00 | 74 - 77 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC | Zalakerámia ZTE KK | 2021. május 27. | 18:30 | 80 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor (Vághy Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA | Soproni Sportiskola KA/A | 2021. május 28. | 11:00 | 68 - 107 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Kaposvári SI | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. május 28. | 13:30 | 85 - 90 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Ntasis Lazaros, Káli Szabolcs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. május 28. | 16:00 | 76 - 73 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Nyíri Péter Patrik, Utasi Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2021. május 28. | 18:30 | 81 - 64 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Komlódi Benedek, Kozma Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Dávid Kornél KA | 2021. május 29. | 11:00 | 62 - 52 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György (Vághy Tamás János) | |||||
Alba Fehérvár | Szolnoki KA | 2021. május 29. | 13:30 | 56 - 82 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Zalakerámia ZTE KK | 2021. május 29. | 16:00 | 90 - 67 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) | |||||
Budapesti Honvéd /A | MAFC | 2021. május 29. | 18:30 | 67 - 78 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás (Vághy Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA | Kaposvári SI | 2021. május 30. | 11:00 | 93 - 87 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Káli Szabolcs, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2021. május 30. | 13:30 | 68 - 58 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Ntasis Lazaros (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia/A | 2021. május 30. | 16:00 | 71 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kozma Balázs, Nyíri Péter Patrik (dr. Gincsai János Péter) | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia | NKA Pécs/A | 2021. május 30. | 18:30 | 71 - 77 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám, Komlódi Benedek (dr. Gincsai János Péter) |