Mérkőzések - Fiú egyetemi Nyugat
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 12. 19:30 68 - 96 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. október 13. 19:00 70 - 42 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston
2020. október 13. 20:15 89 - 61 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2020. október 19. 20:00 61 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
2020. október 20. 19:30 86 - 51 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. október 20. 20:20 98 - 54 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2020. október 26. 20:20 63 - 48 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László
2020. október 27. 20:15 73 - 72 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. október 27. 20:30 45 - 127 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Erős Florentina
2020. november
2020. november 2. 20:00 85 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás
2020. november 3. 19:30 105 - 53 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. november 3. 20:20 103 - 33 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
2020. november 9. 20:00 78 - 86 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál Norbert
2020. november 9. 20:20 46 - 88 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2020. november 10. 18:20 43 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő
2020. november 16. 20:20 44 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás
2020. november 17. 19:30 99 - 76 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. november 24. 14:30 93 - 47 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2020. november 24. 19:30 126 - 82 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. november 24. 20:20 59 - 91 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2020. december
2020. december 1. 19:30 62 - 56 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. december 8. 14:30 99 - 48 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2021. január
2021. január 25. 19:20 60 - 86 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. január 26. 20:20 51 - 123 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nyíri Péter Patrik
2021. február
2021. február 1. 18:30 133 - 66 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
2021. február 1. 19:30 92 - 65 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. február 2. 19:30 91 - 82 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2021. február 2. 20:20 58 - 67 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Káré Gergő
2021. február 8. 19:30 60 - 100 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
2021. február 8. 20:00 127 - 51 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Kovács Máté
2021. február 9. 20:40 49 - 124 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. február 15. 19:20 110 - 83 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. február 16. 19:00 67 - 30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston
2021. február 16. 19:30 42 - 104 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2021. február 16. 20:20 119 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2021. február 16. 20:30 68 - 108 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2021. február 22. 19:20 69 - 101 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. február 22. 19:30 127 - 60 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2021. február 23. 14:30 54 - 50 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2021. március
2021. március 1. 19:30 - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. március 1. 19:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. március 1. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Hartai Tamás
2021. március 1. 20:20 - Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás
2021. március 4. 14:30 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. március 8. 20:00 - Ludovika Aréna
2021. március 9. 20:20 - Tüske csarnok - 1. terem
2021. március 9. 20:20 - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2021. március 16. 14:30 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 16. 14:45 - PTE TTK Sportcsarnok
2021. március 16. 18:00 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 22. 14:30 - ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 22. 20:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 23. 20:20 - Tüske csarnok - 1. terem
2021. március 29. 19:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 29. 20:00 - Ludovika Aréna
2021. március 30. 14:30 - PTE TTK Sportcsarnok

Megyei szövetségek