Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 9. 19:30 104 - 71 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Kiss Márton Balázs
2020. október 9. 20:00 73 - 55 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2020. október 10. 18:00 94 - 44 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. október 16. 18:30 78 - 79 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor
2020. október 16. 19:15 66 - 75 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. október 16. 20:00 66 - 86 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. október 16. 20:15 50 - 90 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2020. október 22. 19:10 94 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. október 22. 19:30 83 - 79 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Káli Szabolcs
2020. október 22. 20:20 87 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs
2020. október 24. 18:00 100 - 30 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2020. október 30. 19:10 100 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Erős Florentina
2020. november
2020. november 6. 20:00 56 - 91 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2020. november 6. 20:15 64 - 61 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. november 13. 19:10 70 - 95 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Erős Florentina
2020. november 13. 19:30 70 - 68 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2020. november 20. 18:30 91 - 42 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szabó Tibor
2020. november 20. 19:15 53 - 55 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. november 21. 18:00 61 - 70 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2020. november 27. 17:00 78 - 86 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Propszt Amanda
2020. november 27. 19:10 114 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina
2020. november 27. 19:15 75 - 102 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Káli Szabolcs
2020. november 27. 20:00 55 - 77 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2020. december
2020. december 4. 18:30 66 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. december 4. 19:30 109 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2020. december 11. 18:30 64 - 59 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. december 11. 19:15 67 - 96 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2020. december 18. 19:10 67 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. december 19. 15:00 107 - 80 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. december 19. 18:00 81 - 60 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2021. január
2021. január 8. 18:30 78 - 75 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor
2021. január 8. 19:15 60 - 87 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2021. január 8. 20:00 52 - 71 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Antoni Márk Ágoston
2021. január 9. 17:00 71 - 113 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2021. január 15. 19:10 122 - 61 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. január 15. 19:30 91 - 79 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2021. január 15. 20:00 115 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. január 16. 18:00 55 - 69 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2021. január 19. 20:00 84 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. január 22. 18:30 70 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. január 22. 19:15 - Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. január 29. 19:10 78 - 52 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. január 29. 19:30 93 - 89 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Nagy János)
2021. január 29. 20:00 82 - 56 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Antoni Márk Ágoston
2021. február
2021. február 5. 18:30 75 - 57 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor
2021. február 5. 19:30 90 - 85 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté
2021. február 7. 17:00 46 - 55 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2021. február 12. 19:15 75 - 86 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Lipics László
2021. február 12. 20:00 60 - 74 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. február 13. 16:00 76 - 80 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2021. február 13. 17:00 90 - 63 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. február 19. 19:00 40 - 85 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. február 19. 20:00 68 - 79 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. február 20. 16:30 75 - 58 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2021. február 21. 15:00 68 - 52 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Téczely Roland Balázs
2021. február 26. 19:00 87 - 110 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs

Megyei szövetségek