Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 12. 19:45 73 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 25. 17:45 81 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence
2020. november
2020. november 8. 17:45 84 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2020. november 15. 16:00 82 - 74 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Major Ádám, Makay Dániel József
2020. november 22. 17:15 87 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Válé Flórián
2020. november 27. 18:30 77 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
2020. december
2020. december 3. 18:20 107 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek
2020. december 13. 18:00 61 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek
2021. január
2021. január 10. 16:00 78 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József
2021. január 17. 17:45 65 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 23. 18:30 92 - 60 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Káré Gergő
2021. január 25. 18:30 71 - 107 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2021. január 31. 15:00 48 - 99 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás
2021. február
2021. február 7. 17:45 102 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Makay Dániel József
2021. február 10. 19:30 82 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Sancilio Alexis
2021. február 25. 18:30 68 - 87 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Ádám Attila
2021. március
2021. március 7. 19:00 49 - 99 Telki
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Molnár Tamás
2021. március 11. 18:45 79 - 96 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla
2021. április
2021. április 8. 20:00 56 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, NAGY ISTVÁN
2021. április 18. 17:45 71 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2021. április 25. 17:00 93 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek
2021. április 29. 18:45 66 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Válé Flórián
2021. május
2021. május 2. 17:45 63 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Márk Bálint
2021. május 7. 20:30 114 - 72 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, NAGY ISTVÁN
2021. május 16. 17:45 68 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő
2021. május 25. 18:15 109 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. május 27. 20:20 0 - 20 Ludovika Aréna
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt 20 - 0 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok

Megyei szövetségek