Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 11. 17:00 59 - 80 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton
2020. október 18. 16:00 52 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. november
2020. november 7. 18:00 42 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2020. november 14. 19:00 71 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2020. november 20. 19:30 103 - 54 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gyurka Tamás
2020. november 29. 16:00 61 - 36 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
2020. december
2020. december 4. 18:30 132 - 42 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2020. december 10. 20:00 86 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2020. december 20. 18:00 89 - 49 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2021. január
2021. január 10. 17:00 124 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek
2021. január 17. 18:00 68 - 39 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2021. január 22. 20:30 108 - 68 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán
2021. január 31. 15:00 48 - 99 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás
2021. február
2021. február 6. 18:30 85 - 46 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2021. február 11. 20:20 71 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
2021. február 17. 19:30 97 - 66 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. március
2021. március 21. 17:30 51 - 96 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Simon Kristóf Kolos
2021. március 28. 12:00 53 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György
2021. április
2021. április 6. 19:00 36 - 103 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2021. április 11. 14:00 94 - 67 Telki
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
2021. április 18. 16:00 73 - 93 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás
2021. április 25. 13:30 49 - 85 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2021. május
2021. május 8. 14:30 36 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 16. 15:00 68 - 107 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis
2021. május 17. 19:30 20 - 0 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton
2021. május 21. 19:00 50 - 124 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek
2021. május 25. 18:15 109 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. május 29. 15:00 52 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Komlódi Benedek

Megyei szövetségek