Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 9. 19:30 75 - 79 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tatár Domonkos
2020. október 9. 20:30 101 - 67 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor
2020. október 10. 18:30 48 - 77 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás
2020. október 11. 17:00 59 - 80 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton
2020. október 11. 18:30 82 - 56 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sértő Róbert
2020. október 12. 19:45 73 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 15. 20:20 48 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pohánka Balázs
2020. október 17. 18:00 67 - 64 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs
2020. október 18. 16:00 85 - 49 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2020. október 18. 16:00 52 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 18. 17:00 88 - 54 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
2020. október 18. 18:00 82 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2020. október 21. 20:30 67 - 84 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2020. október 22. 20:20 52 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pohánka Balázs
2020. október 22. 20:30 100 - 44 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Sértő Róbert
2020. október 24. 18:30 86 - 74 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tatár Domonkos
2020. október 25. 17:45 81 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence
2020. november
2020. november 6. 18:30 60 - 48 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november 7. 18:00 42 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2020. november 8. 17:45 84 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2020. november 8. 18:00 77 - 59 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Csoma Viktor
2020. november 9. 18:30 73 - 69 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Pohánka Balázs
2020. november 12. 20:00 64 - 106 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
2020. november 14. 19:00 71 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2020. november 15. 16:00 82 - 74 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Major Ádám, Makay Dániel József
2020. november 15. 16:00 46 - 96 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
2020. november 19. 20:20 68 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2020. november 20. 19:30 103 - 54 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gyurka Tamás
2020. november 22. 17:00 79 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Komlódi Benedek
2020. november 22. 17:15 87 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Válé Flórián
2020. november 22. 18:00 87 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis
2020. november 26. 20:00 63 - 100 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kruk Melinda
2020. november 27. 18:30 77 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
2020. november 28. 18:30 80 - 74 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert
2020. november 29. 16:00 61 - 36 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
2020. november 29. 18:00 60 - 54 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bátovszky Zsolt
2020. december
2020. december 1. 20:30 123 - 98 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2020. december 3. 18:20 107 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek
2020. december 4. 18:30 132 - 42 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2020. december 6. 18:00 86 - 78 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás
2020. december 6. 18:30 64 - 52 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Belák Zoltán
2020. december 8. 20:00 50 - 130 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sértő Róbert, Bátovszky Zsolt
2020. december 10. 20:00 86 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2020. december 12. 18:30 70 - 59 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2020. december 13. 17:00 84 - 104 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis
2020. december 13. 18:00 61 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek
2020. december 18. 19:30 97 - 79 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis
2020. december 20. 17:00 44 - 85 Telki
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2020. december 20. 18:00 89 - 49 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2020. december 20. 18:00 100 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton
2020. december 22. 17:00 72 - 36 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Lázár Zsigmond György
2021. január
2021. január 7. 18:30 75 - 57 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint
2021. január 7. 20:00 61 - 81 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Belák Zoltán
2021. január 9. 17:00 66 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Gyurka Tamás
2021. január 9. 18:30 68 - 90 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. január 10. 16:00 78 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József
2021. január 10. 17:00 124 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek
2021. január 10. 18:00 59 - 69 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis
2021. január 10. 18:30 64 - 97 Telki
Játékvezetők: Németh Patrik, Kruk Melinda
2021. január 13. 19:30 60 - 38 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 14. 20:20 75 - 97 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Pohánka Balázs
2021. január 15. 18:30 77 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
2021. január 15. 19:30 71 - 88 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN
2021. január 16. 16:00 108 - 53 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
2021. január 16. 17:00 71 - 47 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Válé Flórián
2021. január 17. 17:45 65 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 17. 18:00 68 - 39 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2021. január 20. 19:30 66 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gruber Nikolett Lilla
2021. január 21. 18:30 103 - 70 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Lázár Zsigmond György
2021. január 22. 19:30 70 - 63 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor
2021. január 22. 20:30 108 - 68 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán
2021. január 23. 18:30 92 - 60 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Káré Gergő
2021. január 24. 16:00 76 - 56 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Novák Bence
2021. január 24. 17:00 79 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Magyar Zoltán
2021. január 24. 18:00 74 - 51 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január 24. 18:30 39 - 87 Telki
Játékvezetők: Molnár Tamás, Káré Gergő
2021. január 25. 18:30 71 - 107 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2021. január 26. 20:45 113 - 58 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sértő Róbert
2021. január 27. 19:30 61 - 63 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, NAGY ISTVÁN
2021. január 28. 20:00 90 - 53 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Major Ádám, Czupi Márton
2021. január 28. 20:20 66 - 103 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra
2021. január 29. 18:30 106 - 63 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Komlódi Benedek
2021. január 30. 18:00 56 - 67 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Tatár Domonkos
2021. január 31. 15:00 48 - 99 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás
2021. január 31. 16:00 71 - 58 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sancilio Alexis
2021. január 31. 18:00 65 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
2021. február
2021. február 1. 19:30 60 - 45 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2021. február 4. 18:30 85 - 63 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy-Pál Petra
2021. február 4. 20:30 96 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2021. február 5. 19:30 82 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2021. február 5. 20:30 100 - 60 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Ádám Attila
2021. február 6. 18:30 85 - 46 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2021. február 7. 17:00 70 - 104 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán
2021. február 7. 17:00 110 - 70 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
2021. február 7. 17:45 102 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Makay Dániel József
2021. február 7. 18:00 66 - 47 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Novák Bence
2021. február 7. 18:00 49 - 56 Telki
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint
2021. február 10. 19:30 82 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Sancilio Alexis
2021. február 11. 18:30 71 - 64 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2021. február 11. 20:20 71 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
2021. február 12. 18:30 76 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek
2021. február 13. 17:00 87 - 71 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sértő Róbert, Molnár Tamás
2021. február 13. 18:00 49 - 73 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Tatár Domonkos
2021. február 14. 15:30 60 - 86 Telki
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. február 14. 18:00 100 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csoma Viktor, Belák Zoltán
2021. február 14. 18:00 75 - 88 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti
2021. február 17. 19:30 97 - 66 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. február 19. 18:30 75 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kozma Balázs
2021. február 19. 19:30 93 - 94 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN
2021. február 19. 20:30 92 - 77 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Tatár Domonkos
2021. február 20. 18:30 77 - 51 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Gruber Nikolett Lilla
2021. február 21. 17:00 57 - 63 Telki
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
2021. február 21. 17:45 81 - 60 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás
2021. február 24. 19:30 79 - 52 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. február 25. 18:30 68 - 87 Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Ádám Attila
2021. február 27. 17:00 63 - 64 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, Komlódi Benedek
2021. február 27. 19:00 45 - 65 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2021. február 28. 16:00 55 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Csoma Viktor
2021. február 28. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2021. február 28. 19:00 39 - 88 Telki
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. március
2021. március 1. 19:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2021. március 4. 18:30 - Kozma István Magyar Birkózó Akadémia
2021. március 4. 20:20 - Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Pohánka Balázs
2021. március 4. 20:30 - Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás
2021. március 5. 19:30 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. március 6. 17:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. március 6. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. március 7. 16:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. március 7. 19:00 - Telki
2021. március 9. 20:45 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. március 10. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. március 11. 18:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 11. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. március 11. 20:20 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. március 12. 19:00 - Paduai Szent Antal Iskola
2021. március 12. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. március 13. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. március 14. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. március 14. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. március 16. 19:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. március 17. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. március 18. 20:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. március 18. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. március 19. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. március 20. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. március 21. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 21. 16:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. március 21. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. március 24. 19:50 - ELTE Sportcsarnok
2021. március 25. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. március 26. 19:30 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. március 26. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 12:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 17:00 - Paduai Szent Antal Iskola
2021. március 28. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. március 28. 17:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 28. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. március 29. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. április
2021. április 1. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. április 7. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. április 8. 20:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. április 8. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. április 10. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. április 10. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. április 11. 14:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 11. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. április 11. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. április 15. 18:30 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. április 15. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. április 16. 19:30 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. április 16. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. április 18. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 18. 16:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. április 18. 17:00 - Paduai Szent Antal Iskola
2021. április 18. 17:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 18. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. április 21. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. április 21. 20:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. április 22. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. április 24. 17:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. április 24. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. április 24. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. április 25. 13:30 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 25. 16:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. április 25. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. április 28. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. április 28. 20:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. április 29. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. április 30. 18:30 - Ludovika Aréna
2021. április 30. 19:30 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. április 30. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. május
2021. május 2. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 2. 16:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. május 2. 17:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 3. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. május 6. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. május 7. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május 7. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. május 8. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 8. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. május 8. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. május 9. 17:00 - Paduai Szent Antal Iskola
2021. május 9. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. május 12. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. május 12. 20:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. május 13. 20:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. május 13. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. május 14. 18:30 - Ludovika Aréna
2021. május 15. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. május 16. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 16. 16:00 - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2021. május 16. 17:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 19. 20:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. május 20. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. május 21. 19:00 - Paduai Szent Antal Iskola
2021. május 21. 19:30 - Városi Sportcsarnok - Monor
2021. május 21. 20:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2021. május 22. 18:30 - ELTE Sportcsarnok
2021. május 23. 17:00 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május 23. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
2021. május 25. 18:15 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 26. 18:30 - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2021. május 27. 19:00 - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2021. május 27. 20:00 - Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2021. május 27. 20:20 - Ludovika Aréna
2021. május 28. 18:30 - Ludovika Aréna
2021. május 29. 15:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 29. 18:00 - Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
2021. május 30. 18:00 - Simon János Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt - Simon János Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Egyeztetés alatt - Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Egyeztetés alatt - Paduai Szent Antal Iskola
Egyeztetés alatt - Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Egyeztetés alatt - Simon János Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Paduai Szent Antal Iskola
Egyeztetés alatt - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Városi Sportcsarnok - Monor
Egyeztetés alatt - Városi Sportcsarnok - Monor

Megyei szövetségek