Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 11. 16:00 67 - 71 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2020. október 15. 20:10 80 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis
2020. október 22. 20:45 46 - 68 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt
2020. december
2020. december 6. 16:00 73 - 69 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Makay Dániel József
2021. január
2021. január 3. 19:00 86 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2021. január 7. 18:20 90 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 21. 18:30 82 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 28. 19:00 78 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
2021. február
2021. február 5. 20:45 68 - 90 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Komlódi Benedek
2021. február 11. 19:00 71 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra
2021. február 18. 20:15 87 - 69 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2021. február 20. 18:00 73 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zsigmond György
2021. február 25. 20:10 96 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti
2021. március
2021. március 4. 20:00 80 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos
2021. április
2021. április 6. 19:30 60 - 106 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás
2021. április 13. 19:45 95 - 44 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
2021. április 20. 19:00 73 - 64 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Nagy-Pál Petra
2021. április 22. 20:10 85 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gruber Nikolett Lilla
2021. április 27. 19:30 82 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán
2021. május
2021. május 4. 19:00 67 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2021. május 6. 20:10 75 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. május 11. 19:00 84 - 58 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2021. május 13. 20:10 77 - 80 Lónyay Református Gimnázium
2021. május 16. 17:00 96 - 84 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint
2021. május 18. 19:45 71 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Csoma Viktor
2021. május 27. 20:10 102 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt
2021. május 30. 20:00 64 - 53 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2021. június
2021. június 1. 19:30 62 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor
2021. június 14. 20:45 55 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gruber Nikolett Lilla
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt 20 - 0 Lónyay Református Gimnázium

Megyei szövetségek