Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 11. 19:00 70 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2020. október 18. 18:00 59 - 86 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos
2020. október 25. 19:30 65 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Makay Dániel József
2020. november
2020. november 13. 20:15 89 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2020. november 29. 14:00 107 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2020. december
2020. december 13. 13:00 57 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2020. december 14. 19:45 95 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2021. január
2021. január 9. 18:00 80 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2021. január 13. 20:45 57 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs
2021. január 17. 17:00 78 - 62 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. január 21. 18:30 82 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 31. 17:30 75 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Makay Dániel József
2021. február
2021. február 5. 20:20 74 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gyurka Tamás
2021. február 14. 16:00 95 - 60 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2021. február 19. 19:00 115 - 66 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2021. február 27. 17:00 54 - 50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2021. március
2021. március 7. 18:00 64 - 76 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gombos Ádám Attila
2021. március 14. 15:00 63 - 77 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gombos Ádám Attila
2021. március 21. 19:30 97 - 93 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Makay Dániel József
2021. március 28. 14:20 76 - 73 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor
2021. április
2021. április 18. 16:00 78 - 68 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda
2021. április 23. 20:20 79 - 68 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Hartai Tamás
2021. április 26. 20:50 81 - 67 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2021. április 30. 20:00 85 - 91 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
2021. május
2021. május 9. 13:00 85 - 84 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2021. május 16. 17:00 96 - 84 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint
2021. május 19. 20:45 82 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2021. május 23. 19:00 75 - 108 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence
2021. május 26. 19:30 87 - 70 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti
2021. május 29. 17:00 69 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán

Megyei szövetségek