Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 9. 19:00 89 - 70 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2020. október 9. 20:45 65 - 97 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Novák Bence
2020. október 11. 16:00 67 - 71 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2020. október 11. 17:00 85 - 64 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő
2020. október 11. 18:00 70 - 81 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Novák Bence
2020. október 11. 19:00 70 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2020. október 11. 19:30 58 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 11. 19:30 80 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Komlódi Benedek
2020. október 15. 20:10 80 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis
2020. október 16. 20:15 71 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán
2020. október 18. 16:00 98 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2020. október 18. 17:00 65 - 71 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2020. október 18. 18:00 84 - 59 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás
2020. október 18. 18:00 59 - 86 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos
2020. október 18. 18:30 62 - 65 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, NAGY ISTVÁN
2020. október 22. 20:45 46 - 68 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 24. 18:00 43 - 58 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 25. 16:00 80 - 86 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Sancilio Alexis
2020. október 25. 19:30 65 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Makay Dániel József
2020. október 25. 19:30 59 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nyíri Péter Patrik
2020. október 28. 20:40 82 - 47 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN
2020. november
2020. november 6. 20:15 91 - 54 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs
2020. november 8. 16:00 75 - 92 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2020. november 8. 20:00 52 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2020. november 13. 20:15 89 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2020. november 14. 12:30 66 - 86 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Válé Flórián
2020. november 15. 17:00 68 - 78 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2020. november 16. 19:45 128 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2020. november 20. 20:45 81 - 100 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos
2020. november 22. 16:00 76 - 63 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2020. november 22. 17:00 87 - 61 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2020. november 27. 20:15 91 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Belák Zoltán
2020. november 29. 14:00 107 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2020. november 29. 17:00 66 - 58 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Márk Bálint
2020. november 29. 17:00 76 - 63 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2020. november 30. 19:45 85 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt
2020. december
2020. december 5. 16:00 84 - 89 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Komlódi Benedek
2020. december 6. 16:00 73 - 69 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Makay Dániel József
2020. december 6. 16:00 64 - 75 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Magyar Zoltán
2020. december 11. 20:15 69 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József
2020. december 13. 13:00 57 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2020. december 13. 16:20 87 - 73 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán
2020. december 13. 17:00 67 - 87 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gombos Márk Bálint
2020. december 13. 18:00 79 - 77 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla
2020. december 14. 19:45 95 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2020. december 20. 16:00 95 - 62 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2020. december 21. 19:45 99 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2021. január
2021. január 3. 19:00 86 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2021. január 6. 20:45 60 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2021. január 7. 18:20 90 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 9. 18:00 80 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2021. január 10. 17:00 70 - 81 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
2021. január 10. 18:00 63 - 85 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton
2021. január 10. 19:30 83 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra
2021. január 12. 20:15 87 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
2021. január 13. 20:45 57 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs
2021. január 15. 19:00 108 - 58 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert
2021. január 16. 16:00 91 - 74 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek
2021. január 16. 18:00 90 - 40 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
2021. január 17. 16:00 66 - 61 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tatár Domonkos
2021. január 17. 17:00 78 - 62 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. január 17. 19:30 67 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Makay Dániel József
2021. január 18. 20:45 87 - 47 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis
2021. január 19. 19:00 121 - 55 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Novák Bence
2021. január 21. 18:30 82 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 22. 20:45 57 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek
2021. január 23. 14:20 72 - 77 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tatár Domonkos
2021. január 24. 16:00 74 - 49 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. január 24. 16:00 83 - 66 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán
2021. január 24. 18:00 85 - 74 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Lázár Zsigmond György
2021. január 24. 19:30 74 - 119 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis
2021. január 26. 19:00 81 - 73 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György
2021. január 26. 19:00 104 - 57 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tóth Kitti
2021. január 27. 20:30 107 - 54 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Pohánka Balázs
2021. január 28. 19:00 78 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 29. 20:15 86 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2021. január 30. 18:00 48 - 57 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint
2021. január 30. 18:00 63 - 78 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN
2021. január 31. 16:00 78 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2021. január 31. 17:00 105 - 55 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila
2021. január 31. 17:30 47 - 113 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Csoma Viktor
2021. január 31. 17:30 75 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Makay Dániel József
2021. január 31. 18:00 69 - 64 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. február
2021. február 5. 20:20 74 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gyurka Tamás
2021. február 5. 20:45 68 - 90 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Komlódi Benedek
2021. február 6. 18:00 72 - 82 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti
2021. február 7. 16:00 54 - 77 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
2021. február 7. 16:00 81 - 88 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. február 7. 19:30 95 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás
2021. február 9. 19:00 103 - 91 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla
2021. február 11. 19:00 71 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra
2021. február 11. 20:15 76 - 78 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis
2021. február 11. 20:45 63 - 70 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Novák Bence
2021. február 13. 18:00 69 - 71 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2021. február 14. 16:00 95 - 60 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2021. február 14. 19:30 74 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2021. február 17. 20:45 52 - 83 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás
2021. február 18. 20:15 87 - 69 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2021. február 18. 20:45 55 - 69 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra
2021. február 19. 19:00 115 - 66 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2021. február 20. 18:00 73 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zsigmond György
2021. február 21. 16:00 92 - 54 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2021. február 21. 17:30 60 - 83 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Komlódi Benedek
2021. február 21. 19:30 81 - 101 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. február 21. 19:30 53 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő
2021. február 24. 20:45 50 - 105 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. február 25. 20:10 96 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti
2021. február 26. 20:45 74 - 87 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Gombos Márk Bálint
2021. február 27. 17:00 54 - 50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2021. február 28. 18:00 47 - 77 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
2021. március
2021. március 2. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, NAGY ISTVÁN
2021. március 4. 20:00 - Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos
2021. március 5. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. március 5. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. március 6. 17:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 6. 18:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 7. 16:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. március 7. 17:00 - Százhalombattai Sportcsarnok
2021. március 7. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 7. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 8. 20:45 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. március 10. 20:45 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. március 11. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 12. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 13. 16:20 - Csömöri sportcsarnok
2021. március 14. 14:20 - Csömöri sportcsarnok
2021. március 14. 16:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. március 14. 16:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. március 14. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 16. 20:00 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 17. 20:45 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. március 18. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 19. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. március 19. 20:15 - TF E-terem
2021. március 20. 16:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 21. 12:20 - Csömöri sportcsarnok
2021. március 21. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 21. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 21. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 21. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 23. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 24. 20:30 - Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás
2021. március 26. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. március 26. 20:45 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. március 28. 14:20 - Csömöri sportcsarnok
2021. március 28. 16:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. március 28. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. március 28. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. március 30. 20:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. március 31. 20:45 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április
2021. április 4. 16:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. április 6. 19:00 - Százhalombattai Sportcsarnok
2021. április 7. 20:45 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április 8. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 9. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. április 9. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. április 9. 20:15 - TF E-terem
2021. április 11. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. április 11. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 11. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április 11. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 13. 19:45 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 14. 20:15 - TF E-terem
2021. április 16. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. április 16. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. április 16. 20:45 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. április 17. 18:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 18. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. április 18. 16:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. április 18. 16:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. április 18. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. április 18. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 20. 20:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 22. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. április 23. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. április 25. 17:00 - Százhalombattai Sportcsarnok
2021. április 25. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. április 25. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. április 25. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. április 25. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. április 27. 20:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. április 30. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. április 30. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. április 30. 20:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. április 30. 20:15 - TF E-terem
2021. május
2021. május 2. 16:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. május 2. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. május 2. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 4. 20:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 6. 18:45 - Sport 11 Sportcentrum
2021. május 6. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 7. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. május 7. 20:45 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május 9. 13:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 9. 16:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. május 9. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 9. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 9. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. május 14. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. május 14. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. május 14. 20:15 - TF E-terem
2021. május 15. 18:00 - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 16. 17:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 16. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 16. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 16. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 18. 20:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 19. 19:00 - Huzella Tivadar Általános Iskola
2021. május 19. 20:45 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. május 21. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. május 21. 20:45 - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2021. május 23. 16:00 - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2021. május 23. 18:00 - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2021. május 23. 19:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 23. 19:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. május 25. 20:00 - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2021. május 27. 20:10 - Lónyay Református Gimnázium
2021. május 28. 20:00 - HIT Park Labdacsarnok
2021. május 28. 20:15 - TF E-terem
2021. május 29. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. május 30. 16:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. május 30. 17:00 - Százhalombattai Sportcsarnok
2021. május 30. 19:30 - Lónyay Református Gimnázium
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt - Huzella Tivadar Általános Iskola
Egyeztetés alatt - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Egyeztetés alatt - Lónyay Református Gimnázium
Egyeztetés alatt - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Egyeztetés alatt - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Százhalombattai Sportcsarnok
Egyeztetés alatt - Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Egyeztetés alatt - Sport 11 Sportcentrum
Egyeztetés alatt - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Egyeztetés alatt - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Egyeztetés alatt - Sport 11 Sportcentrum
Egyeztetés alatt - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Egyeztetés alatt - Lónyay Református Gimnázium

Megyei szövetségek