Mérkőzések - Férfi NB II. Kelet
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 10. 18:00 67 - 110 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2020. október 11. 16:00 73 - 68 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám
2020. október 11. 16:00 75 - 74 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2020. október 11. 17:00 86 - 80 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2020. október 16. 18:00 69 - 105 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2020. október 16. 20:00 46 - 86 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám
2020. október 17. 18:00 85 - 75 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2020. október 24. 14:30 80 - 70 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. október 25. 16:00 88 - 115 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Mezei Tibor
2020. október 25. 17:00 59 - 79 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. október 25. 17:30 73 - 129 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2020. november
2020. november 6. 19:00 98 - 57 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2020. november 8. 16:00 61 - 72 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2020. november 8. 17:00 106 - 68 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. november 14. 13:30 62 - 99 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2020. november 29. 17:00 70 - 75 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2020. november 29. 17:00 156 - 62 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2020. december
2020. december 3. 19:30 20 - 0 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2020. december 11. 19:00 116 - 67 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. december 13. 13:30 139 - 46 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám
2020. december 18. 19:30 82 - 60 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. december 20. 16:30 114 - 76 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. december 20. 17:30 103 - 83 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. december 21. 18:15 90 - 103 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik
2021. január
2021. január 3. 17:00 93 - 84 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2021. január 8. 19:30 132 - 50 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
2021. január 9. 17:30 62 - 88 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2021. január 10. 16:00 96 - 69 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2021. január 13. 18:30 44 - 117 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kisházi Béla Kálmán
2021. január 17. 15:00 123 - 71 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2021. január 17. 16:00 116 - 54 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. január 17. 17:00 65 - 105 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2021. január 22. 19:30 133 - 65 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2021. január 23. 17:00 94 - 64 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám
2021. január 23. 17:30 73 - 90 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2021. január 24. 14:30 128 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. január 29. 19:00 56 - 114 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2021. január 30. 15:30 58 - 85 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2021. január 31. 16:00 66 - 76 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2021. január 31. 17:00 106 - 64 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Mezei Tibor
2021. január 31. 18:30 85 - 77 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. február
2021. február 2. 19:00 113 - 67 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2021. február 4. 19:15 77 - 89 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2021. február 5. 18:00 91 - 65 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám
2021. február 5. 19:00 77 - 60 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2021. február 7. 17:15 66 - 61 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György
2021. február 11. 19:30 115 - 62 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. február 12. 19:30 78 - 73 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2021. február 12. 19:50 90 - 105 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2021. február 13. 17:00 81 - 55 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2021. február 13. 17:30 80 - 84 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2021. február 13. 18:00 64 - 87 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2021. február 17. 19:30 112 - 93 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2021. február 17. 20:30 74 - 101 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2021. február 20. 17:00 101 - 55 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2021. február 20. 20:00 88 - 111 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. február 21. 20:15 73 - 62 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2021. február 24. 19:15 96 - 70 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. február 24. 19:30 99 - 55 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2021. február 26. 20:00 74 - 95 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2021. február 27. 17:00 73 - 101 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2021. február 27. 18:00 72 - 103 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. február 28. 18:00 - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2021. március
2021. március 2. 19:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2021. március 5. 19:30 - Tiszavirág Aréna
2021. március 6. 18:00 - Molnár Miklós Sportcsarnok
2021. március 7. 16:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 7. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. március 10. 19:30 - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2021. március 12. 19:50 - Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2021. március 13. 17:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 14. 17:00 - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok

Megyei szövetségek