Mérkőzések - NB I. B Zöld, F U20
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 25. 16:00 39 - 114 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán
2020. szeptember 25. 19:15 41 - 72 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2020. szeptember 26. 19:00 88 - 79 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2020. szeptember 26. 19:00 75 - 64 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. október
2020. október 9. 15:00 59 - 73 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
2020. október 9. 16:30 49 - 64 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Káli Szabolcs
2020. október 10. 14:00 88 - 64 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. október 10. 19:00 92 - 83 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2020. október 14. 16:00 52 - 66 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2020. október 14. 16:00 49 - 78 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sándor Ivett
2020. október 14. 16:45 67 - 79 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2020. október 14. 19:30 65 - 43 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
2020. október 17. 16:00 102 - 55 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2020. október 17. 16:30 109 - 81 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Komlódi Benedek
2020. október 18. 16:00 58 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. október 19. 19:30 59 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor
2020. október 24. 14:00 82 - 59 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté
2020. október 24. 19:30 75 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
2020. október 27. 15:00 86 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik
2020. október 30. 16:00 67 - 84 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. október 30. 16:00 68 - 84 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. október 30. 19:30 42 - 125 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
2020. október 31. 19:00 91 - 45 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
2020. november
2020. november 5. 15:00 63 - 119 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás
2020. november 7. 16:30 106 - 63 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs
2020. november 10. 16:20 70 - 88 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kovács Máté Zádor
2020. november 13. 16:00 51 - 133 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán
2020. november 13. 16:45 82 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2020. november 13. 19:00 41 - 87 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor
2020. november 17. 15:00 63 - 69 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs
2020. november 19. 16:00 67 - 61 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2020. november 20. 16:30 70 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
2020. november 21. 14:00 109 - 89 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
2020. november 21. 16:00 100 - 59 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Barabás Dorina Mónika
2020. november 22. 18:00 85 - 65 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
2020. november 27. 15:00 73 - 90 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
2020. november 27. 16:00 50 - 77 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2020. november 27. 16:30 57 - 98 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
2020. november 27. 16:45 69 - 41 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2020. november 28. 16:00 72 - 48 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, NAGY ISTVÁN
2020. december
2020. december 4. 16:00 77 - 75 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. december 5. 16:00 88 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
2020. december 5. 19:00 105 - 56 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2020. december 5. 19:00 74 - 47 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
2020. december 6. 19:00 95 - 59 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
2020. december 8. 19:00 93 - 44 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
2020. december 11. 15:00 67 - 98 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás
2020. december 11. 16:30 92 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
2020. december 11. 16:45 76 - 72 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2020. december 12. 14:00 112 - 59 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Káré Gergő
2020. december 12. 16:00 102 - 56 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
2020. december 13. 17:00 110 - 69 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2020. december 15. 19:00 60 - 62 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2020. december 18. 15:00 89 - 91 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs
2020. december 18. 16:00 60 - 81 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. december 18. 19:00 64 - 62 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. december 19. 19:30 77 - 64 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. december 22. 16:00 20 - 0 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2020. december 30. 17:00 64 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hartai Tamás
2021. január
2021. január 5. 18:30 91 - 73 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2021. január 6. 15:00 42 - 57 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs
2021. január 6. 16:00 130 - 70 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN
2021. január 7. 16:00 91 - 86 Pápa Városi Sportcsarnok
2021. január 8. 16:00 50 - 94 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2021. január 9. 17:00 92 - 56 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. január 10. 19:00 75 - 62 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2021. január 12. 16:30 87 - 50 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma
2021. január 12. 16:45 58 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. január 15. 16:30 76 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma
2021. január 15. 19:30 76 - 66 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
2021. január 16. 16:00 82 - 66 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2021. január 16. 19:00 106 - 79 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2021. január 17. 17:30 103 - 49 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2021. január 19. 15:00 81 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 19. 19:30 65 - 59 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szappanos Máté
2021. január 22. 15:00 69 - 87 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
2021. január 23. 15:30 60 - 83 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tamás Pálma
2021. január 23. 17:00 103 - 54 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti
2021. január 23. 19:00 61 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Takács Zoltán
2021. január 25. 17:00 41 - 106 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Bartucz Csaba
2021. január 25. 19:00 107 - 46 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Bartucz Csaba
2021. január 26. 14:30 122 - 54 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 26. 17:00 47 - 104 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor
2021. január 27. 19:30 65 - 66 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Vaszi Ádám
2021. január 28. 16:00 85 - 88 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2021. január 29. 19:30 73 - 64 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor
2021. január 30. 19:00 89 - 80 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
2021. január 30. 19:00 73 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. február
2021. február 5. 16:30 67 - 72 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tamás Pálma, Nagy Péter
2021. február 6. 16:00 83 - 53 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2021. február 6. 16:30 90 - 62 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté
2021. február 6. 19:00 74 - 101 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2021. február 7. 15:00 102 - 41 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
2021. február 12. 19:30 62 - 65 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2021. február 19. 16:00 53 - 81 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2021. február 19. 16:00 61 - 79 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán
2021. február 19. 16:45 50 - 63 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. február 19. 19:30 88 - 92 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2021. február 20. 19:00 66 - 67 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2021. február 23. 16:30 70 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Bakó László Ferenc
2021. február 24. 15:00 46 - 95 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs
2021. február 24. 16:00 109 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2021. február 25. 19:30 64 - 70 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2021. február 26. 15:00 70 - 60 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2021. február 26. 16:00 65 - 80 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2021. február 26. 16:45 63 - 92 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2021. február 27. 16:00 74 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2021. február 27. 19:00 94 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. március
2021. március 3. 16:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
2021. március 3. 17:00 - Hódtói Sportcsarnok
2021. március 5. 16:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
2021. március 5. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2021. március 6. 19:00 - Kaszások Sportcsarnok
2021. március 6. 19:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 7. 15:30 - Tungsram Csarnok
2021. március 12. 15:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2021. március 12. 16:00 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 12. 16:45 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 12. 17:00 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. március 13. 15:00 - Tungsram Csarnok
2021. március 13. 16:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. március 19. 16:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
2021. március 19. 16:00 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 19. 19:30 - Tiszavirág Aréna
2021. március 20. 19:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 20. 19:00 - Kaszások Sportcsarnok
2021. március 25. 19:00 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2021. március 28. 15:00 - Tungsram Csarnok
2021. március 28. 15:45 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 28. 16:00 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 28. 20:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Megyei szövetségek