Mérkőzések - Férfi NB I. B Zöld
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 25. 17:00 78 - 74 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
2020. szeptember 25. 18:30 73 - 87 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2020. szeptember 25. 19:00 77 - 88 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2020. szeptember 26. 17:00 84 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik, Kruk Melinda (Mocsai László)
2020. szeptember 26. 17:00 66 - 82 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István Tamás, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
2020. szeptember 27. 16:00 79 - 77 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2020. október
2020. október 8. 17:30 112 - 95 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2020. október 9. 18:00 88 - 60 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Kéri István (Maár Gábor)
2020. október 9. 18:30 86 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Földi László, Nagy-Pál Petra (Bogárdi János)
2020. október 9. 19:00 55 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán (Herczeg Ágoston)
2020. október 10. 16:30 100 - 70 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 10. 17:00 66 - 59 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly, Gaál Norbert (HOFFMANN Gergely)
2020. október 14. 17:30 72 - 74 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2020. október 14. 18:30 94 - 71 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Dr. Szalóki Bence (Balogh László György)
2020. október 14. 18:30 82 - 101 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Schäffer Béla Róbert)
2020. október 14. 19:00 59 - 84 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán (Nagy János)
2020. október 17. 18:30 93 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 17. 18:45 109 - 64 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor)
2020. október 18. 16:00 66 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horváth Csongor Béla, Nyíri Péter Patrik (Vághy Tamás János)
2020. október 18. 18:00 88 - 66 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2020. október 19. 17:00 93 - 46 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Fekete László)
2020. október 22. 18:00 64 - 62 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Pécsi Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 24. 16:00 68 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 24. 16:30 100 - 63 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Horváth Csongor Béla, Nagy-Pál Petra (Mocsai László)
2020. október 24. 17:30 69 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Farkas János)
2020. október 30. 17:00 92 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Pécsi Zsolt (Bogárdi János)
2020. október 30. 18:00 80 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kálmán, Nyíri Péter Patrik (HOFFMANN Gergely)
2020. október 30. 18:30 82 - 80 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2020. október 31. 17:00 100 - 79 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Drenyovszki Dániel (Domokos Lőrinc)
2020. november
2020. november 1. 16:00 74 - 62 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Polonkai Balázs István, Nagy-Pál Petra (Mocsai László)
2020. november 5. 16:00 64 - 101 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Domán István (Farkas János)
2020. november 5. 18:00 86 - 83 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Domokos Lőrinc)
2020. november 7. 17:00 78 - 92 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton, Marton Péter (Farkas Zoltán)
2020. november 7. 19:00 63 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Herczeg Ágoston)
2020. november 8. 18:00 90 - 63 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Borgula György (Páli dr. Kálmán)
2020. november 10. 19:15 108 - 83 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Varga Zoltán (Balogh László György)
2020. november 13. 17:00 73 - 51 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel , Németh Patrik (Hartyáni Zsolt)
2020. november 13. 18:30 96 - 65 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sallai István József, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
2020. november 13. 19:00 56 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. november 15. 18:00 77 - 91 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik (Farkas János)
2020. november 17. 18:00 78 - 102 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Pécsi Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2020. november 19. 18:00 85 - 77 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kéri István, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2020. november 20. 19:00 100 - 88 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2020. november 21. 16:30 99 - 85 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Vadász Csaba, Földi László (Bogárdi János)
2020. november 21. 18:30 92 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2020. november 22. 16:00 67 - 101 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vida József, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
2020. november 22. 17:00 94 - 88 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. november 27. 18:00 79 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Reisz Péter, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán)
2020. november 27. 18:30 60 - 80 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sörlei Attila, Gál János (Farkas János)
2020. november 27. 19:00 59 - 80 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám, Lövei László (Bognár Tibor)
2020. november 27. 19:00 77 - 106 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. november 28. 18:30 64 - 71 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2020. december
2020. december 4. 18:00 111 - 66 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Pécsi Zsolt, Csák Máté Károly (HOFFMANN Gergely)
2020. december 5. 17:00 88 - 45 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Gaál Norbert (Bogárdi János)
2020. december 5. 17:00 87 - 92 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Makrai Márton, Domán István (Farkas János)
2020. december 5. 18:30 88 - 86 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Dr. Oláh Márk, Drenyovszki Dániel (Domokos Lőrinc)
2020. december 6. 16:00 45 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István, Marton Péter (Balogh László György)
2020. december 6. 17:00 87 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Lövei László, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 8. 17:00 69 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Polonkai Balázs István (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 10. 16:00 71 - 77 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 11. 18:00 80 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2020. december 11. 19:00 73 - 63 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Nagy János)
2020. december 11. 19:00 84 - 91 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2020. december 12. 16:30 111 - 85 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 12. 18:30 96 - 82 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Bogárdi János)
2020. december 15. 17:00 88 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2020. december 18. 17:00 72 - 70 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István (Farkas János)
2020. december 18. 17:00 82 - 81 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra (HOFFMANN Gergely)
2020. december 18. 18:00 76 - 68 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Farkas Zoltán)
2020. december 18. 18:00 93 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kéri István, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2020. december 19. 17:30 58 - 69 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Lengyel Ádám József, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2020. december 22. 18:30 68 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Mintál Csaba (Maár Gábor)
2020. december 30. 19:30 63 - 79 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Nagy János)
2021. január
2021. január 5. 16:30 71 - 72 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Faidt Mihály)
2021. január 6. 18:00 66 - 71 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 6. 18:30 104 - 84 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál István Tamás, Makrai Márton (Dernei Gábor)
2021. január 6. 19:30 75 - 52 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 7. 18:00 102 - 100 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (HOFFMANN Gergely)
2021. január 8. 18:30 61 - 92 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2021. január 9. 15:00 65 - 60 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kéri István, Gaál Norbert (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 10. 17:00 76 - 82 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Marton Péter (Mocsai László)
2021. január 10. 18:00 56 - 81 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel , Földi László (Farkas János)
2021. január 12. 19:00 86 - 68 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2021. január 12. 19:00 90 - 107 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (HOFFMANN Gergely)
2021. január 15. 17:00 95 - 58 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Dr. Szalóki Bence (Farkas Zoltán)
2021. január 15. 17:45 93 - 72 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István, Kaposi Renátó (Bognár Tibor)
2021. január 15. 19:00 87 - 80 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2021. január 16. 17:00 85 - 74 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (Zalai Ákos István)
2021. január 16. 18:30 79 - 71 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kruk Melinda, Tóth Kitti (Mocsai László)
2021. január 19. 17:00 91 - 66 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Balogh László György)
2021. január 19. 18:00 70 - 47 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 21. 18:30 85 - 81 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Makrai Márton, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2021. január 22. 18:00 82 - 76 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2021. január 22. 19:00 66 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Nagy János)
2021. január 23. 17:00 62 - 103 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2021. január 23. 18:00 80 - 92 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Kéri István, Tóth Bence (Forrai Sámuel)
2021. január 23. 19:30 60 - 81 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Varga-Záray Katalin, Nyíri Péter Patrik (Bognár Tibor)
2021. január 24. 17:00 102 - 75 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián, Simon Kristóf Kolos (Mocsai László)
2021. január 26. 17:00 114 - 59 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos (Bodrogváry Iván József)
2021. január 26. 19:00 88 - 81 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 27. 17:30 62 - 76 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton, Marton Péter (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 28. 18:00 95 - 74 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Tóth Kálmán, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2021. január 29. 17:00 82 - 75 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Varga-Záray Katalin, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János)
2021. január 29. 19:00 102 - 77 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (HOFFMANN Gergely)
2021. január 30. 17:00 81 - 86 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Horváth Csongor Béla, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 30. 17:00 97 - 95 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
2021. január 30. 18:30 89 - 68 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2021. február
2021. február 3. 16:00 50 - 79 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton, Borgula György (Farkas Zoltán)
2021. február 5. 19:00 75 - 79 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2021. február 6. 17:00 66 - 79 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László (Farkas János)
2021. február 6. 18:30 92 - 91 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
2021. február 6. 19:00 99 - 54 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Reisz Péter, Rózsavölgyi Alexandra (Domokos Lőrinc)
2021. február 7. 17:30 92 - 76 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Németh Patrik (Téczely Tamás)
2021. február 14. 19:00 72 - 68 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kéri István, Polonkai Balázs István (Bognár Tibor)
2021. február 19. 16:00 76 - 80 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2021. február 19. 17:00 100 - 72 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nyilas István, Lövei László, Kruk Melinda (Farkas János)
2021. február 19. 18:00 81 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Major Ádám, Polonkai Balázs István (HOFFMANN Gergely)
2021. február 19. 18:30 64 - 61 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2021. február 19. 19:00 98 - 93 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2021. február 20. 17:00 62 - 68 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál István Tamás, Földi László (Vághy Tamás János)
2021. február 23. 19:00 80 - 62 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik, Kaposi Renátó (Dernei Gábor)
2021. február 24. 18:00 69 - 56 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2021. február 24. 18:30 101 - 64 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Borgula György, Dr. Szalóki Bence (Páli dr. Kálmán)
2021. február 25. 17:30 56 - 80 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2021. február 25. 18:00 93 - 66 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2021. február 26. 18:00 67 - 81 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Borgula György (Várhalmi Zsolt László)
2021. február 26. 18:30 85 - 95 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Menyhárt Ferenc Tamás, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2021. február 26. 19:00 71 - 79 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2021. február 27. 17:00 101 - 63 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kruk Melinda, Tóth Kitti (Maár Gábor)
2021. február 27. 18:30 61 - 86 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gaál István Tamás, Gaál Norbert (Farkas János)
2021. február 28. 18:00 69 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Domán István (Balogh László György)
2021. március
2021. március 3. 18:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Kéri István (Bognár Tibor)
2021. március 5. 17:00 - Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2021. március 5. 18:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (HOFFMANN Gergely)
2021. március 5. 18:30 - Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2021. március 6. 17:00 - Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Vághy Tamás János)
2021. március 6. 17:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2021. március 7. 18:00 - Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Mintál Csaba, Jankovics Viktor Zsolt (Téczely Tamás)
2021. március 12. 18:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2021. március 12. 18:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 12. 19:00 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2021. március 12. 19:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2021. március 13. 17:30 - Tungsram Csarnok
2021. március 13. 18:30 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. március 19. 17:00 - Tiszavirág Aréna
2021. március 19. 18:00 - Pápa Városi Sportcsarnok
2021. március 19. 18:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 20. 17:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 20. 17:00 - Kaszások Sportcsarnok
2021. március 21. 17:00 - Eszterházy Csarnok
2021. március 28. 18:00 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2021. március 28. 18:00 - Hódtói Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 - Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2021. március 28. 18:00 - Tungsram Csarnok
2021. március 28. 18:00 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok

Megyei szövetségek