Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 25. 18:00 59 - 62 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Hervay Tibor, Reisz Péter, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán)
2020. szeptember 26. 18:30 95 - 90 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. szeptember 27. 17:00 70 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. október
2020. október 2. 17:30 70 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2020. október 2. 18:00 74 - 72 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Vághy Tamás János)
2020. október 9. 18:00 82 - 63 Continental Aréna
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Marton Péter (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 9. 19:15 69 - 71 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán, Borgula György (Schäffer Béla Róbert)
2020. október 10. 17:30 76 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Vadász Csaba (Domokos Lőrinc)
2020. október 10. 17:30 78 - 92 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. október 10. 18:00 91 - 86 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Földi László (Balogh László György)
2020. október 10. 18:30 91 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Pécsi Zsolt (Vághy Tamás János)
2020. október 13. 19:15 60 - 67 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Györfy Rúben, Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 14. 17:30 87 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Balogh Gyula, Domán István (Farkas János)
2020. október 14. 18:00 90 - 84 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Polonkai Balázs István (Fekete László)
2020. október 14. 18:30 93 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Gaál Norbert (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 15. 18:00 95 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Lövei László (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 16. 17:00 74 - 62 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
2020. október 17. 18:30 73 - 97 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. október 18. 17:00 101 - 88 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2020. október 18. 17:00 85 - 74 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba János)
2020. október 18. 17:30 68 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Hervay Tibor, Gaál Norbert (Mocsai László)
2020. október 18. 19:00 58 - 56 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga-Záray Katalin, Mintál Csaba (Maár Gábor)
2020. október 22. 19:15 75 - 86 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Vághy Tamás János)
2020. október 24. 17:30 84 - 85 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vida József, Borgula György (Maár Gábor)
2020. október 24. 18:00 94 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Földi László (Balogh László György)
2020. október 24. 18:30 98 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. október 25. 17:00 69 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Domokos Lőrinc)
2020. október 25. 18:30 90 - 57 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Kapusi Gábor (Nagy János)
2020. október 27. 17:00 100 - 78 Continental Aréna
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Marton Péter (Farkas János)
2020. október 30. 17:30 78 - 69 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Farkas János)
2020. október 30. 18:00 79 - 86 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Mintál Csaba, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor)
2020. október 31. 17:00 74 - 93 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
2020. október 31. 18:30 100 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Esztergályos Róbert (Nagy János)
2020. november
2020. november 1. 17:00 57 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga Zoltán, Borgula György (Maár Gábor)
2020. november 6. 19:15 51 - 86 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Németh Csaba János)
2020. november 7. 15:30 72 - 74 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Horváth Csongor Béla, Drenyovszki Dániel (dr. Gincsai János Péter)
2020. november 8. 18:00 97 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc Tamás, Pécsi Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 10. 17:00 100 - 75 Continental Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2020. november 11. 20:00 73 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Major Ádám, Németh Patrik (Vághy Tamás János)
2020. november 13. 17:30 92 - 110 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Marton Péter (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 15. 17:00 77 - 66 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk, Pécsi Zsolt (Mocsai László)
2020. november 15. 18:00 100 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (Maár Gábor)
2020. november 18. 19:30 82 - 88 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 17:00 91 - 80 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Fekete László)
2020. november 22. 16:00 77 - 58 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sörlei Attila, Domán István (Hartyáni Zsolt)
2020. november 22. 17:15 101 - 69 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Borgula György (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 22. 18:30 71 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. november 25. 20:00 80 - 91 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor, Benedek Zoltán (Nagy János)
2020. november 27. 17:30 83 - 97 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
2020. november 27. 18:00 87 - 92 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Kéri István (Bogárdi János)
2020. november 29. 15:00 89 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Domokos Lőrinc)
2020. november 29. 17:00 90 - 77 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
2020. december
2020. december 2. 20:00 92 - 82 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2020. december 4. 19:00 82 - 56 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Nepp László Oszkár, Kéri István (Nagy János)
2020. december 5. 15:30 96 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Major Ádám, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 5. 17:00 100 - 91 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
2020. december 5. 18:00 83 - 81 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Mocsai László)
2020. december 6. 15:30 129 - 87 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Bagi Bálint, Polonkai Balázs István (Maár Gábor)
2020. december 9. 17:30 88 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2020. december 9. 19:00 84 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2020. december 11. 19:15 72 - 69 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szalai Zsolt, Lövei László (Bognár Tibor)
2020. december 12. 17:30 103 - 105 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Domokos Lőrinc)
2020. december 12. 17:30 76 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János)
2020. december 13. 18:00 102 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Mocsai László)
2020. december 14. 17:00 81 - 89 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. december 16. 20:00 94 - 101 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Maár Gábor)
2020. december 17. 18:00 89 - 61 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Domán István, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 18. 17:30 82 - 90 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Marton Péter (Kis Balázs Ferenc)
2020. december 19. 17:00 85 - 70 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Borgula György (Domokos Lőrinc)
2020. december 19. 17:00 109 - 76 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Pécsi Zsolt (HOFFMANN Gergely)
2020. december 19. 18:30 78 - 86 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Menyhárt Ferenc Tamás, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
2020. december 20. 15:30 88 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Németh Patrik (Fekete László)
2020. december 20. 17:00 64 - 74 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Farkas János)
2020. december 22. 17:30 65 - 96 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. december 22. 18:00 83 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár (Nagy János)
2021. január
2021. január 3. 15:00 75 - 85 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor)
2021. január 6. 17:00 124 - 98 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Marton Péter (Farkas János)
2021. január 6. 17:30 84 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Ádám (Domokos Lőrinc)
2021. január 6. 17:30 71 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Kapusi Gábor, Polonkai Balázs István (Bognár Tibor)
2021. január 6. 18:30 64 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Nepp László Oszkár (Téczely Tamás)
2021. január 6. 20:00 105 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gál János, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 7. 18:00 106 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán, Borgula György (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 9. 17:00 100 - 87 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2021. január 9. 18:30 101 - 86 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Bagi Bálint, Mintál Csaba (Vághy Tamás János)
2021. január 10. 17:00 67 - 111 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2021. január 10. 17:30 75 - 78 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Hartyáni Zsolt)
2021. január 10. 18:00 78 - 60 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
2021. január 10. 18:15 72 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Lövei László (Bogárdi János)
2021. január 12. 19:30 79 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 12. 20:00 71 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Földi László (Bogárdi János)
2021. január 13. 18:00 83 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2021. január 14. 19:00 81 - 71 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám, Kéri István (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 16. 17:00 93 - 77 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2021. január 16. 17:30 70 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földi László (Maár Gábor)
2021. január 16. 17:30 87 - 89 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Kéri István, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 16. 18:30 71 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Györfy Rúben, Jurák Krisztián, Lövei László (Bodrogváry Iván József)
2021. január 17. 17:00 87 - 59 Continental Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2021. január 17. 19:00 101 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Németh Patrik (Dernei Gábor)
2021. január 20. 15:00 87 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Horváth Csongor Béla, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2021. január 20. 18:00 69 - 80 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 20. 18:30 69 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 22. 19:15 75 - 94 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Nepp László Oszkár, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2021. január 23. 17:00 78 - 59 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba (Farkas János)
2021. január 23. 17:30 65 - 85 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Faidt Mihály)
2021. január 23. 18:00 72 - 98 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Gaál Norbert (Mocsai László)
2021. január 24. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
2021. január 24. 19:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2021. január 26. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Marton Péter (Farkas János)
2021. január 27. 17:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (Maár Gábor)
2021. január 27. 19:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György)
2021. január 27. 19:15 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 29. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2021. január 30. 17:00 - Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Németh Csaba János)
2021. január 30. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. január 30. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Jurák Krisztián, Nyíri Péter Patrik (Vághy Tamás János)
2021. január 30. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. január 31. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Borgula György (Bogárdi János)
2021. február
2021. február 3. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 5. 17:00 - Continental Aréna
2021. február 6. 17:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 6. 17:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. február 6. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 6. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. február 6. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 7. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. február 9. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 10. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. február 13. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. február 13. 17:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. február 13. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 17. 18:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. február 19. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. február 19. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 20. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. február 20. 17:00 - Március 15. Sportcsarnok
2021. február 20. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. február 20. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 21. 17:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. február 24. 17:00 - Continental Aréna
2021. február 24. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 24. 17:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. február 24. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. február 24. 19:15 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 24. 19:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 24. 20:00 - Ludovika Aréna
2021. február 27. 17:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 27. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. február 28. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. február 28. 17:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. február 28. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. február 28. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. február 28. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március
2021. március 5. 17:00 - Continental Aréna
2021. március 6. 15:30 - Ludovika Aréna
2021. március 6. 17:00 - Március 15. Sportcsarnok
2021. március 6. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. március 6. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 6. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 7. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 10. 20:00 - Március 15. Sportcsarnok
2021. március 12. 17:00 - Continental Aréna
2021. március 12. 19:15 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 13. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 13. 17:30 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 13. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 14. 17:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 14. 18:00 - MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 17. 18:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 19. 17:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. március 20. 15:30 - Ludovika Aréna
2021. március 20. 17:00 - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2021. március 20. 17:00 - Március 15. Sportcsarnok
2021. március 20. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 20. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 21. 17:00 - Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 - Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 28. 18:00 - Continental Aréna
2021. március 28. 18:00 - Sport 11 Sportcentrum
2021. március 28. 18:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 28. 18:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 - Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek