Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2020. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. szeptember 25. 18:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Hervay Tibor, Reisz Péter, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán)
2020. szeptember 26. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. szeptember 27. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. október
2020. október 2. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. október 2. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. október 7. 17:30 Vetési Albert Gimnázium
2020. október 9. 18:00 Continental Aréna
2020. október 9. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. október 10. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. október 10. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. október 10. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. október 11. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. október 13. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. október 14. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. október 14. 18:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. október 14. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. október 14. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. október 15. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. október 16. 17:00 Continental Aréna
2020. október 17. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. október 18. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. október 18. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. október 18. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. október 18. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. október 22. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. október 24. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. október 24. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. október 24. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. október 25. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. október 25. 18:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. október 27. 17:00 Continental Aréna
2020. október 30. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. október 30. 18:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. október 31. 15:30 Ludovika Aréna
2020. október 31. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. október 31. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. október 31. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. november
2020. november 1. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 4. 19:30 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. november 6. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. november 7. 15:30 Ludovika Aréna
2020. november 7. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. november 7. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. november 7. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. november 8. 17:00 Continental Aréna
2020. november 8. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. november 11. 19:30 Ludovika Aréna
2020. november 13. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. november 14. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. november 14. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. november 15. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 15. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. november 15. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. november 15. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. november 18. 15:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. november 18. 19:30 Ludovika Aréna
2020. november 20. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. november 20. 18:00 Ludovika Aréna
2020. november 21. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. november 21. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. november 22. 16:00 Continental Aréna
2020. november 22. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. november 22. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 27. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. november 27. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. november 28. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. november 28. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. november 29. 15:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. november 29. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. november 29. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. december
2020. december 4. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. december 4. 19:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. december 5. 15:30 Ludovika Aréna
2020. december 5. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. december 5. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. december 5. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. december 6. 18:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. december 9. 17:00 Continental Aréna
2020. december 12. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. december 12. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. december 12. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. december 12. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. december 13. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. december 14. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. december 16. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. december 18. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. december 19. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. december 19. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. december 19. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2020. december 20. 15:30 Ludovika Aréna
2020. december 20. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. január
2021. január 6. 17:00 Continental Aréna
2021. január 6. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. január 6. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. január 6. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. január 6. 19:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. január 6. 20:00 Ludovika Aréna
2021. január 7. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. január 9. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. január 9. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. január 10. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2021. január 10. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. január 10. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2021. január 10. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. január 10. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. január 16. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. január 16. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. január 16. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. január 16. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. január 17. 15:30 Ludovika Aréna
2021. január 17. 17:00 Continental Aréna
2021. január 17. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. január 22. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. január 23. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. január 23. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. január 23. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. január 23. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. január 24. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. január 24. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. január 29. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. január 30. 15:30 Ludovika Aréna
2021. január 30. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2021. január 30. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. január 30. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. január 30. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. január 31. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. február
2021. február 5. 17:00 Continental Aréna
2021. február 6. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 6. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. február 6. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. február 6. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. február 6. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 7. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. február 19. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. február 19. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. február 20. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. február 20. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2021. február 20. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. február 21. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. február 21. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. február 24. 17:00 Continental Aréna
2021. február 24. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. február 24. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. február 24. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. február 24. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 24. 19:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. február 24. 20:00 Ludovika Aréna
2021. február 27. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. február 27. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. február 28. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. február 28. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. február 28. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. február 28. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. február 28. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. március
2021. március 5. 17:00 Continental Aréna
2021. március 6. 15:30 Ludovika Aréna
2021. március 6. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. március 6. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 6. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 7. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. március 7. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. március 12. 17:00 Continental Aréna
2021. március 12. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2021. március 13. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2021. március 13. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 13. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. március 14. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 14. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2021. március 19. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2021. március 20. 15:30 Ludovika Aréna
2021. március 20. 17:00 Vetési Albert Gimnázium
2021. március 20. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2021. március 20. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2021. március 20. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
2021. március 21. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2021. március 28. 18:00 Sport 11 Sportcentrum
2021. március 28. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 Continental Aréna
2021. március 28. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2021. március 28. 18:00 Gabányi László Sportcsarnok
2021. március 28. 18:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium

Megyei szövetségek