Mérkőzések - Leány Junior
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 7. 10:00 43 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 7. 10:00 49 - 50 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 7. 13:00 45 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 7. 13:00 53 - 41 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 7. 16:00 58 - 54 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Makay Dániel József (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 7. 16:00 60 - 49 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 8. 10:00 49 - 31 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 13:00 49 - 85 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 13:30 77 - 67 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 8. 15:30 50 - 58 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 8. 16:00 41 - 42 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 17:30 54 - 63 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 25. 18:00 113 - 38
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor)
2019. szeptember 25. 18:00 52 - 97 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre)
2019. szeptember 27. 18:00 54 - 44
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Kozák Tamás)
2019. szeptember 28. 15:00 32 - 61
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Kincs Károly)
2019. szeptember 28. 16:00 41 - 88 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor (Hegedűs Mária)
2019. október
2019. október 3. 16:30 92 - 54
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kovács Gyula Attila)
2019. október 4. 18:30 106 - 23 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Pál Roland (Kővári Gyula)
2019. október 5. 13:00 66 - 74 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2019. október 5. 15:00 20 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga (Dernei Gábor)
2019. október 8. 15:00 87 - 50 Generali Aréna
2019. október 11. 16:30 76 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila)
2019. október 11. 17:00 21 - 79 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor (Bernáth András)
2019. október 12. 11:00 45 - 102 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté (HOFFMANN Gergely)
2019. október 12. 15:00 55 - 86 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
2019. október 12. 15:30 45 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2019. október 13. 14:00 69 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 16. 18:30 80 - 31
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2019. október 17. 16:30 68 - 70 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2019. október 19. 13:00 54 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 19. 13:30 67 - 62 Generali Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 19. 15:00 87 - 32 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 19. 17:00 54 - 52 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János)
2019. október 20. 15:00 85 - 54 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2019. október 24. 16:00 65 - 78
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István (Molnár Gábor)
2019. október 25. 15:00 40 - 65 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Kincs Károly)
2019. október 26. 11:00 34 - 49 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László (Farkas János)
2019. október 26. 14:00 79 - 31 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Sági Zoltán)
2019. október 26. 15:00 77 - 75 PVSK csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László (Heiling Csaba)
2019. november
2019. november 5. 17:15 55 - 68 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
2019. november 5. 18:30 128 - 23 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. november 8. 14:00 69 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell (CSEH Gergely)
2019. november 8. 16:00 76 - 58
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás)
2019. november 8. 16:30 95 - 41 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2019. november 8. 18:00 46 - 115
Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. november 8. 18:30 78 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2019. november 10. 13:00 91 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 13. 15:00 86 - 63
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 16. 14:00 43 - 88 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor (Szabó László)
2019. november 16. 14:00 56 - 65 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Keresztes Tamás (Éles Péter Emil)
2019. november 16. 15:00 27 - 84 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2019. november 16. 17:00 43 - 87 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly)
2019. november 20. 16:00 80 - 48
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2019. november 23. 11:00 40 - 51 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2019. november 23. 11:30 58 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2019. november 24. 13:00 74 - 56 Pasaréti Sportcentrum - Kis terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Szabari János)
2019. november 27. 18:30 68 - 27 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2019. november 29. 14:30 60 - 76 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2019. november 30. 11:00 39 - 73
Játékvezetők: Földesi Marcell, Kovács Zoltán (HOFFMANN Gergely)
2019. november 30. 14:00 67 - 48
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás)
2019. november 30. 14:00 56 - 68
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Farkas Péter Gábor (Heiling Csaba)
2019. november 30. 14:15 45 - 65 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. november 30. 15:00 54 - 64 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Csaba (Farkas János)
2019. december
2019. december 4. 17:00 50 - 91
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2019. december 5. 16:30 67 - 35 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 6. 20:00 74 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila)
2019. december 7. 13:00 75 - 73
Játékvezetők: Tóth Bence, Schneider Bertold Antal (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. december 7. 15:00 69 - 55
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell (Nagy János)
2019. december 7. 16:00 50 - 76 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre)
2019. december 11. 18:00 69 - 34 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Dr. Gencsev Plámen)
2019. december 12. 16:30 56 - 61 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Lakos Koppány Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január
2020. január 4. 10:30 84 - 39 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2020. január 8. 14:00 43 - 69 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor (Bernáth András)
2020. január 8. 15:30 61 - 65
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2020. január 8. 16:00 51 - 88 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2020. január 8. 17:30 68 - 67 Generali Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba)
2020. január 8. 18:00 68 - 50 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Korompai Zsolt László (Kincs Károly)
2020. január 11. 12:00 67 - 68 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Horváth Kinga (Dernei Gábor)
2020. január 11. 15:00 90 - 26 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila)
2020. január 11. 16:00 38 - 41 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. január 12. 16:00 53 - 69 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Bózsó Gábor (Szabari János)
2020. január 15. 14:30 61 - 72 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Erős Florentina (CSEH Gergely)
2020. január 15. 14:45 74 - 84
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2020. január 15. 16:30 51 - 81 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Drahos László)
2020. január 15. 18:30 88 - 53 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. január 15. 18:45 46 - 68 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2020. január 18. 13:00 66 - 54 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 18. 15:00 52 - 58 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Tompa Gellért (Schwarz Mária)
2020. január 19. 13:30 78 - 41 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga (Dr. Gencsev Plámen)
2020. január 19. 15:00 76 - 59
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Téczely Tamás)
2020. január 19. 15:30 104 - 43
2020. január 21. 17:30 74 - 75 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina (HOFFMANN Gergely)
2020. január 21. 17:30 58 - 49 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2020. január 22. 17:00 66 - 76
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter (Parádi Péter)
2020. január 28. 18:00 46 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. január 29. 12:30 69 - 46 PVSK NKA Csarnok
2020. január 29. 15:00 87 - 37
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2020. január 29. 17:30 55 - 51
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás)
2020. január 29. 18:00 58 - 51 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2020. január 30. 16:30 37 - 80 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Lakos Koppány Ádám (Halmos Péter)
2020. január 31. 15:00 57 - 81 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (HOFFMANN Gergely)
2020. február
2020. február 1. 11:00 64 - 51 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2020. február 1. 11:30 64 - 51 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel (Bacsfay Gyula Péter)
2020. február 1. 13:00 55 - 35 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Bónitz István)
2020. február 1. 13:00 101 - 49
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 1. 15:00 57 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 4. 16:00 45 - 76
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László)
2020. február 5. 16:30 57 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szilágyi Tamás (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. február 5. 17:00 61 - 57 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Komáromi Péter, Pásztor Patrik (Bogárdi János)
2020. február 5. 18:15 64 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kis Balázs Ferenc)
2020. február 5. 18:45 69 - 63 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2020. február 7. 16:00 42 - 84
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Villányi János)
2020. február 8. 16:00 47 - 51
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba (Hegedűs Mária)
2020. február 8. 19:00 59 - 53 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lövei László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2020. február 12. 18:00 75 - 55 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Nagy Joel (Tóthné Király Enikő)
2020. február 12. 18:15 61 - 67 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2020. február 12. 18:30 38 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Tamás (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. február 13. 15:00 86 - 38 Tüskecsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László (Halmos Péter)
2020. február 13. 17:30 90 - 48 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor)
2020. február 14. 15:00 83 - 59 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2020. február 15. 13:00 71 - 57 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos (Czéh Csaba Károly)
2020. február 15. 14:00 51 - 79 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Farkas János)
2020. február 15. 17:30 34 - 82
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tamás (HOFFMANN Gergely)
2020. február 16. 15:30 69 - 66
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Kovács Zoltán)
2020. február 18. 16:45 51 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 19. 16:00 82 - 55 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Farkas Gábor, Nagy Viktor (Villányi János)
2020. február 19. 18:30 71 - 57
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek (Schäffer Béla Róbert)
2020. február 22. 16:00 87 - 53 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor (Birkás Károly)
2020. február 27. 17:00 Török Flóris Általános Iskola
2020. február 28. 15:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. február 29. 16:00 NOVOMATIC Aréna

Megyei szövetségek