Mérkőzések - Leány Junior
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 7. 10:00 49 - 50 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 7. 10:00 43 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 7. 13:00 53 - 41 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 7. 13:00 45 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 7. 16:00 60 - 49 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt)
2019. szeptember 7. 16:00 58 - 54 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Makay Dániel József (Szlota Tibor Csaba)
2019. szeptember 8. 10:00 49 - 31 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 13:00 49 - 85 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 13:30 77 - 67 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 8. 15:30 50 - 58 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 8. 16:00 41 - 42 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor (Balogh László György)
2019. szeptember 8. 17:30 54 - 63 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. szeptember 25. 18:00
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor)
2019. szeptember 25. 18:00
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Kincs Károly)
2019. szeptember 27. 18:00
2019. szeptember 28. 15:00
2019. szeptember 28. 16:00
2019. október
2019. október 3. 16:30
2019. október 4. 18:30
2019. október 5. 13:00
2019. október 5. 15:00
2019. október 8. 15:00
2019. október 11. 16:30
2019. október 11. 17:30
2019. október 12. 11:00
2019. október 12. 15:00
2019. október 12. 15:30
2019. október 13. 14:00
2019. október 16. 18:30
2019. október 17. 16:30 Tüskecsarnok
2019. október 19. 13:00
2019. október 19. 13:30
2019. október 19. 15:00
2019. október 19. 17:00
2019. október 20. 15:00
2019. október 24. 16:00
2019. október 24. 17:00
2019. október 25. 15:00
2019. október 26. 11:00
2019. október 26. 14:00
2019. október 31. 16:30
2019. november
2019. november 6. 18:00
2019. november 8. 14:00
2019. november 8. 16:00
2019. november 8. 16:30
2019. november 8. 19:00
2019. november 9. 14:00
2019. november 10. 13:00
2019. november 15. 16:30
2019. november 16. 14:00
2019. november 16. 15:00
2019. november 16. 15:00
2019. november 16. 17:00
2019. november 20. 16:00
2019. november 23. 11:00
2019. november 23. 13:30
2019. november 23. 14:15
2019. november 24. 13:00
2019. november 27. 18:30
2019. november 29. 14:30
2019. november 30. 14:00
2019. november 30. 14:00
2019. november 30. 14:00
2019. november 30. 15:00
2019. november 30. 15:30
2019. december
2019. december 4. 17:00
2019. december 5. 16:30
2019. december 7. 13:00
2019. december 7. 15:00
2019. december 7. 16:00
2019. december 7. 17:00
2019. december 11. 18:00

Megyei szövetségek