Mérkőzések - Leány Kadett
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 20. 17:00 88 - 67 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor (Szulics Zsolt János)
2019. szeptember 20. 19:15 58 - 50 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor (Szulics Zsolt János)
2019. szeptember 21. 11:00 43 - 103 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. szeptember 21. 11:00 54 - 72 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Kincs Károly)
2019. szeptember 21. 11:00 41 - 102 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2019. szeptember 21. 11:00 35 - 80 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 21. 12:45 72 - 64 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Farkas Dávid)
2019. szeptember 21. 12:45 33 - 104 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 21. 12:45 67 - 44 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. szeptember 21. 12:45 69 - 49 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Kincs Károly)
2019. szeptember 21. 17:00 132 - 38 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Ferenczi Tamás, Scholtz Zoltán
2019. szeptember 21. 17:00 72 - 67 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Csoma Viktor (Kincs Károly)
2019. szeptember 21. 17:00 56 - 71 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Farkas Dávid)
2019. szeptember 21. 17:00 68 - 37 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 21. 18:45 65 - 79 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Csoma Viktor (Kincs Károly)
2019. szeptember 21. 18:45 42 - 103 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2019. szeptember 21. 18:45 47 - 61 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 21. 18:45 77 - 55 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Ferenczi Tamás, Scholtz Zoltán
2019. szeptember 22. 09:30 126 - 58 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2019. szeptember 22. 09:30 46 - 81 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 22. 09:30 83 - 73 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kapros Roland (Kincs Károly)
2019. szeptember 22. 10:00 111 - 30 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
2019. szeptember 22. 11:15 45 - 75 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kapros Roland (Kincs Károly)
2019. szeptember 22. 11:15 58 - 56 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Farkas Dávid)
2019. szeptember 22. 11:15 61 - 54 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 22. 11:45 43 - 105 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
2019. szeptember 22. 14:30 43 - 83 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
2019. szeptember 22. 16:00 69 - 71 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
2019. október
2019. október 2. 17:30 75 - 74
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila)
2019. október 5. 13:30 43 - 77 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 6. 13:00 88 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Czinder Adrienn (Farkas Dávid)
2019. október 6. 15:00 78 - 48
2019. október 6. 15:30 94 - 59 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2019. október 6. 19:00 28 - 108 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kapros Roland, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre)
2019. október 13. 11:00 53 - 28 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csoma Viktor, Horváth Kinga (Vághy Tamás János)
2019. október 13. 11:00 88 - 37
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2019. október 13. 14:00 76 - 52 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2019. október 13. 16:30 133 - 38 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
2019. október 16. 17:00 84 - 104
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (KONCZ JÁNOS)
2019. október 18. 16:00 88 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Hernicz Balazs (Herczeg Ágoston)
2019. október 20. 11:00 108 - 61 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor (Szalai Zsolt)
2019. október 20. 14:00 89 - 31 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2019. október 20. 19:00 61 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Németh Fanni (Vághy Tamás János)
2019. október 24. 16:00 83 - 87
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (HOFFMANN Gergely)
2019. október 24. 17:00 82 - 77
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Lőrinc (Kollár Tamás)
2019. október 25. 17:00 57 - 53 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 27. 13:00 77 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 27. 14:00 81 - 56
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2019. október 27. 15:00 72 - 81 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Tolnai János)
2019. november
2019. november 3. 15:00 72 - 91 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2019. november 6. 17:00 89 - 40
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2019. november 9. 12:00 79 - 59 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 15:00 59 - 70
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Téczely Tamás)
2019. november 10. 11:00 44 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 10. 14:00 99 - 31 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (Schwarz Mária)
2019. november 14. 19:00 50 - 93
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
2019. november 15. 15:00 69 - 73 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tóth Bence (Nagy János)
2019. november 17. 12:30 63 - 88 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila)
2019. november 17. 13:00 57 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november 20. 16:00 133 - 30 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Tamás (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 20. 16:30 72 - 64
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Benedek Zoltán)
2019. november 21. 18:30 70 - 55
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Éles Péter Emil)
2019. november 22. 15:30 72 - 70 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter (Benedek Zoltán)
2019. november 24. 10:00 55 - 78 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 24. 11:00 64 - 85 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
2019. november 24. 14:00 64 - 62
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kovács Gyula Attila)
2019. november 24. 15:00 35 - 127 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik (KONCZ JÁNOS)
2019. november 29. 18:30 49 - 106
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2019. december
2019. december 1. 11:00 32 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila)
2019. december 1. 12:00 86 - 83
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Tóth Bence (HOFFMANN Gergely)
2019. december 1. 13:00 66 - 44 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2019. december 1. 14:00 59 - 79
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. december 4. 16:30 71 - 52
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2019. december 5. 16:45 72 - 52 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2019. december 8. 11:00 74 - 44 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold Antal)
2019. december 8. 13:00 80 - 57 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek (Szabari János)
2019. december 8. 14:00 80 - 84 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán)
2019. december 8. 14:30 58 - 70 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Bagi Károly Imre)
2019. december 11. 18:00 107 - 61
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
2019. december 14. 15:00 82 - 56
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Sterczer Péter Márk (Villányi János)
2019. december 15. 10:30 41 - 120 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szilágyi Tamás (Dr. Gencsev Plámen)
2019. december 15. 12:00 73 - 66 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László (Vághy Tamás János)
2019. december 15. 12:00 70 - 49
2019. december 15. 15:00 90 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2019. december 17. 17:15 70 - 82
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
2019. december 19. 16:30 85 - 88
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2019. december 19. 16:30 62 - 81
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila)
2019. december 22. 15:00 98 - 77 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2020. január
2020. január 17. 18:30 97 - 25 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Németh Fanni (Dr. Gencsev Plámen)
2020. január 18. 18:15 68 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. január 19. 09:30 52 - 43
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán)
2020. január 19. 16:30 83 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 22. 18:45 52 - 43 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Gábor (Bagi Károly Imre)
2020. január 30. 16:30 82 - 72 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2020. február
2020. február 2. 11:30 63 - 41
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Tolnai János)
2020. február 2. 11:30 63 - 59
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2020. február 2. 13:00 69 - 55 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária)
2020. február 2. 14:00 79 - 91
2020. február 2. 14:00 76 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Egri Tibor)
2020. február 2. 17:15 91 - 57
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
2020. február 11. 15:00 104 - 103 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2020. február 14. 15:00 69 - 68 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Földesi Marcell (CSEH Gergely)
2020. február 16. 13:00 53 - 69
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 13:30 58 - 73 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László (Heiling Csaba)
2020. február 16. 14:00 93 - 34 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pál Roland (Bagi Károly Imre)
2020. február 16. 15:00 40 - 94
2020. február 16. 15:30 76 - 50 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs)
2020. február 18. 15:00 89 - 83 Generali Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor (Sztrakovics István László)
2020. február 19. 18:00 69 - 57 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2020. február 22. 14:00 67 - 65
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Herczeg Ágoston)
2020. február 23. 10:00 66 - 45
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Bene Szilárd Csaba)
2020. február 23. 11:30 86 - 45
Játékvezetők: Arató Balázs, Nagy Joel (Budai Csaba)
2020. február 23. 14:00 61 - 78 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Poór Tamás (Bónitz István)
2020. február 23. 15:00 42 - 89
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Silló Zsolt)
2020. február 23. 15:00 64 - 83
2020. február 23. 16:30 85 - 70
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
2020. február 28. 16:00 36 - 116
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Villányi János)
2020. február 28. 18:00 41 - 77 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Märcz Péter (Téczely Tamás)
2020. március
2020. március 1. 11:00 112 - 36 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté (HOFFMANN Gergely)
2020. március 1. 13:30 67 - 59
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
2020. március 1. 14:30 41 - 74
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Réger Zsolt Péter)
2020. március 3. 15:00 105 - 71
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2020. március 4. 15:00 65 - 45
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Horányi András
2020. március 6. 14:00 82 - 48 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence (HOFFMANN Gergely)
2020. március 8. 11:30 55 - 69
Játékvezetők: Komáromi Péter, Nagy Joel (Tóthné Király Enikő)
2020. március 8. 13:00 81 - 71
Játékvezetők: Tóth Tamás, Molnár Péter Zoltán (Zalai Ákos István)
2020. március 8. 13:00 72 - 75
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zakár Adrienn (Szabari János)
2020. március 8. 14:00 49 - 101 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Czupi Márton, Tatár Domonkos (Birkás Károly)
2020. március 8. 15:00 71 - 62
Játékvezetők: Kapros Roland, Sancilio Alexis (dr. Gincsai János Péter)
2020. március 8. 15:00 99 - 59
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István (Bene Szilárd Csaba)
2020. március 8. 16:00 62 - 55
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán)
2020. március 11. 17:00 57 - 56 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Tahin András (Bagi Károly Imre)
2020. március 11. 17:00 42 - 71
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence (Parádi Péter)
2020. március 12. 15:00 79 - 44
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2020. március 13. 16:00 78 - 53
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Silló Zsolt)

Megyei szövetségek