Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Zöld
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 28. 12:30 57 - 69 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál Norbert
2019. szeptember 28. 19:15 101 - 79 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Dr. Danka Péter
2019. szeptember 29. 16:00 42 - 48 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. szeptember 29. 17:00 72 - 66 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sentényi Barna
2019. szeptember 29. 17:00 85 - 83 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Stánicz Péter
2019. október
2019. október 4. 18:00 94 - 52 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2019. október 5. 16:00 87 - 65 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2019. október 5. 16:45 91 - 42 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2019. október 6. 14:30 46 - 54 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
2019. október 6. 17:00 56 - 42 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti
2019. október 6. 18:00 48 - 85 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2019. október 11. 18:30 85 - 58 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2019. október 12. 15:00 89 - 63 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Fülöp Ádám László
2019. október 12. 16:00 92 - 96 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2019. október 13. 13:00 40 - 107 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kaposi Renátó
2019. október 13. 13:00 52 - 33 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. október 13. 17:00 67 - 40 TF E-terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2019. október 13. 17:00 49 - 68 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás
2019. október 17. 18:40 92 - 30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs
2019. október 20. 14:00 67 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 25. 19:00 72 - 44 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. október 26. 13:00 29 - 95 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2019. október 26. 14:30 111 - 38 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. október 27. 14:00 43 - 46 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2019. október 27. 16:00 67 - 41 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2019. október 27. 17:00 70 - 78 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2019. október 27. 18:00 66 - 57 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2019. október 31. 18:30 64 - 80 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás
2019. november
2019. november 2. 19:15 60 - 73 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Csallóközi Gábor
2019. november 3. 13:00 54 - 89 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
2019. november 3. 14:00 89 - 43 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián
2019. november 3. 14:00 73 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti
2019. november 3. 18:00 55 - 68 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Jankovics Viktor Zsolt
2019. november 9. 13:00 83 - 35 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. november 9. 16:00 82 - 43 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2019. november 9. 18:00 69 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
2019. november 10. 11:30 76 - 62 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Bács Csaba
2019. november 10. 17:00 81 - 73 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Polonkai Balázs István
2019. november 10. 18:00 55 - 44 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. november 15. 18:00 41 - 37 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. november 16. 16:00 69 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2019. november 16. 16:00 105 - 60 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2019. november 17. 13:00 39 - 154 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2019. november 17. 17:00 75 - 43 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
2019. november 17. 18:00 58 - 85 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Lázár Zsigmond György
2019. november 23. 14:00 91 - 39 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Bács Csaba
2019. november 24. 15:30 44 - 53 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. december
2019. december 1. 13:00 64 - 96 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. december 1. 14:00 59 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 1. 15:00 53 - 129 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 1. 17:00 67 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Kozma Balázs
2019. december 1. 18:00 80 - 71 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor
2019. december 5. 18:30 57 - 70 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kozma Balázs
2019. december 6. 18:30 68 - 54 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2019. december 8. 14:00 59 - 44 TF E-terem
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2019. december 8. 17:00 73 - 58 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs István
2019. december 8. 18:00 98 - 45 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Hartai Tamás
2019. december 8. 19:15 73 - 56 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. december 14. 14:00 44 - 70 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs
2019. december 14. 16:00 70 - 50 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Tóth Kitti
2019. december 14. 19:15 117 - 51 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Földvári Tamás
2019. december 15. 14:00 81 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. december 15. 17:00 80 - 52 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 15. 18:00 84 - 53 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
2019. december 20. 17:00 78 - 65 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor
2020. január
2020. január 4. 14:00 73 - 84 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2020. január 4. 14:00 66 - 59 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Makrai Márton
2020. január 5. 16:00 69 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely
2020. január 9. 18:30 68 - 49 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt
2020. január 11. 13:00 57 - 92 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Csoma Viktor
2020. január 12. 18:00 72 - 36 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2020. január 12. 18:00 70 - 84 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2020. január 12. 18:15 94 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2020. január 15. 17:00 61 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs
2020. január 17. 18:30 72 - 86 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. január 19. 15:00 55 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Válé Flórián, Jankovics Viktor Zsolt
2020. január 19. 17:00 80 - 32 TF E-terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Gyurka Tamás
2020. január 21. 19:50 46 - 103 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. január 25. 13:00 69 - 58 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Hegedűs Imre
2020. január 25. 14:30 71 - 48 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 25. 15:00 57 - 69 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2020. január 25. 16:00 58 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
2020. január 26. 16:00 45 - 95 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2020. január 26. 17:00 64 - 32 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kaposi Renátó
2020. január 31. 18:30 68 - 40 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2020. február
2020. február 1. 15:00 74 - 61 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2020. február 1. 15:00 46 - 88 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Marcell, Magyari Viktor
2020. február 1. 16:00 96 - 71 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2020. február 2. 13:30 67 - 75 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2020. február 2. 16:00 52 - 82 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2020. február 2. 18:00 47 - 58 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Bátovszky Zsolt
2020. február 8. 15:00 61 - 94 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2020. február 8. 16:00 73 - 99 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bátovszky Zsolt
2020. február 8. 16:00 98 - 50 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. február 9. 13:00 62 - 93 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. február 9. 15:00 57 - 43 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. február 9. 16:00 48 - 69 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2020. február 9. 17:00 62 - 48 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2020. február 13. 18:30 66 - 75 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2020. február 14. 18:00 81 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Propszt Amanda
2020. február 15. 13:00 73 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra
2020. február 15. 16:00 79 - 64 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor
2020. február 16. 14:00 85 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
2020. február 16. 16:00 66 - 56 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2020. február 16. 18:00 66 - 92 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
2020. február 19. 15:00 66 - 50 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2020. február 20. 18:30 54 - 63 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Polonkai Balázs István
2020. február 22. 16:00 70 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Válé Flórián
2020. február 22. 16:00 85 - 66 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2020. február 22. 16:00 83 - 93 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2020. február 22. 17:15 89 - 37 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2020. február 23. 13:00 58 - 90 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2020. február 23. 17:00 67 - 50 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György
2020. február 26. 16:00 58 - 72 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2020. február 28. 15:30 68 - 58 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2020. február 29. 15:00 71 - 64 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2020. március
2020. március 1. 14:00 82 - 75 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2020. március 1. 14:00 87 - 54 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2020. március 1. 17:00 68 - 57 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt
2020. március 5. 18:30 75 - 53 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2020. március 6. 16:30 71 - 98 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs
2020. március 7. 17:30 68 - 60 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Hegedűs Imre
2020. március 8. 13:00 63 - 68 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. március 8. 15:30 51 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. március 8. 16:00 83 - 49 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Propszt Amanda
2020. március 10. 17:20 50 - 93 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hartai Tamás
2020. március 14. 13:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Tóth Bence
2020. március 14. 13:30 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Utasi Balázs
2020. március 14. 15:00 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2020. március 14. 16:00 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt
2020. március 14. 16:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Csallóközi Gábor
2020. március 18. 17:00 TF E-terem
2020. március 21. 13:00 Etelka sori csarnok
2020. március 21. 14:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 23. 18:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. március 24. 19:50 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. március 26. 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
2020. március 28. 13:00 Etelka sori csarnok
2020. március 28. 14:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2020. március 28. 16:00 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2020. március 28. 16:00 Szent Imre Katolikus Gimnázium
2020. március 29. 14:30 Generali Aréna
2020. március 29. 17:00 Török Flóris Általános Iskola
2020. március 29. 18:00 Paduai Szent Antal Iskola
2020. március 29. 18:00 Szent Imre Katolikus Gimnázium
2020. április
2020. április 1. 15:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
2020. április 3. 18:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2020. április 3. 18:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
2020. április 4. 14:00 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2020. április 4. 16:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. április 4. 18:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. április 5. 13:00 Vaszary János Általános Iskola
2020. április 5. 13:30 Generali Aréna
2020. április 5. 15:30 Etelka sori csarnok
2020. április 7. 19:45 Kocsis Sándor Sportközpont
2020. április 8. 18:45 Paduai Szent Antal Iskola
2020. április 9. 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
2020. április 11. 14:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. április 12. 13:30 Generali Aréna
2020. április 12. 14:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2020. április 16. 17:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. április 16. 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2020. április 17. 18:30 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2020. április 18. 19:15 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. április 19. 13:00 Vaszary János Általános Iskola
2020. április 19. 15:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2020. április 19. 15:00 Szent Imre Katolikus Gimnázium
2020. április 19. 18:00 Paduai Szent Antal Iskola
2020. április 23. 18:30 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
2020. április 24. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. április 25. 13:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2020. április 26. 12:00 Etelka sori csarnok
2020. április 26. 14:30 Generali Aréna
2020. április 26. 15:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2020. április 26. 17:00 TF E-terem
2020. május
2020. május 3. 18:00 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2020. május 3. 18:00 Kocsis Sándor Sportközpont
2020. május 3. 18:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2020. május 3. 18:00 Vaszary János Általános Iskola
2020. május 3. 18:00 Szent Imre Katolikus Gimnázium
2020. május 3. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. május 3. 18:00 Paduai Szent Antal Iskola

Megyei szövetségek