Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Piros
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 29. 13:00 103 - 60 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2019. szeptember 29. 16:00 70 - 80 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda
2019. szeptember 29. 16:30 76 - 53 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, dr. Vajda Balázs
2019. szeptember 29. 17:00 56 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. szeptember 29. 17:00 49 - 59 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Dr. Oláh Márk
2019. szeptember 29. 18:00 77 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. október
2019. október 2. 15:00 39 - 86 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bognár Tamás
2019. október 2. 18:30 61 - 41 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti
2019. október 5. 13:00 71 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kapusi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. október 5. 16:00 49 - 70 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 6. 14:00 55 - 71 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra
2019. október 6. 14:00 83 - 44 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál Norbert
2019. október 6. 15:00 71 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2019. október 6. 16:00 59 - 73 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Reisz Péter, Bálind Attila
2019. október 12. 13:00 78 - 59 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Sebesi Gábor
2019. október 12. 18:00 55 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda
2019. október 13. 11:00 73 - 87 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 13. 14:00 92 - 42 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra
2019. október 13. 16:00 65 - 74 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. október 13. 17:00 58 - 77 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti
2019. október 24. 13:00 76 - 59 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor
2019. október 26. 18:00 56 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Hartai Tamás
2019. október 27. 15:00 68 - 55 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 27. 17:00 45 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. október 27. 17:30 108 - 57 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. november
2019. november 3. 15:00 68 - 75 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2019. november 3. 16:00 52 - 95 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kaposi Renátó
2019. november 3. 16:00 37 - 86 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. november 3. 17:00 69 - 36 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra
2019. november 3. 17:00 70 - 65 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Reisz Péter, Propszt Amanda
2019. november 3. 18:00 70 - 66 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2019. november 6. 17:30 85 - 46 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
2019. november 9. 13:00 97 - 47 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. november 9. 18:00 79 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián
2019. november 10. 14:30 81 - 57 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. november 10. 16:00 66 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György
2019. november 10. 16:00 99 - 58 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. november 10. 17:00 53 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Gaál Norbert
2019. november 13. 18:30 48 - 77 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Németh Patrik, Tóth Kitti
2019. november 16. 16:00 57 - 64 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. november 16. 16:00 92 - 41 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2019. november 17. 12:30 47 - 90 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. november 17. 14:00 50 - 63 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pohánka Balázs
2019. november 17. 16:00 61 - 81 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2019. november 17. 17:00 54 - 38 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs István
2019. november 20. 16:00 58 - 70 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos
2019. november 27. 18:00 69 - 44 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián
2019. november 30. 13:00 70 - 74 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó
2019. november 30. 18:15 67 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december
2019. december 1. 13:00 51 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert
2019. december 1. 16:00 74 - 56 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik
2019. december 6. 18:30 72 - 48 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2019. december 8. 13:00 53 - 71 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Nagy-Pál Petra
2019. december 8. 15:00 91 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Reisz Péter, Propszt Amanda
2019. december 8. 15:00 41 - 48 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2019. december 8. 16:00 93 - 43 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert
2019. december 8. 16:00 69 - 45 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 8. 17:00 84 - 76 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
2019. december 10. 19:00 57 - 58 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. december 13. 17:00 41 - 72 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 13. 17:45 66 - 52 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bátovszky Zsolt
2019. december 13. 18:45 92 - 45 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2019. december 14. 13:00 51 - 74 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2019. december 14. 18:15 46 - 66 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás
2019. december 15. 16:00 79 - 59 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti
2019. december 18. 14:45 65 - 49 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2019. december 18. 18:30 55 - 35 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik
2019. december 22. 18:00 54 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2020. január
2020. január 4. 14:00 81 - 35 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti
2020. január 4. 18:00 78 - 63 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Gaál Norbert
2020. január 5. 14:00 51 - 64 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor
2020. január 5. 16:00 79 - 51 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2020. január 5. 17:00 53 - 75 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György
2020. január 11. 16:00 50 - 66 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. január 11. 17:00 62 - 79 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 11. 18:15 68 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs
2020. január 12. 14:00 73 - 67 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kozma Balázs
2020. január 12. 15:00 79 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs
2020. január 12. 16:00 60 - 53 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor
2020. január 12. 17:00 63 - 68 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Hartai Tamás
2020. január 20. 18:30 53 - 35 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Nagy-Pál Petra
2020. január 25. 18:15 49 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Polonkai Balázs István
2020. január 26. 13:00 58 - 77 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt
2020. január 26. 14:00 67 - 56 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert
2020. január 26. 18:00 67 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2020. január 29. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kozma Balázs
2020. február
2020. február 1. 15:00 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. február 1. 18:00 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2020. február 2. 13:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2020. február 2. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. február 2. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. február 2. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2020. február 4. 18:30 Csata utcai Általános Iskola
2020. február 5. 16:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. február 7. 17:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. február 8. 13:00 Bakony Sporttelep
2020. február 9. 11:00 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, dr. Vajda Balázs
2020. február 9. 15:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. február 9. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. február 9. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. február 9. 17:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. február 9. 18:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. február 15. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. február 16. 11:00 Bolyai János Gimnázium
2020. február 16. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. február 16. 16:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2020. február 16. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 16. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. február 19. 19:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2020. február 21. 17:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. február 23. 15:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. február 23. 15:15 NOVOMATIC Aréna 
2020. február 23. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 23. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. február 23. 18:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. február 26. 18:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. február 29. 14:00 Bakony Sporttelep
2020. február 29. 18:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. március
2020. március 1. 13:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. március 1. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. március 1. 16:00 Csata utcai Általános Iskola
2020. március 1. 17:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. március 1. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 4. 18:30 Csata utcai Általános Iskola
2020. március 8. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. március 8. 15:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. március 8. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. március 8. 16:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2020. március 8. 17:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. március 8. 18:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. március 11. 18:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. március 13. 16:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. március 14. 13:00 Bakony Sporttelep
2020. március 14. 14:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. március 14. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. március 14. 18:15 Lónyay Református Gimnázium
2020. március 21. 16:00 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2020. március 22. 14:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 26. 18:00 Egyetemi edzőcsarnok
2020. március 27. 15:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. március 28. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 29. 14:00 Csata utcai Általános Iskola
2020. március 29. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. március 29. 15:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2020. március 29. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. március 29. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. április
2020. április 1. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. április 4. 13:00 Bakony Sporttelep
2020. április 4. 18:15 Lónyay Református Gimnázium
2020. április 5. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. április 5. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. április 5. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. április 5. 18:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. április 8. 13:30 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2020. április 8. 18:30 Csata utcai Általános Iskola
2020. április 8. 18:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. április 10. 15:00 Bolyai János Gimnázium
2020. április 10. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. április 12. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. április 12. 16:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2020. április 15. 18:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. április 18. 13:00 Bakony Sporttelep
2020. április 18. 18:15 Lónyay Református Gimnázium
2020. április 19. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. április 19. 16:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. április 19. 16:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2020. április 19. 17:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. április 19. 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. április 22. 18:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. április 25. 13:00 Bakony Sporttelep
2020. április 26. 15:00 Bolyai János Gimnázium
2020. április 26. 16:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. április 26. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. április 26. 17:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. április 26. 18:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. május
2020. május 3. 18:00 Bolyai János Gimnázium
2020. május 3. 18:00 Bakony Sporttelep
2020. május 3. 18:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. május 3. 18:00 Földi Imre Sportcsarnok
2020. május 3. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2020. május 3. 18:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2020. május 3. 18:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet

Megyei szövetségek