Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AJKA | PINKK SE | 2019. szeptember 29. | 13:00 | 103 - 60 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | BKG PRIMA Akadémia | 2019. szeptember 29. | 16:00 | 70 - 80 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Széchenyi KA Győr | 2019. szeptember 29. | 16:30 | 76 - 53 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, dr. Vajda Balázs | |||||
MTK-Budapest | MAFC | 2019. szeptember 29. | 17:00 | 49 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Dr. Oláh Márk | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Vasas Akadémia | 2019. szeptember 29. | 17:00 | 56 - 63 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Sportdarázs | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. szeptember 29. | 18:00 | 77 - 62 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Sportdarázs | Csata Diáksport Egyesület | 2019. október 2. | 15:00 | 39 - 86 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bognár Tamás | |||||
Vasas Akadémia | Széchenyi KA Győr | 2019. október 2. | 18:30 | 61 - 41 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti | |||||
Sportdarázs | MAFC | 2019. október 5. | 13:00 | 71 - 62 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Sebesi Gábor | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | BKG PRIMA Akadémia | 2019. október 5. | 16:00 | 49 - 70 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Csata Diáksport Egyesület | DEAC DSI | 2019. október 6. | 14:00 | 83 - 44 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál Norbert | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | AJKA | 2019. október 6. | 14:00 | 55 - 71 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
NKA-Pécs-PEAC | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. október 6. | 15:00 | 71 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor | |||||
PINKK SE | MTK-Budapest | 2019. október 6. | 16:00 | 59 - 73 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Reisz Péter, Bálind Attila | |||||
AJKA | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. október 12. | 13:00 | 78 - 59 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Sebesi Gábor | |||||
Vasas Akadémia | DEAC DSI | 2019. október 12. | 18:00 | 55 - 62 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda | |||||
MAFC | PINKK SE | 2019. október 13. | 11:00 | 73 - 87 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. október 13. | 14:00 | 92 - 42 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Széchenyi KA Győr | BKG PRIMA Akadémia | 2019. október 13. | 16:00 | 65 - 74 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
MTK-Budapest | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. október 13. | 17:00 | 58 - 77 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti | |||||
PINKK SE | Sportdarázs | 2019. október 24. | 13:00 | 76 - 59 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor | |||||
MAFC | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. október 26. | 18:00 | 56 - 85 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Hartai Tamás | |||||
Vasas Akadémia | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. október 27. | 15:00 | 68 - 55 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | MTK-Budapest | 2019. október 27. | 17:00 | 45 - 63 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
BKG PRIMA Akadémia | DEAC DSI | 2019. október 27. | 17:30 | 108 - 57 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti |
NKA-Pécs-PEAC | Vasas Akadémia | 2019. november 3. | 15:00 | 68 - 75 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | BKG PRIMA Akadémia | 2019. november 3. | 16:00 | 52 - 95 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kaposi Renátó | |||||
DEAC DSI | AJKA | 2019. november 3. | 16:00 | 37 - 86 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
MTK-Budapest | Széchenyi KA Győr | 2019. november 3. | 17:00 | 69 - 36 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
PINKK SE | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. november 3. | 17:00 | 70 - 65 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Reisz Péter, Propszt Amanda | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | MAFC | 2019. november 3. | 18:00 | 70 - 66 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
AJKA | Széchenyi KA Győr | 2019. november 6. | 17:30 | 85 - 46 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs | |||||
AJKA | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. november 9. | 13:00 | 97 - 47 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter | |||||
MAFC | Széchenyi KA Győr | 2019. november 9. | 18:00 | 79 - 78 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián | |||||
BKG PRIMA Akadémia | NKA-Pécs-PEAC | 2019. november 10. | 14:30 | 81 - 57 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Sportdarázs | 2019. november 10. | 16:00 | 99 - 58 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | PINKK SE | 2019. november 10. | 16:00 | 66 - 80 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György | |||||
MTK-Budapest | DEAC DSI | 2019. november 10. | 17:00 | 53 - 57 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Gaál Norbert | |||||
Vasas Akadémia | Csata Diáksport Egyesület | 2019. november 13. | 18:30 | 48 - 77 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Németh Patrik, Tóth Kitti | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. november 16. | 16:00 | 57 - 64 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
PINKK SE | Széchenyi KA Győr | 2019. november 16. | 16:00 | 92 - 41 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
NKA-Pécs-PEAC | AJKA | 2019. november 17. | 12:30 | 47 - 90 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Csata Diáksport Egyesület | BKG PRIMA Akadémia | 2019. november 17. | 14:00 | 50 - 63 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pohánka Balázs | |||||
DEAC DSI | MAFC | 2019. november 17. | 16:00 | 61 - 81 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter | |||||
MTK-Budapest | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. november 17. | 17:00 | 54 - 38 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs István | |||||
Sportdarázs | Vasas Akadémia | 2019. november 20. | 16:00 | 58 - 70 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos | |||||
MTK-Budapest | NKA-Pécs-PEAC | 2019. november 27. | 18:00 | 69 - 44 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián | |||||
AJKA | Csata Diáksport Egyesület | 2019. november 30. | 13:00 | 70 - 74 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó | |||||
MAFC | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. november 30. | 18:15 | 67 - 82 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Vasas Akadémia | BKG PRIMA Akadémia | 2019. december 1. | 13:00 | 51 - 58 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert | |||||
DEAC DSI | NKA-Pécs-PEAC | 2019. december 1. | 16:00 | 74 - 56 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Széchenyi KA Győr | 2019. december 6. | 18:30 | 72 - 48 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Vasas Akadémia | AJKA | 2019. december 8. | 13:00 | 53 - 71 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Nagy-Pál Petra | |||||
NKA-Pécs-PEAC | MAFC | 2019. december 8. | 15:00 | 91 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Reisz Péter, Propszt Amanda | |||||
Sportdarázs | BKG PRIMA Akadémia | 2019. december 8. | 15:00 | 41 - 48 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | DEAC DSI | 2019. december 8. | 16:00 | 93 - 43 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert | |||||
Csata Diáksport Egyesület | MTK-Budapest | 2019. december 8. | 16:00 | 69 - 45 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
PINKK SE | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. december 8. | 17:00 | 84 - 76 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Sportdarázs | 2019. december 10. | 19:00 | 57 - 58 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Széchenyi KA Győr | Sportdarázs | 2019. december 13. | 17:00 | 41 - 72 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
MTK-Budapest | Vasas Akadémia | 2019. december 13. | 17:45 | 66 - 52 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bátovszky Zsolt | |||||
Csata Diáksport Egyesület | NKA-Pécs-PEAC | 2019. december 13. | 18:45 | 92 - 45 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György | |||||
AJKA | BKG PRIMA Akadémia | 2019. december 14. | 13:00 | 51 - 74 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
MAFC | Csata Diáksport Egyesület | 2019. december 14. | 18:15 | 46 - 66 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. december 15. | 16:00 | 79 - 59 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti | |||||
Sportdarázs | NKA-Pécs-PEAC | 2019. december 18. | 14:45 | 65 - 49 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs | |||||
DEAC DSI | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. december 18. | 18:30 | 55 - 35 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik | |||||
DEAC DSI | PINKK SE | 2019. december 22. | 18:00 | 54 - 68 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
BKG PRIMA Akadémia | MTK-Budapest | 2020. január 4. | 14:00 | 81 - 35 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti | |||||
Vasas Akadémia | MAFC | 2020. január 4. | 18:00 | 78 - 63 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Gaál Norbert | |||||
Sportdarázs | AJKA | 2020. január 5. | 14:00 | 51 - 64 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | NKA-Pécs-PEAC | 2020. január 5. | 16:00 | 79 - 51 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Tatabányai Kosárlabda Club | 2020. január 5. | 17:00 | 53 - 75 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György | |||||
DEAC DSI | Sportdarázs | 2020. január 11. | 16:00 | 50 - 66 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Széchenyi KA Győr | Tatabányai Kosárlabda Club | 2020. január 11. | 17:00 | 62 - 79 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor | |||||
MAFC | BKG PRIMA Akadémia | 2020. január 11. | 18:15 | 68 - 77 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Válé Flórián, Kozma Balázs | |||||
Csata Diáksport Egyesület | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. január 12. | 14:00 | 73 - 67 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kozma Balázs | |||||
NKA-Pécs-PEAC | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. január 12. | 15:00 | 79 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs | |||||
PINKK SE | Vasas Akadémia | 2020. január 12. | 16:00 | 60 - 53 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor | |||||
MTK-Budapest | AJKA | 2020. január 12. | 17:00 | 63 - 68 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Hartai Tamás | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. január 20. | 18:30 | 53 - 35 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Nagy-Pál Petra | |||||
MAFC | AJKA | 2020. január 25. | 18:15 | 49 - 82 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Polonkai Balázs István | |||||
Vasas Akadémia | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. január 26. | 13:00 | 58 - 77 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt | |||||
BKG PRIMA Akadémia | PINKK SE | 2020. január 26. | 14:00 | 67 - 56 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert | |||||
DEAC DSI | Tatabányai Kosárlabda Club | 2020. január 26. | 18:00 | 67 - 64 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
MTK-Budapest | Sportdarázs | 2020. január 29. | 18:00 | 64 - 47 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kozma Balázs |
Széchenyi KA Győr | Csata Diáksport Egyesület | 2020. február 1. | 15:00 | 48 - 68 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor | |||||
MAFC | MTK-Budapest | 2020. február 1. | 18:00 | 80 - 71 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | |||||
PINKK SE | AJKA | 2020. február 2. | 13:00 | 73 - 75 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor | |||||
NKA-Pécs-PEAC | DEAC DSI | 2020. február 2. | 15:00 | 79 - 66 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Sportdarázs | 2020. február 2. | 16:00 | 51 - 69 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István | |||||
BKG PRIMA Akadémia | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. február 2. | 17:00 | 73 - 54 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György | |||||
Csata Diáksport Egyesület | PINKK SE | 2020. február 4. | 18:30 | 69 - 40 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti | |||||
NKA-Pécs-PEAC | Sportdarázs | 2020. február 5. | 16:30 | 66 - 70 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda | |||||
Széchenyi KA Győr | Vasas Akadémia | 2020. február 7. | 17:00 | 59 - 70 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence | |||||
AJKA | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. február 8. | 13:00 | 82 - 72 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Tóth Kálmán | |||||
Széchenyi KA Győr | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. február 9. | 11:00 | 66 - 84 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián | |||||
MAFC | Sportdarázs | 2020. február 9. | 15:00 | 86 - 84 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kozma Balázs | |||||
DEAC DSI | Csata Diáksport Egyesület | 2020. február 9. | 16:00 | 52 - 65 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter | |||||
MTK-Budapest | PINKK SE | 2020. február 9. | 17:00 | 72 - 63 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Polonkai Balázs István | |||||
BKG PRIMA Akadémia | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. február 9. | 17:30 | 83 - 67 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | NKA-Pécs-PEAC | 2020. február 9. | 18:00 | 67 - 83 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Csata Diáksport Egyesület | 2020. február 15. | 16:00 | 51 - 81 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | AJKA | 2020. február 16. | 11:00 | 50 - 81 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | MTK-Budapest | 2020. február 16. | 16:00 | 54 - 50 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior | |||||
DEAC DSI | Vasas Akadémia | 2020. február 16. | 16:00 | 48 - 54 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
PINKK SE | MAFC | 2020. február 16. | 16:00 | 99 - 69 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
BKG PRIMA Akadémia | Széchenyi KA Győr | 2020. február 16. | 17:00 | 81 - 50 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
NKA-Pécs-PEAC | PINKK SE | 2020. február 19. | 19:00 | 56 - 86 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
Széchenyi KA Győr | AJKA | 2020. február 21. | 17:00 | 56 - 92 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Sportdarázs | PINKK SE | 2020. február 23. | 15:15 | 62 - 58 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Vasas Akadémia | 2020. február 23. | 15:30 | 49 - 69 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | MAFC | 2020. február 23. | 16:00 | 86 - 60 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
MTK-Budapest | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. február 23. | 17:00 | 82 - 46 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
DEAC DSI | BKG PRIMA Akadémia | 2020. február 23. | 18:00 | 52 - 61 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik | |||||
NKA-Pécs-PEAC | Csata Diáksport Egyesület | 2020. február 26. | 18:30 | 59 - 73 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda | |||||
AJKA | DEAC DSI | 2020. február 29. | 14:00 | 81 - 33 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs | |||||
MAFC | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. február 29. | 18:00 | 72 - 55 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás |
Csata Diáksport Egyesület | Sportdarázs | 2020. március 1. | 16:00 | 81 - 28 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra | |||||
Széchenyi KA Győr | MTK-Budapest | 2020. március 1. | 17:00 | 55 - 70 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor | |||||
BKG PRIMA Akadémia | Tatabányai Kosárlabda Club | 2020. március 1. | 18:30 | 96 - 62 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert | |||||
Vasas Akadémia | NKA-Pécs-PEAC | 2020. március 4. | 18:30 | 65 - 62 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | PINKK SE | 2020. március 7. | 16:00 | 74 - 70 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György | |||||
Sportdarázs | ELTE-BEAC Újbuda | 2020. március 8. | 15:00 | 47 - 72 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Németh Sándor | |||||
NKA-Pécs-PEAC | BKG PRIMA Akadémia | 2020. március 8. | 15:00 | 50 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka | |||||
DEAC DSI | MTK-Budapest | 2020. március 8. | 16:00 | 83 - 73 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán | |||||
PINKK SE | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2020. március 8. | 16:00 | 92 - 64 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor | |||||
Széchenyi KA Győr | MAFC | 2020. március 8. | 17:00 | 83 - 77 | Egyetemi edzőcsarnok |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Tóth Bence | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | AJKA | 2020. március 8. | 18:00 | 45 - 64 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Nagy-Pál Petra | |||||
Vasas Akadémia | Sportdarázs | 2020. március 11. | 18:30 | 62 - 36 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián |