Mérkőzések - Női NB I. A
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 26. 18:00 84 - 48 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János, Horváth Csongor Béla (Farkas Zoltán)
2019. szeptember 27. 18:00 105 - 97 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs, Major Ádám (Bognár Tibor)
2019. szeptember 27. 18:30 66 - 83 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 28. 17:00 89 - 62 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Rácz Zsolt Róbert, Vida József (Dernei Gábor)
2019. szeptember 28. 18:00 92 - 53 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
2019. szeptember 28. 19:00 63 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Goda László, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Bodrogváry Iván József)
2019. október
2019. október 5. 14:30 101 - 55 Generali Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Pozsonyi László, Sallai István József (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 5. 17:00 80 - 71 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 5. 18:00 84 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Fodor Attila, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
2019. október 5. 18:00 90 - 45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Hervay Tibor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2019. október 5. 18:00 59 - 75 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 9. 17:00 85 - 63 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Fekete László)
2019. október 9. 18:30 65 - 87 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Rácz Zsolt Róbert, Dr. Oláh Márk (Balogh László György)
2019. október 9. 18:30 65 - 77 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Fodor Attila, Balogh Gyula (Téczely Tamás)
2019. október 9. 19:30 59 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nyilas István, Vida József (Faidt Mihály)
2019. október 9. 19:45 67 - 64 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Hervay Tibor (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 12. 15:00 75 - 89 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár (Fekete László)
2019. október 12. 18:00 82 - 68 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor)
2019. október 12. 18:00 82 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
2019. október 12. 19:00 74 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Vida József, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2019. október 13. 17:30 69 - 63 Generali Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2019. október 13. 18:00 85 - 75 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Bogárdi János)
2019. október 16. 17:00 82 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 19. 17:00 72 - 84 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László Oszkár (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 19. 18:00 95 - 61 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Bogárdi János)
2019. október 19. 18:00 69 - 67 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Cecília, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 19. 18:30 79 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk (Kis Balázs Ferenc)
2019. október 20. 15:45 53 - 59 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Söjtöry Tamás Ferenc (Faidt Mihály)
2019. október 20. 18:30 60 - 76 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 26. 18:00 87 - 100 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Mocsai László)
2019. október 26. 18:00 62 - 87 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nyilas István, Major Ádám (Kis Balázs Ferenc)
2019. október 26. 18:00 54 - 92 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Farkas János)
2019. október 27. 16:00 69 - 70 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János)
2019. október 27. 18:00 79 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2019. október 27. 18:00 75 - 51 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József)
2019. november
2019. november 2. 16:00 75 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Nepp László Oszkár (Faidt Mihály)
2019. november 2. 17:00 81 - 79 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás)
2019. november 2. 18:00 101 - 58 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2019. november 2. 18:00 84 - 63 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Horváth Csongor Béla (Zalai Ákos István)
2019. november 3. 17:00 64 - 87 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2019. november 3. 18:00 84 - 82 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Frányó Péter, Vida József, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2019. november 6. 19:30 65 - 97 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Fekete László)
2019. november 22. 18:00 70 - 62 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Boros Tamás (Fekete László)
2019. november 23. 15:00 55 - 85 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Farkas János)
2019. november 23. 16:00 82 - 44 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán)
2019. november 23. 16:30 95 - 60 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Nagy János)
2019. november 23. 17:00 83 - 79 Generali Aréna
Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
2019. november 23. 18:00 70 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 27. 17:00 79 - 72 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 30. 18:00 85 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Minár László Balázs, Vida József (dr. Gincsai János Péter)
2019. december
2019. december 1. 17:00 71 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2019. december 1. 18:00 83 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
2019. december 1. 18:00 72 - 82 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
2019. december 7. 15:00 71 - 94 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Zalai Ákos István)
2019. december 7. 15:00 64 - 77 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Kovács Nimród János, Major Ádám (Fekete László)
2019. december 7. 18:00 74 - 76 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2019. december 7. 18:00 81 - 60 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 8. 17:00 97 - 52 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Téczely Tamás)
2019. december 8. 18:00 89 - 52 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Nepp László Oszkár (Várhalmi Zsolt László)
2019. december 11. 18:30 88 - 61 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Zalai Ákos István)
2019. december 14. 17:00 102 - 69 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám József (Fekete László)
2019. december 14. 18:00 77 - 75 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Major Ádám, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
2019. december 14. 18:00 54 - 96 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Hervay Tibor, Vida József (Kis Balázs Ferenc)
2019. december 14. 19:00 96 - 84 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
2019. december 15. 18:00 63 - 95 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Rácz Zsolt Róbert, Szilágyi Bálint (Farkas János)
2019. december 18. 18:30 62 - 81 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. december 21. 15:00 54 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Balogh Gyula, Menyhárt Ferenc Tamás (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 21. 17:00 56 - 72 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
2019. december 21. 18:00 75 - 74 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pozsonyi László, Sallai István József (Bodrogváry Iván József)
2019. december 21. 18:00 66 - 69 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Nepp László Oszkár, Horváth Csongor Béla (Németh Csaba János)
2019. december 22. 15:45 85 - 74 Generali Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Hervay Tibor (Kis Balázs Ferenc)
2019. december 28. 17:00 98 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Bogárdi János)
2019. december 28. 17:00 93 - 89 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Vida József, Sallai István József (Dernei Gábor)
2019. december 29. 18:00 0 - 20 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hervay Tibor, Nepp László Oszkár (Bognár Tibor)
2019. december 29. 18:00 66 - 75 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Papp Péter, Dr. Oláh Márk, Szilágyi Bálint (Hartyáni Zsolt)
2019. december 30. 18:00 86 - 61 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Várhalmi Zsolt László)
2020. január
2020. január 2. 18:00 94 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
2020. január 4. 15:00 79 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Sallai István József, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 4. 16:30 105 - 73 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor)
2020. január 4. 18:00 89 - 64 Generali Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 4. 19:00 96 - 63 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Nyilas István, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel)
2020. január 5. 18:00 72 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Vida József, Dr. Oláh Márk (Nagy János)
2020. január 7. 18:00 77 - 89 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Farkas Zoltán)
2020. január 11. 15:00 66 - 95 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Major Ádám, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor)
2020. január 11. 18:00 69 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balog György Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Valovics István)
2020. január 11. 18:30 88 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Cecília, Pozsonyi László, Horváth Csongor Béla (Hartyáni Zsolt)
2020. január 12. 16:00 79 - 84 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
2020. január 12. 18:00 86 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
2020. január 17. 20:00 71 - 85 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Vida József, Major Ádám (Maár Gábor)
2020. január 18. 16:00 68 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Vághy Tamás János)
2020. január 18. 18:00 87 - 82 Generali Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
2020. január 18. 18:00 92 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Hervay Tibor, Sallai István József (Fekete László)
2020. január 18. 18:00 85 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Bodrogváry Iván József)
2020. január 19. 18:00 76 - 48 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2020. január 24. 19:00 77 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Sallai István József, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2020. január 25. 16:00 99 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 25. 17:00 87 - 74 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
2020. január 25. 18:00 59 - 65 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Farkas Zoltán)
2020. január 25. 18:00 88 - 79 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2020. január 25. 18:00 65 - 59 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila, Nepp László Oszkár (Farkas János)
2020. február
2020. február 1. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor)
2020. február 8. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. február 12. 17:00 Ludovika Aréna
2020. február 12. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. február 12. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. február 12. 18:30 Generali Aréna
2020. február 12. 19:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 12. 19:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. február 15. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 15. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. február 15. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. február 15. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2020. február 16. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. február 16. 17:00 Ludovika Aréna
2020. február 22. 14:45 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2020. február 22. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 22. 18:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. február 22. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2020. február 22. 18:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. február 23. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. február 29. 17:00 Ludovika Aréna
2020. február 29. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2020. február 29. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2020. március
2020. március 1. 17:00 Generali Aréna
2020. március 14. 18:00 Generali Aréna
2020. március 14. 18:00 Gabányi László Sportcsarnok
2020. március 14. 18:00 Ludovika Aréna
2020. március 14. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. március 14. 18:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. március 14. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Megyei szövetségek