Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 27. 15:30 84 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. szeptember 27. 17:15 66 - 63 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
2019. szeptember 28. 15:00 81 - 89 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba
2019. szeptember 28. 15:00 125 - 47 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly
2019. szeptember 28. 15:30 97 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Szücs Balázs
2019. szeptember 28. 16:15 92 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2019. október
2019. október 4. 15:15 61 - 57 Városi Sportcsarnok
2019. október 4. 15:30 58 - 93 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. október 4. 16:15 58 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2019. október 5. 15:00 104 - 59 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás
2019. október 5. 15:00 95 - 63 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. október 5. 15:15 84 - 62 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
2019. október 9. 15:00 78 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Polyák Máté
2019. október 12. 13:45 106 - 80 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. október 12. 14:00 80 - 51 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs
2019. október 12. 15:00 60 - 35 Arena Savaria
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás
2019. október 12. 15:15 79 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2019. október 12. 15:15 79 - 57 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Jáhni Bence
2019. október 12. 15:30 67 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
2019. október 12. 16:45 83 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté
2019. október 18. 15:00 98 - 59 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2019. október 18. 15:15 67 - 103 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2019. október 18. 15:15 79 - 99 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó
2019. október 19. 15:15 70 - 98 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
2019. október 19. 15:15 93 - 79 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté, Matucza Gyula
2019. október 19. 15:30 52 - 88 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. október 24. 15:15 92 - 102 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
2019. október 25. 15:00 115 - 51 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Szücs Balázs
2019. október 26. 15:00 79 - 78 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2019. október 26. 15:00 92 - 39 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté
2019. október 26. 15:15 84 - 55 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2019. október 27. 15:00 72 - 99 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2019. október 27. 15:00 69 - 80 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. november
2019. november 1. 16:00 75 - 93 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2019. november 2. 15:00 87 - 62 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra
2019. november 2. 15:00 68 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2019. november 2. 15:00 87 - 92 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Tóth Viktor
2019. november 2. 15:15 73 - 66 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs
2019. november 2. 15:15 105 - 37 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2019. november 2. 15:30 87 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
2019. november 8. 15:00 57 - 68 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Komáromi Péter
2019. november 8. 15:15 66 - 78 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán
2019. november 8. 15:30 70 - 93 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
2019. november 9. 15:00 106 - 52 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2019. november 9. 16:15 80 - 95 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2019. november 10. 15:00 92 - 63 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Mester Milán, Szántó Dénes
2019. november 16. 15:00 84 - 57 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs
2019. november 16. 15:00 81 - 82 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
2019. november 16. 15:15 89 - 96 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. november 16. 15:15 94 - 83 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk
2019. november 16. 16:15 84 - 79 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2019. november 16. 17:30 93 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Ács Dezső
2019. november 17. 15:00 65 - 94 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Tóth Viktor
2019. november 22. 15:00 79 - 63 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2019. november 23. 11:30 84 - 74 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Nagy-Pál Petra
2019. november 23. 11:30 95 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás
2019. november 23. 15:00 74 - 64 Arena Savaria
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs
2019. november 23. 15:30 57 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. november 24. 15:00 53 - 90 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. november 27. 15:00 75 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kiss Márton Balázs
2019. december
2019. december 1. 15:00 72 - 79 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc
2019. december 1. 18:00 76 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. december 5. 15:00 100 - 93 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc
2019. december 5. 15:30 100 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. december 6. 15:15 54 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs
2019. december 7. 14:30 96 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs
2019. december 7. 15:00 46 - 94 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde
2019. december 7. 15:15 89 - 106 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Polyák Máté
2019. december 8. 15:00 73 - 64 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Mester Milán, Szecsődi Richárd Attila
2019. december 10. 18:30 71 - 75 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
2019. december 12. 15:15 133 - 50 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Jáhni Bence
2019. december 13. 15:00 108 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szücs Balázs, Nyíri Péter Patrik
2019. december 13. 15:30 118 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
2019. december 14. 16:00 83 - 55 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szecsődi Richárd Attila
2019. december 14. 16:00 98 - 77 Kaposvár Aréna
2019. december 14. 16:15 65 - 68 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs
2019. december 18. 15:00 84 - 91 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. december 20. 16:00 104 - 60 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Koller István
2019. december 21. 15:00 93 - 109 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Rideg László
2019. december 21. 15:00 97 - 77 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Bognár Tamás
2019. december 21. 15:15 94 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó
2019. december 21. 15:30 86 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs
2019. december 22. 14:00 80 - 87 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde
2019. december 22. 15:15 65 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Tóth Bence
2019. december 28. 15:00 99 - 59 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2019. december 28. 18:00 75 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh András
2019. december 29. 15:00 89 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly
2019. december 29. 15:00 94 - 81 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó
2019. december 29. 15:15 61 - 85 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2019. december 29. 15:15 59 - 116 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2020. január
2020. január 3. 15:00 97 - 71 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Baukó Ferenc
2020. január 3. 16:00 80 - 75 Kaposvár Aréna
2020. január 4. 12:30 95 - 85 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
2020. január 4. 14:00 60 - 62 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Rudasits Ákos
2020. január 4. 15:00 39 - 99 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde
2020. január 4. 15:15 68 - 82 Városi Sportcsarnok
2020. január 5. 15:00 78 - 52 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF
2020. január 8. 17:30 92 - 74 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor
2020. január 10. 15:30 83 - 58 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szücs Balázs
2020. január 11. 14:15 83 - 112 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. január 11. 15:00 78 - 49 Arena Savaria
Játékvezetők: Kovács Máté, Németh András
2020. január 11. 15:00 103 - 61 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
2020. január 11. 15:15 75 - 58 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor
2020. január 11. 15:30 120 - 81 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szalóki Bence
2020. január 15. 16:00 68 - 82 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szappanos Máté
2020. január 15. 19:00 54 - 62 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2020. január 17. 15:00 112 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2020. január 17. 15:00 77 - 85 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2020. január 18. 15:00 75 - 80 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2020. január 18. 15:00 90 - 97 Kaposvár Aréna
2020. január 18. 15:00 90 - 94 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2020. január 18. 15:15 87 - 92 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos
2020. január 19. 15:15 76 - 72 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
2020. január 24. 15:30 90 - 54 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2020. január 25. 15:00 75 - 65 Arena Savaria
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
2020. január 25. 16:00 81 - 72 Kaposvár Aréna
2020. január 31. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. február
2020. február 1. 12:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. február 1. 15:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. február 1. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 1. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. február 1. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2020. február 4. 15:30 Alba Regia Sportcsarnok
2020. február 7. 15:00 Kaposvár Aréna
2020. február 7. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. február 7. 15:15 Városi Sportcsarnok
2020. február 8. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 8. 15:00 Arena Savaria
2020. február 8. 15:15 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. február 11. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. február 19. 16:15 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. február 26. 15:30 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. február 29. 15:15 Városi Sportcsarnok
2020. március
2020. március 4. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 7. 15:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 7. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. március 7. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 7. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 7. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2020. március 7. 16:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 11. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 11. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 11. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 11. 15:00 Kaposvár Aréna
2020. március 11. 15:15 Városi Sportcsarnok
2020. március 11. 15:30 Arena Savaria
2020. március 11. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2020. március 14. 15:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 14. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 14. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 14. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 14. 15:15 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. március 14. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 18. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 18. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 18. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 18. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 18. 15:30 Arena Savaria
2020. március 18. 16:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 18. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2020. március 21. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 21. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 21. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 21. 15:15 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. március 21. 15:15 Városi Sportcsarnok
2020. március 21. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 22. 15:00 Kaposvár Aréna
2020. március 25. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 25. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. március 25. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 25. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 25. 15:30 Arena Savaria
2020. március 25. 16:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 25. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2020. március 28. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 28. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 28. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 28. 15:00 Kaposvár Aréna
2020. március 28. 15:15 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. március 28. 15:15 Városi Sportcsarnok
2020. március 28. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek