Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA | Alba Fehérvár | 2019. szeptember 28. | 11:30 | 55 - 64 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Szabó László) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia/A | 2019. szeptember 29. | 14:30 | 88 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Vasas Akadémia/A | Újpest-MT/A | 2019. október 1. | 19:45 | 87 - 58 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor) | |||||
Szolnoki KA | Debreceni KA | 2019. október 2. | 18:30 | 79 - 51 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária) | |||||
MAFC | Kecskeméti KA | 2019. október 3. | 16:15 | 71 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Újpest-MT/A | Alba Fehérvár | 2019. október 4. | 17:30 | 61 - 82 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Debreceni KA | 2019. október 5. | 15:00 | 91 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC | Szolnoki KA | 2019. október 6. | 14:00 | 74 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre) | |||||
Alba Fehérvár | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. október 8. | 15:30 | 83 - 68 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin (Bónitz István) | |||||
Kecskeméti KA | Vasas Akadémia/A | 2019. október 10. | 15:30 | 71 - 72 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba (Tóthné Király Enikő) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | MAFC | 2019. október 12. | 15:00 | 85 - 89 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre) | |||||
Vasas Akadémia/A | Szolnoki KA | 2019. október 13. | 15:00 | 47 - 53 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis (Szabari János) | |||||
Debreceni KA | Újpest-MT/A | 2019. október 13. | 16:30 | 120 - 52 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik (Szekeres Ferenc) | |||||
MAFC | Újpest-MT/A | 2019. október 15. | 19:15 | 76 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA | Debreceni KA | 2019. október 16. | 19:00 | 49 - 58 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Földi László, Kovács István (Budai Csaba) | |||||
Szolnoki KA | Kecskeméti KA | 2019. október 19. | 11:00 | 70 - 51 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Fehérvári Gergely (Farkas János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Újpest-MT/A | 2019. október 19. | 14:00 | 120 - 69 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter) | |||||
Alba Fehérvár | Debreceni KA | 2019. október 19. | 15:30 | 60 - 47 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Egri Tibor) | |||||
Alba Fehérvár | Kecskeméti KA | 2019. október 22. | 15:30 | 76 - 48 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Birkás Károly) | |||||
Vasas Akadémia/A | MAFC | 2019. október 22. | 19:45 | 63 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kecskeméti KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. október 26. | 12:00 | 64 - 85 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
MAFC | Alba Fehérvár | 2019. október 26. | 14:00 | 79 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Csoma Viktor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Újpest-MT/A | Szolnoki KA | 2019. október 26. | 17:00 | 68 - 103 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Debreceni KA | Vasas Akadémia/A | 2019. október 27. | 17:30 | 77 - 70 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Torzsa Csaba Péter) |
Alba Fehérvár | Vasas Akadémia/A | 2019. november 6. | 15:30 | 73 - 31 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Magyari Viktor (Bónitz István) | |||||
Szolnoki KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. november 6. | 18:30 | 86 - 70 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely | |||||
MAFC | Debreceni KA | 2019. november 7. | 16:15 | 66 - 69 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Újpest-MT/A | Kecskeméti KA | 2019. november 7. | 17:30 | 61 - 81 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Alba Fehérvár | Szolnoki KA | 2019. november 10. | 15:30 | 82 - 54 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Egri Tibor) | |||||
Újpest-MT/A | MAFC | 2019. november 10. | 17:00 | 50 - 81 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. november 12. | 19:45 | 83 - 82 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Debreceni KA | Szolnoki KA | 2019. november 15. | 16:15 | 54 - 58 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA | MAFC | 2019. november 15. | 17:00 | 58 - 52 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs (Bogárdi János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Alba Fehérvár | 2019. november 15. | 18:00 | 79 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre) | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Akadémia/A | 2019. november 16. | 16:00 | 76 - 101 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KA | 2019. november 20. | 14:45 | 71 - 53 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Lövei László (Cseh Sándor Attila) | |||||
Debreceni KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. november 20. | 16:15 | 90 - 76 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki KA | MAFC | 2019. november 20. | 18:30 | 51 - 50 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
Szolnoki KA | Vasas Akadémia/A | 2019. november 23. | 11:00 | 71 - 68 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária) | |||||
Újpest-MT/A | Debreceni KA | 2019. november 24. | 16:00 | 0 - 20 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kecskeméti KA | Alba Fehérvár | 2019. november 26. | 18:30 | 57 - 73 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Budai Csaba) | |||||
MAFC | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. november 26. | 19:15 | 78 - 75 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Komlódi Benedek | |||||
Debreceni KA | Alba Fehérvár | 2019. november 28. | 16:15 | 57 - 83 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA | Szolnoki KA | 2019. november 30. | 11:00 | 60 - 53 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Bogárdi János) | |||||
Vasas Akadémia/A | Alba Fehérvár | 2019. november 30. | 11:30 | 53 - 67 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor) |
Újpest-MT/A | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. december 1. | 15:00 | 79 - 106 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MAFC | Vasas Akadémia/A | 2019. december 3. | 19:15 | 65 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Paulus Bence Máté (Szabari János) | |||||
Alba Fehérvár | Újpest-MT/A | 2019. december 4. | 15:30 | 102 - 51 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor (Birkás Károly) | |||||
Debreceni KA | Kecskeméti KA | 2019. december 4. | 16:15 | 60 - 52 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Debreceni KA | 2019. december 7. | 12:00 | 80 - 66 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Kecskeméti KA | 2019. december 7. | 12:00 | 88 - 74 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István | |||||
Szolnoki KA | Újpest-MT/A | 2019. december 7. | 14:00 | 91 - 62 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Bernáth András) | |||||
Alba Fehérvár | MAFC | 2019. december 8. | 15:30 | 68 - 34 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Birkás Károly) | |||||
Debreceni KA | MAFC | 2019. december 11. | 16:15 | 71 - 69 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Szolnoki KA | 2019. december 14. | 17:30 | 20 - 0 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland | |||||
Kecskeméti KA | Újpest-MT/A | 2019. december 15. | 13:00 | 94 - 54 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba (Tóthné Király Enikő) |