Mérkőzések - Fiú Junior
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 20. 16:00 89 - 78 Ostoros Károly Csarnok
2019. szeptember 20. 18:00 67 - 60 Ostoros Károly Csarnok
2019. szeptember 21. 10:00 83 - 35 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Halász Ernő István)
2019. szeptember 21. 10:00 34 - 82 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 21. 11:00 71 - 52 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba (Kunvári József László)
2019. szeptember 21. 11:00 94 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 21. 11:45 68 - 57 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 21. 11:45 70 - 76 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István)
2019. szeptember 21. 12:45 60 - 70 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 21. 12:45 94 - 48 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. szeptember 21. 16:00 49 - 64 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István)
2019. szeptember 21. 16:00 49 - 79 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 21. 17:00 67 - 64 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 21. 17:45 82 - 71 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 21. 17:45 54 - 112 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Halász Ernő István)
2019. szeptember 21. 18:00 77 - 96 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba (Kunvári József László)
2019. szeptember 21. 18:45 110 - 81 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 21. 19:45 78 - 42 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Kunvári József László)
2019. szeptember 22. 09:30 97 - 65 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István)
2019. szeptember 22. 09:30 67 - 91 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 22. 10:00 98 - 46 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 22. 10:30 61 - 47 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. szeptember 22. 11:15 75 - 45 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. szeptember 22. 11:15 107 - 69 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté (Halász Ernő István)
2019. szeptember 22. 11:45 46 - 86 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 22. 12:15 75 - 84 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László)
2019. szeptember 22. 15:30 76 - 59 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István)
2019. szeptember 22. 17:15 56 - 100 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté (Halász Ernő István)
2019. szeptember 28. 11:30 55 - 64 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Szabó László)
2019. szeptember 29. 14:30 88 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. szeptember 29. 17:45 58 - 70 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2019. szeptember 29. 18:30 85 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Benedek Zoltán)
2019. október
2019. október 1. 19:45 87 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor)
2019. október 2. 16:00 76 - 50 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs (Schneider Bertold Antal)
2019. október 2. 18:30 56 - 119 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 2. 18:30 79 - 51 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária)
2019. október 3. 16:15 71 - 64 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. október 4. 17:30 61 - 82 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek (Kis Balázs Ferenc)
2019. október 5. 15:00 91 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János)
2019. október 6. 14:00 50 - 55 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
2019. október 6. 14:00 74 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre)
2019. október 6. 16:00 41 - 101 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Lőrinc (Kollár József)
2019. október 6. 17:00 81 - 103 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Benedek Zoltán)
2019. október 8. 15:30 72 - 56 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Szoó László Márton)
2019. október 8. 15:30 83 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin (Bónitz István)
2019. október 9. 15:30 87 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Lövei László (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 10. 15:30 71 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba (Tóthné Király Enikő)
2019. október 11. 17:30 93 - 59
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Kollár József)
2019. október 12. 11:00 133 - 32 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 12. 15:00 85 - 89 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre)
2019. október 13. 15:00 47 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis (Szabari János)
2019. október 13. 16:00 90 - 40 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Levente (Szoó László Márton)
2019. október 13. 16:30 120 - 52 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik (Szekeres Ferenc)
2019. október 15. 19:15 76 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. október 16. 18:30 64 - 106 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 16. 19:00 49 - 58 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 19. 09:30 72 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs (Kozák Tamás)
2019. október 19. 11:00 70 - 51 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Fehérvári Gergely (Farkas János)
2019. október 19. 14:00 120 - 69 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter)
2019. október 19. 15:30 60 - 47 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. október 20. 14:00 73 - 63 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 20. 15:00 105 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland (Bagi Károly Imre)
2019. október 22. 15:30 76 - 48 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Birkás Károly)
2019. október 22. 19:45 63 - 54 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 25. 15:00 80 - 67
Játékvezetők: Ács Dezső, Balogh László (Parádi Péter)
2019. október 26. 12:00 64 - 85 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. október 26. 14:00 79 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Csoma Viktor (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. október 26. 17:00 68 - 103 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 27. 14:00 69 - 115 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté (Schneider Bertold Antal)
2019. október 27. 17:00 91 - 76 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal)
2019. október 27. 17:30 77 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 30. 15:30 133 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november
2019. november 3. 14:00 89 - 63 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2019. november 3. 14:00 58 - 62
Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc (Kollár József)
2019. november 6. 15:30 73 - 31 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Magyari Viktor (Bónitz István)
2019. november 6. 15:30 65 - 83 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 6. 16:00 95 - 56 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal)
2019. november 6. 18:30 57 - 86 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november 6. 18:30 86 - 70 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely
2019. november 7. 16:15 66 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 7. 17:30 61 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 9. 11:00 103 - 23
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor (Heiling Csaba)
2019. november 9. 11:00 64 - 52 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Pál Balázs
2019. november 10. 15:00 68 - 87 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre)
2019. november 10. 15:30 82 - 54
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. november 10. 16:00 68 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal)
2019. november 10. 17:00 50 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november 12. 19:45 83 - 82 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Minár László Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
2019. november 13. 17:20 80 - 90 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Herczeg Ágoston)
2019. november 15. 16:15 54 - 58 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 15. 17:00 58 - 52 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs (Bogárdi János)
2019. november 15. 18:00 79 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos (Bagi Károly Imre)
2019. november 16. 10:00 73 - 108 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Dr.Villányi Antal)
2019. november 16. 14:00 90 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Ács Dezső, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
2019. november 16. 16:00 76 - 101 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 17. 12:00 72 - 61
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Kollár Tamás)
2019. november 20. 14:45 71 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Goda László, Lövei László (Cseh Sándor Attila)
2019. november 20. 15:30 102 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. november 20. 15:30 77 - 71
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 20. 16:00 109 - 29
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
2019. november 20. 16:00 72 - 62
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence (Parádi Péter)
2019. november 20. 16:15 90 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter)
2019. november 20. 18:30 51 - 50 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2019. november 23. 11:00 71 - 68 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely (Hegedűs Mária)
2019. november 23. 11:00 58 - 101
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs (Kollár József)
2019. november 23. 17:00 61 - 86 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szalai Zsolt)
2019. november 24. 11:00 86 - 73
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Polyák Máté (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 24. 13:30 38 - 118 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november 24. 16:00 0 - 20 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Dr. Gencsev Plámen)
2019. november 26. 18:30 57 - 73 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Budai Csaba)
2019. november 26. 19:15 78 - 75 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Komlódi Benedek
2019. november 27. 15:30 115 - 65 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla
2019. november 28. 16:15 57 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2019. november 30. 11:00 60 - 53 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba (Bogárdi János)
2019. november 30. 11:30 53 - 67 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor)
2019. november 30. 14:00 72 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Polyák Máté
2019. november 30. 14:00 68 - 78
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Keresztes Tamás
2019. december
2019. december 1. 15:00 97 - 85
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda
2019. december 1. 15:00 79 - 106 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 3. 19:15 65 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Paulus Bence Máté (Szabari János)
2019. december 4. 15:00 90 - 57 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
2019. december 4. 15:30 102 - 51 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor (Birkás Károly)
2019. december 4. 16:15 60 - 52 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter)
2019. december 4. 16:30 57 - 67
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József)
2019. december 4. 18:30 94 - 79 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
2019. december 7. 12:00 88 - 74 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István
2019. december 7. 12:00 80 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Cseh Sándor Attila)
2019. december 7. 14:00 91 - 62 Zöld Ház
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Bernáth András)
2019. december 8. 13:30 88 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. december 8. 14:00 85 - 41 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik
2019. december 8. 15:30 68 - 34
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Birkás Károly)
2019. december 8. 16:30 102 - 71 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2019. december 11. 16:00 92 - 66
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté
2019. december 11. 16:15 71 - 69
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter)
2019. december 14. 17:30 20 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland
2019. december 15. 13:00 94 - 54 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba (Tóthné Király Enikő)
2019. december 15. 16:00 55 - 78
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Domokos Lőrinc
2019. december 17. 15:00 78 - 58
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2019. december 18. 17:20 68 - 66
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. december 20. 17:20 79 - 74 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2020. január
2020. január 16. 17:15 86 - 60
2020. január 17. 18:00 78 - 54 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint (Czéh Csaba Károly)
2020. január 18. 15:00
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. január 19. 16:00
Játékvezetők: Németh Patrik, Rab Domonkos (Belák Zoltán)
2020. január 20. 15:30 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal)
2020. január 21. 17:00
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2020. január 22. 16:30
2020. január 22. 18:00
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 29. 15:00
2020. január 29. 15:00
2020. január 29. 15:30
2020. február
2020. február 2. 13:30
2020. február 2. 15:00
2020. február 2. 15:00
2020. február 2. 15:30
2020. február 7. 15:00
2020. február 7. 18:00
2020. február 9. 15:00
2020. február 9. 15:00
2020. február 15. 11:30
2020. február 15. 15:30
2020. február 15. 15:30
2020. február 16. 17:00
2020. február 20. 19:50
2020. február 21. 15:30
2020. február 22. 15:00
2020. február 23. 15:00
2020. február 26. 15:00
2020. február 28. 16:15
2020. február 29. 14:00
2020. február 29. 15:30
2020. március
2020. március 1. 16:00
2020. március 4. 15:30
2020. március 6. 16:15
2020. március 6. 18:30
2020. március 10. 14:45
2020. március 13. 15:00
2020. március 13. 15:00
2020. március 13. 18:45
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt

Megyei szövetségek