Mérkőzések - Fiú Kadett
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 7. 09:30 58 - 74 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Pál Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 7. 11:00 37 - 88 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik (Zalai Ákos István)
2019. szeptember 7. 11:00 93 - 27 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Németh Csaba János)
2019. szeptember 7. 11:00 58 - 76 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 7. 11:00 61 - 86 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2019. szeptember 7. 11:00 86 - 34 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Balogh László
2019. szeptember 7. 11:00 91 - 52 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kocsis Tamás (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 7. 11:00 81 - 59 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 7. 11:15 142 - 46 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Pál Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 7. 12:45 109 - 27 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Bálind Attila
2019. szeptember 7. 12:45 80 - 58 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 7. 12:45 46 - 105 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 7. 12:45 75 - 79 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik (Zalai Ákos István)
2019. szeptember 7. 12:45 60 - 64 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos (Németh Csaba János)
2019. szeptember 7. 12:45 85 - 42 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 7. 12:45 35 - 110 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2019. szeptember 7. 17:00 63 - 69 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 7. 17:00 42 - 81 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Szobonya Erik (Zalai Ákos István)
2019. szeptember 7. 17:00 51 - 129 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szabó Tibor (Németh Csaba János)
2019. szeptember 7. 17:00 50 - 67 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 7. 17:00 104 - 52 Tóvárosi Általános Iskola
2019. szeptember 7. 17:00 44 - 95 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László
2019. szeptember 7. 17:00 70 - 51 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh András, Németh Balázs (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 7. 18:45 44 - 125 Tóvárosi Általános Iskola
2019. szeptember 7. 18:45 134 - 42 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László
2019. szeptember 7. 18:45 91 - 41 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh András, Kocsis Tamás (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 7. 18:45 64 - 88 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 7. 18:45 61 - 92 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik (Zalai Ákos István)
2019. szeptember 7. 18:45 42 - 63 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos (Németh Csaba János)
2019. szeptember 7. 18:45 90 - 44 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 8. 09:30 55 - 100 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 8. 09:30 54 - 72 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 8. 09:30 96 - 52 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik (Mócsán András)
2019. szeptember 8. 09:30 49 - 52 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Németh Csaba János)
2019. szeptember 8. 09:30 91 - 58 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 8. 09:30 77 - 82 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. szeptember 8. 09:30 71 - 69 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Balogh László
2019. szeptember 8. 10:00 35 - 114 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 8. 11:15 52 - 79 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2019. szeptember 8. 11:15 61 - 44 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. szeptember 8. 11:15 62 - 96 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Balogh László
2019. szeptember 8. 11:15 55 - 67 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás (Dr.Villányi Antal)
2019. szeptember 8. 11:15 87 - 38 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Lövei László (Vághy Tamás János)
2019. szeptember 8. 11:15 53 - 49 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Mócsán András)
2019. szeptember 8. 11:15 97 - 31 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos (Németh Csaba János)
2019. szeptember 8. 11:45 85 - 49 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 8. 15:00 48 - 88 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 8. 17:45 56 - 63 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 28. 11:00 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 28. 11:00 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 11:00 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 11:00 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 28. 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 28. 11:00 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 11:00 PVSK csarnok
2019. szeptember 28. 11:00 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 12:45 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 12:45 PVSK csarnok
2019. szeptember 28. 12:45 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 12:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 12:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 12:45 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 28. 12:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 12:45 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 12:45 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 12:45 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 28. 12:45 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 28. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 17:00 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 17:00 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 17:00 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 28. 17:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 28. 17:00 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 17:00 PVSK csarnok
2019. szeptember 28. 17:00 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 17:00 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 28. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 18:45 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 28. 18:45 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 18:45 PVSK csarnok
2019. szeptember 28. 18:45 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 18:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 18:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 18:45 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 28. 18:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 28. 18:45 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 28. 18:45 Arena Savaria
2019. szeptember 28. 18:45 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 29. 09:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 09:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 09:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 09:30 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 29. 09:30 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 29. 09:30 Arena Savaria
2019. szeptember 29. 09:30 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 29. 09:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 29. 09:30 Arena Savaria
2019. szeptember 29. 09:30 PVSK csarnok
2019. szeptember 29. 09:30 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 29. 11:15 Arena Savaria
2019. szeptember 29. 11:15 Szuhay-Sportközpont
2019. szeptember 29. 11:15 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. szeptember 29. 11:15 Arena Savaria
2019. szeptember 29. 11:15 PVSK csarnok
2019. szeptember 29. 11:15 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2019. szeptember 29. 11:15 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 11:15 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 11:15 Tóth Árpád Gimnázium
2019. szeptember 29. 11:15 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. szeptember 29. 11:15 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

Megyei szövetségek