Mérkőzések - Fiú Serdülő
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 21. 08:45 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland (dr. Gincsai János Péter)
2019. szeptember 21. 09:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Mátyus Zoé Grèta (Dr. Kovács András)
2019. szeptember 21. 09:00 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
2019. szeptember 21. 09:00 Lencsési Általános Iskola
2019. szeptember 21. 09:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bagi Károly Imre)
2019. szeptember 21. 10:00 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs (Bacsfay Gyula Péter)
2019. szeptember 21. 10:00 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csilla, Tóth Bence
2019. szeptember 21. 10:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: ifj. Marton Péter, Nagy Zsombor (Mócsán András)
2019. szeptember 21. 10:00 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Csoma Viktor, Korompai Zsolt László (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. szeptember 21. 10:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint (Solymosi Tamás)
2019. szeptember 21. 10:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Sági Zoltán)
2019. szeptember 21. 10:00 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. szeptember 21. 10:00 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Rab Domonkos (Nyilas Zoltán)
2019. szeptember 21. 10:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta
2019. szeptember 21. 10:30 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 21. 10:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland (dr. Gincsai János Péter)
2019. szeptember 21. 10:45 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
2019. szeptember 21. 11:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Szundy Gábor (Dr. Kovács András)
2019. szeptember 21. 11:00 Lencsési Általános Iskola
2019. szeptember 21. 11:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bagi Károly Imre)
2019. szeptember 21. 11:45 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Csoma Viktor, Korompai Zsolt László (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. szeptember 21. 12:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Hamzi Virág (Solymosi Tamás)
2019. szeptember 21. 12:00 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csilla, Tóth Bence
2019. szeptember 21. 12:00 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Komáromi Péter (Bacsfay Gyula Péter)
2019. szeptember 21. 12:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szabó Gréta
2019. szeptember 21. 12:00 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2019. szeptember 21. 12:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba)
2019. szeptember 21. 12:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Mócsán András)
2019. szeptember 21. 12:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Sági Zoltán)
2019. szeptember 21. 12:00 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata (Nyilas Zoltán)
2019. szeptember 21. 12:30 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 12:30 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. szeptember 21. 12:30 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 12:30 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 12:30 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 12:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 12:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 12:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 12:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 13:00 Lencsési Általános Iskola
2019. szeptember 21. 13:00 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Szoó László Márton)
2019. szeptember 21. 13:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 13:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 13:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 13:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 13:30 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 13:30 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 13:30 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 13:30 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 14:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 14:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba)
2019. szeptember 21. 14:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 14:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Kiss Gabriella
2019. szeptember 21. 14:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 14:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 14:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 14:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 14:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Erős Florentina, Földesi Marcell (Szabadvári János László)
2019. szeptember 21. 14:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 14:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 14:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 14:00 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2019. szeptember 21. 14:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 14:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 14:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 14:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:00 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk
2019. szeptember 21. 14:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:15 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:15 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:15 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 14:15 Jókai Mór Általános Iskola
2019. szeptember 21. 14:45 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Pesz Alexandra (Szoó László Márton)
2019. szeptember 21. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 15:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 15:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 15:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 15:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
2019. szeptember 21. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 15:15 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 15:15 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 15:15 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 15:15 Karinthy Frigyes ÁMK
2019. szeptember 21. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 21. 16:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 16:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk
2019. szeptember 21. 16:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 16:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 16:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 16:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. szeptember 21. 16:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2019. szeptember 21. 16:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 16:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 16:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 16:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 16:00 1-es számú Általános Iskola
2019. szeptember 21. 16:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 16:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 16:00 Constantinum Sportcentrum
2019. szeptember 21. 16:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 16:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 16:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. szeptember 21. 16:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 16:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 16:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 16:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 21. 18:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Erős Florentina, Földesi Marcell (Szabadvári János László)
2019. szeptember 21. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 18:00 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk
2019. szeptember 21. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 21. 18:15 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 18:15 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 18:15 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 21. 18:15 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. szeptember 22. 09:00 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Silló Zsolt)
2019. szeptember 22. 09:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szikora Zsóka (Gombár Éva Erzsébet)
2019. szeptember 22. 09:00 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Matejovics Márk (László Zsolt Károly)
2019. szeptember 22. 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 09:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor (Bagi Károly Imre)
2019. szeptember 22. 09:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2019. szeptember 22. 10:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba)
2019. szeptember 22. 10:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András (Hegedűs Ferenc)
2019. szeptember 22. 10:00 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
2019. szeptember 22. 10:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila)
2019. szeptember 22. 10:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
2019. szeptember 22. 10:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 10:30 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, NAGY ZOLTÁN (Szoó László Márton)
2019. szeptember 22. 10:45 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 11:00 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Silló Zsolt)
2019. szeptember 22. 11:00 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Matejovics Márk (László Zsolt Károly)
2019. szeptember 22. 11:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor (Bagi Károly Imre)
2019. szeptember 22. 11:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2019. szeptember 22. 11:45 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma (Kovács Zoltán)
2019. szeptember 22. 12:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 12:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 12:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba)
2019. szeptember 22. 12:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2019. szeptember 22. 12:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila)
2019. szeptember 22. 12:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 12:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 12:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 12:30 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 12:30 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, NAGY ZOLTÁN (Szoó László Márton)
2019. szeptember 22. 12:30 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 12:30 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 12:30 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 13:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 13:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 13:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 13:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 13:30 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2019. szeptember 22. 13:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 14:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 14:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 14:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 14:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 14:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 14:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 14:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 14:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 14:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 14:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 14:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 14:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 14:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 14:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 14:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. szeptember 22. 14:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2019. szeptember 22. 14:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 14:15 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 14:15 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 14:15 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 14:15 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2019. szeptember 22. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 15:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 15:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 15:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 15:00 Hegyvidéki Sportközpont
2019. szeptember 22. 15:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 15:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 15:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 15:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 15:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. szeptember 22. 15:15 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma (Kovács Zoltán)
2019. szeptember 22. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 15:30 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. szeptember 22. 16:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 16:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 16:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 16:00 Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks
2019. szeptember 22. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 16:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 16:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 16:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 16:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. szeptember 22. 16:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. szeptember 22. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. szeptember 22. 17:00 Nagy Lajos Gimnázium

Megyei szövetségek