Mérkőzések - Gyermek Kupa
1970. január
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
11:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. október
2019. október 11. 15:00 28 - 24 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
2019. október 11. 15:00 53 - 9 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 16:30 40 - 9 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. október 11. 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. október 11. 16:30 64 - 21 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2019. október 12. 08:00 19 - 49 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 08:00 14 - 41 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente (Kővári Gyula)
2019. október 12. 08:00 66 - 27 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. október 12. 08:00 30 - 31 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 08:45 30 - 62 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2019. október 12. 09:00 26 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 09:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 09:00 48 - 82 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Erdész Dávid, Belák Dorka (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 09:00 43 - 44 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 09:00 84 - 35 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 09:00 90 - 26 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 09:00 28 - 68 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Gábor (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 09:00 23 - 52 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 09:00 66 - 83 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2019. október 12. 09:00 37 - 57 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 09:00 32 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 09:00 69 - 14 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint (Dr. Kovács András)
2019. október 12. 09:15 38 - 10 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 09:20 47 - 29 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. október 12. 09:20 40 - 20 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 09:20 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente (Kővári Gyula)
2019. október 12. 09:30 69 - 45 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 09:30 102 - 2 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 09:30 29 - 51 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Béres Dávid (Molnár Gábor)
2019. október 12. 09:30 39 - 54 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Erős Zoltán)
2019. október 12. 09:30 38 - 69 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 09:30 49 - 66 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 10:00 65 - 31 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. október 12. 10:00 60 - 61 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 10:00 82 - 52 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 10:00 20 - 0 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2019. október 12. 10:00 58 - 23 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Németh László (Németh László)
2019. október 12. 10:00 50 - 57 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Drahos László)
2019. október 12. 10:00 37 - 90 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 10:00 42 - 35 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. október 12. 10:00 114 - 26 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 10:00 39 - 75 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Meczó Kristóf (Tolnai János)
2019. október 12. 10:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 10:30 26 - 60 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 10:30 51 - 87 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 10:30 46 - 54 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 10:30 44 - 27 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 10:30 10 - 60 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 10:30 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 10:30 13 - 101 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 10:30 39 - 12 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 10:30 58 - 69 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Mester Milán (Kele János)
2019. október 12. 10:30 48 - 39 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 10:30 53 - 41 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint (Dr. Kovács András)
2019. október 12. 10:30 58 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 10:30 31 - 53 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szücs Balázs, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 10:30 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 10:30 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 10:30 69 - 34 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Erdész Dávid, Belák Dorka (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 10:40 33 - 19 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 10:40 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula)
2019. október 12. 10:40 13 - 62 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. október 12. 10:45 42 - 63 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Erős Zoltán)
2019. október 12. 11:00 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Béres Dávid, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. október 12. 11:00 68 - 34 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 11:00 70 - 55 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 11:00 105 - 14 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 11:00 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:00 78 - 64 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 11:00 2 - 71 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:15 0 - 20 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2019. október 12. 11:30 127 - 27 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Drahos László)
2019. október 12. 11:30 96 - 8 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 11:30 28 - 61 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó (Darida Károly)
2019. október 12. 11:30 20 - 102 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 11:30 25 - 97 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szegeczki Hajnalka (Tolnai János)
2019. október 12. 11:30 43 - 59 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. október 12. 11:30 78 - 13 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 11:30 2 - 0 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 11:30 42 - 61 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Németh László (Németh László)
2019. október 12. 11:45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 11:45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 11:45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 11:45 29 - 42 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 12:00 73 - 56 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2019. október 12. 12:00 51 - 22 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Bence, Molnár Tamás (Erős Zoltán)
2019. október 12. 12:00 7 - 69 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint (Dr. Kovács András)
2019. október 12. 12:00 34 - 64 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 67 - 12 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 12:00 72 - 37 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szücs Balázs, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 12:00 32 - 40 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 12. 12:00 57 - 36 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 12:00 69 - 50 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurászik László (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 34 - 21 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. október 12. 12:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 12:00 62 - 21 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 12:00 33 - 48 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 45 - 87 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 12:00 38 - 83 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 12:00 25 - 94 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 12:00 51 - 15 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 46 - 59 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 12:30 50 - 53 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 12:30 30 - 88 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 12:30 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 12:30 120 - 19 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 12:30 47 - 66 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 12:30 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 12:30 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 13:00 66 - 60 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 12. 13:00 57 - 39 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 13:00 14 - 96 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 13:00 32 - 70 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. október 12. 13:00 0 - 2 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 13:00 19 - 47 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Németh László (Németh László)
2019. október 12. 13:00 44 - 89 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Drahos László)
2019. október 12. 13:00 29 - 71 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 13:00 53 - 48 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Darida Károly)
2019. október 12. 13:00 61 - 49 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 13:00 94 - 8 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Meczó Kristóf (Tolnai János)
2019. október 12. 13:20 0 - 20 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 12. 13:20 28 - 68 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Fanni , Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 13:20 30 - 23 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Boros Krisztina, Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula)
2019. október 12. 13:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 13:30 0 - 2 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 13:30 67 - 32 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 13:30 17 - 87 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 13:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 13:30 2 - 0 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 13:30 0 - 20 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 13:30 38 - 36 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurászik László (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 13:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 14:00 50 - 28 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 14:00 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 14:00 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 14:00 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 14:00 18 - 103 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 14:00 KSK Tornacsarnok
2019. október 12. 14:30 26 - 104 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 12. 14:30 23 - 84 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, NAGY ZOLTÁN (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 14:40 42 - 41 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna (Schwarz Mária)
2019. október 12. 14:40 28 - 42 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 12. 14:40 20 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 12. 15:00 23 - 74 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 15:00 31 - 119 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 15:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 15:00 55 - 40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 15:00 2 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 15:00 35 - 67 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 15:15 2 - 0 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 16:00 74 - 32 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 12. 16:00 85 - 39 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 16:00 33 - 51 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 12. 16:00 25 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna (Schwarz Mária)
2019. október 12. 16:00 41 - 34 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Süveges Zalán (Kincs Károly)
2019. október 12. 16:30 31 - 50 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs (Solymosi Tamás)
2019. október 12. 16:30 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 16:30 53 - 49 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 16:30 47 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 16:30 0 - 2 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 16:30 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 16:30 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 16:30 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2019. október 12. 16:30 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 17:20 36 - 35 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Steiner Máté, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 12. 17:20 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó Péter (Kincs Károly)
2019. október 12. 17:20 33 - 15 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2019. október 12. 18:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 18:00 26 - 46 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 18:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 18:00 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
2019. október 12. 18:40 2 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó Péter (Kincs Károly)
2019. október 12. 18:40 44 - 37 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2019. október 12. 18:40 67 - 33 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Steiner Máté, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 13. 08:00 63 - 35 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 13. 08:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 13. 08:30 56 - 72 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Máté, Pál Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 13. 09:00 20 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. október 13. 09:00 42 - 45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán)
2019. október 13. 09:00 33 - 56 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hamzi Virág, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. október 13. 09:00 63 - 26 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Kiss Virág (Tóthné Király Enikő)
2019. október 13. 09:00 20 - 0 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás (Király László Józsefné)
2019. október 13. 09:00 40 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Märcz Péter, Nagy Bence László (Éles Péter Emil)
2019. október 13. 09:20 48 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 13. 09:20 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 13. 09:30 81 - 33 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2019. október 13. 10:00 71 - 26 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Máté, Polyák Máté (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 13. 10:00 83 - 44 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2019. október 13. 10:00 70 - 23 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente (Kiss István)
2019. október 13. 10:00 81 - 37 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Lónáth László (Sztrakovics István László)
2019. október 13. 10:00 90 - 27 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Liszkai Rebeka (Kovács Gyula Attila)
2019. október 13. 10:00 38 - 27 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Gábor, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. október 13. 10:15 45 - 58 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Jáhni Bence (Farkas Zoltán)
2019. október 13. 10:30 0 - 20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hamzi Virág, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. október 13. 10:30 72 - 20 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Kiss Virág (Tóthné Király Enikő)
2019. október 13. 10:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás (Király László Józsefné)
2019. október 13. 10:30 96 - 28 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Märcz Péter, Mándity Marko (Éles Péter Emil)
2019. október 13. 10:30 0 - 2 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. október 13. 10:40 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. október 13. 10:40 40 - 38 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Steiner Máté, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 13. 10:45 37 - 70 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Gábor (Birkás Károly)
2019. október 13. 11:15 39 - 21 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Gábor, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. október 13. 11:15 20 - 118 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente (Kiss István)
2019. október 13. 11:30 38 - 63 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Jakab Levente, Keresztes Tamás (Kovács Gyula Attila)
2019. október 13. 11:30 51 - 46 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Jáhni Bence, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán)
2019. október 13. 11:30 50 - 73 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Pál Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 13. 11:30 50 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Buzai Patrik, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2019. október 13. 11:30 47 - 63 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2019. október 13. 12:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László József)
2019. október 13. 12:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 12:00 69 - 30 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Steiner Máté, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 13. 12:00 0 - 20 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. október 13. 12:00 63 - 19 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Rabi Bernadett Panna (Kővári Gyula)
2019. október 13. 12:00 36 - 77 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Kaposi Gábor (Birkás Károly)
2019. október 13. 12:00 20 - 0 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hamzi Virág, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. október 13. 12:00 13 - 62 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Kiss Virág (Tóthné Király Enikő)
2019. október 13. 12:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 12:00 58 - 94 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Mándity Marko (Éles Péter Emil)
2019. október 13. 12:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 12:30 46 - 41 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Müller Martin, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2019. október 13. 12:30 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 12:30 91 - 46 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente (Kiss István)
2019. október 13. 12:30 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 12:30 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 13:00 47 - 69 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2019. október 13. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 13:00 36 - 76 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2019. október 13. 13:00 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 13:00 47 - 45 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Zsók Áron (Kovács Gyula Attila)
2019. október 13. 13:20 14 - 46 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. október 13. 13:20 45 - 59 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2019. október 13. 13:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László József)
2019. október 13. 13:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 13:30 36 - 63 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 13. 13:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 13:30 55 - 52 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
2019. október 13. 13:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács István (Király László Józsefné)
2019. október 13. 13:45 38 - 35 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Müller Martin, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2019. október 13. 13:45 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 13:45 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 13:45 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
2019. október 13. 14:30 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 14:30 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 14:30 73 - 47 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Villányi János (Kovács Gyula Attila)
2019. október 13. 14:30 Gyakorló Általános Iskola
2019. október 13. 14:40 57 - 46 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2019. október 13. 14:40 23 - 18 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Rabi Bernadett Panna (Kővári Gyula)
2019. október 13. 15:00 55 - 43 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
2019. október 13. 15:00 51 - 39 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 13. 16:00 49 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tompa Gellért, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula)
2019. október 13. 16:00 93 - 31 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 13. 16:30 55 - 38 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 13. 16:30 56 - 63 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
2019. október 13. 17:20 36 - 35 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Pál Roland, Tompa Gellért (Kővári Gyula)
2019. október 13. 17:20 30 - 89 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga (Schwarz Mária)
2019. október 13. 18:40 17 - 34 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Pál Roland, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula)
2019. október 13. 18:40 55 - 62 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. november
2019. november 8. 16:15 68 - 39 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 08:00 21 - 81 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 08:00 44 - 22 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. november 9. 08:00 32 - 44 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Bogárdi János)
2019. november 9. 09:00 69 - 45 PVSK csarnok
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 09:00 43 - 22 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 09:00 59 - 53 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 09:00 2 - 100 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 09:00 58 - 48 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 09:00 50 - 72 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 09:00 79 - 64 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2019. november 9. 09:00 36 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 09:00 24 - 44 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Boros Eszter, Csóka Nándor (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 09:00 38 - 9 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. november 9. 09:00 78 - 26 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Potz Gábor, Hergyó-Bencze Gábor (Sági Zoltán)
2019. november 9. 09:00 110 - 25 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 09:00 54 - 19 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter (CSEH Gergely)
2019. november 9. 09:20 54 - 29 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 09:20 13 - 37 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula)
2019. november 9. 09:30 39 - 32 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 09:30 81 - 51 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 09:30 42 - 33 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Bogárdi János)
2019. november 9. 10:00 61 - 39 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 10:00 45 - 10 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 10:00 32 - 65 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 10:00 66 - 47 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 10:00 60 - 40 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 10:00 65 - 33 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 10:00 57 - 41 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 10:00 47 - 56 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Gulyás Márton (Drahos László)
2019. november 9. 10:00 57 - 71 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté (Balogh László György)
2019. november 9. 10:20 26 - 56 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. november 9. 10:30 21 - 45 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Boros Eszter, Csóka Nándor (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 10:30 68 - 57 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Fülöp Zsombor Ferenc (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 10:30 64 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Potz Gábor, Borsos Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 9. 10:30 9 - 74 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter (CSEH Gergely)
2019. november 9. 10:30 39 - 67 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Szakáll András)
2019. november 9. 10:30 8 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 10:30 38 - 41 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 10:30 116 - 8 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 10:30 103 - 27 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 10:30 39 - 51 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2019. november 9. 10:30 69 - 64 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Tolnai János)
2019. november 9. 10:30 55 - 67 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 10:40 70 - 35 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 10:40 25 - 33 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 9. 10:45 68 - 65 PVSK csarnok
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 10:45 23 - 42 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 11:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 11:00 60 - 19 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 11:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 11:00 59 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 11:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 11:30 45 - 60 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 11:30 60 - 46 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 11:30 43 - 44 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 11:30 65 - 46 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Balogh László György)
2019. november 9. 11:30 21 - 44 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Molnár Ákos (Drahos László)
2019. november 9. 11:30 34 - 73 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 11:30 52 - 31 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 11:30 38 - 19 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 11:30 21 - 47 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 11:40 18 - 23 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2019. november 9. 12:00 48 - 38 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Tamás Pálma, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2019. november 9. 12:00 42 - 51 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. november 9. 12:00 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 12:00 8 - 52 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Kovátsné Fekete Csilla (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 9. 12:00 75 - 34 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 9. 12:00 49 - 29 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 12:00 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 12:00 64 - 33 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 12:00 29 - 87 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 9. 12:00 48 - 55 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2019. november 9. 12:00 79 - 41 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Utasi Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 12:00 24 - 65 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 9. 12:00 41 - 85 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Fülöp Zsombor Ferenc (Fülöp Zoltán)
2019. november 9. 12:00 56 - 20 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 12:00 19 - 72 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 12:00 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 12:00 24 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Borsos Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 9. 12:30 31 - 87 PVSK csarnok
Játékvezetők: Märcz Péter, Benke Krisztián (Éles Péter Emil)
2019. november 9. 12:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 12:30 58 - 18 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 12:30 59 - 78 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 9. 12:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 12:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor (Bogárdi János)
2019. november 9. 13:00 70 - 49 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2019. november 9. 13:00 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 13:00 63 - 20 Hunyadi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Sztrakovics István László)
2019. november 9. 13:00 37 - 54 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2019. november 9. 13:00 47 - 27 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 13:00 73 - 14 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 13:00 34 - 66 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2019. november 9. 13:00 48 - 17 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 13:00 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 13:00 26 - 36 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 13:00 46 - 48 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Tóth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 9. 13:00 51 - 35 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. november 9. 13:00 34 - 64 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2019. november 9. 13:00 44 - 35 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 13:00 58 - 32 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Ákos, Gulyás Márton (Drahos László)
2019. november 9. 13:20 61 - 8 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Boros Krisztina, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. november 9. 13:20 59 - 15 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 13:30 56 - 35 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tanuló Játékvezető (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 13:30 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 13:30 58 - 57 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Majkó Ádám , Oláh Gabriella (Prieger Mihály)
2019. november 9. 13:30 52 - 36 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Tóth Márk (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 13:30 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 13:30 108 - 15 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 13:30 88 - 35 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. november 9. 13:30 0 - 2 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2019. november 9. 13:30 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Angyal Frigyes)
2019. november 9. 13:30 85 - 25 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 14:00 20 - 33 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Budai Csaba)
2019. november 9. 14:00 62 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Bernát, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 14:15 12 - 54 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 14:20 37 - 33 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. november 9. 14:30 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 14:30 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 14:30 49 - 65 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 14:30 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 14:30 50 - 28 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 14:30 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 14:30 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. november 9. 14:30 46 - 57 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 14:30 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 14:30 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2019. november 9. 14:40 37 - 38 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 9. 14:40 62 - 64 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 14:45 53 - 52 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 15:00 16 - 66 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Jáhni Bence, Tóth Márk (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 15:00 2 - 0 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (CSEH Gergely)
2019. november 9. 15:00 23 - 36 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 15:00 54 - 68 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 15:30 33 - 90 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 15:30 33 - 52 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. november 9. 15:30 26 - 37 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Budai Csaba)
2019. november 9. 15:40 19 - 68 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. november 9. 16:00 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Oláh Gabriella (Prieger Mihály)
2019. november 9. 16:00 35 - 43 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 16:00 46 - 37 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Gecsei Ferenc)
2019. november 9. 16:00 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Oláh Gabriella (Prieger Mihály)
2019. november 9. 16:00 38 - 58 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 16:00 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Oláh Gabriella (Prieger Mihály)
2019. november 9. 16:00 17 - 51 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 9. 16:00 52 - 46 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 16:30 44 - 60 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Czéh Csaba Károly)
2019. november 9. 16:30 42 - 63 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs (Nyilas Zoltán)
2019. november 9. 16:30 63 - 26 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Jáhni Bence, Kaszab Zsuzsa (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 9. 16:30 54 - 77 Győri Kovács Margit ÁMK
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (CSEH Gergely)
2019. november 9. 17:00 65 - 50 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Nagy Bernát (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 9. 17:00 29 - 58 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 17:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 17:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 17:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 17:15 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 17:15 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2019. november 9. 17:15 61 - 50 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2019. november 9. 17:15 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Ákos (Prieger Mihály)
2019. november 9. 17:20 28 - 65 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 9. 17:20 53 - 33 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. november 9. 17:30 52 - 30 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 9. 18:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 18:30 48 - 25 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 18:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 18:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Budai Csaba)
2019. november 9. 18:40 78 - 33 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. november 9. 18:40 75 - 27 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 08:00 19 - 59 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2019. november 10. 09:00 77 - 54 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Földházi Péter (Molnár Gábor)
2019. november 10. 09:00 21 - 55 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 09:00 73 - 52 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 09:00 36 - 103 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 09:00 78 - 49 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 09:00 39 - 61 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 09:00 64 - 57 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András)
2019. november 10. 09:00 34 - 125 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. november 10. 09:00 20 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 09:00 39 - 44 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Fehér Ádám, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. november 10. 09:00 40 - 27 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 09:20 60 - 19 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2019. november 10. 09:30 81 - 33 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 09:30 81 - 22 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás (Mosonyi József)
2019. november 10. 09:30 8 - 70 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. november 10. 10:00 46 - 26 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András (Bernáth András)
2019. november 10. 10:00 2 - 0
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Horányi András (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 10:00 85 - 17 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Ócsai József (Farkas János)
2019. november 10. 10:00 58 - 69 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2019. november 10. 10:00 13 - 109 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. november 10. 10:00 82 - 37 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2019. november 10. 10:00 109 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pál Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 10. 10:15 30 - 14 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 10:30 19 - 69 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András)
2019. november 10. 10:30 37 - 52 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. november 10. 10:30 50 - 18 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2019. november 10. 10:30 53 - 41 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Fehér Ádám, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. november 10. 10:30 69 - 80 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2019. november 10. 10:30 81 - 28 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 10:30 36 - 69 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 10:30 47 - 67 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 10:30 50 - 110 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 10:30 57 - 37 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 10:40 55 - 10 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 10. 10:45 0 - 2 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás (Mosonyi József)
2019. november 10. 10:45 102 - 7 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László)
2019. november 10. 10:45 37 - 70 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 11:30 19 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. november 10. 11:30 38 - 72 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2019. november 10. 11:30 32 - 52 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pál Balázs (Szoó László Márton)
2019. november 10. 11:30 50 - 74 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2019. november 10. 11:30 50 - 64 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Bernáth András)
2019. november 10. 11:30 31 - 37
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2019. november 10. 11:30 15 - 57 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa (Mustos Tamás János)
2019. november 10. 11:30 16 - 67 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László, Ócsai József (Farkas János)
2019. november 10. 12:00 2 - 0 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss István, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2019. november 10. 12:00 67 - 52 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Földházi Péter (Molnár Gábor)
2019. november 10. 12:00 49 - 66 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 10. 12:00 36 - 67 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Kiss Virág (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 10. 12:00 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. november 10. 12:00 77 - 58 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Ivók Milán Larion (Mihályfalvi Péter)
2019. november 10. 12:00 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss István, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2019. november 10. 12:00 75 - 43 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2019. november 10. 12:00 92 - 33 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. november 10. 12:00 36 - 77 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2019. november 10. 12:00 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Kiss István, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2019. november 10. 12:00 88 - 26 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium