Mérkőzések - Hepp Kupa, Férfi
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 12. 19:00 82 - 71 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
2019. szeptember 12. 20:00 51 - 68 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2019. szeptember 12. 20:10 71 - 80 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2019. szeptember 13. 18:30 78 - 68 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. szeptember 13. 19:00 67 - 70 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. szeptember 15. 16:00 87 - 46 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Bátovszky Zsolt
2019. szeptember 15. 17:00 20 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN
2019. szeptember 15. 17:30 84 - 85 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. szeptember 15. 19:00 66 - 58 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gaál Norbert
2019. szeptember 16. 17:50 91 - 66 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2019. szeptember 16. 19:00 47 - 73 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. szeptember 16. 20:00 0 - 20 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Jurászik László
2019. szeptember 16. 20:30 68 - 100 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
2019. szeptember 25. 18:30 77 - 98 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. szeptember 26. 19:00 65 - 104 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos
2019. szeptember 26. 19:30 84 - 110 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel
2019. szeptember 26. 20:00 50 - 94 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
2019. szeptember 27. 19:00 63 - 94 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. szeptember 27. 19:30 72 - 93 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Makrai Márton
2019. szeptember 27. 19:30 60 - 78 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2019. szeptember 28. 16:00 71 - 131 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bátovszky Zsolt
2019. szeptember 29. 17:00 54 - 97 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. szeptember 30. 18:00 77 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2019. szeptember 30. 18:00 43 - 118 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté
2019. szeptember 30. 18:30 75 - 120 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2019. szeptember 30. 18:30 66 - 86 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2019. szeptember 30. 19:00 47 - 127 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lövei László, Gyurka Tamás
2019. szeptember 30. 19:15 88 - 66 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. szeptember 30. 19:45 79 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Józsa András Junior
2019. október
2019. október 1. 19:15 47 - 77 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert
2019. október 1. 19:30 54 - 73 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2019. október 1. 19:30 84 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2019. október 1. 19:30 54 - 75 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2019. október 1. 19:30 90 - 38 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor
2019. október 1. 19:40 56 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Makrai Márton
2019. október 1. 20:30 72 - 123 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Major Ádám, Polonkai Balázs István
2019. október 1. 20:45 89 - 94 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter
2019. október 2. 19:15 96 - 92 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra
2019. október 2. 19:30 0 - 20 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2019. október 2. 19:30 93 - 57 Continental Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila, Marton Péter
2019. október 2. 20:00 48 - 82 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Pohánka Balázs
2019. október 4. 19:30 91 - 43 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Pozsonyi László, Bács Csaba
2019. október 6. 18:00 89 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Molnár Tamás
2019. október 7. 20:30 73 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Makay Dániel József
2019. október 7. 20:45 57 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy-Pál Petra
2019. október 16. 18:55 69 - 87 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor
2019. október 21. 20:30 0 - 20 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton
2019. október 27. 19:30 69 - 74 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Kruk Melinda
2019. október 28. 19:00 77 - 102 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2019. október 29. 17:45 52 - 99 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2019. október 29. 18:00 117 - 77 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Tóth Cecília, Nyilas István, Varga Zoltán
2019. október 29. 19:00 56 - 74 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán
2019. október 30. 15:30 59 - 80 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Sentényi Barna
2019. október 30. 19:00 75 - 74 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert
2019. október 30. 20:15 59 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Rózsavölgyi Alexandra
2019. október 31. 18:30 0 - 20 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, dr. Stánicz Péter
2019. november
2019. november 3. 17:00 80 - 97 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint
2019. november 3. 18:00 75 - 70 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László
2019. november 4. 17:45 87 - 106 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Balogh Gyula, Kéri István
2019. november 5. 19:00 95 - 92 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Domán István
2019. november 5. 19:40 74 - 101 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Jankovics Viktor Zsolt
2019. november 21. 20:15 54 - 85 TF E-terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár
2019. november 25. 19:30 80 - 107 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Horváth Csongor Béla, Gaál István Tamás
2019. november 26. 17:00 63 - 68 Continental Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Balogh Gyula
2019. november 27. 16:30 83 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Makrai Márton
2019. december
2019. december 3. 18:00 87 - 79 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Györfy Rúben, Bagi Bálint, Sentényi Barna
2019. december 4. 19:30 67 - 75 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel
2019. december 10. 18:00 92 - 81 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám, Varga-Záray Katalin
2019. december 10. 20:45 90 - 88 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Szilágyi Bálint, Józsa András Junior
2020. január
2020. január 14. 18:00 98 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Nepp László Oszkár, Makrai Márton
2020. január 14. 19:30 89 - 115 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint
2020. január 21. 18:00 106 - 91 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Kapusi Gábor
2020. január 22. 19:15 83 - 67 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Ádám József, Fodor Attila, Kovács Nimród János
2020. február
2020. február 15. 11:00 87 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Kapusi Gábor (Farkas Zoltán)
2020. február 15. 13:30 89 - 80 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Minár László Balázs, Földi László, Németh Patrik (Balogh László György)
2020. február 16. 11:00 84 - 74 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nagy Viktor, Varga Zoltán (Farkas János)
2020. február 16. 13:30 89 - 64 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Fodor Attila (Bogárdi János)

Megyei szövetségek