Mérkőzések - Fiú egyetemi Nyugat
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 15. 19:30 72 - 70 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2019. október 15. 20:00 57 - 89 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szalóki Bence
2019. október 21. 19:45 87 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás
2019. október 21. 20:00 20 - 0 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2019. október 22. 19:30 95 - 70 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2019. október 22. 20:20 90 - 43 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, NAGY ISTVÁN
2019. október 28. 19:30 75 - 100 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. október 29. 19:20 90 - 78 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. október 29. 20:20 80 - 41 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Magyar Zoltán
2019. november
2019. november 4. 20:00 91 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2019. november 4. 20:20 63 - 100 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. november 5. 19:20 71 - 66 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. november 5. 19:30 104 - 67 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2019. november 5. 20:20 112 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sértő Róbert
2019. november 11. 19:30 101 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2019. november 11. 20:15 75 - 78 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2019. november 12. 19:30 70 - 78 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Földesi Marcell
2019. november 12. 20:00 80 - 62 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Földvári Tamás, dr. Szalóki Bence
2019. november 18. 19:45 110 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Erdész Dávid
2019. november 19. 19:30 53 - 94 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kaposi Renátó
2019. november 19. 20:20 93 - 79 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2019. november 20. 19:30 104 - 36 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. november 25. 19:30 74 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. november 25. 20:00 73 - 61 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2019. november 25. 20:15 100 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián
2019. november 26. 18:00 115 - 60 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell
2019. december
2019. december 2. 19:45 95 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás
2019. december 2. 20:20 73 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sértő Róbert
2019. december 3. 20:00 49 - 120 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2019. december 3. 20:20 73 - 76 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior
2019. december 9. 19:30 93 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Matics Sándor
2019. december 9. 20:00 79 - 47 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2019. december 9. 20:15 109 - 40 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2019. december 10. 19:20 102 - 55 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kaposi Renátó
2020. január
2020. január 27. 18:20 72 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2020. január 27. 19:30 97 - 73 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2020. január 27. 20:00 100 - 54 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2020. január 28. 20:20 104 - 85 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra
2020. február
2020. február 3. 20:15 53 - 85 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, dr. Szalóki Bence
2020. február 3. 20:20 27 - 112 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gyurka Tamás
2020. február 4. 19:20 47 - 104 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2020. február 4. 20:00 51 - 87 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2020. február 10. 19:45 133 - 41 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Erdész Dávid
2020. február 10. 20:15 93 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2020. február 11. 19:30 113 - 54 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. február 11. 20:00 31 - 88 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2020. február 12. 19:30 70 - 86 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2020. február 17. 19:30 53 - 103 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2020. február 17. 20:15 64 - 76 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Földvári Tamás
2020. február 18. 20:00 73 - 59 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2020. február 24. 19:45 119 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Papp Péter, Nepp László Oszkár
2020. február 24. 20:00 94 - 58 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2020. február 24. 20:20 62 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Sentényi Barna
2020. február 25. 18:20 51 - 90 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Komlódi Benedek
2020. február 25. 19:20 63 - 49 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2020. március
2020. március 2. 20:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs
2020. március 2. 20:15 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2020. március 3. 19:30 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2020. március 3. 20:00 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián
2020. március 9. 20:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. március 9. 20:20 Ludovika Aréna
2020. március 10. 19:20 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2020. március 10. 20:20 Tüske csarnok - 1. terem
2020. március 16. 19:30 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 16. 20:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 16. 20:15 PTE TTK Sportcsarnok
2020. március 17. 19:30 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 23. 19:30 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 23. 20:20 Ludovika Aréna
2020. március 24. 20:00 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2020. március 31. 20:20 Tüske csarnok - 1. terem
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jurászik László

Megyei szövetségek