Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ELTE BEAC | Debreceni Egyetem | 2019. október 14. | 18:50 | 56 - 63 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás | |||||
Debreceni Medikus SE | Miskolci Egyetem | 2019. október 14. | 19:30 | 55 - 118 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
TFSE | EKE Eger | 2019. október 14. | 20:15 | 89 - 71 | TF E-terem |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Káré Gergő | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | TFSE | 2019. október 21. | 18:30 | 79 - 96 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István | |||||
EKE Eger | ELTE BEAC | 2019. október 21. | 19:15 | 77 - 62 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Szegedi RSC | Debreceni Medikus SE | 2019. október 21. | 19:45 | 74 - 81 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
AKE-BGE | Miskolci Egyetem | 2019. október 22. | 20:15 | 62 - 93 | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti | |||||
TFSE | Miskolci Egyetem | 2019. október 28. | 20:15 | 66 - 64 | TF E-terem |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland | |||||
Debreceni Egyetem | Szegedi RSC | 2019. október 29. | 20:00 | 129 - 36 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
TFSE | AKE-BGE | 2019. november 4. | 20:15 | 74 - 53 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jurászik László | |||||
EKE Eger | Szegedi RSC | 2019. november 5. | 19:15 | 76 - 48 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Debreceni Medikus SE | Debreceni Egyetem | 2019. november 5. | 20:00 | 32 - 105 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László | |||||
AKE-BGE | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2019. november 5. | 20:15 | 64 - 75 | Alsónémedi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik | |||||
ELTE BEAC | TFSE | 2019. november 11. | 18:50 | 78 - 96 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Debreceni Medikus SE | EKE Eger | 2019. november 11. | 19:30 | 48 - 97 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor | |||||
Szegedi RSC | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2019. november 11. | 19:30 | 58 - 87 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
Debreceni Egyetem | AKE-BGE | 2019. november 11. | 20:00 | 76 - 53 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Miskolci Egyetem | ELTE BEAC | 2019. november 12. | 20:15 | 107 - 51 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | Debreceni Medikus SE | 2019. november 18. | 19:00 | 97 - 65 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István | |||||
TFSE | Debreceni Egyetem | 2019. november 19. | 18:45 | 94 - 75 | TF E-terem |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt | |||||
Miskolci Egyetem | Szegedi RSC | 2019. november 19. | 20:15 | 135 - 63 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
AKE-BGE | EKE Eger | 2019. november 20. | 20:30 | 70 - 87 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György | |||||
EKE Eger | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2019. november 25. | 19:15 | 75 - 80 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba | |||||
Debreceni Medikus SE | ELTE BEAC | 2019. november 25. | 19:30 | 65 - 82 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
AKE-BGE | Szegedi RSC | 2019. november 26. | 20:30 | 94 - 49 | Alsónémedi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt | |||||
Debreceni Egyetem | Miskolci Egyetem | 2019. november 28. | 20:00 | 68 - 76 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | Debreceni Egyetem | 2019. december 2. | 18:30 | 80 - 77 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István | |||||
ELTE BEAC | Szegedi RSC | 2019. december 2. | 18:50 | 76 - 36 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt | |||||
TFSE | Debreceni Medikus SE | 2019. december 2. | 20:15 | 109 - 58 | TF E-terem |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik | |||||
ELTE BEAC | AKE-BGE | 2019. december 9. | 18:50 | 59 - 51 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | Miskolci Egyetem | 2019. december 9. | 19:00 | 88 - 79 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba | |||||
Szegedi RSC | TFSE | 2019. december 9. | 19:45 | 46 - 95 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
EKE Eger | Debreceni Egyetem | 2019. december 10. | 19:15 | 58 - 75 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Miskolci Egyetem | EKE Eger | 2019. december 16. | 17:45 | 70 - 67 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Debreceni Egyetem | ELTE BEAC | 2020. január 21. | 20:00 | 94 - 50 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | AKE-BGE | 2020. január 27. | 18:30 | 97 - 80 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István | |||||
EKE Eger | TFSE | 2020. január 27. | 19:15 | 63 - 106 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Miskolci Egyetem | Debreceni Medikus SE | 2020. január 28. | 20:15 | 99 - 55 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
ELTE BEAC | EKE Eger | 2020. február 3. | 18:50 | 75 - 62 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő | |||||
Debreceni Medikus SE | Szegedi RSC | 2020. február 3. | 19:30 | 73 - 69 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba | |||||
TFSE | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2020. február 3. | 20:15 | 80 - 73 | TF E-terem |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos | |||||
Miskolci Egyetem | AKE-BGE | 2020. február 4. | 20:15 | 88 - 73 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | ELTE BEAC | 2020. február 10. | 17:30 | 108 - 75 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István | |||||
Miskolci Egyetem | TFSE | 2020. február 11. | 20:15 | 81 - 74 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Szegedi RSC | Debreceni Egyetem | 2020. február 17. | 17:45 | 44 - 80 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Czékmán Csaba | |||||
ELTE BEAC | Miskolci Egyetem | 2020. február 17. | 18:50 | 53 - 80 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Simon Kristóf Kolos | |||||
AKE-BGE | TFSE | 2020. február 17. | 20:15 | 63 - 85 | TF E-terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György | |||||
Szegedi RSC | EKE Eger | 2020. február 19. | 19:30 | 63 - 78 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán | |||||
TFSE | ELTE BEAC | 2020. február 24. | 20:15 | 76 - 49 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
AKE-BGE | Debreceni Egyetem | 2020. február 24. | 20:20 | 48 - 81 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hervay Tibor | |||||
EKE Eger | Debreceni Medikus SE | 2020. február 25. | 19:15 | 84 - 61 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Vaszi Ádám | |||||
Debreceni Egyetem | Debreceni Medikus SE | 2020. február 26. | 20:00 | 108 - 67 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
EKE Eger | AKE-BGE | 2020. március 2. | 19:15 | 80 - 64 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Debreceni Medikus SE | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2020. március 2. | 19:30 | 92 - 94 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Szegedi RSC | Miskolci Egyetem | 2020. március 2. | 19:45 | 56 - 78 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Debreceni Egyetem | TFSE | 2020. március 3. | 20:00 | 73 - 105 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
AKE-BGE | Debreceni Medikus SE | 2020. március 4. | 20:20 | 93 - 81 | Alsónémedi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő | |||||
ELTE BEAC | Debreceni Medikus SE | 2020. március 9. | 18:50 | 77 - 85 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás | |||||
Szegedi RSC | AKE-BGE | 2020. március 9. | 19:45 | 48 - 73 | JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | EKE Eger | 2020. március 10. | 18:00 | 91 - 76 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István | |||||
Miskolci Egyetem | Debreceni Egyetem | 2020. március 10. | 20:15 | 80 - 65 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |