Mérkőzések - Fiú egyetemi Kelet
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 14. 18:50 56 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás
2019. október 14. 19:30 55 - 118 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2019. október 14. 20:15 89 - 71 TF E-terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Káré Gergő
2019. október 21. 18:30 79 - 96 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. október 21. 19:15 77 - 62 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. október 21. 19:45 74 - 81 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2019. október 22. 20:15 62 - 93 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
2019. október 28. 20:15 66 - 64 TF E-terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland
2019. október 29. 20:00 129 - 36 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. november
2019. november 4. 20:15 74 - 53 TF E-terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jurászik László
2019. november 5. 19:15 76 - 48 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. november 5. 20:00 32 - 105 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2019. november 5. 20:15 64 - 75 Alsónémedi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
2019. november 11. 18:50 78 - 96 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2019. november 11. 19:30 58 - 87 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2019. november 11. 19:30 48 - 97 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. november 11. 20:00 76 - 53 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2019. november 12. 20:15 107 - 51 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2019. november 18. 19:00 97 - 65 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István
2019. november 19. 18:45 94 - 75 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
2019. november 19. 20:15 135 - 63 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. november 20. 20:30 70 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2019. november 25. 19:15 75 - 80 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2019. november 25. 19:30 65 - 82 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. november 26. 20:30 94 - 49 Alsónémedi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2019. november 28. 20:00 68 - 76 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. december
2019. december 2. 18:30 80 - 77 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. december 2. 18:50 76 - 36 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2019. december 2. 20:15 109 - 58 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik
2019. december 9. 18:50 59 - 51 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László
2019. december 9. 19:00 88 - 79 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2019. december 9. 19:45 46 - 95 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2019. december 10. 19:15 58 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2019. december 16. 17:45 70 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. január
2020. január 21. 20:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2020. január 27. 18:30 Nyíregyházi Főiskola
2020. január 27. 19:15 Eszterházy Csarnok
2020. január 28. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február
2020. február 3. 18:50 Tüske csarnok - 1. terem
2020. február 3. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2020. február 3. 20:15 TF E-terem
2020. február 4. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február 10. 17:30 Nyíregyházi Főiskola
2020. február 10. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2020. február 10. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2020. február 11. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február 17. 18:50 Tüske csarnok - 1. terem
2020. február 17. 20:15 Alsónémedi Sportcsarnok
2020. február 18. 20:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. február 19. 19:30 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2020. február 20. 20:15 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Kozma Balázs
2020. február 24. 19:00 Nyíregyházi Főiskola
2020. február 24. 20:15 TF E-terem
2020. február 25. 19:15 Eszterházy Csarnok
2020. február 25. 20:15 Alsónémedi Sportcsarnok
2020. március
2020. március 2. 19:15 Eszterházy Csarnok
2020. március 2. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2020. március 2. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2020. március 3. 20:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. március 9. 18:50 Tüske csarnok - 1. terem
2020. március 9. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2020. március 10. 18:00 Nyíregyházi Főiskola
2020. március 10. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 16. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2020. március 17. 19:15 Eszterházy Csarnok
2020. március 17. 20:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2020. március 18. 19:30 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2020. március 23. 20:15 TF E-terem
2020. március 24. 20:15 Alsónémedi Sportcsarnok
2020. március 24. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 30. 18:50 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2020. március 31. 20:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Megyei szövetségek