Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 4. 19:30 68 - 93 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2019. október 4. 20:30 75 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2019. október 11. 18:30 54 - 71 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Lovas Péter
2019. október 11. 19:00 79 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2019. október 11. 19:00 69 - 77 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2019. október 11. 19:30 105 - 68 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2019. október 18. 19:00 63 - 75 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Novák Bence
2019. október 18. 19:30 63 - 81 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Erős Florentina
2019. október 18. 20:00 75 - 62 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2019. október 19. 18:00 89 - 60 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. október 25. 18:30 69 - 58 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. október 25. 19:30 64 - 81 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Földesi Marcell
2019. október 26. 15:00 53 - 84 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence
2019. november
2019. november 7. 18:30 76 - 68 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor
2019. november 8. 19:00 81 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2019. november 9. 12:00 76 - 94 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs
2019. november 9. 18:00 64 - 60 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2019. november 15. 17:30 66 - 84 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, dr. Vajda Balázs
2019. november 15. 18:30 90 - 66 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. november 15. 19:30 94 - 75 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2019. november 15. 20:00 81 - 73 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Földesi Marcell
2019. november 22. 19:00 55 - 91 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2019. november 22. 20:00 116 - 88 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2019. november 23. 12:00 62 - 80 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2019. november 29. 20:00 119 - 74 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs
2019. november 30. 18:00 72 - 42 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. december
2019. december 6. 17:30 74 - 72 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2019. december 6. 19:00 107 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2019. december 6. 19:30 86 - 64 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kiss Márton Balázs
2019. december 7. 16:00 76 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Sebesi Gábor
2019. december 11. 19:00 85 - 82 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Földesi Marcell
2019. december 13. 19:00 82 - 65 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 13. 20:00 64 - 39 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Koncsek Balázs
2019. december 13. 20:00 72 - 60 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. december 20. 18:30 77 - 53 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Novák Bence
2019. december 20. 20:00 116 - 83 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2019. december 21. 18:00 87 - 59 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián
2020. január
2020. január 3. 19:30 75 - 122 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2020. január 4. 15:00 106 - 89 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián
2020. január 5. 15:00 53 - 81 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. január 10. 19:00 34 - 70 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. január 10. 19:30 92 - 71 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 10. 20:30 70 - 80 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2020. január 17. 19:00 75 - 101 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2020. január 17. 19:00 67 - 76 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2020. január 17. 20:00 107 - 57 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté
2020. január 18. 18:00 95 - 43 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2020. január 19. 17:30 63 - 70 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 22. 20:00 76 - 55 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Lovas Péter
2020. január 24. 19:30 103 - 68 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté
2020. január 24. 20:00 68 - 62 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 24. 20:00 97 - 74 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2020. január 26. 12:30 92 - 65 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2020. január 31. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. január 31. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. január 31. 20:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. február
2020. február 2. 15:00 Belvárosi Sportcsarnok
2020. február 7. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. február 7. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 7. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. február 7. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. február 14. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. február 14. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. február 21. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. február 21. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. február 21. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. február 22. 15:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. február 22. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2020. február 28. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 28. 19:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. február 28. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2020. március
2020. március 6. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 6. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. március 6. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. március 14. 15:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. március 20. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. március 20. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. március 20. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. március 20. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. március 20. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. március 27. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 27. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2020. április
2020. április 3. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. április 3. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. április 3. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. április 4. 15:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. április 17. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. április 17. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. április 17. 20:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. április 18. 18:00
2020. április 24. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. április 24. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna
2020. április 25. 16:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. április 25. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2020. május
2020. május 8. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. május 8. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. május 9. 15:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2020. május 9. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2020. május 15. 17:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. május 15. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2020. május 15. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. május 15. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. május 22. 19:00 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2020. május 22. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2020. május 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2020. május 22. 20:00 CVSE-Swietelsky Aréna

Megyei szövetségek