Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 2. 19:05 60 - 69 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 3. 19:50 65 - 67 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Nagy László
2019. október 5. 16:30 96 - 60 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Erdész Dávid
2019. október 5. 18:00 57 - 77 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Simon Kristóf Kolos
2019. október 6. 17:00 92 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2019. október 6. 18:00 78 - 102 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
2019. október 11. 20:15 76 - 55 TF E-terem
Játékvezetők: Válé Flórián, Simon Kristóf Kolos
2019. október 11. 20:30 98 - 58 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Erdész Dávid
2019. október 12. 17:00 65 - 109 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2019. október 13. 17:00 42 - 54 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek
2019. október 13. 17:45 88 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
2019. október 14. 19:15 87 - 62 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla
2019. október 15. 19:30 65 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt
2019. október 16. 20:20 43 - 83 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Válé Flórián
2019. október 18. 20:30 91 - 73 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás
2019. október 19. 18:00 20 - 0 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
2019. október 19. 18:30 94 - 66 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN
2019. október 20. 17:00 84 - 73 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor
2019. október 20. 17:00 86 - 59 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László
2019. október 20. 18:00 73 - 70 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
2019. október 24. 20:00 73 - 61 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy László, Molnár Tamás
2019. október 25. 20:15 95 - 69 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jurászik László
2019. október 25. 20:30 79 - 65 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2019. október 27. 18:00 61 - 76 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland
2019. október 29. 19:30 61 - 82 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Komlódi Benedek
2019. október 30. 19:15 99 - 72 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Simon Kristóf Kolos
2019. november
2019. november 3. 14:00 62 - 87 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2019. november 8. 20:20 48 - 131 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2019. november 8. 20:30 117 - 65 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jurászik László
2019. november 9. 18:00 72 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs
2019. november 10. 17:00 108 - 44 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek
2019. november 10. 17:00 86 - 66 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2019. november 10. 17:00 77 - 69 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2019. november 10. 18:00 77 - 63 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2019. november 13. 19:15 71 - 64 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor
2019. november 15. 20:15 58 - 75 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Patrik
2019. november 16. 18:30 90 - 65 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Tóth Kitti
2019. november 17. 17:45 92 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2019. november 17. 18:00 67 - 66 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, NAGY ISTVÁN
2019. november 17. 18:00 73 - 69 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Káré Gergő
2019. november 19. 19:30 51 - 85 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
2019. november 19. 20:45 100 - 78 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jurászik László
2019. november 21. 20:00 54 - 49 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert
2019. november 22. 20:20 65 - 85 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Kapros Roland
2019. november 23. 18:00 72 - 95 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kapros Roland
2019. november 24. 17:00 77 - 75 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Sértő Róbert
2019. november 24. 17:00 81 - 71 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, Bátovszky Zsolt
2019. november 24. 18:00 76 - 80 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek
2019. november 26. 19:30 64 - 78 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Magyar Zoltán
2019. november 27. 19:15 81 - 61 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Gaál Norbert
2019. november 28. 20:00 67 - 71 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kisházi Béla Kálmán
2019. november 30. 18:30 77 - 113 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Simon Kristóf Kolos
2019. december
2019. december 1. 18:00 59 - 70 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2019. december 1. 18:30 82 - 87 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2019. december 3. 20:30 90 - 70 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 4. 19:15 78 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Magyar Zoltán
2019. december 5. 18:45 87 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Matics Sándor
2019. december 5. 20:00 72 - 101 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián
2019. december 6. 20:20 53 - 73 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jurászik László
2019. december 8. 17:00 71 - 61 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
2019. december 8. 17:45 81 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Nagy László
2019. december 10. 19:30 56 - 70 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
2019. december 11. 19:15 72 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2019. december 12. 20:00 64 - 95 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Matics Sándor
2019. december 12. 20:15 62 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Szakáll István Zoltán
2019. december 14. 18:00 90 - 88 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
2019. december 14. 18:30 55 - 64 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior
2019. december 15. 17:00 133 - 56 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2019. december 15. 17:00 97 - 87 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
2019. december 15. 18:00 78 - 75 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Komlódi Benedek
2019. december 18. 19:15 64 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. december 19. 20:00 69 - 66 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2019. december 20. 20:15 64 - 73 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. december 22. 17:00 105 - 56 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2019. december 22. 18:00 50 - 71 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2020. január
2020. január 3. 20:20 67 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gyurka Tamás
2020. január 5. 17:00 68 - 71 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2020. január 5. 17:00 67 - 54 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Komlódi Benedek
2020. január 5. 18:00 88 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2020. január 7. 19:15 66 - 74 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra
2020. január 9. 19:50 64 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sancilio Alexis
2020. január 9. 20:00 69 - 78 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN
2020. január 10. 20:15 106 - 34 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis
2020. január 11. 18:30 58 - 77 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Jankovics Viktor Zsolt
2020. január 12. 17:00 77 - 73 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő
2020. január 12. 17:45 62 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás
2020. január 12. 18:00 63 - 57 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Stánicz Péter, Válé Flórián
2020. január 16. 20:00 62 - 93 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jurászik László
2020. január 16. 20:45 71 - 122 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN
2020. január 17. 20:20 48 - 84 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gyurka Tamás
2020. január 17. 20:30 92 - 57 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs István
2020. január 18. 18:00 86 - 99 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland
2020. január 19. 17:00 77 - 59 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2020. január 19. 17:00 88 - 79 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 21. 19:30 49 - 75 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN
2020. január 22. 19:15 85 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos
2020. január 24. 20:30 78 - 62 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, NAGY ISTVÁN
2020. január 25. 18:30 101 - 68 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán
2020. január 26. 17:00 88 - 63 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kapros Roland
2020. január 26. 18:00 84 - 58 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 26. 18:00 63 - 64 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Novák Bence
2020. január 30. 20:15 94 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál Norbert
2020. január 31. 20:20 69 - 117 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor
2020. január 31. 20:30 110 - 55 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2020. február
2020. február 1. 17:00 40 - 81 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek
2020. február 2. 17:00 82 - 65 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jurászik László
2020. február 2. 17:45 72 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2020. február 2. 18:00 82 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
2020. február 2. 19:30 73 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2020. február 3. 20:30 105 - 75 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Erdész Dávid
2020. február 5. 19:15 91 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert
2020. február 7. 20:30 64 - 84 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid
2020. február 8. 18:00 75 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
2020. február 8. 18:30 84 - 79 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2020. február 9. 17:00 109 - 42 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek
2020. február 9. 18:00 100 - 65 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2020. február 9. 19:30 64 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kovács Zoltán
2020. február 13. 20:00 62 - 106 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
2020. február 14. 20:15 56 - 62 TF E-terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN
2020. február 16. 17:45 67 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Káré Gergő
2020. február 16. 18:00 58 - 78 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
2020. február 16. 19:30 63 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2020. február 18. 19:30 57 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Sancilio Alexis
2020. február 20. 18:45 85 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Komlódi Benedek
2020. február 21. 20:20 84 - 80 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2020. február 22. 18:00 68 - 93 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
2020. február 22. 18:30 76 - 55 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Simon Kristóf Kolos
2020. február 23. 17:00 71 - 92 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Novák Bence
2020. február 23. 17:00 94 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
2020. február 23. 17:00 76 - 60 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás
2020. február 23. 18:00 59 - 66 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek
2020. február 26. 19:15 96 - 71 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2020. február 28. 20:15 89 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2020. február 29. 17:00 73 - 105 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő
2020. február 29. 18:30 91 - 88 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2020. február 29. 18:30 58 - 97 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Kozma Balázs
2020. március
2020. március 1. 17:45 105 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás
2020. március 3. 19:30 47 - 94 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor
2020. március 5. 20:00 49 - 83 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
2020. március 6. 20:20 72 - 82 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Nagy László
2020. március 6. 20:30 79 - 60 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2020. március 7. 18:00 73 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Gyurka Tamás
2020. március 8. 17:00 83 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
2020. március 8. 17:00 108 - 60 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor
2020. március 8. 17:00 59 - 94 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN
2020. március 12. 19:15 97 - 88 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Tóth Kitti
2020. március 13. 20:15 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, NAGY ISTVÁN
2020. március 17. 18:20 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Gruber Nikolett Lilla
2020. március 18. 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László
2020. március 19. 20:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László
2020. március 20. 20:15 TF E-terem
2020. március 21. 19:30 ELTE Sportcsarnok
2020. március 22. 17:00 Őrmezei Általános Iskola
2020. március 22. 18:00 1-es számú Általános Iskola
2020. március 24. 20:45 Csata utcai Általános Iskola
2020. március 28. 17:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2020. március 29. 17:00 Százhalombattai Sportcsarnok
2020. március 29. 17:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2020. március 29. 17:45 Lónyay Református Gimnázium
2020. március 31. 19:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2020. április
2020. április 2. 19:50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. április 3. 20:15 TF E-terem
2020. április 4. 18:00 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2020. április 4. 18:30 ELTE Sportcsarnok
2020. április 5. 17:00 Őrmezei Általános Iskola
2020. április 5. 18:00 1-es számú Általános Iskola
2020. április 5. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. április 17. 20:15 TF E-terem
2020. április 17. 20:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2020. április 18. 18:00 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2020. április 19. 17:00 Százhalombattai Sportcsarnok
2020. április 19. 17:45 Lónyay Református Gimnázium
2020. április 19. 18:00 1-es számú Általános Iskola
2020. április 21. 19:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2020. április 24. 20:30 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2020. április 25. 18:00 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2020. április 25. 18:30 ELTE Sportcsarnok
2020. április 26. 17:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2020. április 26. 17:00 Őrmezei Általános Iskola
2020. április 26. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. április 26. 19:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. április 29. 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2020. április 30. 20:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2020. május
2020. május 3. 14:30 ELTE Sportcsarnok
2020. május 3. 17:45 Lónyay Református Gimnázium
2020. május 3. 18:00 1-es számú Általános Iskola
2020. május 3. 19:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. május 5. 19:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2020. május 8. 20:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2020. május 8. 20:30 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2020. május 9. 18:00 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2020. május 10. 17:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2020. május 10. 17:00 Őrmezei Általános Iskola
2020. május 10. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. május 12. 19:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2020. május 13. 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2020. május 15. 20:15 TF E-terem
2020. május 17. 17:00 Százhalombattai Sportcsarnok
2020. május 17. 17:30 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. május 17. 17:45 Lónyay Református Gimnázium
2020. május 17. 18:00 1-es számú Általános Iskola
2020. május 17. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. május 19. 19:30 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2020. május 21. 20:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
2020. május 22. 20:00 TF E-terem
2020. május 22. 20:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2020. május 23. 18:00 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2020. május 24. 17:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
2020. május 24. 19:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. május 27. 20:20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Megyei szövetségek