Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 2. 20:30 73 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , NAGY ISTVÁN
2019. október 3. 19:30 74 - 55 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Csoma Viktor
2019. október 3. 20:10 91 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland
2019. október 4. 19:30 89 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gyurka Tamás
2019. október 6. 14:00 87 - 54 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sértő Róbert, Novák Bence
2019. október 6. 19:00 110 - 59 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2019. október 6. 19:30 44 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Komlódi Benedek
2019. október 9. 19:00 87 - 85 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Jurászik László
2019. október 10. 20:10 82 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. október 10. 20:15 70 - 57 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Pohánka Balázs
2019. október 11. 20:20 86 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pohánka Balázs
2019. október 13. 16:00 86 - 73 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
2019. október 13. 17:00 61 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Jurászik László
2019. október 16. 20:30 60 - 51 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás
2019. október 17. 20:10 67 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2019. október 18. 19:30 103 - 87 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
2019. október 19. 16:00 111 - 46 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Káré Gergő
2019. október 19. 19:30 78 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 20. 19:00 72 - 64 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2019. október 21. 20:20 92 - 48 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla
2019. október 22. 19:30 107 - 56 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2019. október 24. 19:00 77 - 67 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Sancilio Alexis
2019. október 25. 19:30 81 - 63 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György
2019. október 25. 20:00 79 - 67 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Csoma Viktor
2019. október 25. 20:20 76 - 51 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2019. október 27. 16:00 86 - 74 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás
2019. október 29. 19:40 67 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor
2019. november
2019. november 3. 16:00 46 - 69 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2019. november 6. 19:00 93 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert
2019. november 6. 20:30 73 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
2019. november 7. 19:30 82 - 59 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2019. november 8. 18:30 104 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
2019. november 9. 18:00 50 - 121 Szentendrei Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla
2019. november 10. 16:00 110 - 55 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland
2019. november 10. 19:00 74 - 72 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN
2019. november 13. 19:00 90 - 88 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sértő Róbert
2019. november 14. 20:10 95 - 104 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. november 14. 20:15 61 - 96 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Erdész Dávid
2019. november 15. 19:30 74 - 65 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Novák Bence
2019. november 16. 10:00 150 - 32 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
2019. november 17. 16:00 60 - 79 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Lázár Zsigmond György
2019. november 17. 19:30 65 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Komlódi Benedek
2019. november 21. 20:20 84 - 40 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Molnár Tamás
2019. november 22. 18:30 73 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2019. november 23. 18:00 53 - 96 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2019. november 24. 16:00 65 - 84 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2019. november 24. 16:00 49 - 87 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN
2019. november 24. 19:00 64 - 79 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
2019. november 24. 19:30 70 - 53 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs
2019. november 26. 19:40 78 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György
2019. november 29. 19:30 90 - 65 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2019. november 29. 20:20 95 - 71 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás
2019. november 30. 10:00 99 - 58 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
2019. december
2019. december 1. 19:30 55 - 84 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gruber Nikolett Lilla
2019. december 4. 20:30 100 - 41 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
2019. december 5. 19:00 88 - 94 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gyurka Tamás
2019. december 5. 20:15 103 - 90 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Jurászik László
2019. december 5. 20:20 74 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Kapros Roland
2019. december 6. 19:30 91 - 81 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő
2019. december 6. 20:20 86 - 62 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2019. december 7. 18:00 64 - 73 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Erdész Dávid
2019. december 8. 16:00 55 - 64 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bátovszky Zsolt
2019. december 9. 19:45 77 - 80 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 11. 20:30 68 - 90 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2019. december 12. 20:10 96 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kapros Roland
2019. december 13. 18:30 104 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
2019. december 14. 18:00 109 - 60 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jurászik László
2019. december 15. 19:30 58 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor
2019. december 17. 19:40 81 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2019. december 18. 19:30 70 - 75 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás
2019. december 19. 19:30 90 - 46 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2019. december 19. 20:15 69 - 48 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
2019. december 19. 20:20 108 - 28 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2019. december 20. 18:30 101 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2019. december 21. 18:00 64 - 109 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2020. január
2020. január 3. 18:30 117 - 34 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Novák Bence
2020. január 4. 11:00 40 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László
2020. január 5. 16:00 56 - 112 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Káré Gergő
2020. január 5. 19:00 64 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 5. 19:30 52 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2020. január 8. 20:30 68 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Nagy-Pál Petra
2020. január 9. 20:10 97 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Csoma Viktor
2020. január 10. 19:30 97 - 91 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2020. január 10. 20:20 97 - 43 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland
2020. január 11. 18:00 59 - 125 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence
2020. január 12. 14:00 100 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Pohánka Balázs
2020. január 12. 19:30 50 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek
2020. január 15. 20:30 93 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Csoma Viktor
2020. január 16. 19:00 63 - 71 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy-Pál Petra
2020. január 16. 20:15 72 - 99 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás
2020. január 17. 18:30 67 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
2020. január 17. 20:20 106 - 48 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Nagy László
2020. január 19. 16:00 67 - 95 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Jurászik László
2020. január 19. 19:00 81 - 96 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2020. január 19. 20:00 59 - 77 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás
2020. január 20. 20:30 112 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek
2020. január 23. 19:30 68 - 92 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Válé Flórián, Matics Sándor
2020. január 23. 20:15 84 - 68 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
2020. január 25. 14:00 86 - 68 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sértő Róbert
2020. január 25. 18:00 53 - 82 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2020. január 26. 17:00 105 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
2020. január 26. 19:30 64 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis
2020. január 30. 20:15 75 - 86 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Erdész Dávid, Jurászik László
2020. január 31. 18:30 77 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 31. 20:20 89 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2020. február
2020. február 2. 14:00 47 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2020. február 2. 16:00 85 - 90 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Molnár Tamás
2020. február 2. 16:00 72 - 101 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Bátovszky Zsolt
2020. február 5. 20:30 78 - 98 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Simon Kristóf Kolos
2020. február 6. 19:30 82 - 50 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor
2020. február 8. 15:00 111 - 45 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gyurka Tamás
2020. február 8. 18:00 64 - 70 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, NAGY ISTVÁN
2020. február 9. 19:00 77 - 59 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla
2020. február 9. 19:30 73 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor
2020. február 10. 19:30 69 - 90 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Káré Gergő
2020. február 13. 20:15 74 - 72 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Jurászik László
2020. február 13. 20:15 77 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy László
2020. február 14. 19:30 66 - 98 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
2020. február 15. 10:00 75 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
2020. február 15. 18:00 55 - 109 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Fleischmann Krisztián
2020. február 15. 19:30 64 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland
2020. február 16. 16:00 57 - 81 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
2020. február 19. 20:30 77 - 68 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos
2020. február 20. 20:15 72 - 75 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2020. február 21. 18:30 65 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2020. február 22. 15:00 72 - 86 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, NAGY ISTVÁN
2020. február 22. 18:00 54 - 92 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Káré Gergő
2020. február 23. 14:00 62 - 66 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő
2020. február 23. 19:00 88 - 59 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2020. február 23. 19:30 74 - 90 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla
2020. február 27. 20:10 89 - 56 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Matics Sándor
2020. február 27. 20:15 62 - 90 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid
2020. február 27. 20:20 109 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Csoma Viktor
2020. február 29. 10:00 75 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs
2020. március
2020. március 1. 14:00 67 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, NAGY ISTVÁN
2020. március 1. 16:00 60 - 96 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Tamás
2020. március 1. 19:30 64 - 93 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Hartai Tamás
2020. március 1. 20:30 68 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2020. március 2. 20:00 73 - 92 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sentényi Barna, Sértő Róbert
2020. március 5. 20:20 87 - 51 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert
2020. március 7. 18:00 62 - 63 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő
2020. március 8. 14:00 31 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Németh Patrik
2020. március 8. 16:00 94 - 62 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
2020. március 8. 19:00 97 - 68 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gaál Norbert
2020. március 11. 20:20 76 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis
2020. március 12. 20:20 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2020. március 13. 20:20 93 - 55 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gyurka Tamás

Megyei szövetségek