Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DEAC II. | Mezőberényi KK | 2019. október 4. | 19:30 | 108 - 74 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Békési SZSK U23 | 2019. október 5. | 16:00 | 133 - 96 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Gyulai Color KE | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2019. október 5. | 20:00 | 54 - 97 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békéscsabai KK | 2019. október 6. | 17:00 | 75 - 93 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Márkus Gábor | |||||
Békési SZSK U23 | DEAC II. | 2019. október 9. | 18:30 | 84 - 105 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Sunshine-NYIKSE | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2019. október 11. | 19:00 | 99 - 59 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Gyulai Color KE | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2019. október 11. | 20:00 | 65 - 143 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
Mezőberényi KK | Kiskunfélegyházi KC | 2019. október 12. | 18:00 | 64 - 75 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2019. október 16. | 20:30 | 117 - 68 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
Békéscsabai KK | Sunshine-NYIKSE | 2019. október 18. | 19:00 | 80 - 79 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor | |||||
DEAC II. | Gyulai Color KE | 2019. október 19. | 16:00 | 142 - 66 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békési SZSK U23 | 2019. október 20. | 17:00 | 102 - 94 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
DEAC II. | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2019. október 24. | 20:30 | 86 - 90 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
Mezőberényi KK | Sunshine-NYIKSE | 2019. október 25. | 18:30 | 67 - 117 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Békéscsabai KK | 2019. október 26. | 16:30 | 67 - 99 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Gyulai Color KE | 2019. október 26. | 17:00 | 124 - 69 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2019. október 27. | 19:00 | 100 - 97 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Sunshine-NYIKSE | Békési SZSK U23 | 2019. november 8. | 19:00 | 120 - 54 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Mezőberényi KK | 2019. november 9. | 16:30 | 64 - 83 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
Békéscsabai KK | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2019. november 9. | 17:00 | 105 - 71 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Kiskunfélegyházi KC | DEAC II. | 2019. november 10. | 17:00 | 96 - 70 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
DEAC II. | Békéscsabai KK | 2019. november 16. | 17:00 | 91 - 81 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
Gyulai Color KE | Sunshine-NYIKSE | 2019. november 16. | 20:00 | 73 - 95 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Kiskunfélegyházi KC | 2019. november 23. | 16:30 | 75 - 100 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Békéscsabai KK | Gyulai Color KE | 2019. november 23. | 17:00 | 143 - 59 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor | |||||
Mezőberényi KK | Békési SZSK U23 | 2019. november 23. | 18:00 | 89 - 74 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Mezőberényi KK | 2019. november 30. | 16:00 | 111 - 79 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Nyíri Péter Patrik |
Sunshine-NYIKSE | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2019. december 4. | 19:00 | 71 - 83 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
DEAC II. | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2019. december 6. | 19:30 | 92 - 77 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László | |||||
Mezőberényi KK | Gyulai Color KE | 2019. december 7. | 18:00 | 105 - 63 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Sunshine-NYIKSE | 2019. december 8. | 17:00 | 71 - 82 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | Békéscsabai KK | 2019. december 12. | 18:00 | 89 - 116 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | DEAC II. | 2019. december 13. | 19:00 | 93 - 58 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Kiskunfélegyházi KC | 2019. december 14. | 16:00 | 124 - 94 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Mezőberényi KK | Békéscsabai KK | 2019. december 14. | 18:00 | 65 - 99 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Gyulai Color KE | 2019. december 21. | 16:30 | 125 - 86 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Békéscsabai KK | Kiskunfélegyházi KC | 2019. december 21. | 17:00 | 106 - 59 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
Mezőberényi KK | DEAC II. | 2019. december 21. | 18:00 | 72 - 63 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
DEAC Campusfesztivál 2020. | Gyulai Color KE | 2020. január 4. | 18:30 | 120 - 63 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
DEAC II. | Békési SZSK U23 | 2020. január 5. | 16:00 | 93 - 90 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Mezőberényi KK | 2020. január 5. | 17:00 | 95 - 76 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2020. január 8. | 20:30 | 83 - 150 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | Békéscsabai KK | 2020. január 10. | 19:00 | 86 - 78 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Gyulai Color KE | DEAC II. | 2020. január 11. | 18:00 | 83 - 115 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | Kiskunfélegyházi KC | 2020. január 12. | 16:00 | 79 - 77 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | DEAC II. | 2020. január 15. | 19:30 | 116 - 101 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Mezőberényi KK | 2020. január 17. | 19:00 | 110 - 65 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László | |||||
Gyulai Color KE | Kiskunfélegyházi KC | 2020. január 18. | 18:00 | 68 - 110 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Békéscsabai KK | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2020. január 19. | 17:00 | 124 - 61 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2020. január 20. | 18:30 | 82 - 110 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Békési SZSK U23 | Sunshine-NYIKSE | 2020. január 24. | 19:00 | 85 - 118 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
DEAC II. | Kiskunfélegyházi KC | 2020. január 25. | 16:30 | 79 - 105 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Békéscsabai KK | 2020. január 25. | 17:00 | 90 - 69 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Mezőberényi KK | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2020. január 25. | 18:00 | 81 - 77 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Mezőberényi KK | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2020. január 29. | 20:00 | 69 - 90 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Sunshine-NYIKSE | Gyulai Color KE | 2020. január 31. | 19:00 | 112 - 54 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Kokas Sándor Zsolt |
Békéscsabai KK | DEAC II. | 2020. február 1. | 17:00 | 81 - 52 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Békési SZSK U23 | 2020. február 2. | 17:00 | 105 - 107 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik | |||||
Gyulai Color KE | Békéscsabai KK | 2020. február 8. | 20:00 | 74 - 100 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | Mezőberényi KK | 2020. február 9. | 16:00 | 85 - 65 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Kiskunfélegyházi KC | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | 2020. február 9. | 17:00 | 86 - 69 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Békési SZSK U23 | Gyulai Color KE | 2020. február 13. | 18:30 | 106 - 87 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Sunshine-NYIKSE | 2020. február 17. | 19:30 | 86 - 102 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | DEAC II. | 2020. február 19. | 20:30 | 77 - 95 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor | |||||
Gyulai Color KE | Mezőberényi KK | 2020. február 22. | 20:00 | 74 - 90 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László | |||||
Sunshine-NYIKSE | Kiskunfélegyházi KC | 2020. február 23. | 16:00 | 114 - 56 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba | |||||
DEAC II. | Sunshine-NYIKSE | 2020. február 28. | 19:30 | 106 - 104 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Békéscsabai KK | Mezőberényi KK | 2020. február 29. | 17:00 | 108 - 69 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Kiskunfélegyházi KC | DEAC Campusfesztivál 2020. | 2020. március 1. | 17:00 | 79 - 90 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Gyulai Color KE | Békési SZSK U23 | 2020. március 1. | 18:00 | 85 - 100 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
DEAC II. | Mezőberényi KK | 2020. március 6. | 19:30 | 110 - 91 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Gyulai Color KE | 2020. március 7. | 16:30 | 94 - 74 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Békési SZSK U23 | 2020. március 8. | 16:00 | 123 - 86 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
DEAC Campusfesztivál 2020. | Sunshine-NYIKSE | 2020. március 12. | 19:30 | 111 - 106 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |