Mérkőzések - Férfi NB II. Kelet
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 4. 19:30 108 - 74 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2019. október 5. 16:00 133 - 96 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. október 5. 20:00 54 - 97 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. október 6. 17:00 75 - 93 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Márkus Gábor
2019. október 9. 18:30 84 - 105 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. október 11. 19:00 99 - 59 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. október 11. 20:00 65 - 143 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2019. október 12. 18:00 64 - 75 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. október 16. 20:30 117 - 68 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. október 18. 19:00 80 - 79 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2019. október 19. 16:00 142 - 66 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2019. október 20. 17:00 102 - 94 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2019. október 24. 20:30 86 - 90 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. október 25. 18:30 67 - 117 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. október 26. 16:30 67 - 99 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. október 26. 17:00 124 - 69 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. október 27. 19:00 100 - 97 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2019. november
2019. november 8. 19:00 120 - 54 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. november 9. 16:30 64 - 83 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. november 9. 17:00 105 - 71 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. november 10. 17:00 96 - 70 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2019. november 16. 17:00 91 - 81 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. november 16. 20:00 73 - 95 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
2019. november 23. 16:30 75 - 100 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2019. november 23. 17:00 143 - 59 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
2019. november 23. 18:00 89 - 74 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. november 30. 16:00 111 - 79 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Nyíri Péter Patrik
2019. december
2019. december 4. 19:00 71 - 83 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. december 6. 19:30 92 - 77 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2019. december 7. 18:00 105 - 63 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2019. december 8. 17:00 71 - 82 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2019. december 12. 18:00 89 - 116 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. december 13. 19:00 93 - 58 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. december 14. 16:00 124 - 94 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2019. december 14. 18:00 65 - 99 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2019. december 21. 16:30 125 - 86 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2019. december 21. 17:00 106 - 59 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2019. december 21. 18:00 72 - 63 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. január
2020. január 4. 18:30 120 - 63 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2020. január 5. 16:00 93 - 90 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2020. január 5. 17:00 95 - 76 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. január 8. 20:30 83 - 150 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2020. január 10. 19:00 86 - 78 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. január 11. 18:00 83 - 115 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2020. január 12. 16:00 79 - 77 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2020. január 15. 19:30 116 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor
2020. január 17. 19:00 110 - 65 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2020. január 18. 18:00 68 - 110 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. január 19. 17:00 124 - 61 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. január 20. 18:30 82 - 110 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2020. január 24. 19:00 85 - 118 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. január 25. 16:30 79 - 105 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2020. január 25. 17:00 90 - 69 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2020. január 25. 18:00 81 - 77 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2020. január 29. 20:00 69 - 90 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2020. január 31. 19:00 112 - 54 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Kokas Sándor Zsolt
2020. február
2020. február 1. 17:00 81 - 52 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. február 2. 17:00 105 - 107 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2020. február 8. 20:00 74 - 100 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
2020. február 9. 16:00 85 - 65 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2020. február 9. 17:00 86 - 69 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2020. február 13. 18:30 106 - 87 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2020. február 17. 19:30 86 - 102 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. február 19. 20:30 77 - 95 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor
2020. február 22. 20:00 74 - 90 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2020. február 23. 16:00 114 - 56 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba
2020. február 28. 19:30 106 - 104 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. február 29. 17:00 108 - 69 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2020. március
2020. március 1. 17:00 79 - 90 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2020. március 1. 18:00 85 - 100 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2020. március 6. 19:30 110 - 91 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2020. március 7. 16:30 94 - 74 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2020. március 8. 16:00 123 - 86 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. március 12. 19:30 111 - 106 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba

Megyei szövetségek