Mérkőzések - NB I. B Zöld, F U20
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 20. 16:00 62 - 87 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos
2019. szeptember 20. 16:45 85 - 60 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. szeptember 21. 19:00 89 - 107 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel
2019. szeptember 22. 14:30 57 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó
2019. szeptember 22. 19:30 120 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2019. október
2019. október 2. 16:00 63 - 92 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Kiss István
2019. október 4. 15:00 73 - 90 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Balogh László
2019. október 4. 16:30 57 - 84 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
2019. október 4. 16:30 70 - 84 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
2019. október 5. 16:00 96 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2019. október 5. 19:30 129 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos
2019. október 6. 19:15 75 - 61 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2019. október 8. 14:30 24 - 155 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
2019. október 8. 16:45 139 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2019. október 8. 17:00 101 - 43 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tahin András
2019. október 9. 19:00 68 - 72 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
2019. október 10. 17:00 68 - 104 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
2019. október 11. 16:45 157 - 40 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2019. október 12. 15:30 67 - 72 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2019. október 13. 16:00 38 - 138 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. október 13. 16:30 65 - 94 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
2019. október 13. 19:00 104 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs
2019. október 19. 15:00 48 - 90 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András
2019. október 19. 19:00 82 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. október 19. 19:00 78 - 86 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László
2019. október 20. 17:00 64 - 71 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence
2019. október 24. 16:30 66 - 56 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint
2019. október 25. 14:30 44 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2019. október 25. 16:45 82 - 54 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik
2019. október 26. 15:00 53 - 74 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence
2019. október 27. 19:30 99 - 77 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. október 31. 15:00 70 - 77 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső
2019. október 31. 16:00 39 - 129 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. november
2019. november 2. 16:00 98 - 87 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Jáhni Bence
2019. november 2. 19:00 83 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
2019. november 2. 19:15 65 - 68 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. november 3. 15:00 84 - 60 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. november 8. 16:00 59 - 133 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Kovács István, Fehér Ádám
2019. november 8. 16:45 106 - 38 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
2019. november 9. 18:00 49 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor
2019. november 9. 19:00 70 - 50 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid István
2019. november 10. 16:00 81 - 78 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2019. november 13. 15:00 78 - 67 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2019. november 13. 16:00 110 - 82 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2019. november 13. 16:00 86 - 90 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. november 13. 20:30 53 - 44 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2019. november 14. 16:30 109 - 91 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
2019. november 17. 15:00 52 - 96 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
2019. november 17. 15:00 89 - 52 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid István
2019. november 17. 18:00 70 - 77 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László, PAPY ZSOLT
2019. november 17. 19:00 108 - 31 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Balogh Kristóf
2019. november 19. 16:45 71 - 120 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2019. november 23. 16:00 116 - 55 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2019. november 23. 19:15 65 - 84 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2019. november 24. 15:30 86 - 49 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2019. november 24. 19:30 108 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2019. november 27. 18:00 84 - 99 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. november 29. 15:00 76 - 44 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László
2019. november 29. 19:00 64 - 97 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. november 30. 16:00 77 - 73 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor
2019. november 30. 16:00 109 - 48 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid
2019. november 30. 19:00 105 - 97 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2019. december
2019. december 6. 15:30 35 - 107 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
2019. december 6. 16:30 82 - 104 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma
2019. december 6. 16:45 98 - 48 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán
2019. december 6. 17:00 60 - 82 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. december 7. 15:30 61 - 64 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2019. december 9. 15:00 64 - 61 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó
2019. december 13. 16:00 34 - 88 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. december 14. 16:00 137 - 80 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Jáhni Bence
2019. december 14. 19:00 105 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matejovics Márk
2019. december 15. 15:30 95 - 47 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András
2019. december 17. 15:00 94 - 63 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma
2019. december 18. 15:30 43 - 96 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
2019. december 20. 16:00 61 - 82 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2019. december 20. 16:45 100 - 58 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik
2019. december 21. 19:00 86 - 73 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. január
2020. január 5. 16:30 61 - 107 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
2020. január 5. 18:30 49 - 89 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2020. január 6. 16:00 58 - 56 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. január 10. 16:00 84 - 90 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Emese Kata
2020. január 10. 16:45 89 - 87 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Kovács Zoltán
2020. január 11. 15:00 73 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. január 11. 17:00 93 - 65 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf
2020. január 11. 18:00 84 - 38 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. január 12. 15:30 56 - 106 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba
2020. január 17. 16:00 70 - 109 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 17. 16:00 114 - 70 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2020. január 17. 16:30 118 - 80 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
2020. január 18. 15:30 72 - 78 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2020. január 19. 19:15 63 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2020. január 20. 17:30 133 - 34 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2020. január 25. 13:00 82 - 100 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály
2020. január 25. 16:00 111 - 54 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Boros Eszter
2020. január 25. 19:00 83 - 71 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. január 25. 19:30 49 - 91 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Rideg László
2020. január 29. 16:45 88 - 77 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston
2020. január 29. 17:00 67 - 87 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2020. január 29. 17:30 87 - 68 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Magda János József
2020. január 29. 19:45 63 - 57 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2020. január 30. 19:30 97 - 76 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2020. február
2020. február 1. 16:00 67 - 85 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2020. február 1. 19:00 111 - 95 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. február 2. 15:00 46 - 74 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf
2020. február 2. 19:00 90 - 35 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szőts Dávid István
2020. február 7. 16:00 88 - 98 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Tatár Domonkos
2020. február 7. 16:30 101 - 57 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Gábor, Tamás Pálma
2020. február 7. 16:45 77 - 87 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter
2020. február 8. 19:00 79 - 90 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. február 9. 15:30 92 - 66 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik
2020. február 9. 17:30 119 - 33 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2020. február 14. 16:30 89 - 70 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
2020. február 16. 15:30 73 - 96 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám
2020. február 19. 15:00 52 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
2020. február 21. 15:00 65 - 47 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2020. február 21. 16:00 52 - 76 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. február 22. 16:00 121 - 42 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2020. február 23. 15:30 44 - 118 Békés Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. február 23. 19:15 69 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. február 28. 15:00 63 - 96 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
2020. február 28. 16:00 109 - 56 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Horváth Emese Kata
2020. február 29. 19:00 62 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis
2020. február 29. 19:00 117 - 75 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
2020. március
2020. március 1. 16:00 83 - 102 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szobonya Erik
2020. március 4. 15:00 54 - 83 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2020. március 4. 16:00 48 - 85 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás
2020. március 4. 16:30 84 - 50 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma
2020. március 4. 20:00 82 - 58 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik
2020. március 5. 19:30 91 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián
2020. március 7. 15:00 73 - 63 Bajza József Általános Iskola
2020. március 7. 15:30 54 - 105 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Stickel Balázs, Horváth Emese Kata
2020. március 7. 19:00 107 - 79 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2020. március 8. 13:30 67 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
2020. március 13. 16:30 77 - 79 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2020. március 13. 16:45 106 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos

Megyei szövetségek