Mérkőzések - Férfi NB I. B Zöld
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 20. 18:30 85 - 76 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Gál János, Lövei László, Németh Patrik (Bogárdi János)
2019. szeptember 20. 19:00 81 - 63 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2019. szeptember 20. 19:00 65 - 61 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt)
2019. szeptember 21. 17:00 89 - 77 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2019. szeptember 22. 17:00 72 - 58 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Farkas Zoltán)
2019. szeptember 22. 17:30 96 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Faidt Mihály)
2019. szeptember 25. 19:00 62 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Borgula György (Bogárdi János)
2019. szeptember 29. 15:00 81 - 52 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Marton Péter (Balogh László György)
2019. október
2019. október 2. 18:00 96 - 76 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, Pécsi Zsolt (Vághy Tamás János)
2019. október 4. 18:00 95 - 96 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2019. október 4. 19:00 65 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sentényi Barna, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 5. 17:30 85 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Németh Patrik, Polonkai Balázs István (Maár Gábor)
2019. október 5. 18:30 67 - 87 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2019. október 6. 17:00 63 - 86 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Józsa András Junior, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2019. október 6. 18:00 68 - 51 Sport Akadémia
Játékvezetők: Vadász Csaba, Lövei László, dr. Stánicz Péter (Farkas Zoltán)
2019. október 8. 17:00 61 - 63 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2019. október 8. 19:00 67 - 62 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Földi László, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Valovics István)
2019. október 8. 19:00 94 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Kéri István (Nagy János)
2019. október 9. 17:00 81 - 73 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
2019. október 9. 19:00 100 - 72 Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 10. 19:15 93 - 88 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2019. október 11. 18:00 80 - 57 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Földi László, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán)
2019. október 11. 19:00 65 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lövei László, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 12. 18:00 70 - 86 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2019. október 13. 17:00 95 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna (Mocsai László)
2019. október 13. 17:00 72 - 95 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kruk Melinda, Polonkai Balázs István (Vághy Tamás János)
2019. október 13. 18:00 80 - 73 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Bognár Tibor)
2019. október 13. 19:00 88 - 76 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel)
2019. október 18. 18:00 98 - 78 Sport Akadémia
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kéri István, Dr. Oláh Márk (Farkas János)
2019. október 19. 17:00 95 - 63 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Benedek Zoltán, Tóth Kitti (Németh Csaba János)
2019. október 19. 17:00 73 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2019. október 19. 17:30 69 - 72 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György)
2019. október 20. 13:00 66 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra (Hartyáni Zsolt)
2019. október 20. 15:00 57 - 53 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2019. október 20. 19:00 67 - 74 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Mintál Csaba, Drenyovszki Dániel (Maár Gábor)
2019. október 24. 19:00 116 - 69 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Vida József, Lövei László, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt)
2019. október 25. 17:00 67 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Domán István, Marton Péter (Farkas Zoltán)
2019. október 25. 19:00 70 - 94 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2019. október 26. 18:00 89 - 98 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Pécsi Zsolt, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2019. október 26. 19:20 90 - 52 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2019. október 27. 17:30 81 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 31. 18:00 76 - 65 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Kéri István (Forrai Sámuel)
2019. október 31. 18:00 87 - 77 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november
2019. november 2. 17:00 78 - 79 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 2. 17:00 72 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Marton Péter (Mocsai László)
2019. november 2. 18:30 89 - 64 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2019. november 3. 17:30 68 - 59 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor)
2019. november 3. 18:00 87 - 54 Sport Akadémia
Játékvezetők: Vadász Csaba, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László)
2019. november 8. 18:30 102 - 67 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fodor Attila, Nepp László Oszkár, Drenyovszki Dániel (Dernei Gábor)
2019. november 8. 19:00 66 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Józsa András Junior, Dr. Oláh Márk (Vághy Tamás János)
2019. november 9. 15:30 72 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt)
2019. november 9. 17:00 79 - 70 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Dr. Szakáll István Zoltán (Bognár Tibor)
2019. november 10. 15:00 74 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Mocsai László)
2019. november 10. 17:00 76 - 83 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2019. november 10. 18:30 86 - 73 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gaál István Tamás, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 13. 18:00 61 - 64 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Tóth Kálmán, Dr. Szakáll István Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 13. 18:00 87 - 80 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Földi László (Faidt Mihály)
2019. november 13. 18:30 92 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
2019. november 13. 18:30 47 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Sallai István József, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
2019. november 13. 18:30 70 - 74 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sentényi Barna, dr. Stánicz Péter (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 14. 18:00 86 - 66 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Nagy János)
2019. november 14. 19:00 93 - 63 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó (Bognár Tibor)
2019. november 17. 13:00 51 - 81 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Borgula György, Rózsavölgyi Alexandra (Bogárdi János)
2019. november 17. 16:00 99 - 72 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 17. 17:00 79 - 59 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Valovics István)
2019. november 17. 17:30 82 - 73 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Tóth Kitti (Németh Csaba János)
2019. november 17. 18:00 55 - 57 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
2019. november 17. 18:00 69 - 65 Sport Akadémia
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Nagy-Pál Petra (Farkas János)
2019. november 19. 19:00 77 - 89 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
2019. november 21. 18:00 71 - 62 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Katalin, Kéri István (Bognár Tibor)
2019. november 22. 19:30 81 - 73 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2019. november 23. 17:00 65 - 83 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2019. november 23. 18:30 80 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Stánicz Péter, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2019. november 24. 15:00 75 - 85 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel , Marton Péter (Balogh László György)
2019. november 24. 17:30 71 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Pécsi Zsolt (Maár Gábor)
2019. november 24. 18:00 61 - 62 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt)
2019. november 27. 20:15 74 - 59 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Györfy Rúben, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Vághy Tamás János)
2019. november 29. 17:00 52 - 79 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hervay Tibor, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt)
2019. november 29. 18:00 65 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Pécsi Zsolt (Maár Gábor)
2019. november 30. 17:00 83 - 90 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2019. november 30. 18:30 85 - 57 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balog György Attila, Major Ádám, Dr. Szakáll István Zoltán (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 30. 18:30 85 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János, Borgula György (Faidt Mihály)
2019. december
2019. december 1. 16:00 85 - 47 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Kis Balázs Ferenc)
2019. december 6. 18:00 74 - 93 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2019. december 6. 19:00 99 - 90 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Németh Patrik, Polonkai Balázs István (Bognár Tibor)
2019. december 6. 19:00 70 - 51 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Nagy János)
2019. december 6. 19:00 85 - 75 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kaposi Renátó (Kis Balázs Ferenc)
2019. december 7. 18:00 77 - 70 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila, Marton Péter (Farkas János)
2019. december 8. 17:30 94 - 90 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2019. december 8. 18:00 81 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György)
2019. december 9. 17:30 99 - 96 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Földi László, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
2019. december 13. 18:00 101 - 83 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2019. december 13. 19:00 84 - 76 Sport Akadémia
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2019. december 14. 17:00 73 - 86 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Jurák Krisztián, Pécsi Zsolt (Mocsai László)
2019. december 14. 18:30 86 - 83 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Maár Gábor)
2019. december 15. 17:00 90 - 73 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 15. 18:00 79 - 59 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapusi Gábor, Rózsavölgyi Alexandra (Nagy János)
2019. december 18. 18:00 70 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Sentényi Barna, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
2019. december 20. 18:00 81 - 75 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Bognár Tibor)
2019. december 20. 18:00 64 - 73 Sport Akadémia
Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2019. december 20. 19:00 90 - 80 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Nagy János)
2019. december 21. 17:00 77 - 80 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Drenyovszki Dániel (Mocsai László)
2019. december 22. 15:00 60 - 55 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Borgula György (Zalai Ákos István)
2020. január
2020. január 4. 18:00 60 - 55 Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Varga-Záray Katalin, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor)
2020. január 5. 16:00 48 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László (Balogh László György)
2020. január 5. 17:30 70 - 56 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Németh Patrik (Vághy Tamás János)
2020. január 5. 19:00 72 - 81 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Kapusi Gábor (Németh Csaba János)
2020. január 6. 18:00 73 - 88 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László, Kruk Melinda (Mocsai László)
2020. január 10. 18:30 91 - 62 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt (Farkas Zoltán)
2020. január 10. 19:00 67 - 88 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2020. január 11. 16:00 87 - 89 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2020. január 11. 17:30 83 - 56 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
2020. január 11. 19:00 74 - 66 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián, Gaál Norbert (Mocsai László)
2020. január 12. 15:00 53 - 64 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Makrai Márton, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. január 12. 18:00 82 - 79 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2020. január 17. 18:00 86 - 80 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor)
2020. január 17. 18:30 90 - 84 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Téczely Roland Balázs (Farkas Zoltán)
2020. január 17. 19:00 84 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Nepp László Oszkár, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2020. január 18. 18:00 81 - 71 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
2020. január 19. 17:00 72 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Domán István, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László)
2020. január 19. 18:00 72 - 71 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT)
2020. január 19. 18:30 89 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Major Ádám, Borgula György (Bogárdi János)
2020. január 20. 15:00 94 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Németh Csaba János)
2020. január 22. 19:00 88 - 59 Sport Akadémia
Játékvezetők: Borgula György, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Balogh László György)
2020. január 25. 15:15 84 - 72 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2020. január 25. 17:00 63 - 66 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2020. január 25. 17:30 70 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 25. 18:30 94 - 81 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Drenyovszki Dániel , Jankovics Viktor Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2020. január 26. 18:00 85 - 74 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Sörlei Attila, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
2020. január 29. 17:30 96 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Katalin, Sentényi Barna (Forrai Sámuel)
2020. január 29. 17:45 65 - 90 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Tóth Kitti (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 29. 19:00 90 - 94 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Kaposi Renátó (Németh Csaba János)
2020. január 29. 19:00 78 - 69 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
2020. január 29. 19:30 78 - 93 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Sörlei Attila (Balogh László György)
2020. január 29. 20:15 74 - 71 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám, Gergely Csaba (Bogárdi János)
2020. január 30. 17:30 77 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Vadász Csaba (Faidt Mihály)
2020. február
2020. február 1. 17:00 90 - 103 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István Tamás, Sentényi Barna (Vághy Tamás János)
2020. február 1. 18:30 84 - 73 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa András Junior, Gaál Norbert (Mocsai László)
2020. február 2. 17:00 67 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
2020. február 2. 17:00 78 - 61 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 2. 17:30 80 - 76 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt (Nagy János)
2020. február 2. 18:00 70 - 75 Sport Akadémia
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2020. február 7. 18:30 92 - 66 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Nyilas István, Sörlei Attila, Varga Zoltán (Farkas Zoltán)
2020. február 7. 19:00 79 - 93 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Kéri István (Balogh László György)
2020. február 7. 19:00 70 - 72 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 8. 17:00 86 - 62 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2020. február 8. 18:15 85 - 67 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, Borgula György (Vághy Tamás János)
2020. február 9. 15:00 97 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla, Kruk Melinda (Maár Gábor)
2020. február 9. 18:00 73 - 86 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt)
2020. február 13. 16:00 72 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Sörlei Attila (Farkas János)
2020. február 14. 19:00 113 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. február 16. 18:00 64 - 83 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2020. február 19. 18:00 87 - 81 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Pécsi Zsolt (Faidt Mihály)
2020. február 19. 19:00 84 - 69 Sport Akadémia
Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel , Marton Péter (Balogh László György)
2020. február 21. 18:00 111 - 81 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 21. 18:00 100 - 72 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior, Lövei László (Bognár Tibor)
2020. február 21. 18:00 85 - 84 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2020. február 23. 17:00 80 - 67 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sentényi Barna, Tóth Kitti (Hartyáni Zsolt)
2020. február 23. 18:00 71 - 92 Békés Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gál János, Sörlei Attila (Farkas János)
2020. február 28. 17:30 76 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Varga Zoltán (Faidt Mihály)
2020. február 28. 17:30 79 - 57 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Vadász Csaba, Varga-Záray Katalin (Bodrogváry Iván József)
2020. február 28. 18:30 79 - 74 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Bagi Bálint (Bogárdi János)
2020. február 29. 17:00 101 - 91 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt (Mocsai László)
2020. február 29. 17:00 85 - 91 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Rózsavölgyi Alexandra (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 29. 18:00 68 - 88 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán)
2020. március
2020. március 1. 18:30 59 - 79 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Kruk Melinda, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
2020. március 4. 18:00 62 - 70 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
2020. március 4. 18:00 63 - 90 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Makrai Márton (Kis Balázs Ferenc)
2020. március 4. 18:00 65 - 56 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kéri István, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT)
2020. március 4. 18:30 85 - 97 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Kruk Melinda, Németh Patrik (Farkas Zoltán)
2020. március 4. 18:30 100 - 90 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Földi László, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. március 4. 19:00 92 - 81 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2020. március 5. 17:30 74 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba, Földi László (Farkas Zoltán)
2020. március 6. 18:00 77 - 81 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Major Ádám, Téczely Roland Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. március 7. 17:00 95 - 105 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2020. március 7. 17:30 84 - 60 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
2020. március 7. 18:00 90 - 69 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Marton Péter (Farkas János)
2020. március 8. 16:00 76 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)
2020. március 8. 18:00 57 - 50 Sport Akadémia
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sentényi Barna, Borgula György (Mocsai László)
2020. március 8. 18:00 61 - 66 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy János)
2020. március 12. 17:00 66 - 60 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Marton Péter (Balogh László György)
2020. március 13. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Makrai Márton, Polonkai Balázs István (Kis Balázs Ferenc)
2020. március 13. 19:00 86 - 100 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Józsa András Junior, Gaál Norbert (Bognár Tibor)
2020. március 13. 19:00 71 - 87 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh Patrik, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)

Megyei szövetségek