Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 13. 17:00 53 - 112 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Balázs
2019. szeptember 13. 19:30 82 - 68 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2019. szeptember 13. 19:45 75 - 60 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
2019. szeptember 21. 15:30 87 - 98 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
2019. szeptember 27. 15:30 59 - 109 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2019. szeptember 27. 16:30 50 - 78 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2019. szeptember 27. 19:00 86 - 114 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
2019. szeptember 29. 19:30 93 - 57 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2019. október
2019. október 4. 19:30 64 - 89 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2019. október 5. 15:30 83 - 58 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss István
2019. október 5. 15:30 117 - 86 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László
2019. október 5. 17:30 82 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. október 5. 18:15 79 - 90 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Szőts Dávid István
2019. október 6. 19:00 95 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Varga Dániel Géza
2019. október 6. 19:30 73 - 75 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2019. október 11. 17:00 61 - 75 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2019. október 11. 19:30 48 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sándor Ivett
2019. október 12. 15:00 121 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
2019. október 12. 19:00 84 - 66 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
2019. október 13. 15:30 37 - 108 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2019. október 13. 16:00 50 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2019. október 15. 19:15 105 - 70 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás
2019. október 18. 19:30 109 - 58 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik
2019. október 18. 19:45 92 - 60 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté
2019. október 19. 15:30 60 - 107 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tóth Bence
2019. október 19. 17:30 96 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek
2019. október 20. 16:00 56 - 70 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
2019. október 20. 19:00 72 - 114 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos
2019. október 20. 19:30 92 - 72 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
2019. október 25. 17:00 48 - 72 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László
2019. október 25. 19:30 65 - 87 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Gombos Márk Bálint
2019. október 26. 18:15 66 - 107 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2019. október 26. 19:00 110 - 90 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálfi Tímea
2019. október 27. 15:30 64 - 55 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2019. október 30. 17:00 76 - 108 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2019. október 31. 15:30 66 - 129 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lenger Levente
2019. október 31. 19:30 61 - 71 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2019. október 31. 19:45 99 - 80 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szilágyi Tamás
2019. november
2019. november 2. 19:00 68 - 42 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint
2019. november 3. 19:00 108 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
2019. november 6. 15:30 95 - 63 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Horányi András
2019. november 6. 19:30 85 - 101 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
2019. november 8. 15:30 92 - 87 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2019. november 8. 18:15 122 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szőts Dávid István
2019. november 9. 15:00 90 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapros Roland, Paulus Bence Máté
2019. november 9. 19:00 74 - 100 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
2019. november 10. 19:00 73 - 90 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos
2019. november 10. 19:00 92 - 57 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás
2019. november 14. 17:00 58 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Antoni Márk Ágoston
2019. november 15. 19:30 65 - 98 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2019. november 15. 19:45 107 - 71 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Szilágyi Tamás
2019. november 16. 15:30 70 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2019. november 17. 15:00 70 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fodor Sándor Balázs
2019. november 17. 19:00 78 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás
2019. november 22. 15:30 82 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor
2019. november 23. 19:30 80 - 102 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
2019. november 24. 13:00 138 - 44 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf
2019. november 24. 18:15 82 - 93 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
2019. november 24. 19:00 104 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. november 24. 19:00 115 - 54 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tatár Domonkos
2019. november 24. 19:00 102 - 88 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2019. november 29. 17:00 45 - 85 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint
2019. november 29. 18:30 117 - 101 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2019. november 30. 15:30 45 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2019. november 30. 19:30 103 - 83 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2019. december
2019. december 1. 17:00 113 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
2019. december 1. 18:15 86 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. december 2. 15:30 81 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
2019. december 4. 19:30 95 - 80 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Szilágyi Tamás
2019. december 6. 15:30 81 - 76 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Lenger Levente
2019. december 6. 19:30 78 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2019. december 6. 19:45 100 - 80 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
2019. december 7. 19:00 103 - 85 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Keresztes Tamás
2019. december 7. 19:30 98 - 40 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Kapros Roland
2019. december 8. 13:00 86 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László
2019. december 8. 19:00 89 - 97 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
2019. december 11. 15:30 62 - 92 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2019. december 12. 17:00 84 - 68 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Gombos Márk Bálint
2019. december 12. 19:15 60 - 95 Continental Aréna
Játékvezetők: Domán István, Bács Csaba
2019. december 13. 15:30 68 - 106 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Lenger Levente
2019. december 14. 18:15 53 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, NAGY ISTVÁN
2019. december 15. 15:00 118 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
2019. december 15. 19:30 81 - 111 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
2019. december 18. 15:30 60 - 99 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2019. december 18. 19:30 108 - 86 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf
2019. december 20. 15:30 111 - 86 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Németh Fanni
2019. december 20. 19:30 97 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Molnár Krisztián, dr. Nagy Zsombor
2019. december 21. 13:00 90 - 83 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. december 21. 19:00 70 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2019. december 21. 19:30 82 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Komlódi Benedek
2019. december 22. 15:00 66 - 130 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
2020. január
2020. január 3. 14:30 97 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
2020. január 4. 15:30 72 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András
2020. január 4. 19:00 79 - 54 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2020. január 4. 19:30 108 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
2020. január 5. 16:00 121 - 90 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
2020. január 5. 16:00 59 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
2020. január 7. 15:45 82 - 74 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
2020. január 8. 16:30 66 - 84 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. január 8. 17:00 87 - 55 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk Ágoston
2020. január 8. 19:30 94 - 99 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
2020. január 8. 20:00 72 - 78 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2020. január 9. 19:15 84 - 70 Continental Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik
2020. január 10. 19:00 67 - 75 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
2020. január 10. 19:45 98 - 74 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
2020. január 11. 13:00 129 - 46 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András
2020. január 11. 19:30 68 - 126 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
2020. január 11. 19:30 75 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor
2020. január 12. 15:30 71 - 114 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály
2020. január 12. 18:15 101 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István
2020. január 16. 19:20 100 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
2020. január 17. 16:00 110 - 92 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szilágyi Tamás
2020. január 17. 16:30 63 - 96 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. január 17. 19:15 119 - 52 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
2020. január 18. 19:00 70 - 91 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Horváth Emese Kata
2020. január 18. 19:00 100 - 81 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Pálfi Ágnes
2020. január 19. 19:00 76 - 73 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2020. január 22. 18:15 79 - 52 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
2020. január 24. 15:30 67 - 107 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2020. január 24. 19:30 107 - 120 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sándor Ivett
2020. január 24. 19:45 87 - 106 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Zádeczki Donát László
2020. január 25. 16:00 87 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. január 25. 17:30 92 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 25. 19:30 90 - 55 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Csoma Viktor
2020. január 26. 19:00 69 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Stickel Balázs, Szundy Gábor
2020. január 29. 19:15 93 - 76 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán
2020. január 30. 16:30 54 - 83 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2020. február
2020. február 1. 13:00 97 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
2020. február 1. 15:30 81 - 68 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szilágyi Tamás
2020. február 1. 18:15 83 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis
2020. február 1. 19:30 70 - 83 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Gombos Márk Bálint
2020. február 2. 19:00 98 - 82 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2020. február 7. 19:30 110 - 100 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2020. február 7. 19:45 99 - 53 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis
2020. február 8. 13:00 126 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor
2020. február 8. 15:30 57 - 121 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2020. február 8. 19:00 71 - 78 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta
2020. február 8. 19:30 72 - 47 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2020. február 9. 17:00 64 - 125 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence
2020. február 13. 16:00 75 - 97 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
2020. február 20. 20:00 85 - 91 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Csallóközi Gábor
2020. február 21. 15:30 107 - 105 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Lenger Levente
2020. február 22. 13:00 85 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2020. február 22. 15:30 86 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2020. február 22. 18:15 66 - 64 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András
2020. február 22. 19:30 100 - 76 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Tatár Domonkos
2020. február 23. 19:00 101 - 111 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Vigh Balázs
2020. február 28. 19:30 99 - 107 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Szobonya Erik
2020. február 29. 15:30 64 - 80 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2020. február 29. 17:00 97 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Józsa András Junior, Komlódi Benedek
2020. február 29. 19:00 111 - 45 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Stickel Balázs, Gombos Márk Bálint
2020. február 29. 19:30 87 - 82 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
2020. március
2020. március 1. 13:30 62 - 127 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
2020. március 1. 19:00 97 - 83 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik
2020. március 6. 15:30 62 - 97 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter
2020. március 6. 19:30 113 - 50 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2020. március 6. 19:45 99 - 60 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2020. március 7. 15:00 122 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
2020. március 7. 19:00 92 - 103 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Ács Dezső
2020. március 8. 19:00 84 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Stickel Balázs
2020. március 11. 17:00 75 - 82 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Magda János József

Megyei szövetségek